בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה להעלות שאלות מפגרות?

Anubis
לפני 18 שנים • 30 בינו׳ 2006

לדעתי

Anubis • 30 בינו׳ 2006
הקטע עם המנוי זהב היה רק מעין הלצה ולא יותר.
חוץ מזה לא על הבנאדם מדובר אלא על העיקרון. בתור גם לא ותיק באתר הזה נתקלתי כבר בחומה דיי בלתי עבירה של הקליקה הפנימית של ותיקי האתר והקהילה ,אלה אשר שורצים כל היום בצ'אט ולא נותנים לאף אחד אחר לדבר כמעט ,אלה שחושבים שהם יותר טובים מאחרים ,אלה שרואים רק את עצמם וחבריהם ואף אחד אחר ונגד התופעה הזאת לדעתי יש לפעול ולא נגד אדם אחד (מושחת אשר יהיה).
צ'יטה​(שולט)

לאנוביס

צ'יטה​(שולט) • 30 בינו׳ 2006
הריני מזמין אותך וחדשים אחרים, לשנות את זה ולהגיב בפורומים. אני משוכנע שהחברים יקבלו אתכם בידיים מושטות.
אני מצטער על תגובה לא אוהדת שלי כלפיך בעבר הקרוב. מן הסתם, לצערי, לי יש חלק בתחושה הזו שלך.
אגב תבדוק בתגובות שלי לפורומים ותראה שלמרות שאני די וותיק באתר, לא כתבתי כלום עד לשבועיים האחרונים.
Inside your head

Re: לאנוביס

Inside your head • 30 בינו׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
הריני מזמין אותך וחדשים אחרים, לשנות את זה ולהגיב בפורומים. אני משוכנע שהחברים יקבלו אתכם בידיים מושטות.
אני מצטער על תגובה לא אוהדת שלי כלפיך בעבר הקרוב. מן הסתם, לצערי, לי יש חלק בתחושה הזו שלך.
אגב תבדוק בתגובות שלי לפורומים ותראה שלמרות שאני די וותיק באתר, לא כתבתי כלום עד לשבועיים האחרונים.

מאוד קל לומר..
אך מנגד קשה להם מאוד לבצע!

תעשו מנוי זהב!
צ'יטה​(שולט)

לברווזת גומי

צ'יטה​(שולט) • 30 בינו׳ 2006
אולי את צודקת.
אבל תודי שאני משתדל.
תפרגני, בתור וותיקה.
גלתיאה

Re: לדעתי

גלתיאה • 30 בינו׳ 2006
Anubis כתב/ה:
הקטע עם המנוי זהב היה רק מעין הלצה ולא יותר.
חוץ מזה לא על הבנאדם מדובר אלא על העיקרון. בתור גם לא ותיק באתר הזה נתקלתי כבר בחומה דיי בלתי עבירה של הקליקה הפנימית של ותיקי האתר והקהילה ,אלה אשר שורצים כל היום בצ'אט ולא נותנים לאף אחד אחר לדבר כמעט ,אלה שחושבים שהם יותר טובים מאחרים ,אלה שרואים רק את עצמם וחבריהם ואף אחד אחר ונגד התופעה הזאת לדעתי יש לפעול ולא נגד אדם אחד (מושחת אשר יהיה).

אדם מושחת במקום כמו בדסמ זו פצצה מתקתקת.
תעשה חשבון בכמה סאביות אדם כזה במיי חייו פוגע.

וזה לא נראה לך קצת יותר חשוב מהרגשת הקיפוח שלך בצאט?
Anubis
לפני 18 שנים • 31 בינו׳ 2006

אז ככה

Anubis • 31 בינו׳ 2006
א. לא זה לא יותר חשוב.
ב. אנחנו עוד לא יודעים שהוא מושחת רק שהוא חדש אז תפסיקו עם השטויות ג. תודה על ההזמנות אבל אין לי רצון ממשי להכנס לקליקה הזאת (אני גם לא חושב שאתה בה צ'יטה ,סורי) הנקודה שלי שלא צריך להיות מצב שבו יש מעין קבוצה סגורה כזאת מראש.
צ'יטה​(שולט)

לאנוביס

צ'יטה​(שולט) • 31 בינו׳ 2006
א. אני לא יודע אם זה שאני לא בקליקה היה מחמאה או עלבון.
ב. אני חדש פה בעצם. בקושי מכיר. סתם אחד.
ג. מטבעם של אנשים תמיד יש קליקות. לא צריך לכעוס על זה. צריך להתערבב.
זאלופון​(שולט)

אנוביס

זאלופון​(שולט) • 31 בינו׳ 2006
א. ראשית אבהיר את דעתי בעניין: אני מסכים שיש כאן עודף של שאלות מפגרות וגם אני מעדיף ביקורת (בונה) מחנופה זולה (חנופה, בניגוד לפרגון, שהוא אחלה).

ב. בפורומים הללו יש היסטוריה ארוכה של אנשים "חדשים" שרק הגיעו וכבר היו להם דיעות מוצקות (לרוב שליליות) על כל דבר שקורה בקהילה הזו ועל אנשים ספציפיים בפרט. לרוב הם התגלו כניק כפול של אדם ותיק, ומכאן החשדנות כלפי ניק שאך זה נרשם וכבר קוטל כל מה שזז (במקרה הנוכחי, אגב, הניק עצמו הודה שיש לו ניקים נוספים, אבל מצאתי לנכון לכתוב זאת כדי להבהיר שלא מדובר בעוינות כלפי "חדשים" אלא "חדשים מסוג ספציפי").

ג. תגובות של אנשים מושפעות מאיך שפונים אליהם. מי שרק תוקף וקוטל, טבעי שיזכה בחזרה לתגובות אגרסיביות, ללא קשר להיותו חדש או למידת ההסכמה האישית שלי עם דבריו.

ד. בניגוד ל"חדשים" המזויפים מסעיף ב', לגביך אני מאמין שאתה אכן חדש, מכיוון שנראה לך שיש כאן קליקה פנימית של ותיקים... האמת היא שיש כאן כמה וכמה קליקות, כמעט לכל ותיק יש ותיקים אחרים שהוא לא סובל, והדבר האחרון שאפשר להגיד על הקהילה הזו הוא שהיא הומוגנית או מאוחדת. זה די טבעי בעצם. סך הכל שום דבר לא מאחד אותנו כאן למעט סוג של נטיה מינית, וטבעי שיהיו כאן, כמו בכל מקום, אנשים שנחבב ואנשים שנתעב.
אין קליקה שצריך להשתלב בה. יש אוסף של אנשים, שחלקם אולי עושים יותר רעש מאחרים ויוצרים רושם שהם הקהילה. בין האנשים השונים באוסף הזה יהיו תמיד כאלה שמתאימים לך יותר ופחות. חפש את האנשים שאליהם אתה מתחבר ושאיתם נחמד לך ושים זין על אלה שנוכחותם מעצבנת אותך.
Queeny​(מתחלפת){being}

הצעה

Queeny​(מתחלפת){being} • 31 בינו׳ 2006
אולי במקום שרשורים אינסופיים של שאלות שמעניינות אנשים (או לא מעניינות אחרים), יפתח באתר מדור "סקרים", וכל מי שירצה יכניס סקר? ככה גם יהיה קל יותר לקבל תשובות, גם להבין אותן, וגם - לשוחרי העניין - לעשות סטטיסטיקות לא-מהימנות?
הרבה פעמים אני נהנית משאלה שמוצגת, אך מוצאת את ידי האוחזת בעכבר נרדמת כשאני מנסה לעקוב אחרי זרם התגובות.
Q.