בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי מתחיל עם מי?

Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 9 במאי 2006

טוב לראות אותך כאן, מר מועלם

Madame T​(שולטת) • 9 במאי 2006
Blondie the good כתב/ה:
כפי שאתן הנשים מוחמאות מהעובדה שמתחילים איתכן, גם אנחנו נהנים (לפחות אני) כשמתחילים איתנו.

אני אופתע מאד לשמוע על סאב שסירב לדומית כי היא התחילה איתו ולא ללהפך.

ואסיים בשאלה למאדאם T:
מי אומר שלום למי? זה שעולה או זה שיורד? icon_wink.gif

long time no see...

אני שמחה לשמוע שגם אתה מצטרף לדעת קודמיך, דוכיפת ודני, שגברים/סאבים שמחים על כך שנשים/מלכות פונות אליהם ולא נבהלים ובורחים ישר לאמריקה מרוב תדהמה icon_rolleyes.gif

גם לי יש שאלה אליך, מר בחור, דייג אוהב דגים (או שרק דייגות)?.... icon_smile.gif
נויה הל​(לא בעסק){צ}

טוב אני חייבת לומר ש...

לא יצא לי להתחיל עם אף אחד. את האמת גם לא יצא לי לחפש.

לא היה לי את הצורך בגלל שבאמת אני כבר ככה מקבלת פניות. במציאות אני דווקא כן מתחילה עם גברים אבל בגלל שכאן, כמו שאמרתי, אני מוצפת בפניות פשוט לא היה לי את הצורך לחפש ולבדוק.

ושוב אנו חוזרים לביקוש ועצה. אז אולי אני מפסידה את הגברים הכי טובים ככה אבל זאת בעיה שלי.
Blondie the good​(מתחלף)

כחנונית טכניונית

Blondie the good​(מתחלף) • 9 במאי 2006
יפה שיש לך זמן בכלל לבני זוג icon_wink.gif

אם לאמר את האמת בלי כחל וסרק, המבחר פה לא מלהיב, עם זאת הבנתי, שברמת העקרון אין לך בעיה להתחיל עם בנים וזו מהות העניין לא?

בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה בלימודים ובאוקטובר אני מצטרף עלייך (לטכניון)

icon_biggrin.gif
האמפרי
האמפרי • 9 במאי 2006
בכל אופן, לעצם השאלה או לשאלת הכותרת, אז תמיד זה שעולה.

(להלן תרומתי לפוסט) icon_smile.gif

בקיצור, חסר משמעות לחלוטין מי למי כמה למה ודנה.
tch​(נשלט)

Re: אמרו את הכל אך אוסיף משהו קטן

tch​(נשלט) • 9 במאי 2006
Blondie the good כתב/ה:

icon_wink.gif

דומיות פונות לנשלטים,ותתפלא,יש נשלטים שמסרבים.
מדוע אתה מופתע?
Blondie the good​(מתחלף)

Re: אמרו את הכל אך אוסיף משהו קטן

Blondie the good​(מתחלף) • 9 במאי 2006
tch כתב/ה:
Blondie the good כתב/ה:

icon_wink.gif

דומיות פונות לנשלטים,ותתפלא,יש נשלטים שמסרבים.
מדוע אתה מופתע?

אני מודה שלא הייתי ברור.
אמרתי שאהיה מופתע עם הוא סרב לה כיוון שהיא זו שהתחילה איתו

אם כל הכבוד לדומיות, סאב לא יסכים להיות עם מישהי שהוא לא רוצה. זה ברור
Madame T​(שולטת)
לפני 18 שנים • 10 במאי 2006

Re: טוב אני חייבת לומר ש...

Madame T​(שולטת) • 10 במאי 2006
נויה הל כתב/ה:
לא יצא לי להתחיל עם אף אחד. את האמת גם לא יצא לי לחפש.

לא היה לי את הצורך בגלל שבאמת אני כבר ככה מקבלת פניות. במציאות אני דווקא כן מתחילה עם גברים אבל בגלל שכאן, כמו שאמרתי, אני מוצפת בפניות פשוט לא היה לי את הצורך לחפש ולבדוק.

ושוב אנו חוזרים לביקוש ועצה. אז אולי אני מפסידה את הגברים הכי טובים ככה אבל זאת בעיה שלי.

