לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המכבסה

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 2 בפבר׳ 2006
זאלופון​(שולט) • 2 בפבר׳ 2006
ציטוט: הנה, כתבתי ביקורת. אבל מה שמעניין אותכם זה אם אני מזייפת שם או לא. התשובה היא לא. וגם אם אתם לא מאמינים לזה, מה זה משנה לגופו של עניין?

זה משנה, כי מי שלא מוכן לעמוד מאחורי מילותיו, עדיף לו שלא יאמר אותן כלל ועדיף לי שלא אבזבז זמני בתגובה עליהן. אבל כיוון שאינך ניק כפול, גם אגיב (מיד) וגם אומר: ברוכה הבאה icon_smile.gif

ולעניין:
ציטוט: לדומים אין אגו. הם בכלל בעניין רק כדי לשמח את השפחות. או כי יש להם איזו תזה רוחנית שמצדיקה את זה.
לסאביות אין שיקול דעת. הן שם רק כי ידוע שבדס"מ עושים באהבה.

גם לי נשמע מאד מזויף כשדום אומר שהוא כאן רק בשביל השפחה ורוב התזות הרוחניות נשמעות לי לא רק מזויפות אלא גם מניפולטיביות. גם אני חושב שסאביות צריכות להפעיל שיקול דעת. אבל אני לא חושב שמישהו מאתנו מגלה כאן את אמריקה. הדברים נאמרו וייאמרו, ואני חושב שחלק גדול מהדומים והסאביות מסכים והסכים איתם.

ציטוט: ועוד דיון אקדמי על אמות המידה המחייבות כל מאסטר ראוי לשמו. אה, אולי הכלוב יוציא רישיונות למאסטרים שעומדים בקריטריונים

שוב, בכל פעם שמתחיל שרשור שמנסה לקבוע קריטריונים ל"מיהו דום", יבואו גם התגובות הסרקסטיות ששואלות איפה בדיוק נמצאת אקדמיית הדומים ואיזה פסיכומטרי דרוש כדי להתקבל. בהחלט לא הייתי אומר שיושבי האתר הזה בכללותם עסוקים בלקבוע אמות מידה לדומים.

ציטוט: וציקצוקים והזדעזעויות מכל סיפור של סאבית שנסחפה ואיבדה את עצמה בסשן או בקשר (כי זה כל היופי בלהיות סאבית. תמיד הדום אשם).
אבל אף אחד לא מוכן באמת לעשות שום דבר נגד דומים מסוכנים.

מסכים לחלוטין שהסרת האחריות הגורפת מהסאבית והאשמת הדום אוטומטית היא לא לעניין. אני לא היחיד, וכשצריך אנחנו גם אומרים זאת. לגבי דומים מסוכנים - חוץ מלהציב נורות אזהרה, מה בעצם אפשר לעשות?

ציטוט: וכל שרשור כזה סופו להיסחף לדיון בשאלה: האם ראוי בכלל לדון בשאלה הזאת? איזה צורה יש לנו עם כל הליכלוכים האלה? פויה, איזו קהילה בלתי מאוחדת! איך יכול להיות שהגענו כבר ל15 עמודים? יאללה בואו נפתח עוד אחד ונתייפייף עוד קצת.

ושוב אני מסכים. לא מזמן כתבתי באחד השרשורים שכנראה שרשורי הלכלוכים זה מה שאנחנו הכי אוהבים, והתכוונתי לזה. ככה זה בני אדם, בכל מקום, וגם אני לא קונה את מרבית ההתייפייפויות.

ציטוט: אם אתה אוהב להחזיק שוט ביד, תשאל את עצמך טוב טוב למה. (ולא חייבת להיות לזה תשובה חד משמעית, אבל "כדי לעשות טובה לסאבית" זאת לא תשובה מספיק טובה). אם את אוהבת שמשפילים אותך, יש לך כמה דברים לברר עם עצמך, ועוד יותר מזה: תחשבי לפני שאת לוקחת את הסיכון.

מה הטעם לשאול שאלות ולברר בירורים אם אין תשובות בנמצא? המקסימום שייעשה הוא המצאת תשובות בהתאם למה שאנחנו חושבים ש"הגיוני", בערך כמו שהאמינו שהומוסקסואליות נגרמת כתוצאה מכך שהאם נתנה לילד לשחק בצעצועים של בנות. אני מפנה אותך גם לזה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=6751

לסיכום, אני מסכים איתך בלא מעט דברים, אבל אני חושב שהדברים כבר נאמרו בעבר לא פעם ושהם אינם משקפים את ה"קהילה", אם קיים דבר כזה, אלא דעות ומעשים של אנשים מסוימים שיש קונטרה להם.
קליבר​(שולט)

אני עושה צחוק ?

