בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט שנחשב !!! שולט שזו גאווה להיות איתו !!!

נוריתE
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2006
נוריתE • 1 ביוני 2006
ברוכה השבה נמרונת.

10x2.gif
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2006

לא מבין למה רק בגלל שאני עושה גיחה של שבוע לקהילה אני פתאום

Dom_Quixote • 2 ביוני 2006
חש צורך להגיב בשרשורים.

אופס, פלשתי לפוסט עצמו.

בכדו,

אני עייף מכדי להגיב כראוי (כן, גיליתי לעת זיקנה בגיל 26 ויום שאני מתחיל לפתח מגבלות פיזיות. אני מתעייף, ואפילו יש לי בטן קטנה אחרי שמפוצצים אותי בלזניה במשך 48 שעות רצוף. זה מטריד. לא ישנתי מאז כתה ח' ולא היתה לי בטן מאז שאני זוכר את עצמי (ולמרות שזה מאוד היקשה, בכל זאת הייתי השוער הכי טוב בשכבה) ) (תסלחו לי כמובן שלא עשיתי סוגריים מסולסלים כפי שנדרש לפי כללי הדקדוק. מישהו עוד היה עלול לשייך אותי בטעות לאנשים שעושים }{}{ כחלק ממסכת הליקוקים עם לשון מלייטקס באתר הזה. אבל זה בסדר, שמעתי שצביעות זו האהבה החדשה).

בקיצור (?), כי אני באנת נורא עייף, רק רציתי לומר דבר אחד (כלומר, מעבר לכל הדברים שאמרתי עד עכשיו, ושמן הסתם אני עתיד להגיד בטרם ייגמר הפוסט הזה, ו\או השורה הזאת) (ידעתם שיותר נפט הולך על ייצור פלסטיק מאשר על דלק? ימח שמה של רוני סופרסטאר).

--- מפה זה קשור לנושא, לטובת חובבי התקצירים ---

אבקש להביע את דעתי בתור שולט שהוא לא "נחשב" אלא מושלם מכל בחינה, ולא רק "נערץ" אלא רודן האתר הרשמי שנבחר בבחירות חופשיות שתוצאותיהן היו חזויות (שלא לומר קבועות) מראש. ואפילו חשוב מכך, אחד שהוא לא רק מושלם מכל בחינה ולא רק מולך בחסד ובשבט (בעיקר בשבט) ובנחושתיים ועקרביים (בעיקר בעקרביים. מילה מצחיקה) - על האתר, אלא גם יודע משהו על דיבור גבוהה גבוהה וההבדל בין תדמית תקשורתית למציאות.

---- מפה זה קשור באמת לנושא ---

לדבר זה נורא קל. או קיי, אז לא בקצב שאני מדבר בו ולא עם כ"כ הרבה מילים, אבל זה עדיין לא כזה ביג דיל. כמו שטרחתי לציין פעמים מספר לאחרונה, זכור לי איך לפני שנתיים וחצי, כשרק הגעתי הנה, הנורמה של "רדי על ארבע זונה" כפנייה ראשונית לסאבית היתה בשיא פופולריותה, והיום, ראו איזה פלא, כל דומיקולו הוא "שולט מנטלי" ויודע ששליטה "לא באה מכוח השוט". יפה ילדים.

אז גם בין כל החרטטנים למיניהם, השכילו כמה להתבלט במיוחד, וע"י שיטה זו או אחרת לעשות לעצמם נפשות ולקבע תדמית של שולטים "נחשבים". ובניגוד לדעות שהועלו פה, כאילו "מה זה בכלל" שולטים נחשבים, אני בהחלט מבין על מה מדובר. אין מה לעשות, בכל חברה יש את ה"שווים". (חלק מה"שווים" פה - אלה שיותר מדי בנות שואפות להכיר מקרוב - הם דווקא האיומים ביותר, כפי שרובנו יודעים. עם זאת, לא עליהם אנו מדברים פה). בהחלט מובן לי שיש את אלה ששמעם יצא למרחוק. למרות שאני עצמי מקווה שבי לא דבקה תדמית ה"נחשב" רחמנא לצלן, שאז באמת אגיע למסקנה שכדאי לחתוך את הפארסה הזאת כאן ואוכל סוף סוף להגשים בלב שלם את שאיפתי לדפוק את הראש יום שלם בגדר ההפרדה לבוש בחולצה "יאללה הפועל", אני יודע לספר לפחות על מקרה אחד שזכור לי שמישהי הופתעה שעניתי לפנייה שלה, כי היא חשבה שאני מאלה שהסוכן שלהם מסנן הודעות.

ועכשיו אנו שומעים את הסיפור של נמרונת, ולפני שבועות ספורים היה לנו את סיפור הדום המסוכן שהינו מרצה ידוע בתחום הבטיחות וההסכמה, ובכלל, מתברר שלא תמיד דברים הם כמו שהם נראים.