"צרות של עשירות", מה שנקרא, וכן, כנראה זה ענין של "היצע וביקוש". אבל ממה שאני מבינה מדברייך אין לך התנגדות או רתיעה מעצם פנייה לסאב שנשמע לך מעניין, אם זה אכן היה עומד על הפרק מבחינתך?
נויה הל​(לא בעסק){צ}

Re: טוב אני חייבת לומר ש...

Madame T כתב/ה:
"צרות של עשירות", מה שנקרא, וכן, כנראה זה ענין של "היצע וביקוש". אבל ממה שאני מבינה מדברייך אין לך התנגדות או רתיעה מעצם פנייה לסאב שנשמע לך מעניין, אם זה אכן היה עומד על הפרק מבחינתך?

לא היתה לי רתיעה. אבל לא יוצא לי אפילו לבדוק. אני נכנסת לפרופילים של סאבים רק במקרים מאוד נדירים. שוב בגלל שאני, כמו כל בחורה באתר, גם ככה מקבלת המון פניות וגם שם ניתן למצוא בחורים טובים.
פשוט אין צורך לחפש.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 10 במאי 2006
Morticia כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
דני D כתב/ה:
Madam T בכל פעם שאני נכנס לאתר אני מקווה לקבל פנייה ממלכות.
זה מראה על אופי אמיתי של מלכה שלא עושה חשבון. ולוקחת מה שבא לה.

לקחתי את דבריך לתשומת ליבי המלאה. ובמסגרת פינתנו לנשים/מלכות אסרטיביות שאינן עושות חשבון, עלי לציין שיש לך אחלה תמונה בפרופיל.... icon_wink.gif

קלינט איסטווד ממש, השולף הזריז במערב... icon_wink.gif

טוב דני ד, זה כבר שתי נשים (ולא סתם נשים, שולטות. ולא סתם שולטות, עקרביות)
אז תתחיל להתייחס!
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14503
icon_cool.gif

morticia ו Madm T תודה לכן. מקסימות. בשביל זה נוצרנו כדי להתייחס אליכן. זה טבוע בקוד הגנטי שלנו. ברגע שאנחנו מזהים איזשהו רמז לאישה, צל של אישה, ריח של אישה שחולף לידינו. אנחנו מיד נדרכים ויוצאים להגשים את את הדבר שלו נועדנו ונוצרנו. זה הסטראוטיפ הגברי ולא הייתי מציע לנשים לסמוך עליו אני מכיר הרבה גברים איכותיים שלא יגשו לכל בחורה. ודווקא הפחות איכותיים הם אלה שמנסים להתחיל עם כל דבר שנראה כמו אישה. בגלל זה נראה לי שאם משהיא מעוניינת בבחור עדיף לה שלא תסמוך על הסראוטיפ הגברי שאמור להתחיל עם כל דבר שזז בשטח . לא תמיד הגברים הנכונים לכן יגשו אליכן.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 10 במאי 2006
[quote="דני D"]
Morticia כתב/ה:
[quote="Madame T
תודה לכן. מקסימות. בשביל זה נוצרנו כדי להתייחס אליכן. זה טבוע בקוד הגנטי שלנו. ברגע שאנחנו מזהים איזשהו רמז לאישה, צל של אישה, ריח של אישה שחולף לידינו. אנחנו מיד נדרכים ויוצאים להגשים את את הדבר שלו נועדנו ונוצרנו. זה הסטראוטיפ הגברי ולא הייתי מציע לנשים לסמוך עליו אני מכיר הרבה גברים איכותיים שלא יגשו לכל בחורה. ודווקא הפחות איכותיים הם אלה שמנסים להתחיל עם כל דבר שנראה כמו אישה. בגלל זה נראה לי שאם משהיא מעוניינת בבחור עדיף לה שלא תסמוך על הסראוטיפ הגברי שאמור להתחיל עם כל דבר שזז בשטח . לא תמיד הגברים הנכונים לכן יגשו אליכן.

יש לי שאלה, דני - איך יודעים מיהם הגברים האיכותיים האלה? יש להם איזה תג על הבגד? או שנדע לפי זה שהם לא פונים אלינו?... בעיה icon_rolleyes.gif