שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האדון שפחד

FrozenLips
לפני 18 שנים • 24 במאי 2006
FrozenLips • 24 במאי 2006
חחחח

תקשיב
לפחות Lindt 70% icon_smile.gif

ואגב, אדונשוי - לא טענתי לסימטרייה בכיוון הנשי (אני לא חושבת ששולטות מפחדות מגברים).

חוצמזה - אני רק מהרהרת בקול - אז לא לקחת את זה קשה מדי icon_smile.gif הכל ברוח טובה.

אלי
SadoM​(שולט)

Re: האדון שפחד

SadoM​(שולט) • 24 במאי 2006
FrozenLips כתב/ה:
חשבתי על זה לעומק ונדמה לי שבלב לבו כל שולט יש זרע של פחד בפני נשים, אולי לא פחד אלא אי הבנה שלהן, אולי הערצה שלהן.

בכל זאת, הרי כדי לרצות להכניע משהו או לשלוט במשהו אתה צריך לראות בו משהו שיש לשלוט עליו. ועל מי אתה שולט אלא אם על מי שאתה מפחד ממנו?

מה דעתכם שולטים יקרים?

פחדון!

אני לא מסכים איתך.

קודם כל אתה כותב "לרצות" להכניע או לשלוט.
מי אמר, חוץ ממך, שמדובר ברצון?
אני אומר שלהכניע ולשלוט זה כמו לנשום וכמו לרעוב וכמשו לשרוד.
תקרא לזה צורך, תקרא לזה אינסטינקט בסיסי או שתקרא לזה חובה קיומית.
אין פה ענין של רצון.

בהפוך על הפוך?
השליטה וההכנעה אינם דברים שאתה שולט בהם.

ואני מסכים עם האדיפוס למטה.
גם אני פוחד מאמא שלי - אז אני נושך אותן בלי הכרה
על ימין ועל שמאל מקדימה ומאחורה בחוץ ובפנים.

SadoM
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
FrozenLips כתב/ה:
חחחח

תקשיב
לפחות Lindt 70% icon_smile.gif

ואגב, אדונשוי - לא טענתי לסימטרייה בכיוון הנשי (אני לא חושבת ששולטות מפחדות מגברים).

חוצמזה - אני רק מהרהרת בקול - אז לא לקחת את זה קשה מדי icon_smile.gif הכל ברוח טובה.

אלי

נו בטח,
זה הגיוני לחלוטין.
גברים שולטים בנשים כי הם מפחדים מהן...
אבל נשים ששולטות לא מפחדות.
אם תכננת על לימודי פסיכולוגיה... לבטל את ההרשמה... ולא, אל תודי לי, את הכסף שחסכת תתרמי.
(חושב בקול רם icon_rolleyes.gif)
icon_wink.gif
FrozenLips
FrozenLips • 24 במאי 2006
זה בסדר, אני בקטע של מחשבים

אבל ככלל, קשה לומר ששליטה נשית וגברית דומות זו לזו או מגיעות בדיוק בדיוק מאותם מקומות.

אני לא חושבת שחייבת להיות סימטריה בין אשה לגבר מעצם היותם שולטים או נשלטים שניהם.
FrozenLips כתב/ה:
זה בסדר, אני בקטע של מחשבים

אבל ככלל, קשה לומר ששליטה נשית וגברית דומות זו לזו או מגיעות בדיוק בדיוק מאותם מקומות.

אני לא חושבת שחייבת להיות סימטריה בין אשה לגבר מעצם היותם שולטים או נשלטים שניהם.

ככלל - אי אפשר להכליל.
אנשים מגיעים לתחום מ-1001 סיבות שונות.
חשבתי שדווקא כאן, אנשים יהיו יותר פתוחים ולא ינסו לתחום דברים תחת הגדרה אחת או 2.

מה שחשוב הוא שבשורה התחתונה זה נעשה בהדדיות וכל הצדדים מרגישים סיפוק והגשמה עצמית.
FrozenLips
לפני 18 שנים • 25 במאי 2006
FrozenLips • 25 במאי 2006
כאילו דא icon_wink.gif

דוק', אני לא מנסה לתרגל קיבוע מחשבתי. אני מנסה לחשוב ביחד ובקול רם. בסופו שלדבר היו פה הרבה תשובות מעניינות מאוד שדווקא גרמו לי לחשוב עוד (זו המטרה, אגב) .

לקחת הכל באיזי icon_rolleyes.gif
FrozenLips כתב/ה:
כאילו דא icon_wink.gif

דוק', אני לא מנסה לתרגל קיבוע מחשבתי. אני מנסה לחשוב ביחד ובקול רם. בסופו שלדבר היו פה הרבה תשובות מעניינות מאוד שדווקא גרמו לי לחשוב עוד (זו המטרה, אגב) .

לקחת הכל באיזי icon_rolleyes.gif

צודקת...
והיה כדאי לתרגל קצת מחשבה לפני הכתיבה בפורום, ולא לכתוב כל שבב מחשבה שמתגלגל על קצה הלשון.
אבל כפי שכתבתי בפוסט הראשון בשירשור הזה, זו רק דעתי... icon_rolleyes.gif

"ואל תדאגי. איזי איזי. שאנטי שאנטי.
ראש טוב אחותי.
מה שלומך אח שלו?
סבבה. פ33צות לערדליים."
icon_rolleyes.gif
FrozenLips
FrozenLips • 25 במאי 2006
אני לא בטוחה ש"לתרגל קצת מחשבה לפני הכתיבה בפורום" זו הגישה הנכונה במקרה הזה.

בסופו של דבר הפורומים ידועים כמקומות שניתן לדון בהם בעניינים שונים ובו בזמן גם כמקום שבו דעות חריגות לא מתקבלות בברכה יתרה.

אני לא חושבת שיש מקום לנקוט בגישה שלילית כלפי הבעת עמדה כגון זו, במיוחד מכיוון שאיני מנסה לשכנע אנשים אחרים בצדקתי או בטעויותיהם.

אבל בסופו של דבר - איש איש באמונתו יחיה.
Brave Dwarf
לפני 18 שנים • 26 במאי 2006

מת מפחד

Brave Dwarf • 26 במאי 2006
זה שרוצה להכניע רועד כולו כשהוא רואה נקבה חופשיה. ולכן לפני שהיא מזנברת לו את נשיותה הוא מזנבר לה את גבריותו. ואחרכך הכל מתפוצץ. אבל מה הקשר בין זה לבין אדון?
אדון הוא זה שאישה המביטה בו נכנעת לו מרצונה. והוא מחליט אם לקחת או לאו. האדונות אינה נמצאת בתוך הזכר, אלא דווקא בתוך הנקבה. גם אם אעשה רונדלים באווייר, איך אוכל לקחת מזו שלא מעוניינת לתת?
רק כאשר היא מציעה לי את עצמה, בגלל מי שאני בעיניה, יש לי הזכות להיות אדון. וכל השאר - סתם פנטזיות שכל אחד מדמיין לעצמו ומגשים מפעם לפעם כשבא לו להיות "גדול".