ודווקא זה כן מביא אותי לדברים של פייה וזאלופון, שלגלגו על עצם הקונספט של "דום נחשב", כאילו שדבר כזה לא קיים. אז כן, דבר כזה קיים, אבל ממש כמו שהם אמרו - לא באמת. לא, דום נחשב הוא לא זה שטוב בכדורגל (למעט בדסמ של בית ספר יסודי), אבל בהחלט יש דברים שגורמים להרבה סאביות פה לרצות להיות עם אדם ספציפי. מה שאני ממליץ לקחת מהתגובות של פייה וזאלו, בנוסף לגודש התבונה הזולגת מהטיח המתפורר של ביתם (כל אחד בנפרד) אשר בפאתי ארץ ישראל השלמה, הוא זה שאותם הדברים שגורמים לדום להיתפס כנחשב, הם לרוב מסיכה, הצגה, או לפחות התנהגות והצהרות כנות, אבל כאלה שאינן עומדות במבחן המציאות.

אז האם אין דומים "נחשבים", שכבוד להיות שלהם? יש. אבל ממש כשם שלא מדובר באלה שטובים בכדורגל, לא מדובר גם באלה שמדברים נורא יפה (כותב שורות אלה הינו היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל - ד.ק), לא אלה שמרצים על שליטה נאורה כי הם קראו את זה בניק אחר (כותב שורות אלה הוא דוגמה טובה לניק אחר), לא אלה שמרצים על בטיחות ואז שופכים נתרן גופריתי על הפצע, ובאופן כללי לא אלה שיודעים הכל עד הרגע שבו הם מגיעים גם לקיים את מה שהם דורשים.

כך שלהבא רצוי להבדיל בין דום נחשב בתיאוריה, לדום נחשב במציאות. אין לי ספק שגם כאלה מהסוג השני קיימים. והאמת? הייתי מצפה שדווקא אלה שבאמת מציעים מהות ולא רק פאסאדה, לא יימצאו פה יתר על המידה כדי לשאת דרשות שיהפכו אותן ל"נחשבים", אלא פשוט יהיו כאלה, לאו דווקא באור הזרקורים (אני לגמרי מנסר את הענף שעליו אני יושב, ואז שורף אותו ומפזר את האפר על הקבר שחפרתי לי מבעוד מועד).

היום בנו לימיט, שולט נחשב בקהילה עושה דברים שמקומם לא יכירם במועדון מתוקן במועדון לא מתוקן. נא להביא אטמי אוזניים מהבית.

כבוד,
קיחוט, ובשם הניק הכפול של קיחוט

תקציר הפוסט (C):

פאק-וזה-כשאני-באמת-עוד-שניה-נרדם-ימח-שמי
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 2 ביוני 2006
מה אגיד לך, נמרונת?
סתם טמבל. אם היה מתנהג כמו בן-אדם (וזה לא עומד בסתירה לדום), יכול היה לכבוש אותך בסערה ולהיות ראוי להערצך כל כך בקלות. פיספס בגדול. הפסיד.
נמי

כל כך מצער... סתימת פיות...

נמי • 2 ביוני 2006
נפתחו כאן כמה שירשורים בגלל השירשורים שלי
שירשורים מנשים, כאישה אל אישה .... יש לי כמה דברים לומר !

סאבית שמעיזה לפתוח את הפה , זה אומץ !

סאבית שלא תספוג ותשתוק , זה כח !

סאבית שתנסה לנער את הסאביות האחרות , זה כי איכפת !

אני לא חדשה, ולא ילדה קטנה שלא מבינה. אני אישה !
ובעולם הסאדיסטי הזה אני לא באה לשפוט אף אחד ! לא משעמם לי !
אבל עולם סאדיסטי זה לא עולם כל כך בטוח לאף אחד, ויש לי שנתיים+ ניסיון !

אם אפגע... כן, אצרח את זה שכולם ישמעו.
מי שיפחד להתעסק איתי... טוב מאוד ! אפילו מצויין ! זה מראה בדיוק מי הוא !
כי יש כאלה... שמעולם לא פחדו ממני. כנראה כי לא פחדו לעשות טעויות !

שירשורים על אלימות... לא פתחתי... רק חיזקתי !!!!!!!!!!!!!!
(מהפרופיל שלי יש דרך לכל התגובות שלי בפורום, ולא תמצאו רק אותי "מייללת" שם)
האלימים האלה שכאן... אני לא רואה ממטר !!!!!!!!!! אני בזה להם !!!!!!!!! חסרי שליטה עצמית !!!!!!!!!!

וכן, אני לא אשתוק לעולם, כי איכפת לי !
והכי מכל לעולם לא אשתיק סאבית במצוקה,
או סאבית שהעיזה לפתוח את פיה כאן בקהילה הכוחנית הזו !!!!!!!!!!!!

נ.ב.
בגלל התנהגות והתנהלות שכזו... ממזמן אני לא רואה את עצמי כחלק מהקהילה !
אני את שלי אמרתי, לא אגיב יותר לשירשורים האלה, עייפתי מלהלחם בחרא !!!!

