צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז איך עושים את זה נכון ...? רעיונות...

Morticia
לפני 18 שנים • 26 באפר׳ 2006
Morticia • 26 באפר׳ 2006
דני D כתב/ה:

גם הדומיות באתר לא תלהבות מעבדים חרמנים.

זה לא מדוייק... icon_wink.gif

אבל סתם אני צוחקת, אתה דווקא נותן עצה טובה.
אבל תראה, אני למשל, כיום כמעט ולא מבלה בארועי קהילה אז...
עדיין אפשר קצת להעמיק באופי האישה לפני שפונים אליה בשבלונה מוכנה מראש...
Lady Mod​(אחרת)
לפני 18 שנים • 27 באפר׳ 2006

Re: אז איך עושים את זה נכון ...? רעיונות...

Lady Mod​(אחרת) • 27 באפר׳ 2006
superman כתב/ה:
דיברתי היום עם משהו בצ'ט , בחור צעיר , בגילי, נשלט , כמוני...
הוא שאל אותי אם אני מצליח לדבר פה בצ'ט ובאתר עם שולטות....? שאלתי אותו אם הוא פונה לחוץ ? אם הוא קרציה ? ואז התחלנו לדבר...

חשבתי על זה המון לפני , על איך מדברים והאם כדאי לכתוב פה משהו שאולי יעזור לחלק מאיתנו לשפר את עצמם בשיחות ובהתנהגות שלנו.

אז ככה, אין ספק שקשה פה ליצור קשר עם שולטות, זה קשה כל כך לפעמים ממש לשבור את הראש! ושמתעלמים ממך ולא עונים ... אתה יכול להשתגע מבפנים, למה היא לא עונה לעזאזל? מי היא חושבת את עצמה??? לפחות שתענה... קצת נימוס אלמנטרי.... מה ביקשנו....
הבעיה מתחילה כאשר אנחנו מנסים לצור קשר עם מישהי שאנחנו לא מכירים ופונים אליו כאילו הוא חייב לנו משהו, הצד השני לא חייב לנו כלום, הצד השני פה כי הוא רוצה להיות פה ולדבר רק עם מי שהוא רוצה ולא לדבר עם מי שלא נראה לו. אנחנו לפעמים לא משכילים להבין את זה.

הבעיה ממשיכה כאשר אנחנו פונים למשהי שאנחנו לא מכירים ופונים אליה בתואר ה"מלכה" , "גבירתי" ... אני עבדך הנאמן, אני על 4 מחכה לפקודה וכו'... זה לא עושה שום רושם, זה רק יוצר זלזול וריחוק מהצד השולט.
כאשר אנחנו פונים למשהי ,צריך להיות עצמך, מי שאתה , לא מישהו אחר ולא מי שאתה חושב שהשולט ירצה לראות, מניסיון .. זה תמיד יותר עוזר להיות עצמך ולא איזה טמבל אחר. אין לנו מה להסתיר, אנחנו פה ורשום לנו "נשלט" ליד הניק ואין מה לחשוש מאיך שהשולט יקבל אותך , לכן אין סיבה לנסות להיות מישהו אחר.

אסור לשכוח שהשולט נמצא פה לרוב מאותה סיבה שאנחנו נמצאים פה, גם הם מחפשים !!! וגם הם רוצים למצוא את אותו אחד שירגש אותם, יעשה להם את זה , יעניין אותם, ימשוך אותם.

בנושא ההטרדות , כאשר אנחנו נהיים "מציקים" אנחנו לא עוזבים אותם, אנחנו רק גורמים להם יותר להתעלם ויותר מזה אנחנו מוציאים שם רע לנשלטים האחרים.... שינסו לפנות גם הם.

אני לא אומר שכול השולטות הן בסדר, יש כאלו שפשוט אי אפשר לסבול, ויש כאלו שחושבות שהן מלכות וכמה עצוב... הן לא! יש כאלו שבאות רק למטרות ניצול ואכן מנצלות אותנו ויש כאלו שסתם לא סגורות על עצמן וסתם מחפשות קצת פלפל בחיים המשעממים שלהן....

לסיכום: תהיו עצמכם, תהיו COOL , תהיו שנונים במידה , תהיו רגישים, תהיו אנשי שיחה, תהיו מעניינים, תהיו בעלי אופי, תהיו רציניים, תהיו אכפתיים, תהיו עקביים, אל תסתרו את עצמכם, אל תהיו צבועים, אל תהיו פחדנים , תעמדו מאחורי המילה שלכם, תהיו חמודים , תהיו מתוקים , תהיו אדיבים , אל תהיו קמצנים, תהיו חברותיים והכי חשוב תהיו חכמים!

זהו, בטח יש דוגמאות שלא ציינתי ובטח אפשר להוסיף פה עוד דברים , אז מי שרוצה יותר ממוזמן להגיב ולתרום .

בהצלחה...
נ.ב.
אפשר גם לעזור אחד לשני , וואלה למה לא?

מעניין..

רק על עצמי לספר ידעתי...

