שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני קורא לך, חדשה מאד, מאד, תבואי לפה בבקשה

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 26 בפבר׳ 2006
venus in our blood​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
נוגה כתב/ה:
רק מהסיבה הפשוטה שיש מצב שזו אישה, שכנראה יש לה מה להגיד והיא בוחרת בעטיפות כאלו ואחרות, עטיפות עאלק שונות \ שקופות.
אבל, עובדה שהן עטיפות אם כולנו שוברים את הראש בניסיון להבין אותה.

מה שלכאורה יש לה להגיד היא מנטרה אחת ויחידה, המורכבת מרעיון שאיש בעצם לא חלק עליו ואנשים הביעו אותו ה-מון פעמים בעבר, רק במילים פשוטות, רגועות וברורות ובלי להרגיש שהם צדיקים וכל השאר חולירות.
לא ברור לי הצורך הזה למצוא משמעות עמוקה בחרא ועוד לייחס לה חדשנות כלשהי. אבל מי שזה עושה לו את זה, לא אמנע זאת ממנו.

אני מאמינה, או שכך אני רואה זאת דרך עיניי, וייתכן ואני טועה או שאנו פשוט רואים דברים מנק' מבט אחרת ( וזה לגיטימי לחלוטין ) שהיא אומרת דברים ש-הם מעבר למנטרות .

תמיר '' את המיץ כוסאחתק'' ב-רפש \ תהומות של הנפש,וכד'.

הרי מדובר קצת יותר מהעניין הסמנטי ו\או המילולי.
ואני מאמינה שיש לה דברים חשובים לומר, מתחת לכל ''החרא '' .

וכן,
אני בין אלו שרוצים לקלף את הקליפות החיצוניות ו ל ה ב י ן.

אולי אין בזה חדשנות ( אף 1 לא המציא פה את אמריקה, ולעולם אין ''יש מאין '' )
אבל,
ניראה לי שיש שם מספיק דברים משמעותיים,
כדי לנסות להבין.
ומי יודע?
אולי אף להחכים.

''מכל מלמדיי השכלתי..''

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 26, 2006 12:43 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 26 בפבר׳ 2006
לא יודע. אני אעקוב ואראה לאן זה מתפתח.
בינתיים, כשאני קורא את דבריה זה כמו איזה צופן בשבילי...
אני קורא עברית ומרגיש שאני זקוק למתורגמן icon_lol.gif

סבבה, שתשמיע את דיעותיה, ונראה לאן נגיע...
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2006
לתרגם לך? icon_wink.gif כבר ניסינו את זה אתמול, כמדומני icon_lol.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 26, 2006 12:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
New Horizon{ביישנית}
New Horizon{ביישנית} • 26 בפבר׳ 2006
מה שבטוח, שיש לה אחלה שירים לחבר להם איזה לחן מטאלי...
יכול לרוץ טוב בשוק.. לא ?

ואם ישדרו בגלגלצ זאת תהיה מהפכה. מהפכת מיץ הכוסאוחטק !!
חדשה מאוד​(נשלטת)

Re: ברוכה הבאה חדשה מאד מאד

חדשה מאוד​(נשלטת) • 26 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:

....
אני מאמין, ביחסי שליטה, שמגיעים ממקום של כבוד, ממקום שאותו דום ראוי, אפילו אם הוא מתחלף במצב דומי, לרגע או שניים. אני מאמין שאותו מתחלף-דום ראוי, אמור קודם כל להיות בנאדם, אני מאמין, שהוא קודם כל צריך לבוא ממקום חברי מאד, מכיל מאד. אבל אני מאמין גם שהוא בנאדם, ולכן בטוח לגמרי, שיהיו מיצים שהוא לא יוכל להכיל. הדרישה האולטימטיבית הזו להכיל הכל, היא קצת מוקצנת מדי לדעתי.
את מסכימה להסכים איתי על העניין הזה ?

היות ואני בכלל חייב ללכת, לא אוכל כרגע לעסוק בשאלות נוספות, אבל כנראה כך צריך בעצם. אז נעשה עכשיו רק צעד קטן אחד.
מה דעתך ?

