שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדו מיניות ובכלל

סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 14 בפבר׳ 2006

דעתי לנושא

סיגלית​(אחרת) • 14 בפבר׳ 2006
לדעתי - מערכת יחסים של סטרייט לדו מיניית דומה לחלוטין למערכת בין שני סטרייטים והכוונה שמי שיש לו נטיות לבגידה יבגוד ומי שנאמן ישאר נאמן למרות שיש לו נטייה לבני מינו - אבל כמו שנאמר כבר על ידי החברים - לעיתים יש שילוב של צד שלישי בהסכמה ואז הכל מסתדר וכולם מרוצים ולכן אין מה לחשוש מבגידות
lain
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006
lain • 25 בפבר׳ 2006
דיון מעניין ,
אגיב בשמי ובשמי בלבד.

אני ביסקסואלית
אך לא נמשכת לשני המינים באותה הרמה, ולבטח שלא מאותו מקום בנבכי נשמתי.
מבחינה מינית הגברים עושים לי את זה הרבה יותר
אך מהבחינה הרגשית הנשים תמיד במקום הראשון (איתן הנסיון לתקשר לא מרגיש לי כנסיון לפענח קוד מורס אלא כמשהו המובן מאליו כמעט).

אינני שוללת זוגיות עם גבר ואף מקווה למצוא את האחד שיהיה מספיק חכם ,וורבלי ובעל אינטליגנציה ריגשית , אך מאחר ואופטימיות היא ממני והלאה אני מבינה בד בבד כי למצוא אחד כזה שקול למציאת מחט בערמה של תחת ...
מאידך - תמיד חשבתי שערמת ישבנים זו ערמה משובחת לחפור בה , אז כן, נהנית גם מן הדרך :^)

מה שכן,
לא חושבת שזה לעניין לקיים זוגיות עם אישה בעוד שתמיד אערוג למין הגברי מבחינת תאוות הבשר.
לא הייתי רוצה לדעת כי בת זוגתי נמשכת אלי הרבה פחות משאני אליה, והרבה יותר למין הגברי מלנשי באופן כללי.

בקיצור יקיריי
חייהם של היושבים על הגדר קשים הם
וודאי,ישנם המון יתרונות, אך ישנן צמתים בחיים שלא מותירות לנו ברירה אלא לבחור
והבחירות לא תמיד פשוטות
לעיתים נאלץ להשאיר משהו מן "המטלטלים" על אם הדרך, על מנת להתקדם במשעול האושר - היכולת להתפשר עשויה להוות ההבדל בין להיות מדוכא למאושר.
ובפעמים אחרות נוכל להכיר אדם אשר יגלה סובלנות כלפי האמביוולנטיות שבנו מאחר ויהיה ביסקסואלי בעצמו.

מה שבטוח
הכנות אצלי היא בראש ובראשונה
ולא משנה עם אצא עם גבר/אישה - הפרטנר/ית שלי ת/ידע על דילמות אלו מראש.

ליין
שרוצה גם את הציפור המונחת בידה וגם את השתיים על העץ, אבל בעצם מחפשת את הציפור האחת שתכיל את הכל.
New Horizon{ביישנית}
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006
New Horizon{ביישנית} • 25 בפבר׳ 2006
אין כמוך, ליין. מיוחדת מאין כמוה.
כל כך יפה את כותבת ומתנסחת.

icon_redface.gif
בל{SK}
לפני 18 שנים • 7 במרץ 2006

גם אני

בל{SK} • 7 במרץ 2006
כמו רבים מהכותבים חושבים שדו מיניות משמעותה הרחבת היריעה של אפשרויות ההנעה
ומי שמוצאת את עצמה בזוגיות שמספקת אותה וחשובה לה , מוותרת באופן טבעי על דברים אחרים
כמו שאישה שחובבת סטוצ'ים, מוותרת עליהם שהיא בוחרת להיות בקשר מונוגמי.
כל עוד הקשר טוב, האדם הממוצע מסופק, שיש משברים, לפעמים פתאום עולים צרכים אחרים.

אני חושבת שהמודעות שלך לכך שיש נשים דו מיניות שלא יהיו מסופקות ככל הנראה ללא קשר עם ממשמעותי אישה היא חשובה.
אבל ברור שלא כל אישה דו מינית זקוקה לזה. אין ערבויות בעולם. יש אפילו נשים שהן לסביות לטנטיות, מי יודע?
kaly
לפני 18 שנים • 10 במרץ 2006
kaly • 10 במרץ 2006
{קמה ממקום מושבי-כן,גם אני דו מינית}

אני הבנתי מזמן שאני ובחורות מסתדרות לרוב רק בתוך המיטה,אני לא מוצאת את עצמי מוותרת על פינוק שכזה עבור אף גבר ולא חושבת שצריכה.

מונוגמיה לא קשורה ממש למשיכה מינית,אלא לחיבור עם הטבע שבך,שלדעתי הוא לא מונוגמי כלל.
והמונוגמיה היא תוצר של החברה המתורבתת שלא יכולה לקבל הבאת ילדים לעולם ללא תא משפחתי מסודר-אבא ואמא.

לדעתי אתה צריך במידה ופגשת בחורה שמוצאת חן בעינייך והיא דו מינית לנהל איתה שיחה מעמיקה ורצינית,נסה להבין מאיפה היא רואה את הדברים ואם מה תוכל לחיות ואם מה לא.

כנות ופתיחות תפתור לך את בעיית הנטישה ללא קשר למשיכה המינית של הבת זוג שלך.
sheket
לפני 18 שנים • 20 במרץ 2006

לא קראתי הכל

sheket • 20 במרץ 2006
בעצם גם לא קראתי את הרוב, אבל אני אענה כאן בכל זאת על כמה שאלות:

אני אוהבת נשים, מאוד.
אני אוהבת גברים, מאוד.

ואני מונגמית לחלוטין, כלומר מבחינתי להכניס אישה/גבר נוסף/ת למיטה אומר שאני צריכה להיות מאוד בטוחה במערכת היחסים הנוכחית שלי.
אני לא חושבת שזה משנה אם בת הזוג שלך היא דו או סטרייטית, קשר זה קשר. ובחורה שתבגוד בך עם אישה תבגוד בך גם עם גבר, מבחינתי אין הבדל.

ועוד תוספת קטנה:
דווקא, אם אנחנו מסתכלים על נשים שנכנעות ברמה כזאת או אחרת למוסכמות חברתיות, החברה לצידך-
דו מינית כתפיסה בחברה זה סבבה, כל עוד יש לה בן זוג.