בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי הוא דוםחרא מזויף

עינבר
לפני 18 שנים • 25 בפבר׳ 2006

Re: שכן כדרך הטבע.

עינבר • 25 בפבר׳ 2006
Master_Abra_Kadabra כתב/ה:
נו, מי כבר מטייל היום בטבע חוץ ממדריכי טיולים מתולתלים אך הזויים?

אני icon_exclaim.gif

יש לי ידיד שאני מטיילת איתו בטבע, בנחלים,
למרות שאף אחד לא מאלץ אותנו לעשות את זה,
בלי מסגרות נשכחות של בית ספר או צבא.

היום הוא הבריז לי icon_cry.gif
נוריתE
נוריתE • 25 בפבר׳ 2006
CRISTE
hulego

שיח פיות

hulego • 25 בפבר׳ 2006
מצטער להיכנס כאן באמצע שיח הנשים החביב והאינטליגנטי הזה, אך יש לי הבהרה: בתור זכר טיפוסי (בערך) קשה לי לסמוך את ידי על מסר הגורס שגברים צריכים לקחת אחריות על הזין שלהם. מבחינה ביולוגית (וגם באופן רשמי) מטרתי היא לזיין כמה שיותר נשים, תוך חיסול כמה שיותר מהתחרות; קרי, גברים אחרים. מבחינה זו אנו, במערב, חיים בתקופה המחורבנת ביותר בהיסטוריה האנושית. תפקידכן, מאידך, הוא למנוע זאת מאיתנו. בפער צפיות\מטרות זה משתלב הדוםחרא, או בשמו האחר "גבר". אז נכון, יש גברים שהפנימו שהנסיבות השתנו וכעת עליהם להיות יותר . . . נו . . . נשים. אבל יש כאלה שלא והם סובלים, אוח כמה שהם סובלים. הדבר המעניין הוא שדווקא כאן, בעולם השליטה, הקשירות, ההצלפות והמין האגרסיבי והחייתי, נוצר מרחב, אמיתי ווירטואלי, בו ניתן לתת דרור, באופן בטוח יחסי ובהסכמה, ליצרים, תשוקות ודחפים פרימורדיאליים שנדחקו הצידה והפכו להיות כמעט לא לגיטמיים בחברה המערבית. במילים אחרות, כאן אפשר לשחק אותה ימי הביניים. כאן גברים יכולים לחזור להיות גברים ונשים יכולות להיות נשים בלי רגשות אשמה.

עכשיו לעניין. שלא כמו רבים כאן, אני לרגע לא ניסיתי להבין לעומק את המהות הפילוסופית מאחורי דבריה של "חדשה". (למעשה אני חושד שאין באמת מהות כזו ושהיא פשוט ניהנת להתגלגל עם ההילולה שהולכת כאן, ניזונה מהתגובות ומהיצרים המתפרצים, ולמען האמת גם אני). במקום זאת ניהנתי מהחופש היצירתי וההשתוללות המנטאלית שהיא נטלה לעצמה. אהבתי מאד גם את השפה היצרית והמעושנת שנוברת בבשר הרקוב ובתנועות המעיים. החיצוניות של מילותיה היוו בעבורי קול רענן שאיזן את כל הפוצי מוצי הפייתי שלפעמים הולך כאן (שגם הוא בסדר). מסיבה זו, לבקשתה של "חדשה", עשיתי אך ורק סיוד כללי ביותר למילותיה, נזהר לא לכסות על החורים והפגמים בקיר. הופתעתי לגלות שהיא נתנה לי קרדיט שכן לא ממש מגיע לי. האחריות הראשונית לתופעה הנקראת מיצכוסאחתק הנה כולה שלה. הדבר המדהים בכל העניין הוא שהיא הצליחה לייצר מערבולת כזו של מחשבה קולקטיבית שלמעשה בשלב מסוים דבריה שלה הופקעו מידיה והפכו לנחלת הכלל. אנשים נטלו מידיה את המושכות, הכניסו תובנות משלהם (שלעיתים קרובות לא היה להם דבר וחצי דבר עם העניין) יוצרים בכך פסלים מפלסטלינה בעשרות צורות וצבעים שונים. הדבר המיוחד ב"חדשה" הוא שהיא הצליחה לזרום בהצלחה עם פרץ האנרגיות האדיר שהשתחרר כאן ולווסת בחוכמה את עוצמות האש. הראיה לכך היא שזה כבר השרשור הרביעי או החמישי הנוגע לעניין, כולל שרשורים שכלל לא היא יזמה. זהו, אין כאן שום מסר, מוסר השכל, או תובנה. סתם שתדעו.