היי צ'יטוס (מקובל עלייך ? או עדיף במבה ? )
הדרישה להכיל הכל היא מוקצנת מאוד מאוד. וכמעט בלתי אפשרי. אבל בחינוך נכון בשפת המיץ של כוסאחתק הכל יכול לבוא בהדרגה למקומו בשלום. איך ? אם תקבל את החרא של עצמך באהבה ואחווה ובשקט יחסי כך גם תוכל לקבל את השני "ואהבת לרעך כמוך" מכיר ?
מי שמוותר מראש הוא פחדן שמוק ולא רציני. לכושיליאחתק שלי הוא לא יתקרב.
כל הדומיחרא שמקצרים דרך לכוסהמצחין של השפחות, מדלגים על התמודדות פנימית עם הפחדים של עצמם. וזה הכי מזוויע פה, פשוט לחרבן להם על הראש שילמדו .

ועל הדיון שלכם אם אני גבר ,זייפנית פוטוצ'ופ או ילד מחוצ'קן בן 15... מה פאקינג לעזאזל זה חשוב?
יכולתי לשים תמונה של אבטיח, ואז היו זיוני שכל אטומיים על משמעות הגרעינים השחורים.
מי אני ? תראו בפתיח של בלוגי המפואר. יחסוך לכם הרהורים מזדיינים.

יופי, יצא לי תגובה יחסית נקיה.. מרוצים ? יופי.
ואם לא... לכו תזדיינו , זו אני.
צ'יטה​(שולט)

לחדשה

צ'יטה​(שולט) • 26 בפבר׳ 2006
את יכולה לקרוא לי איך שתחפצי. אבל אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להמשיל אותי לחטיף צהוב כאן, כי אני צאצא גאה למשפחת הנמרים בכלל.
בתפישתך, ואגב לא רק שלך. אפילו אריך פרום בספר שלו אמנות האהבה, טוען שם בתוקף, שכדי להיות ראויים לאהבה, צריך קודם כל להיות שלמים עם עצמנו.
אלא מה, אני מוצא בזה בעייתיות טיפה. ואסביר.
כאילו מה, במילים הפשוטות שלי, בכדי להיות ראויים לאהבה צריך להיות קודם כל נקיים לגמרי מכל בעיותינו עם עצמנו. אבל זה כל כך קשה. לוקח כל כך הרבה זמן. ומה בינתיים ? אסור ?
אז זהו, שלדעתי מותר. ואני מרשה לעצמי פה לחלוק עליו. ובעצם גם עלייך, בו בזמן.
הריני מצהיר בזאת בריש גלי, שיש לי פחדים. נגיד שימשילו אותי לחטיפים צהובים למשל. ויש לי גם אחרים, אמנם פחות מזה שציינתי, אבל וואללה, יש. אז מה זה עושה אותי עבורך, על דרך משל ? לא ראוי ?
אז אני מצטער לומר לך שאני לא מסכים. אני כן ראוי, ואפילו ממש. למרות, ועל אף העובדה שאני לא מושלם. ואולי אפילו בזכות זה בכלל.

את מבינה נשמה, יש לי מלא דברים שאני לא יכול להכיל בעצמי. בלי קשר בכלל לאחרים. וזה בסדר, וזה אנושי. אני לא מוותר לעצמי על מה שאני לא יכול להכיל בעצמי. אבל זה תהליך כזה, והוא אף פעם לא נגמר, אצלי לפחות.
ומה אצלך ? את כן מושלמת כבר ? מכילה את כל המיצים האלה של עצמך לגמרי ?
אני לא מכיר אותך כמעט בכלל, וואללה לא יודע על החוויות או האי חוויות הלסביות שלך, ובטח שלא אם עברת התעללות או לא. פשוט אין לי יומרה לדעת. אם תספרי לי אדע, ואם לא, אז לא.
דבר אחד אני יכול לומר לך, ככה ממעוף הנשר, בלי לדעת יותר מדי. ממה שראיתי והתרשמתי עד כה ממך. גם את לא מושלמת. וזה בסדר גמור. אני מקבל אותך ככה בדיוק.
אז וואללה, אם הבנתי אותך נכון, עזבי אותך מהיומרנות הזו להכיל את המיצים ההם עד לסוף של הלבן של הקליפה.
תאפשרי לנו, לסוויצים המקסימים הללו, לרצות רק בחלק מהם בינתיים, עד שנצליח להכיל הכל. ובינתיים, גם עם רק חלק מהמיצים, יכול להיות ממש כיף, בחיי.
lain
lain • 26 בפבר׳ 2006
חייבת לציין צ'יטה
שהפוסט הזה עשה לי נעים
מזמן לא פגשתי בפוסט "נקי" שכזה
ישר כח.

