לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למען שיוויון בין המינים ....

אנדרפוט
לפני 18 שנים • 30 בינו׳ 2006
אנדרפוט • 30 בינו׳ 2006
המלט - הרתיעה, אם בכלל מתקיימת, היא בגלל שתפקיד האשה ביחסי דום-סאבית מקוטב לחלוטין לכל מה שיפה נכון נאצל צודק ומדליק בעיני
נראה לי שיש מקום לקצת ביטוי אישי, אפילו שאינו דיפלומטי די הצורך, בפורום שמוקדש לפאמדום
לא תמיד הכל צריך להאמר מתוך איזו אמיתה ליברלית ותוך פתיחות פוליטית רחבת כנף וסובלנית
אני מעוניין להסתכל פנימה ולהגדיל את מה שהולך שם בזכוכית מגדלת, ולשטוח את זה כאן, מתוך ביטוי אישי וחופשי על הפאמדום

ולכן, ת'יים, אני לא חושב שההפרדות שלך בין פאמדום לשאר תחומי החיים דרושות לי באותה צורה ומידה שהן דרושות לך
אני יכול להגיד מה שאני מרגיש, וממילא אצילות נפש אמיתית אינה קיימת אלא באגדות
אני נותן לגיטימציה לגברים דומיננטים בזה שאני חבר שלהם, אין לי רצון להגביל את חופש התנועה שלהם ובטח שלא לאסוף אותם במחנות עבודה

הדיבור שלי אינו פוליטי ולכן אני מראש לא מתעניין בבדסמ, אני רק מעוניין בפאמדום. כל השאר זה מבחינתי שעמום אחד גדול ולכן בעולם שלי נטיה מינית כן הופכת אדם לאציל יותר או פחות

לגבי השימוש ויחסי הגומלין, אז מי בכלל קבע שבפועל יש הדדיות אחרת זה-לא-זה
ומה אם יש מימד של חד צדדיות, והשליטה יוצאת מחדרי המשחקים, ומה אם יש התעללות בהסכמה
מי אמר שתמיד מדובר בזוג? ואולי זה איזשהו סידור ממין אחר שכורך בחובו כאב וקצת מרמור וחטאים קלים. אני אומר עזוב את השפיות והבטיחות, תן לאנשים להחליט בעצמם מהם ומיהם ומה הם רוצים. כל עוד יש הסכמה, זה הכל בסדר

ארגורן - אני לא נוהג לקבל סטראפונים בתחת ככה שקשה לי לראות שם איזו מידה של אצילות
אבל באופן כללי לתת לאישה עודפי כבוד ונימוס תוך כדי ביטול עצמי, זה בעיני סוג של ג'נטלמניות שהוגזמה לכדי גרוטסקה. אבל זה לא העניין, העניין הוא החופש שלי לבטא את תחושותי בנוגע לפאמדום בלי חשש מביקורת אוטומטית ולעיתים קצת צדקנית מדי בעבורי, ואתה הרי קולט שאין אצלי שום רעל אמיתי או איזו טינה ומרמור כלפי אף תחביב מיני, זה או אחר, אני פשוט מביע את זרמי המחשבות הפנימיות שלי
Tame
Tame • 30 בינו׳ 2006
אנדרפוט,
אני לא מאשים אותך בפוליטיקה חלילה. להיפך, אם אתה אומר שדבריך הם בגדר "חלק מהמשחק" או "חלק מהפטנזיה" אז אין שום פסול בהם כלל (חבל שאין פורום "פליי" שיוקדש אך ורק למשחקי פנטזיות ובו סאבים וסאביות לא יהיו שווים לדומים ודומיות ויהיה ניתן להיכנס ממש לתוך המשחק).
כמובן שכשזה לא חלק מהמשחק - לדרג אנשים עלול להיות מעליב לחלקם ורובם לא ישמחו לשמוע שאתה מאמין שאתה אציל מהם. אפילו שזה פורום שמוקדש לפאמדום - כולם קוראים בכל הפורומים ולהתחשב בהם זה לא פוליטיקלי קורקט אלא פשוט נימוס.