אה, ושאלה ליהלום: למה את צועקת בפונטים אדומים גדולים? כקונטרה למאסטר החביב שלך שצועק כנגד בפונטים כחולים וגדולים? או שמא את מפחדת שלא ישמעו אותך אם תשתמשי בפונטים הרגילים בצבע פיפי דהוי?
aka BODYGUARD

Re: שיח פיות

aka BODYGUARD • 25 בפבר׳ 2006
hulego כתב/ה:
מצטער להיכנס כאן באמצע שיח הנשים החביב והאינטליגנטי הזה, אך יש לי הבהרה: בתור זכר טיפוסי (בערך) קשה לי לסמוך את ידי על מסר הגורס שגברים צריכים לקחת אחריות על הזין שלהם. מבחינה ביולוגית (וגם באופן רשמי) מטרתי היא לזיין כמה שיותר נשים, תוך חיסול כמה שיותר מהתחרות; קרי, גברים אחרים. מבחינה זו אנו, במערב, חיים בתקופה המחורבנת ביותר בהיסטוריה האנושית. תפקידכן, מאידך, הוא למנוע זאת מאיתנו. בפער צפיות\מטרות זה משתלב הדוםחרא, או בשמו האחר "גבר". אז נכון, יש גברים שהפנימו שהנסיבות השתנו וכעת עליהם להיות יותר . . . נו . . . נשים. אבל יש כאלה שלא והם סובלים, אוח כמה שהם סובלים. הדבר המעניין הוא שדווקא כאן, בעולם השליטה, הקשירות, ההצלפות והמין האגרסיבי והחייתי, נוצר מרחב, אמיתי ווירטואלי, בו ניתן לתת דרור, באופן בטוח יחסי ובהסכמה, ליצרים, תשוקות ודחפים פרימורדיאליים שנדחקו הצידה והפכו להיות כמעט לא לגיטמיים בחברה המערבית. במילים אחרות, כאן אפשר לשחק אותה ימי הביניים. כאן גברים יכולים לחזור להיות גברים ונשים יכולות להיות נשים בלי רגשות אשמה.

עכשיו לעניין. שלא כמו רבים כאן, אני לרגע לא ניסיתי להבין לעומק את המהות הפילוסופית מאחורי דבריה של "חדשה". (למעשה אני חושד שאין באמת מהות כזו ושהיא ניהנת להתגלגל עם ההילולה שהולכת כאן, ניזונה מהתגובות ומהיצרים המתפרצים ולמען האמת גם אני). במקום זאת ניהנתי מהחופש היצירתי וההשתוללות המנטאלית שהיא נטלה לעצמה. אהבתי מאד גם את השפה היצרית והמעושנת שנוברת בבשר הרקוב ובתנועות המעיים. החיצוניות של מילותיה היוו בעבורי קול רענן שאיזן את כל הפוצי מוצי הפייתי שלפעמים הולך כאן (שגם הוא בסדר). מסיבה זו, לבקשתה של "חדשה", עשיתי אך ורק סיוד כללי ביותר למילותיה, נזהר לא לכסות על החורים והפגמים בקיר. הופתעתי לגלות שהיא נתנה לי קרדיט שכן לא ממש מגיע לי. האחריות הראשונית לתופעה הנקראת מיצכוסאחתק הנה כולה שלה. הדבר המדהים בכל העניין הוא שהיא הצליחה לייצר מערבולת כזו של מחשבה קולקטיבית שלמעשה בשלב מסוים דבריה שלה הופקעו מידיה והפכו לנחלת הכלל. אנשים נטלו מידיה את המושכות, הכניסו תובנות משלהם (שלעיתים קרובות לא היה להם דבר וחצי דבר עם העניין) ובכל יצרו פסלים מפלסטלינה בעשרות צורות וצבעים שונים. הדבר המיוחד ב"חדשה" הוא שהיא הצליחה לזרום בהצלחה עם פרץ האנרגיות האדיר שהשתחרר כאן ולווסת בחוכמה את עוצמות האש. הראיה לכך היא שזה כבר השרשור הרביעי או החמישי הנוגע לעניין, כולל שרשורים שכלל לא היא יזמה. זהו, אין כאן שום מסר, מוסר השכל, או תובנה. סתם שתדעו.

