ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רחמים

2424
לפני 18 שנים • 26 ביוני 2006
2424 • 26 ביוני 2006
אני יודע בדיוק מה עשיתי הדבר היחידי שעשיתי היה לא לרצות אותה מה רע בזה אני לא מבין אני יודע שהיא מאוד מקובלת בקהילה ומאוד מפורסמת אבל זה לא אומר שהיא בסדר אני לא מאחל לאף אחד דבר ממה שאני עברתי ופניי לא הולבנו ברבים ומה שכתבתי אמת לאמיתה כה יעזור לי אלוהים
2424
2424 • 26 ביוני 2006
ודבר אחרון והכי חשוב אני לא בא להצדיק את עצמי בפני אף אחד כי מי שיודע מה קרה באמת שם

זה רק אני והיא ואני ויתרתי על הרבה בשביל אהבה והגשמת חלום וזה לא היה קל אבל דברים נגמרים לפעמים

מה שפגע בי זה עיניין הילד שלי ומשפחה שלי שזה הדבר הכי חשוב לי בחיים ולכן בשבילי זה היה קו אדום

אני ידעתי שאני אספוג אש רבה במיוחד מהחברות הקרובות שלה וחברים ואכן כך קרה אבל באמת

שזה לא מפריע לי ואני מוכן לספוג את התגובות האלה אם הדבר יגרום לה להבין את הרמז ולתת לי להמשיך בחיי

בתודה קרמיט

אף פעם אל תשפוט אדם אלה אם היית במקומו

ואני לא מאחל לאף אחד להיות בנעליים שלי ולעבור את מה שעברתי

מיבחינתי הנושא סגור כל עוד היא ירדה ממני
2424
2424 • 26 ביוני 2006
אני לא שלחתי שום ניק מאיים לשום הודעהדומי זה שקר אחד גדול פשוט שקר
2424
2424 • 26 ביוני 2006
טוב אני מסיים מיבחינתי את הפוסט אני לא חייב הסבר לאף אחד את המסר רציתי לעביר

לאותה מלכה ואני שמח שהוא עבר

אני ישן עם מצפון נקי ולא מעניין אותי באמת שלא מעניין התגובות של החברות וחברים שלה מעניין אותי רק שהיא תקבל את המסר

ביי
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 26 ביוני 2006
מה שאני מאד לא אוהב בהודעות שלך כאן שאתה מאשים מישהי אבל לא מציין את שמה.אז אולי ,כלומר בטוח,שיש כאלה שיודעים במי המדובר,מבחינתי כרגע כל דומית היא בגדר חשודה פוטנציאלית סכנה קיומית לשלומי וגורלי.....
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 26 ביוני 2006
דוכיפת כתב/ה:
מה שאני מאד לא אוהב בהודעות שלך כאן שאתה מאשים מישהי אבל לא מציין את שמה.אז אולי ,כלומר בטוח,שיש כאלה שיודעים במי המדובר,מבחינתי כרגע כל דומית היא בגדר חשודה פוטנציאלית סכנה קיומית לשלומי וגורלי.....

דוכי, אני מאחלת לך שינה עריבה ונעימה בלילה ללא דאגות לגבי דומיות מסוכנות שעלולות להזיק חלילה לשלומך.... icon_cool.gif
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 26 ביוני 2006
Madame T כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:

דוכי, אני מאחלת לך שינה עריבה ונעימה בלילה ללא דאגות לגבי דומיות מסוכנות שעלולות להזיק חלילה לשלומך.... icon_cool.gif

חןחן,חןחן icon_smile.gif
Queen Yasmin​(שולטת)
Queen Yasmin​(שולטת) • 26 ביוני 2006
יואב39 כתב/ה:
זה כבר ממש לא בסדר!!! icon_twisted.gif

מסתבר שפרסמת את אותו שירשור בכל האתרים, מה שמראה שבהחלט מדובר בנסיון

שלך להטפל לדמות שטוב עושה כשלא מגיבה כלל....

ולרוב המגיבים בשירשור זה:

לא עולה על דעתכם שיש שני צדדים לכל מטבע? icon_rolleyes.gif

אני לא קובע מי צודק...אבל, מה אם זאת סתם השמצה?

לא אומר את כל הידוע לי אבל שירשורים 'מעוררי רחמים עלק' נוסח זה הנוכחי, אינם הוגנים,

אינם נאותים ואינם ג'נטלמנים.

אין בליבי כלום עליך אבל את האמת יש לומר!

כך או כך: כביסה מלוכלכת, אין מקומה בפורמים ציבוריים.

יואב 39
מסכימה כאן עם כל מילה שלך.
נוצר בליבי הרושם שזה מסע הכפשה מבלי שהדומית בכלל מגיבה
אבל זה כנראה אומר כבר הרבה .
כפי שטענתי בפורומים אחרים אפשר לפתור את הנושא במישור האישי .
אני חושבת שמסע ההכפשה הזה יצא כבר מגדר הנורמה ומתחיל להחליא
תבדוק היטב בין השורות מה ההבדל בין מערכת יחסים אינטימית לבין הוצאתה לכלל .
במקרה הזה אני חושבת שטעית .
Morticia
Morticia • 26 ביוני 2006
דוכיפת כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:

חןחן,חןחן icon_smile.gif

למרות... שמאז שיצאת לגמלאות אתה כבר בכלל לא צייתן...
ואם תמשיך ככה להיעלם אחרי שהתבקשת ל...
אני... devilwitch.gif

מורטי
}{