אז ככה, כשנכנסתי השארתי את עצמי מחוברת, וביומיים התמלאו לי 5 דפי פניות <עוד הייתי חברת זהב בהתחלה מה שעוד יותר הוסיף להצפה>
רק בפסח אני חושבת שהצלחתי סופית לענות כמעט לכולם למעט כאלה שהפנייה שלהם כללה:
שם+ טלפון <סליחה מי מכיר אותך בכלל??>
או,
"היי" <וזהו..>

וזה למרות שמהרגע הראשון היה כתוב לי בפרופיל "לא מחפשת נשלט כרגע"
100% מהפונים, התעלמו מזה.. icon_lol.gif

אז להתיחס למה שרשום לשולטת בפרופיל, לפעמים זה באמת רלוונטי <ויש תאריך עדכון !>

היה מישהו שהשתמש בשיטה מענינת למשוך צומת לב, ושיחק אותה כי הצליח לו..לפחות איתי..
הוא כתב בכותרת המסר איזה שהוא משפט שהיה ההפך ממחמיא
משהו כזה.. שיש לי משהו אמממ.. איך נאמר.. לא תקין בפרופיל..
בואו נאמר שבין כל ה:
ליידי מוד שלום,
היי ליידי
שלום לך ליידי וכולי, המשפט שלו משך את העין ואכן פתחתי את שלו בין הראשונים מסקרנות,
בסוף התברר שזה היה אך ורק על מנת שאגיב לו..
אהבתי את היצירתיות ואת התעוזה אבל זה לא שינה את זה שאיני מחפשת..

לגבי הצ'ט
אפשר בקשה?
כששולטת <אני> נכנסת לצ'ט
ומדברת איתכם בכללי,
תנו איזה רבע שעה ככה לפני שאתם קופצים עליה, icon_lol.gif אולי כבר בכללי תראו שהיא לא מה שאתם רוצים?
כי שולטת <אני> נכנסת לצ'ט יש 6 חברה בכללי וכל אחד מהם עולה מולי בפרטי... :/
יותר קשה לשוחח ב6 חלונות מאשר באחד נכון?

והכי חשוב!!

לפני יומיים לראשונה פנה אלי נשלט בצ'ט ו.....
כן!!.. לא יאומן!!!! ביקש רשות להכנס לפרטי שלי!!
מההלם כמעט נפלתי מהכסא!!!! שיפשפתי את עיניי. היש צדיק בסדום???
ועוד מחכה שבאמת אאשר? ולא ישר נכנס? התמוגגתי ...
כמובן שקיבל אישור והיה לי לעונג לשוחח איתו icon_smile.gif

כשמבקשים, ומקבלים אישור, לרוב היא תשוחח איתכם icon_smile.gif

flowers2.gif
Madame T​(שולטת)

Re: סופרמן

Madame T​(שולטת) • 27 באפר׳ 2006
חתולה קטנה כתב/ה:
גאון אתה.

דוגרי... לכל הגברים שמנסים- "היי, מה קורה?" זו לא התחלת שיחה.

למה לא לקרוא קודם פרופיל? למה לא לקרוא בלוג? להתעניין... ואז גם לראות אם מראש יש בכלל על מה לדבר או שלא, וגם לבוא כבר עם התחלה יותר מעניינת ומקורית icon_smile.gif

מסכימה בהחלט. מעבר לכל האמור לעיל, קחו בחשבון שהשולטת היא בראש ובראשונה אישה, וחוץ מלהסתובב כל היום עם כתר על הראש, יש לה גם (כמה מפתיע) עוד כמה עיסוקים נוספים כמו למשל, עבודה, לימודים, בית, משפחה וכן הלאה ובלי לזלזל חלילה בפונים אליה, אין לה תמיד זמן ואנרגיות להשיב לכולם. יש פניות רבות שאינן רלבנטיות כלל למה שכתוב בפרופיל שלי, למשל (שהינו מפורט למדי), או שהפונה ממעט מאד במסירת פרטים על עצמו, אם בכלל, כשהפרופיל שלו כמעט ריק מתוכן. כך שמי שבאמת מצפה לקבל תשובה והתענינות מצידה של אותה שולטת אליה פנה, הרי שיואיל בטובו להשקיע מעט מזמנו, מירצו ודמיונו הטוב... וגם אם לא קיבלת תשובה, אל ייאוש, "יגעת ומצאת - תאמין"! בהצלחה!
Morticia
Morticia • 27 באפר׳ 2006
Lady Mod העלתה נקודה חשובה: כל אלה שכותבים מספר טלפון בפרופיל או שולחים אותו כבר בהודעה הראשונה... לא כ"כ עושים חשק... icon_confused.gif יש בזה משהו נורא זול ולא מעורר תאבון.

חוצמזה, אני גיליתי צמד מילים שעושה לי Turn off היסטרי כשכותבים לי אותם:
"לא תתאכזבי"
מניסיוני, מי שכותב את זה, נולד לאכזב... icon_cool.gif
השפוט של דוויל
השפוט של דוויל • 27 באפר׳ 2006
אני לא יודע אם זה תמיד כך , אבל זה דווקא משהו שאולי אפשר להוסיף עליו...
וזה בהקשר למה שליידי מוד כתבה.

