לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה נמוך אפשר לרדת ...

ללא גבולות'
לפני 18 שנים • 11 במאי 2006

כחולית

ללא גבולות' • 11 במאי 2006
האיום היה שהוא יגיד את זה בבית משפט ...
אחרי הכל , מדובר בספר ולא במדען גרעין אטום .
(אני כבר שולחת התנצלות לספר האינטלגנטי שהעלבתי )
היה באפשרותי ללכת לבימ"ש ולקבל המון כסף (באופן יחסי כמובן) , אבל ככל שאני מתבגרת אני מבינה שהפשרה עדיפה בד"כ על ה"ניצחון" שגובה ממך מחיר כבד.

וול, תם ונשלם.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 במאי 2006
אז לא הבנתי למה שזה יפריע לך שזה יאמר בבית משפט ומה הקשר בכלל? מה הוא חשב להשיג בכך?

ואת בהחלט צודקת לדעתי שהסכמת לפשרה ושקיבלת מה שמגיע לך.
לפעמים ללכת עם הראש בקיר רק גורם ליותר בעיות...
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 11 במאי 2006
לא היתה לי בעיה שזה יאמר בבימ"ש, להיפך....זה היה גורם לו להראות רע .
הבעיה שלי היתה עם החוצפה שלו והתחושה שהוא יכול להגיד כל דבר ול"השתמש " בדבר כזה ...
אני בטוחה שהוא מפיץ מבחינה חברתית את הדברים גם ברגעים אלה ...מחד, אנחנו לא מסתובבים באותם מעגלים חברתיים, ככה שאין לי בעיה . מאידך, אם יגיע לאוזניי חצי דבר כזה , אני אשמח לתבוע אותו על הוצאת דיבה ....או להתפשר ..חחחח.
כשתובעים על הוצאת דיבה ניתן לקבל עד 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק. סכום יפה ..יספיק לי לשופינג קטן icon_smile.gif
56790
לפני 18 שנים • 12 במאי 2006
56790 • 12 במאי 2006
מה שרשמת כאן נורא נוגע ללבי וכואב לי.
שהריי אנחנו קורבנות לסחיטה ואיומים וכל חיינו אנו צריכים לברוח ולהסתיר את "הסוד".
אני בכל אופן לצערי תמונות שלי התפרסמו באתריי אינטרנט, וצילומיי וידיאו שלי מסתובבים ועוברים מיד של אחד לשני לקול צחוקם המתגלגל. (צילומים של סאדו-שמשפילים אותי)
זה לא מנע ממני להמשיך לבוא למועדון. ואפילו במועדון לאור הסשן המטורף שלי עם הקוקסינלית
רועי "ופראנקי" ששלטה עליי היו בודדים סטרייטים שגמלו החלטה להיתרחק ממני אך גם זה לא אכפת לי כי יש לי שתיי חברים ממש טוביים בתוך כותליי המועדון ואנחנו נבוא אחד לעזרתו של השני בכל דבר ובכל מחיר.
את הפרטים האיישים שלי כמו:כתובת,וכ"ו שמעתי מפיו של בליין שראה בדרך מפוקפקת רק מתוך סקרנות לחקור אחר מוצאי.
בעולם הזה יש המון אכזריות ורוע אני נורא מקווה שתצליחי לעבור את זה בשלום והכל יילך בסופו של דבר לטובתך ולהצלחתך.
אני עכשיו צריך להיתכונן "למסע" ועוד להמון דברים שניקרים בדרכי החדשה- שזה לא מזמן סללתי.
וכבר לא אגיע למועדון וכ"ו. אוליי אבקר לעיתים נדירות.
אני מאחל לך שתמיד ולעולם תהיי שמחה ומאושרת.
ואני מקווה שאם כבר "קהילה" אז שתהיה כבר קהילה מגובשת.-ואז אנשיים יפחדו לעשות ולשנות דברים כאלו כנגדנו.
להתראות לך מקסימה, מקווה נורא שקצת ניחמתי.
תמיד תוכלי לבקש ממנו עזרה אם נוכל לעזור נעשה זאת בשימחה.
ביייייייייי (מואהההההההההה)
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 12 במאי 2006
בקשר להוצאת דיבה: האיש דובר אמת, והוצאת דיבה היא אמירת דבר שקר, אבל בהחלט יש כאן סחיטה ואם תקליטי אותו בסתר בעזרת טייפ מנהלים, תוכלי להוכיח זאת בבית משפט, והוא יהיה במצב קשה.

לגבי תביעה בבית משפט לתביעות קטנות: זה קל ופשוט. אני תבעתי תאגיד גדול. אמנם הייתי צריכה לחכות חודשים ארוכים למועד המשפט, ומנהל התאגיד הצעקני ניסה לרמוס אותי שם, אבל...זכיתי בגדול.

אני יודעת שרצית דיון חברתי ושהענין תם, אבל רשמתי את הדברים לטובת מי שיתקל במצב דומה בעתיד.

שמחה שהענין נגמר בטוב. אני בטוחה שאת יפה גם בשער קצר icon_smile.gif
הוא​(שולט)

בילויים בבית משפט

הוא​(שולט) • 12 במאי 2006
למה זה בבליינים

הוא בהתקף סדר