אה, ושאלה ליהלום: למה את צועקת בפונטים אדומים גדולים? כקונטרה למאסטר החביב שלך שצועק כנגד בפונטים כחולים וגדולים? או שמא את מפחדת שלא ישמעו אותך אם תשתמשי בפונטים הרגילים בצבע פיפי דהוי?

יהלום תגיב בשם עצמה, אם תבחר לעשות כן..
ואני משתמש בצבע שבא לי, כי כך בא לי.
והצבע ידידי הוא טורקיז, לא כחול כהה...
ואם התיימרת להצביע על התעסקות עם המהות ולא עם הקליפה,
זה מה שמפריע לך בחיים?
נושא השירשור הוא אני או אחת משפחותיי?
אולי כן...וזה רק ניסתר מתבונתי?
לא נראה לי...זה יחמיא מדי .
אז הינך מוזמן להצטרף לעמותה שפועלת בנושא,
רק מה?
קח מספר...רשימת ההמתנה ארוכה.
פיפי דהוי???
אתה חוטא לנערת הביבים..
נא השתמש במילים :
שתןמיצכואחתקגושחראדום..
תודה.

מיוחדת-
ברשותך אשתמש בלוגו שלך כי הוא בהחלט תואם לי כעת..

עד כאן.
בל{SK}

בל{SK} • 25 בפבר׳ 2006
hulego כתב/ה:

עכשיו לעניין. שלא כמו רבים כאן, אני לרגע לא ניסיתי להבין לעומק את המהות הפילוסופית מאחורי דבריה של "חדשה". (למעשה אני חושד שאין באמת מהות כזו ושהיא פשוט ניהנת להתגלגל עם ההילולה שהולכת כאן, ניזונה מהתגובות ומהיצרים המתפרצים, ולמען האמת גם אני). במקום זאת ניהנתי מהחופש היצירתי וההשתוללות המנטאלית שהיא נטלה לעצמה. אהבתי מאד גם את השפה היצרית והמעושנת שנוברת בבשר הרקוב ובתנועות המעיים. החיצוניות של מילותיה היוו בעבורי קול רענן שאיזן את כל הפוצי מוצי הפייתי שלפעמים הולך כאן (שגם הוא בסדר). מסיבה זו, לבקשתה של "חדשה", עשיתי אך ורק סיוד כללי ביותר למילותיה, נזהר לא לכסות על החורים והפגמים בקיר. הופתעתי לגלות שהיא נתנה לי קרדיט שכן לא ממש מגיע לי. האחריות הראשונית לתופעה הנקראת מיצכוסאחתק הנה כולה שלה. הדבר המדהים בכל העניין הוא שהיא הצליחה לייצר מערבולת כזו של מחשבה קולקטיבית שלמעשה בשלב מסוים דבריה שלה הופקעו מידיה והפכו לנחלת הכלל. אנשים נטלו מידיה את המושכות, הכניסו תובנות משלהם (שלעיתים קרובות לא היה להם דבר וחצי דבר עם העניין) יוצרים בכך פסלים מפלסטלינה בעשרות צורות וצבעים שונים. הדבר המיוחד ב"חדשה" הוא שהיא הצליחה לזרום בהצלחה עם פרץ האנרגיות האדיר שהשתחרר כאן ולווסת בחוכמה את עוצמות האש. הראיה לכך היא שזה כבר השרשור הרביעי או החמישי הנוגע לעניין, כולל שרשורים שכלל לא היא יזמה. זהו, אין כאן שום מסר, מוסר השכל, או תובנה. סתם שתדעו.

דווקא עניין אותי מאוד לקרוא מה שכתבת כאן, בשיח הפיות. לגבי התקופה הפרה היסטורית והיום. אני חושבת שהמהפכה המינית יצרה מצב שנשים כבר לא מנסות למנוע מגברים לשכב איתן, חלקן אפילו אדישות למי אתה שוכב מלבדן. לגבי המשיכה שלך לשפה הבוטה של החדשה - לגיטימי. זה דווקא שונה מהגבר הממוצע, ולא מתחבר עם תפקיד האישה הפרה היסטורי שהצגת.

מלבד זה אני מסכימה איתך בכל מה שכתבת.