ואת החדשה
את מזכירה לי מישהי מאוד קרובה לליבי
עד כדי כך מזכירה לי שיש לי תחושה שאת והיא אחת הן icon_wink.gif
בכל מקרה ברוכה הבאה לאתר.
חדשה מאוד​(נשלטת)

Re: לחדשה

חדשה מאוד​(נשלטת) • 26 בפבר׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
את יכולה לקרוא לי איך שתחפצי. אבל אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להמשיל אותי לחטיף צהוב כאן, כי אני צאצא גאה למשפחת הנמרים בכלל.
בתפישתך, ואגב לא רק שלך. אפילו אריך פרום בספר שלו אמנות האהבה, טוען שם בתוקף, שכדי להיות ראויים לאהבה, צריך קודם כל להיות שלמים עם עצמנו.
אלא מה, אני מוצא בזה בעייתיות טיפה. ואסביר.
כאילו מה, במילים הפשוטות שלי, בכדי להיות ראויים לאהבה צריך להיות קודם כל נקיים לגמרי מכל בעיותינו עם עצמנו. אבל זה כל כך קשה. לוקח כל כך הרבה זמן. ומה בינתיים ? אסור ?
אז זהו, שלדעתי מותר. ואני מרשה לעצמי פה לחלוק עליו. ובעצם גם עלייך, בו בזמן.
הריני מצהיר בזאת בריש גלי, שיש לי פחדים. נגיד שימשילו אותי לחטיפים צהובים למשל. ויש לי גם אחרים, אמנם פחות מזה שציינתי, אבל וואללה, יש. אז מה זה עושה אותי עבורך, על דרך משל ? לא ראוי ?
אז אני מצטער לומר לך שאני לא מסכים. אני כן ראוי, ואפילו ממש. למרות, ועל אף העובדה שאני לא מושלם. ואולי אפילו בזכות זה בכלל.

את מבינה נשמה, יש לי מלא דברים שאני לא יכול להכיל בעצמי. בלי קשר בכלל לאחרים. וזה בסדר, וזה אנושי. אני לא מוותר לעצמי על מה שאני לא יכול להכיל בעצמי. אבל זה תהליך כזה, והוא אף פעם לא נגמר, אצלי לפחות.
ומה אצלך ? את כן מושלמת כבר ? מכילה את כל המיצים האלה של עצמך לגמרי ?
אני לא מכיר אותך כמעט בכלל, וואללה לא יודע על החוויות או האי חוויות הלסביות שלך, ובטח שלא אם עברת התעללות או לא. פשוט אין לי יומרה לדעת. אם תספרי לי אדע, ואם לא, אז לא.
דבר אחד אני יכול לומר לך, ככה ממעוף הנשר, בלי לדעת יותר מדי. ממה שראיתי והתרשמתי עד כה ממך. גם את לא מושלמת. וזה בסדר גמור. אני מקבל אותך ככה בדיוק.
אז וואללה, אם הבנתי אותך נכון, עזבי אותך מהיומרנות הזו להכיל את המיצים ההם עד לסוף של הלבן של הקליפה.
תאפשרי לנו, לסוויצים המקסימים הללו, לרצות רק בחלק מהם בינתיים, עד שנצליח להכיל הכל. ובינתיים, גם עם רק חלק מהמיצים, יכול להיות ממש כיף, בחיי.

צ'יטה.
"אני כן ראוי, ואפילו ממש. למרות, ועל אף העובדה שאני לא מושלם. ואולי אפילו בזכות זה בכלל"
חוסר השלמות האנושית היא היא השלמות הכי אפשרית. וזה פארדוכס שמיליארדי חכמים סיניים לא פתרו ולא יפתרו, ולא בגל העצירות של האורז. אלא כי ככה זה.
הכי חחוב תהיה אנושי. חרא, זהב, הכל. קבל הכל. רק ככה תוכל להיות יותר יעיל ויותר טוב.

לסבית..? מה את הדוחף לי את זה. עוד גבר שמנכס את המגע הלסבי למען האגו שלו. פיחססס.
צ'יטה​(שולט)

לחדשה

צ'יטה​(שולט) • 26 בפבר׳ 2006
זהו נשמה. אני לא דוחף לך כלום בכלל. ובטח שלא לסביות. ואת סתם כועסת ובכלל לא עלי.
אני מצטער נשמה. זה לא אמין מה שאת משדרת. עניתי לך בפוסט ההוא בסקצייה ההיא.
מה שנותר לי לאחל לך זה ים בהצלחה.
אני חווה אותך לא מקשיבה למה שיש לי פה לומר לך, בגובה העיניים ממש.