קליבר​(שולט) • 2 בפבר׳ 2006
renana כתב/ה:
קליבר..
מספיק לעשות צחוק מכל נושא.. icon_biggrin.gif

אני ממש לא עושה צחוק
תסתכלי במראה , בזהירות ...
(אני גם מסתכל ונבהל כל פעם מחדש , נורא ממש נורא )
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

ואחרי הכניסה הזו

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 בפבר׳ 2006
בואי נשמע את הניתוח המעמיק שלך לאוכלוסיות הבאות:
icon_idea.gif חובבי בלונדיניות
icon_idea.gif מטפסי הרים
ng
ng
לפני 18 שנים • 3 בפבר׳ 2006

Re: ואחרי הכניסה הזו

ng • 3 בפבר׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
בואי נשמע את הניתוח המעמיק שלך לאוכלוסיות הבאות:
icon_idea.gif חובבי בלונדיניות
icon_idea.gif מטפסי הרים

לא כל כך מתעניינת בחובבי בלונדיניות. על מטפסי הרים דווקא יש לי מה להגיד. אבל למה לשנות נושא. האמת, מאכזבת התגובה שלך. בתור מומחה ל"אתיקה המקצועית" של הבדסמ, חשבתי שתוכל להאיר את עיני...
נוריתE
נוריתE • 3 בפבר׳ 2006
נו טוף
אני לתומי, ציפיתי לאיזה סיפור חם על הבוקר ובמקום זה,
אני רואה דם אש תימרות עשן חוצבות להבות זפת ונוצות מפי אחת חדשה בת פחות מחודש כאן.
נו מילא.
כמה טוב שיש לנו משגיחי כשרות כאן.
הלאה.
Tame
Tame • 3 בפבר׳ 2006
זריאל,
שמח שאת ובודיגארד מאושרים ביחדicon_smile.gif

זאלופון ואנג'י
בקשר לשרשום ה"מיהו דום מסוכן"
ראשית אני חושב שכולנו מועדים לעובדה שאנחנו עושים עבודה תיאורטית ולא משהו פרקטי. אני רואה בזה תרגיל מעניין שעשוי לפתח אותנו בתור קהילה (או לפחות את המיילדום).
אני חושב גם שבכל חברה כלשהי מתישהו מתנסחים כללים. אני לא חושב שיש או שצריך להיות מישהו שיאכוף את הכללים אבל עצם היותם שם כתמרורים והכוונות זה פוטנציאל חיובי מאוד.
זה קצת כמו לסמן מסלול מטיילים - את נמצאת בטבע בלי אף אחד מסביבך (אולי אפילו מטפסת על אייזה הרicon_smile.gif ) וכל מיני אנשים סימנו לך כל מיני מקומות בצבעים, המקומות שסומנו נחשבים ליפים ביותר והבטוחים ביותר (ואולי גם הקשים ביותר - תלוי בצבע) את תמיד יכולה לבחור באחד מהם או לבחור להתעלם מהם באופן גורף. הבחירה היא שלך אבל טוב שיש את הסימונים האלה בכל זאתicon_smile.gif

אגב לגבי קהילה - קשה לי קצת עם האנשים שאומרים ש"אין קהילה" הרי זה ברור שאנחנו קהילה וירטואלית. כל ענף הבדסמ בארץ חי ונושם רק בגלל האינטרנט, כמו כל דבר אחר שנמצא כיום בשוליים התרבותיים בארץ ישראל. אולי קהילה פיזית באמת אין - אבל קהילה וירטואלית יש בעליל וטוב שכך.
המינוח "קהילה" יתכן ונשמע מאוד מחייב להרבה אנשים ומשהו שקצת מתנגד לחופש הזה שיש בנט. לדעתי המינוח "קהילה" הוא מאוד גמיש, במיוחד כשמדובר בקהילה וירטואלית. תמיד אנחנו יכולים למשוך לכיוונים שאף אחד לא היה בהם, לעצב את עצמנו בצורה מקורית. יחסי הגומלין בפני עצמם הם גם דבר מרתק ואפשר גם לעצב אותם.
כל הכוונה של קהילה מסוג זה אינה יכולה לעשות ע"י כפיה או ניסוח חוקים ואכיפתם אלא רק ע"י דוגמא אישית.
כמו שאמרתי באייזה שרשור לפני כמה שבועות. לדעתי זה מעין "מבוא לאנרכיה" והדברים שקורים כיום בקהילות וירטואליות כמו שלנו יעזרו לעצב קהילות "אמיתיות" בעתיד הרחוק.
ואגב כשאני אומר "אנרכיה" אני לא מתכוון לזה במובן השלילי. אני מאמין שאנרכיה היא צורת ה"שלטון" הטובה ביותר שיכולה להיות - כשאנשים יהי מוכנים לה.
היום ניסיון ליישם אנרכיה במציאות יהיה התאבדות, עד מהרה חוק הג'ונגל ישתלט וזה יהפוך למשהו אחר לגמרי. אבל הניסיונות האלה בוירטואליה לדעתי חשובים לאין שיעור icon_smile.gif
צ'יטה​(שולט)

Re: ואחרי הכניסה הזו

צ'יטה​(שולט) • 3 בפבר׳ 2006
ציטוט: לא כל כך מתעניינת בחובבי בלונדיניות. על מטפסי הרים דווקא יש לי מה להגיד. אבל למה לשנות נושא. האמת, מאכזבת התגובה שלך. בתור מומחה ל"אתיקה המקצועית" של הבדסמ, חשבתי שתוכל להאיר את עיני...

פרופיל חלקי, של אין ג'י, מהתבוננות קצרה:
לא בלונדינית, חובבת ספורט אתגרי, בעלת נטיות קינקיות מזה זמן, ומאוכזבת מכל מיני דברים. בעלת יכולת לימוד מהירה ויסודית בעבודתה. יכולת ביטוי טובה בכתב, במיוחד בשפה העברית. ביקורתית, אך בעד פנסים. בעלת לשון חדה וחריפה, נטייה קלה להתפרצויות כעס, המלוות בפירכוסים מצד הקהל. בעלת אישיות חזקה ונוהגת לסמוך על החושים שלה. תאטרלית ואוהבת כניסות דרמטיות.
ההמשך יבוא ......