רציתי להתחבר ולהגיד שגם אני אהבתי את עולם השליטה מכיוון שהוא אפשר להמשך לגבר מאצו, בלי רגשות האשמה. אבל אצלי הכל טוב כל עוד זה באמת רק משחק. כי אני רוצה להיות אישה מודרנית. כזאת שיש לה את כל אפשרויות הקריירה.
פשוט נני
פשוט נני • 25 בפבר׳ 2006
חולגו או איך שמבטים את שימך.... מה שמבדיל בין בני אדם לחיות זה דבר פשוט/מאוד לא פשוט
חיה
- פועלת עפ"י אינסטינק = נולדתי לזיין כמה שיותר לעבר בתחת את כל הנקבות ולהתחרות בכל המעברים על סוגייהם השונים...
האדם
- פועל כנאה עפ"י אינסטינק גנטי (הסטוריה גנטית) + הפעלת שיקול דעת מרובה = בוא נתחיל להתחרות של מי הבלון של המסטיק יותר גדול....
cow.gif cow.gif cow.gif cow.gif cow.gif
Anubis

ואני חשבתי...

Anubis • 25 בפבר׳ 2006
שיש לה תסמונת טורט.
אני חושב שאנשים נותנים כאן יותר מדי יחס לגורם אחד עם פה מלוכלך שיש לשטוף אותו בסבון.
יהלום
יהלום • 25 בפבר׳ 2006
תשובה לחוליו:

אני רועדת מפחד, ומשקשקת עשרות פעמים מעוצמת המורא והפחד, שמא קולי החלוש והצנום לא ישמע ברחבי הכלוב במידה ואשתמש בפונטים דהויים בצבעי השתן.
אי לכך ובהתאם לזאת בוחרת להסוות את הכל בפונטיקה ענקית ואדומה.
הפחדים
החששות
מדירים שינה מעיני....
גודל הפונטים וצבעם הם ביטוי פונטי לברוטליות האצורה בי, לכאביי שרוצים לבקוע החוצה, לשגרת החיים הלוחצת.
התרפיסטית בצבעים שלי הנחתה אותי, לבטא יותר את אישיותי המשתלחת, בפונטים ובצבעים... לאט לאט.. הטיפול מתחיל לעזור...

האם התשובה הזו מספקת אותך איש?
כי היא הזויה בדיוק כמו השאלה שלך
בוא ננסה תשובה אחרת:
כי ככה בא לי.
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 25 בפבר׳ 2006
hulego כתב/ה:
מצטער להיכנס כאן באמצע שיח הנשים החביב והאינטליגנטי הזה, אך יש לי הבהרה: בתור זכר טיפוסי (בערך) קשה לי לסמוך את ידי על מסר הגורס שגברים צריכים לקחת אחריות על הזין שלהם. מבחינה ביולוגית (וגם באופן רשמי) מטרתי היא לזיין כמה שיותר נשים, תוך חיסול כמה שיותר מהתחרות; קרי, גברים אחרים.

זה מסביר למה אתה עושה כמיטב יכולתך לתקוף ולגמד דומים אחרים בעוד לסאביות אתה מתחנף בצורה לקקנית במיוחד (אלא אם הן מקולרות, כמו יהלום, ואז אין בהן תועלת עבורך). ניתן לראות זאת גם בציטוט שהבאתי כאן ("שיח נשים חביב ואינטליגנטי") וגם בתגובתך בשרשור הזה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13488
בו בחרת לתקוף רק את הדומים ולא את הסאביות, על אף שתגובותיהן של אלה לא היו שונות מהותית מאלו של הדומים.
בקיצור, אתה מהגברים הללו שמנסים להשיג נשים על ידי חנופה כלפיהן והקטנת גברים אחרים. תודה לך על ההבהרה.

עם שאר דבריך אני דווקא די מסכים. גם לדעתי יוצרה של "חדשה מאד" לא התכוון להעביר מסר אלא לשעשע עצמו מהסערה שיעורר. הוא השיג מטרתו, אנחנו שועשענו גם בדרך, ועכשיו נדמה לי שבודיגארד צודק: הגיע הזמן לחדול להאכיל את הטרול.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2006
אז בעצם מה שהיא עשתה היה "הזנייה של השפה". טוב נו...

מה שמאוד מעניין - מעניין במובן מסוים, למה אתה הולגו עונה במקומה. למה במקרה הזה היא לא בוחרת לענות בעצמה לכמה שאלות.