הסינון , או ההתעלמות והמחיקה המהירה של הודעות בגלל שהן לא נראות "משהו" , לא מעניינות, לא גורמות איזה התלהבות ראשונית.. הוא דבר שכן פוגע בסופו של דבר בשני הצדדים , הצד הנשלט שניסה לשלוח הודעה אבל מה לעשות , אין לו את זה בהתכתבות והוא לא מצליח לבטא את עצמו כמו שצריך, והצד השולט מפסיד בכך שיכול להיות שהוא פספס מישהו מיוחד , מישהו שצריך קצת הכוונה , קצת ליטוף והוא יפתח ותגלו שהוא מקסים ופרח אמיתי.

אז יכול להיות שאתן ממהרות לפעמים למחוק הודעות, אפשר כמובן להבין את זה , אבל אפשר גם קצת סובלנות , כמובן שכול אחת תעשה מה שטוב לה...

וקצת חבל לי שלא עוד נשלטים כותבים פה דברים ....
שיהיה יום טוב, ועוד דברים יצוצו , זה בטוח
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 באפר׳ 2006
מסכימה לחלוטין עם כל העיצות פה ובמיוחד בשביל זה כתבתי את המאמר הבא:
http://www.thecage.co.il/magazine,1365.html

שאני ממליצה לכל זכר בכלוב לקרוא. וליישם כמובן...
הבעיה היא שלא כולם מתייחסים לזה בכלל..
סקיפר
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

BDSM והשפלות עד הסוף.

סקיפר • 28 באפר׳ 2006
יש טרנד חדש של התחלות בעזרת עלבונות.
BDSM עד הסוף עם השפלות.
הנשלט מתחיל עם עלבונות על צורתן החיצונית הנוראה של כל המלכות באתר כדי להביא מלכה שתוכיח לו שהיא יפה וראויה לנשלט.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14366&postdays=0&postorder=asc&start=0

להפתעתי שיטת העלבונות לכולן עובדת.
איך תסבירו את התגובה של Mistress Rony ששמה בפרופיל את התמונה שלה כדי להוכיח שהיא יפה וענתה לו באריכות?
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14366&postdays=0&postorder=asc&start=20

מיד אחרי התשובה שלה כתבו לה נשלטים.
הנשלט שהעליב את צורתן החיצונית של כל המלכות באתר "הסכים" שהיא יוצאת מהכלל.

באותה צורה אפשר להשפיל את כל הנשלטים באתר ולומר שהם ברובם חסרי אינטיליגנציה ורמה ולפעמים מוסיפים שאין להם מספיק כסף אבל נותנים צ'אנס לנשלט אחד להוכיח את עצמו.
בשיטה הזאת לא מחכים למסרים פרטיים ועושים הכל בפורומים.

מה דעתכן על השיטה הזאת?
עושה רושם שהיא דווקא עובדת.
BDSM עד הסוף ועל ההתחלה.
Morticia
Morticia • 28 באפר׳ 2006
תגיד לי אתה בכיתה א'?
עוד חכמולוג נטול פרופיל שבא לשחק בקקי?
חליק...
כמה ניקים לך יש אגב?

מותק שלי, משחקים עם חברים, לא עם זרים וההצעה הזו מגוחכת עד אימה, מביכה אותי כאדם ומביכה אפילו יותר אותך.

ולגבי הוכחות ושאר ירקות, תפנים היטב:
לא על המלכה חלה חובת ההוכחה להיותה יפה אלא על העבד חלה חובת ההוכחה להיותו ראוי לה.

שליטה נשית זה דבר נפלא אבל אני כבר מזמן הבנתי שחצי מהגברים שמתים שאישה תשפיל אותם ותזיין אותם בתחת, הם לא יותר משיא השוביניזם.

מי שצריך להתגרות כדי לעורר זעם, כנראה מסוגל לספק מעט מאוד בכל תחום אחר...

(מה גם שהמשפט האחרון שלך פשוט מטופש כי לא ידעתי שסשן בדס"מ עם שולטת מתחיל בהשפלתה ע"י זה שרוצה להיות מושפל...)
השפוט של דוויל
השפוט של דוויל • 28 באפר׳ 2006
לכבוד סקיפר היקר...
אין מילים בפי...
זה אמור להיות שרשור רעיונות ועצות ואתה נכנסת בו, כנראה מרוב קנאה שאתה לא מספיק מוכשר לכתוב פה משהו מועיל...
אם יש לך טענות כלשהן אלי , לגבי המטרות שלי בפרסום זה, אתה יותר ממוזמן לכתוב לי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
לא מסכימה איתך מורטישה, בדבר אחד:

המלכה צריכה להיות ראויה לעבד בדיוק כמו שהוא צריך להיות ראוי למלכה.

בדסמ זה הדדיות, גם אם יש "הבדלי מעמדות".

כמו שלעבדים אין זכות להיות חסרי נימוס כלפינו, כך לנו אין זכות להיות גסות כלפיהם ולפני שהם עבדים ואנחנו מלכות, כולנו בני אדם.