בקשר לקשר של שימוש חד צדדי. אני לעולם לא הייתי רוצה להיכנס לקשר כזה (ואני לא חושב שזה אפשרי לרצות קשר חד צדדי, כי הרי אם זו הפנטזיה שלך אז הדומית משמשת אותך כמושא הגשמת הפנטזיה ואתה איתה כל עוד היא משמשת אותך באותו אופן. אלא אם כן אתה מאוהב בה והיא לא בך. אבל אז יש לזה פוטנציאל להיות גיהינום). אם אי פעם תיכנס לקשר כזה חסר הדדיות אני מקווה שתצא ממנו בלתי פגוע.
צ'יטה​(שולט)

הדיון שמתפתח כאן

צ'יטה​(שולט) • 30 בינו׳ 2006
ברצוני לשתף אתכם,
הדיון שמתפתח כאן מקסים בעיני.אתם כותבים מקסים. מאירים את עיני בכל מיני סוגיות.
אני נהנה
אנדרפוט
אנדרפוט • 30 בינו׳ 2006
דברי הם אכן חלק מהמשחק, שכן עבורי פאמדום נמצא תמיד על הגבול הדק שבין משחק ומציאות
אני לא מפריד באופן ברור ונחרץ בין הפנטזיה לאמת כי אחרת הקיק שאני מפיק הוא צעצוע

להתחשב במיילדומים והומואים וכו כאשר אני כותב בפורום פאמדום זה האמא של הפוליטיקלי קורקט, נימוס לפעמים כרוך בצביעות ואני לא יכול להרשות לעצמי את זה

בקשר לשימוש חד צדדי, אז היו לי כמה יחסים כאלו ואני מאוד נהניתי מהניצול החד צדדי, מה שכמובן ובאופן טאוטולוגי הופך את זה לניצול הדדי
אני לא מחפש לצאת בלתי פגוע מקשרים שלי עם נשים, אני מחפש את הקיק המקסימלי ואת הכנות הפנימית שלי כלפי מושא התשוקה
האידיאל הרציונלי שמהותו מערכת יחסים שוויונית וחמה עם אהובה קבועה ודואגת הוא לא בהכרח הכי מועדף עלי. יש סיטואציות מיניאטוריות יותר שמושכות אותי. שבהן יש ניצול וניכור, זה אולי לא מתאים לרעיון המודרני של אהבה רומנטית ומונוגמיה, אבל זה מאוד מתאים לפנטזיות שלי שאותן אני שואף לא למשש אבל כן לבטא
קייסי
קייסי • 30 בינו׳ 2006
בדומה לאנדרפוט, אני מעדיפה את המידרוג הלא-פוליטיקלי-קורקטי שממצב כניעה גברית מעל כל חלופה אחרת ומזהה אותה עם אצילות נפש.

פנטזיה אמינה שווה בעיני לעין ערוך יותר משמירה דקדקנית על נימוסים והליכות.

וחוץ מזה, מחבבת באופן חסר תקנה את החתרנות הפושטקית שלך, אנדרפוט.
Tame
Tame • 30 בינו׳ 2006
עדיין לא הצלחת לשכנע אותי ששאיפה לשיוויון זה פוליטיקלי קורקט.
אישית אני מאוד בעד חופש, במיוחד חופש מיני, כבר אמרתי בשרשורים אחרים שאני גם בעד פנטזיות סטאלג או פנטזיות אחרות שהן אינן "פוליטיקלי קורקט", כל עוד זה נעשה בצורה שלא פוגעת באף אחד.
עכשיו אני לא טוען שיש איזושהי פגיעה בדומים בכך שאתה מאמין שהסאבים אצילים מהם. גם לא בסאביות.
מה שאני כן אומר שזה לא מנומס. בדיוק כמו בכל השרשורים האחרים שלא עושים הפרדה בין פנטזיה למציאות כמו השרשור של ההיא שקראו לה "דנית האצילה" וכו' שבהם מישהו קובע באופן שרירותי שמין אחד נעלה יותר על המין האחר.
ולטעון שהשאיפה לשיוויון היא צביעות זה נכון, רק במקרה שהמתבטא הוא גזען. אם מי שמתבטא באופן שהוא גם "פוליטיקלי קורקט" מאמין בדברים שהוא אומר בלב שלם, היכן הצביעות כאן?
פרט לכך רשמת "להתחשב במיילדומים והומואים וכו כאשר אני כותב בפורום פאמדום זה האמא של הפוליטיקלי קורקט, נימוס לפעמים כרוך בצביעות ואני לא יכול להרשות לעצמי את זה "
אז מה שאתה אומר פה זה שבפורום פאמדום לא תתחשב בהומואים ובדומים אבל בפורומים האחרים אולי כן? לדעתי כאן דווקא אפשר למצוא קצת צביעות.

