אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה זה מציאותי?

המלט
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006
המלט • 21 בפבר׳ 2006
פייה כתב/ה:

איך קרה שאפילו באתר הזה בו אנחנו אמורים להיות רחוקים מהמסגרת ולא קונפורמיסטים יש כל כך הרבה חיפוש אחר תלם ללכת בו?

fishy.gif

אה, זה פשוט. התחום בו אנו רחוקים מהמסגרת ונראים בו כנונ-קונפורמיסטים, ז"א, נטיותנו המיניות, אינו חופף לתחומים אחרים - למשל - לתכונות האנושיות הבסיסיות שלנו -- שאחת מהן היא חיפוש אחר תלם ללכת בו.
Queeny​(מתחלפת){being}

זה נראה לי רעיון טוב

Queeny​(מתחלפת){being} • 21 בפבר׳ 2006
דום-מנטור נראה לי רעיון טוב למי שזה מתאים לו ושזה מתאים גם לזוגתו / סאביתו. אני חושבת שזו יכולה להיות חוויה מעניינת, דום וסאבית בסשן כשיש שם דום שצופה - לא משתתף - שגם משגיח וגם מפדבק.

חוץ מלקרוא ולהתייעץ עם אנשים שהרשימו אותך כדומים-למופת לפי כתביהם באתר זה ואחרים, אני חושבת שההדרכה הטובה ביותר תבוא מתוך הקשר והתקשורת עם הסאבית שלך.

זכורים לי פוסטים על "אבא מאהב" שכתב Dor999 בבלוג שלו, שעסקו בוריאציה מסויימת על זה, הדרכה של גבר-אל-גבר בענייני נשים, אם כי לא ספציפית של בדסמ.

האפשרות הזו לא נראית לי הזויה או לא-אפשרית. אבל חשוב שהיא תתאים לכל הצדדים (כולל הסאבית!)

Q.
עינבר

3 מחשבות שעלו לי בראש

עינבר • 21 בפבר׳ 2006
הפעם היחידה שרציתי לעשות סשן עם האדון שלי ומישהו מנוסה יותר, זה היה מפחד, שהבנתי לראשונה שאני מאוהבת בדום מסוכן, רציתי אותו וחיפשתי הגנות. icon_sad.gif ואני יודעת שזה לא אומר כלום ענייני.

ההמלט הזה עושה רושם של מישהו נורא חכם ועם חוש הומור, טוב שנסגר לו הפורום והוא הגיע אלינו icon_twisted.gif

למה, לכל השדים והמלכות, פייה משתמשת בסוף הודעה באייקון של הדג? מה הוא מסמן? scratchead.gif שהיא כבר אמרה את שלה ועכשיו שותקת?
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2006
אני חושבת שהאיש פשוט מגשש,
ומחפש קצת הכוונה וייעוץ גברי.

לא מוצאת בזה שומדבר רע. לא רואה בזה פסול.

כשם שסאביות בתחילת דכן מתייעצות עם סאביות וותיקות על מה נכון או מה כדאי או לא כדאי, ולבסוף מוצאות את הנישה שלהן, כך הבחור מחפש קצת הדרכה גברית.

דומים יקרים, דן קאפ, בודיגארד, קליבר,צ'יטה- בואו ניראה קצת אחוות גברים. icon_cool.gif
רחום וחנון
רחום וחנון • 21 בפבר׳ 2006
עצם העובדה שקיימת בי משיכה לתחום ,זה אומר עלי שנולדתי לתוך העולם הזה ,שכל הידע שבו תבוע בתוכי.
קיימת בי המשיכה ,ברור לי שאמצע דרך משלי ,אולם כניסה לתחום ,הכרות עם אנשים שדומים לי במשיכתם ,אני לא רוהב בכך פסול ,מה גם שמכל מלמדי השכלתי.
אז אני חדש ועדיין אין לי ניסיון ,אין לי מושג אפילו היכן להתחיל ,בכלל אני עדיין מחפש לי מתחלפת כמוני לתחילת קשר (למרות שבהגדרה אני בכלל כנוע ,אני רוצה לטעום מהכל)
רוצה לפחד מכאב ,זו תחושה עילאית ,אך רוצה גם לגרום לה לצד השני לחוות אותה.

לא רוצה להתחיל מאפס ,אין בי בושה או מחסומים בפני גברים אחרים ,ואני רואה בגדולים ומנוסים ממני ,פשוט ידע וניסיון ,אותו אני חסר.
האם יש בזה רע שאני לא רוצה להתחיל מאפס ,ובמקביל להכיר חברי קהילה?

נ ב תודה לכולם
המלט

עינבר --

המלט • 21 בפבר׳ 2006
תודה. icon_redface.gif icon_redface.gif
baby(expired)​(לא בעסק)

Re: 3 מחשבות שעלו לי בראש

baby(expired)​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2006
עינבר כתב/ה:

ההמלט הזה עושה רושם של מישהו נורא חכם ועם חוש הומור, טוב שנסגר לו הפורום והוא הגיע אלינו icon_twisted.gif

ההמלט הזה הוא איש נורא חכם ועם חוש הומור, ובעסה שנסגר לנו הפורום, אבל כיף שהוא גם פה icon_smile.gif
רחום וחנון
לפני 18 שנים • 22 בפבר׳ 2006
רחום וחנון • 22 בפבר׳ 2006
המלט כתב/ה:
פייה כתב/ה:

איך קרה שאפילו באתר הזה בו אנחנו אמורים להיות רחוקים מהמסגרת ולא קונפורמיסטים יש כל כך הרבה חיפוש אחר תלם ללכת בו?

fishy.gif

אה, זה פשוט. התחום בו אנו רחוקים מהמסגרת ונראים בו כנונ-קונפורמיסטים, ז"א, נטיותנו המיניות, אינו חופף לתחומים אחרים - למשל - לתכונות האנושיות הבסיסיות שלנו -- שאחת מהן היא חיפוש אחר תלם ללכת בו.

כל כך קרוב לדיוק אתה ,אך לא אחר תלם אני הולך ,אלה אחרהכרות ראשונית עם עולם שאני חולם עליו שנים ,ומעולם לא היה לי קשר ישיר איתו.
כמובן לא מינית ,אלה מילולית ,מבחינתי הכירות כתובה תספק פיתרון ,אבל מראה עיניים (תמונה אחת טובה מאלף מילים).