אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקור אצל מלקה בתשלום נחשב לבגידה?

ddd​(נשלט)
לפני 17 שנים • 9 ביולי 2006
ddd​(נשלט) • 9 ביולי 2006
פנטום כתב/ה:
ואני אומר, בהחלט בגידה.

בכלל...
מערכת יחסים בדס"מית לדעתי מאד מקבילה לכל מערכת יחסים אחרת באינטימיות בין בני הזוג.
אותם חוקים פועלים כאן.

מסכים עם השאר,
שיקרת = בגדת באמון

"מערכת יחסים" מי מדבר על מערכת יחסים? מדברים על מלכה בתשלום
שרות- תמורת כסף.... שום מערכת ושום יחסים!!
God's Daughter​(מתחלפת)

מה לא ברור?

God's Daughter​(מתחלפת) • 9 ביולי 2006
זה לא משנה מה מהות המעשה.
בגידה = שקר

כשאתה מסתיר מעשה - בגידה !

וDDD.. עם כל הכבוד, עניין ה"חופש" שציינת, הוא רק תירוץ, ואף תירוץ עלוב לחיי שקר, מי שמכיר אותי יודע שאני לא מגנה את כל הבוגדים בבני זוגם, צריך להקשיב לפני ששופטים, אבל לשנות את הגדרתה של בגידה או לתרץ אותה?

זה מגוחך!
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 9 ביולי 2006
כל דבר שהינו בגידה באמון שלך אישתך/בת זוגתך/ארוסתך/חברה שלך ,
הינו בגידה.
זה אתה משלם למלכה על שרותיה לא עושה את זה פחות בגידה כמו שלשלם לזונה לא אומר שלא הזדיינת או מצצו לך.

כל דבר שהוא בגידה באמון, הסתרה, שקר הינו בגידה.

כשאתה בוחר לעשות את זה, דע כי לכל דבר שאתה עושה יש תוצאה,
גם אם תשכנע את עצמך חזק חזק חזק שזה כמו ללכת למכולת, מה שחשוב זה שבמציאות האישה תראה זאת כבגידה ושום דבר לא ישכנע אותה שללכת למסאג' או למכולת זה אותו הדבר.

הבגידה מתחילה מהראש שלך, עצם העובדה שצריך לדון בנושא אומר שהמצפון שלך לא שקט ואתה יודע שאתה הולך לבגוד. לא משנה כמה אנשים יגידו לך פה שזה בסדר כי זה בתשלום או שזה בסדר כי זה בדסמ ולא ונילי- זה לא ישנה את העובדה כי זו בגידה לכל דבר.

לפי האינציקלופדיה/מילון ויקפידה:
בגידה היא פעולה שבה אדם, או קבוצת אנשים, פועל בצורה מובהקת נגד האינטרסים של הקבוצה החברתית אליה הוא שייך - ארגון, מדינה, תנועה חברתית, משפחה וכדומה. לרוב כוללת הבגידה מרכיב של הפרת אמונים, בה הבוגד מנצל את האמון שנתנו בו האנשים כנגדם.

את החושבים שלך תעשה בינך לבין מצפונך- לפעם הבאה...