בכל מקרה אני מקווה שתצליח להגשים את כל הפנטזיות שלך. אני כמובן לא טוען שיש משהו לא בסדר בהן או בכל פנטזיה אחרת. רק מקווה שאולי בעתיד בזמן שאתה מתנסח באופן פומבי - תוכל למצוא את הכוח והיכולת להרשות לעצמך להינות ממותרות הנימוס כלפי האחר.

בהצלחה.
אנדרפוט
אנדרפוט • 30 בינו׳ 2006
תיים, ידידי המלומד

אתה מאמין שפוליטקל קורקטנס היא שיטה יעילה ונכונה ליצירת אווירה מנומסת וחפה מגזענות ואפליה
אני לא מאמין בזה, בעיקר לא בפורום שיש לו כותרת מאוד נחרצת - פאמדום
הפורום אמנם ציבורי אבל הוא פונה לציבור מסויים עם אוריינטציה ספציפית

אני מסתכל על זה קצת כמו על מוזיקה, אנחנו כותבים בפורום של מוזיקה קלאסית לכלי-קשת והמיילדום כותבים בפורום של קאונטרי ופולק וההומואים כותבים בפורום של דיסקו ושנות השמונים
אז כולנו כותבים על אותו הדבר, מוסיקה, אבל יש ביננו הבדלים מהותיים שראויים לציון
ואם אני רוצה להשתמש בדימויים מעולמות מוזיקליים אחרים, אני מרגיש חופשי לעשות זאת
הרי דום זה דימוי, וגם עבד זה דימוי וממילא אנחנו לא מדברים פה על אנשים אמיתיים אז מה החרדה הזאת לפגיעה ברגשות של אחרים
הפורום הזה הוא מעין מקדש קטן ולכן יש מערכת של אמונות ואידאות עם עומק מסויים. אז איפה שיש אמונה יש גם כפירה באמונה, ומיילדום זה בעיני כפירה בעיקר

אני חש שהבנו אחד את השני ושנמשיך לא להסכים בנושאים שוליים כגון שוויון, נימוס ומה מותר ואסור לומר או אפילו לחשוב
צביעות היא בעיני הקפדה עיוורת על כללים תוך כדי חוסר כנות פנימית עם מהותם של הכללים
ובפורום פאמדום אני רק מתעניין בפאמדום ומתעלם מהאחרים, בפורומים יותר כלליים אני כמובן אנהג כשווה בין שווים, וזאת האמת הפנימית שלי
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 30 בינו׳ 2006
אנדרפוט
תעזוב אותך מהצטדקויות והשתפנויות
תעמוד מאחורי הדברים שלך
ובוא ננסה להבין למה התכוונת.

אם הבנתי אותך נכון
אז אתה מרגיש שהעיסוק שלך בפאמדום הופך אותך לבן אדם אצילי יותר.
אלו מילים יפות מאוד ועכשיו אני רוצה לבדוק האם יש מאחוריהם גם איזשהו תוכן
לדעתי לא
אבל את זה אני מנסה לברר איתך וברשותך.

זה גם לא מענין אותי אם אתה מקבל, קיבלת או תקבל סטראפון.
סטראפון, בעיני, זה רק דוגמה לפעילות פאמדומית.