תודה רבה לכולם
חג שמח
הנמרונת !
alona.
alona. • 2 ביוני 2006
הכל טוב ויפה ..אני רק לא מבינה למה צריך כל כך הרבה סימני קריאה.
מאלף סוררות​(שולט)

איפוא ציפור הנפש מחרבנת?

מאלף סוררות​(שולט) • 2 ביוני 2006
אני לא מבין. שמישו כאן יסביר לי.

================================
"אני נותנת לעצמי עוד שנתיים במקצוע ואח"כ פורשת ללימודים גבוהים. בית צבי למשל."
~דוגמנית בתובנה אקדמית~
ללא שם

כאישה לאישה תודה

ללא שם • 2 ביוני 2006
נמרונת כתב/ה:
נפתחו כאן כמה שירשורים בגלל השירשורים שלי
שירשורים מנשים, כאישה אל אישה .... יש לי כמה דברים לומר !

סאבית שמעיזה לפתוח את הפה , זה אומץ !

סאבית שלא תספוג ותשתוק , זה כח !

סאבית שתנסה לנער את הסאביות האחרות , זה כי איכפת !

אני לא חדשה, ולא ילדה קטנה שלא מבינה. אני אישה !
ובעולם הסאדיסטי הזה אני לא באה לשפוט אף אחד ! לא משעמם לי !
אבל עולם סאדיסטי זה לא עולם כל כך בטוח לאף אחד, ויש לי שנתיים+ ניסיון !

אם אפגע... כן, אצרח את זה שכולם ישמעו.
מי שיפחד להתעסק איתי... טוב מאוד ! אפילו מצויין ! זה מראה בדיוק מי הוא !
כי יש כאלה... שמעולם לא פחדו ממני. כנראה כי לא פחדו לעשות טעויות !

שירשורים על אלימות... לא פתחתי... רק חיזקתי !!!!!!!!!!!!!!
(מהפרופיל שלי יש דרך לכל התגובות שלי בפורום, ולא תמצאו רק אותי "מייללת" שם)
האלימים האלה שכאן... אני לא רואה ממטר !!!!!!!!!! אני בזה להם !!!!!!!!! חסרי שליטה עצמית !!!!!!!!!!

וכן, אני לא אשתוק לעולם, כי איכפת לי !
והכי מכל לעולם לא אשתיק סאבית במצוקה,
או סאבית שהעיזה לפתוח את פיה כאן בקהילה הכוחנית הזו !!!!!!!!!!!!

נ.ב.
בגלל התנהגות והתנהלות שכזו... ממזמן אני לא רואה את עצמי כחלק מהקהילה !
אני את שלי אמרתי, לא אגיב יותר לשירשורים האלה, עייפתי מלהלחם בחרא !!!!

תודה רבה לכולם
חג שמח
הנמרונת !

אני חושבת שהפוסט של נמרונת חשוב ואם פוגעים בסאבית בהתנהגות כוחנית יש הרבה אומץ בצעקה.

אני לא יכולה לנחש על מי נמרונת מדברת אבל הוא, ומי שיחשוב להתנהג בצורה דומה, צריכים לדעת מראש שהסאבית יכולה לספר ויהיה לא נעים לקרוא מה כולם חושבים על ההתנהגות הזאת.

חג שמח נמרונת וכולם
דורון גונן

"שולט נחשב"???

דורון גונן • 2 ביוני 2006
"שולט נחשב"???

אם לא הייתי מכבד את החשיפה שלך, נמרונת, ואת הצעד החיובי שבפתיחת הפוסט, הייתי משחרר לחלל ה"קהילה" פחחחחח.... אחד גדול.

מה "נחשב"? מי "נחשב"? תיזהרי, החארטה עובדת בימים אלה שעות נוספות !!!

וזה מזכיר לי (ממש לא שייך ל'כלוב' אבל קשור מאוד לתקופה הזו) שבימים אלה מתברר לכולנו שעמיר פרץ לא יכול לספק בטחון, שאולמרט הוא אפס מושחת, שגדול ה"קוסמים" הכלכליים (פישמן) מפסיד מיליארדי שקל בעיסקאות המטבע הטורקי ושהרמטכ"ל חלוץ מזדעזע לא מאונס ילדה ע"י עשרות חיילים, אלא מחייל אחד שבשקט סירב ללחוץ את ידו.
בקצור, נמרונת, אנחנו בתקופת הפריחה של האפסים!
נמי
נמי • 2 ביוני 2006
חחח...

(ותודה על החייוכים)
שפחה גדולה{{אדון ברוך}

תגובה-----למען סימני הקריאה

alona. כתב/ה:
הכל טוב ויפה ..אני רק לא מבינה למה צריך כל כך הרבה סימני קריאה.

ALONA.-----מה עשו לך סימני הקריאה???????? icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

חג שבועות שמח לכולם,הרבה אהבה,אור ושמחה. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif