בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא להאמין

כלובי
לפני 18 שנים • 22 בינו׳ 2006
כלובי • 22 בינו׳ 2006
מן ההגינות - נגה - שלשם הגילוי הנאות תתארי את הקשר שלך והאינטרס שלך בעניין של פרודנס לפני שאת מצדטקת ויורה אש אוטומטית לכל הכיוונים.

ובקשר אליה - היא מוצאת דרכים לפרסם כאן את מה שבא לה תוך צפצוף על הכללים באתר, לכן נוצרה כל הפרשיה הזאת שבגלל ה נאלצו להחשף האנשים שמעורבים בה מבלי שהם יוכלו לבחור בחשיפה כזאת. כמובן שתמיד מאשימים גם אותי על הדרך באינטרס לכאן או לכאן.

אם אני חוסם או לא חוסם אותה. אז אני בטוח שהיא תמצא דרך להגיב.

אבל לשם ההגינות המוחלטת - את השרשור הקודם שלה אני אחזיר. וגם את זכות התגובה בכינוי הפיקטיבי החדש שיצרה לעצמה היא תקבל.
כלובי
כלובי • 22 בינו׳ 2006
ועוד דבר..

אני יודע שלא אבל אני בכל זאת אני מקווה שהסיפור הזה יעזור להבין למה לפעמים הודעות צריכות להמחק מכאן. ולהכיר בכך שיש חוקים שנועדו להסדרת התקשורת כאן ולמה יש קוים שאי אפשר לעבור אותם.
ממש נמאס להתמודד עם כל מיני האשמות שווא קונספירציות וקשקושים של בעלי אינטרסים בכל פעם שנמחק מכאן משהו.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בינו׳ 2006
*נגה* כתב/ה:

מן ההגינות היה לתהות , ולא ללכת כעיוורים, על איך קיימת תופעה זו, שמעולם לא הייתה קיימת בכל תולדות הפסיכיאטריה, על המודעות והעירות וההכרה בין הדמויות השונות בכבכיכול ''ריבוי - אישויות '' של אור.

תופעה לא יכולה להיות קיימת אם לא מכירים בה. בעולם הפסיכולוגיה קיים ויכוח האם העליה העצומה באבחון פיצול אישיות בעשרים השנים האחרונות נגרמת כתוצאה מנלהבות יתר של מאבחנים כיום או מאי הכרה של מאבחנים בתופעה בעבר. ככל הידוע לי, אין לשאלה הזו תשובה חד משמעית.

ציטוט:
באף מיסמך, אדם, מחקר , תיעוד קליני , מעולם, לא נודע בריבוי - אישויות, על היכולת של הדמויות להכיר זה בזה ולהופיע ולצוץ בשנייה שקוראים להן.

נודע גם נודע. במקרים לא מעטים האישיויות, או לפחות חלקן, יודעות זו על זו.
אם הנושא באמת מעניין אותך, את יכולה למצוא סקירה די טובה של מחקרים ושל הויכוח התיאורטי לגביו אצל David Gleaves, 1996: The Sociocognitive model of Dissociative Identity Disorder: A Reexamination of the Evidence.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 22 בינו׳ 2006
כלובי כתב/ה:
מן ההגינות - נגה - שלשם הגילוי הנאות תתארי את הקשר שלך והאינטרס שלך בעניין של פרודנס לפני שאת מצדטקת ויורה אש אוטומטית לכל הכיוונים.

ובקשר אליה - היא מוצאת דרכים לפרסם כאן את מה שבא לה תוך צפצוף על הכללים באתר, לכן נוצרה כל הפרשיה הזאת שבגלל ה נאלצו להחשף האנשים שמעורבים בה מבלי שהם יוכלו לבחור בחשיפה כזאת. כמובן שתמיד מאשימים גם אותי על הדרך באינטרס לכאן או לכאן.

אם אני חוסם או לא חוסם אותה. אז אני בטוח שהיא תמצא דרך להגיב.

אבל לשם ההגינות המוחלטת - את השרשור הקודם שלה אני אחזיר. וגם את זכות התגובה בכינוי הפיקטיבי החדש שיצרה לעצמה היא תקבל.

-----------------------------------------------------------------------------------
כלובי היקר,
הקשר שלי עם דיר-פרודנס הוא קשר של חברות נטו.
האינטרס שלי הוא אינטרס שכ-ל האמת תצא לאור.
לא רק שלהן.
אז כן,
היא חברה שלי ואינני מתביישת בזה, להיפך,
ולא חברה במובן הרומנטי כלובי
אז אם לכך התכוונת ואם משהו לא היה ברור או נהיר- הנה הוא ברור עכשיו.
אני לא סתם יורה אש לכל הכיוונים.
אני רואה אי צדק.
מה הטעם לתת לה דרך למצוא להגיב?
הרעיון להגן על כל אדם באשר הוא, הוא אותו רעיון של להתיר לאדם להיות הוא עצמו.
הלא כן?
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2006
אתה יודע מה כלובי? מהיום כל מה שאתה מוחק או לא מוחק - אני מאמינה לך. הנה, אני מודיעה שאתה תהיה מעתה ואילך האינדיקציה שלי ומי שחושב שזאת חנופה שיחשוב שוב או שלא יחשוב - לא באמת משנה לי.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 22 בינו׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
*נגה* כתב/ה:

מן ההגינות היה לתהות , ולא ללכת כעיוורים, על איך קיימת תופעה זו, שמעולם לא הייתה קיימת בכל תולדות הפסיכיאטריה, על המודעות והעירות וההכרה בין הדמויות השונות בכבכיכול ''ריבוי - אישויות '' של אור.

תופעה לא יכולה להיות קיימת אם לא מכירים בה. בעולם הפסיכולוגיה קיים ויכוח האם העליה העצומה באבחון פיצול אישיות בעשרים השנים האחרונות נגרמת כתוצאה מנלהבות יתר של מאבחנים כיום או מאי הכרה של מאבחנים בתופעה בעבר. ככל הידוע לי, אין לשאלה הזו תשובה חד משמעית.

ציטוט:
באף מיסמך, אדם, מחקר , תיעוד קליני , מעולם, לא נודע בריבוי - אישויות, על היכולת של הדמויות להכיר זה בזה ולהופיע ולצוץ בשנייה שקוראים להן.

נודע גם נודע. במקרים לא מעטים האישיויות, או לפחות חלקן, יודעות זו על זו.
אם הנושא באמת מעניין אותך, את יכולה למצוא סקירה די טובה של מחקרים ושל הויכוח התיאורטי לגביו אצל David Gleaves, 1996: The Sociocognitive model of Dissociative Identity Disorder: A Reexamination of the Evidence.

חן חן לך על ההבהרות.
תופעה לא יכולה להיות קיימת אם לא מכירים בה?
אז מה שאתה אומר זה, שאם אני אמציא עכשיו תופעה חדשה , אני רק צריכה להמתין שיכירו בה?
נהדר...!

חלקן יודעות זו על זו, זה מובן.
אבל הן צצות בשנייה שקוראים להן?!
אפילו אדם זר??