עכשיו, בוא ננסה להבין
אלא אם כן אתה טוען שהנפש שלך היא פטריה שצומחת בין הבהונות
אז אני לא רואה איך אתה יכול להפוך להיות אצילי יותר כתוצאה מליקוק כפות רגליים של נשים
(וגם אז נשאלת השאלה, מה רע בפטריות שצומחות ברגלי הגברים?)

באותו אופן, אם אתה לא טוען שהנפש שלך היא גוש חרע שדבוק לקצה הרקטום
אז אני לא רואה בדיוק איך הסטראפון יכול למרק אותה ולהפוך אותך לבן אדם טוב יותר
וגם אם כן, ניתן לשאול באיזה שלב של הפעולה אתה הופך להיות אדם טוב יותר
כשהוא נכנס או כשהוא יוצא?

אני יכול להמשיך באותו אופן עם שאר הפעולות הבדסמיות
אבל נראה לי שהנקודה ברורה.
Tame
Tame • 30 בינו׳ 2006
אנדרפוט,
אני לא מאמין בכללים. אני מאמין בשיויון.
קל מאוד להחליק וליפול לתוך האמונה ש"אני" או "אנחנו" יותר טובים מאחרים. כמעט כל קבוצה חברתית עושה את זה ואנחנו גם עושים את זה באופן אינדיוידואלי...
אני חושב שהשיפוטיות הזו היא בזבוז אנרגיה במקרה הטוב ובמקרה הרע עלולה להוביל להמון בעיות.
הרי אם מישהו אחד הוא "יותר טוב" אז מישהו אחר חייב להיות "יותר גרוע".
אם אתה מתייחס לפורום הפאמדום פה כאל פורום משחק אז אני מבין איפה נקודת הדיסוננס בינינו.
אם הייתי מאמין שזה פורום משחק סגור אז לא הייתי מעיר לך מכיוון שזו פנטזיה ועוד פנטזיה פרטית שלנו כסאבים ודומיות. אבל הפורום הזה הוא חלק מאתר כולל והמון דומים קוראים וכותבים כאן...
אנדרפוט
אנדרפוט • 30 בינו׳ 2006
תיים, זהו אכן פורום משחק, אני פה מתוקף תפקיד מסוים ובאמת שאין לי מושג מה יש לדומים לחפש פה בפורום פאמדום, אבל נניח שיש כאלה שמסתובבים פה, אז לא נראה לי שאני צריך להסביר את עצמי אליהם

ארגורן, אתה יכול להבין את הפאמדום ומה מאחוריו אבל אתה גם יכול להתעלם מזה
בכל אופן, אצילות נפש היא עניין יחסי ומאחורי המילים שלי מסתתר תוכן שהוא רלוונטי לי
ולא אוניברסלי
הנסיון שלך להלעיג ולהגחיך את פעולותיו של הגבר הכנוע הוא ידוע מראש ולכן גם מתקבל בחיוך
אבל ממילא לא בא לי להיות רע או עוקצני אליך אז אני אתעלם מההשוואה המגוכחת שערכת בין כפות הרגליים הנשיות (שהן מושא תשוקה ועינויי נפש) לבין הסרחון הגברי (שהוא לרוב קונוטציה לאוהל צבאי ופלוצים) ע

הנקודה ברורה לגמרי, לא הבנת את מהות הפאמדום, או יותר נכון אתה לא מסכים עם המהות הזאת
מה שפוסל אותך מלהבין את עומקה של אצילות הנפש עליה אני מדבר
בניגוד לדימויים הגראפיים של פיפי, פטריות קקה וזיינים מגומי מתרחשת בעולם הפאמדום, מתחת לפני השטח הפורנוגראפי, סצינה עדינה מאוד ומיקרוסקופית של רגשות אציליים

וממילא, אין תחרות בין מיילדום וסאבמייל, הם שתי ישויות נפרדות שכרוכות אחרי דמויות נשיות שונות לגמרי
ויש להם פורומים שונים וגיבורים אחרים