בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

מאי
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2006
מאי • 24 ביוני 2006
בעיקרון כל מקרה לגופו, אבל מסכימה באופן כללי עם הדומים שאוסרים.
לפעמים גם בשיחות "תמימות" יש כוונות נסתרות ומזה אותם דומים חוששים אני מניחה.
זה לא נובע דווקא מחוסר ביטחון. ממקרה אישי וטרי אני יכולה להעיד שכששאלתי את בן זוגי
אם זה בסדר שאעבור עם מכר מסוים מהאתר למסנג'ר (מטעמי נוחות, במקום ההודעות הפרטיות),
הוא בסה"כ ביקש שאותו מכר יפנה אליו על מנת לעמוד על קנקנו. לדעתי דרישה לגיטימית
מכיוון שזה לא מכר ותיק של חודשים (ואז בכלל לא היה טעם לשאול).
המכר החדש התעלם מבקשתו של בן זוגי ולא פנה אליו. זכותו. המסנג'ר נשאר מחוץ לתחום כמובן. אבל זה לא שבן זוגי היה תוקפני או שוללני באופן אוטומתי. הוא רק רצה לבדוק באופן אישי על מה מדובר.

בקיצור כל מקרה לגופו וצריך לדעת את הגבול בין תוקפנות עיוורת לבין זהירות.
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 24 ביוני 2006
laila כתב/ה:
הבידסמ מבוסס בין היתר על ... מונוגמיה של הנישלטים ז''א מחויבות לאחת או לאחד....

איפה זה כתוב ? אני דווקא מכיר לפחות מערכת יחסים אחת שהיא בדסמ כהלכתו וגם פוליגמית מצד הנשלטת.
Pluto

העבדות הכי גדולה היא העבדות של האדונים - הנושא המקורי

Pluto • 24 ביוני 2006
נראה לי שהשרשור הזה סטה ממסלולו המקורי ! ולכן אני מחזיר אותו חזרה אליו. לא מעניין אותי כ"כ על מישהי "אסרו" למרות שבא לה, או לא... זה עניין אחר לגמרי. מה שמעניין, ואם למישהו או למישהי מכאן קשה להסתכל על העובדה הבהירה והזורחת הזו בעיניים בלתי מזויינות, שירכיב משקפי שמש לסקי מבחינתי - או משקפת רתכים:

העבדות הכי גדולה היא העבדות של האדונים. והשחרור הוא של הנשלטות... לא פלא שכל מיני אנשי עסקים ופקידים נובחי פקודות, מוצאים את עצמם בסופו של יום מתחת לרגליה של איזה ילדה "מלכה" שעברה הצעירותה דיכוי קשה (נפשי ומיני לפעמים אפילו)...אז lets face it - זה המצב. ואם זה מתאים לך אז סבבה... ואם לא אז גם - רק לא להעמיד פנים אם אפשר icon_wink.gif
Pluto
Pluto • 24 ביוני 2006
כלומר - מי ששולט חי כל הזמן ב"רצונות" שלו (וה"איסורים" שלה) - שהוא לא מסגל להתמודד עם זה שהם לא יתממשו "כאוות נפשו" - זה ישבור אותו... היחיד שעבירה על ה"פקודות" שלו תערער אותו הוא מי שמעורער גם ככה בדימוי העצמי שלו... ומחפש לייצב אותו במשחקי זוגיות לפי כללים... שהם שווים לא יותר מהנייר שאפשר לכתוב אותם עליו. חחח...

study case
שהייתה לי חברה (שגרנו ביחד שנתים) ונסעתי לחו"ל לחודש, היא עברה לגור אצל חבר שלה לשעבר... שהוא גם מכר שלי... ויש לו בית ענק ומדהים... לא הייתה לי שום בעייה עם זה כי ידעתי שחברה שלי מאוד מאוד אוהבת אותי וטוב לה איתי וכי אני סומך עליה ועליו מראש... לא מצאתי לנכון "לאסור" עליה - זה היה נשמע לי אידיוטי לגמרי "לאסור" עליה. לאסור, מה אני אבא של קטינה? שאני אוסר עליה, כי היא לא אחראית למעשיה?

זו רק דוגמה, מה שחשוב זה העיקרון שבפיסקה הראשונה... like it or not זה המצב...
Yosefus​(שולט)
Pluto כתב/ה:
המצב דומה לבחורה שלא בוגדת בבעלה (מזדיינת עם אחרים) - רק אוראלי/אנאלי עם אחרים, וזה לא נחשב זיון (בוא נגיד)...אז למעשה היא "לא בוגדת". כל אחד/אחת ודרכי המילוט שלו/שלה...היא טענה שה"אדון" של לא מאשר לה לדבר במסנג'ר עם גברים. נו.......שוין. למזלה יש צ'ט.

אהא. בדיוק אותו דבר.
לא , אולי, חלילה, במקרה, דומה יותר למצב בו פגשת אישה נשואה בבית הקפה השכונתי, נהלתם שיחה מהנה וכאשר בקשת את מספר הטלפון שלה היא סרבה לתת לך ?
Pluto

יוספוס - דבר ראשון: סחטיין על הניתוח הענייני והלא אמוציונלי.

Pluto • 24 ביוני 2006
יוספוס - דבר ראשון: סחטיין על הניתוח הענייני והלא אמוציונלי... זה עניין חשוב.

במקרה שציינת: אותה אישה יכולה לא לתת מ2 סיבות: (1) כי בעלה"אסר" עליה... מזה הייתי מבין שבא לה כי חרא לה בבית וחסר לה בבית משהו אבל "אסור" לה... (2) כי היא אוהבת את בעלה ולא מתאים לה. (3) היא הייתה נותנת טלפון, הוא לוקחת טלפון והיינו נעשים חברים טובים: אני, היא ובעלה.

3 המיקרים האלה קרו לי בחיים, ובשנה האחרונה.
Yosefus​(שולט)

Re: העבדות הכי גדולה היא העבדות של האדונים - הנושא המקורי

Pluto כתב/ה:
...
העבדות הכי גדולה היא העבדות של האדונים. והשחרור הוא של הנשלטות... לא פלא שכל מיני אנשי עסקים ופקידים נובחי פקודות, מוצאים את עצמם בסופו של יום מתחת לרגליה של איזה ילדה "מלכה" שעברה הצעירותה דיכוי קשה (נפשי ומיני לפעמים אפילו)...אז lets face it - זה המצב. ואם זה מתאים לך אז סבבה... ואם לא אז גם - רק לא להעמיד פנים אם אפשר icon_wink.gif

ואללה נכון פלוטו, איך לא עלו על זה קודם ? דיכוי קשה בילדות (מיני אפילו) הוא ההסבר לרצונה של אישה לשלוט, ועבודה כאיש עסקים (שקול לחלוטין לפקיד) זה סימן הכר בדוק לתשוקתו של אדם להיות תחת רגליה של ילדה מלכה.

מה שמזכיר לי שבפרופיל המעודכן שלך כתבת: "אני יודע שוניליות זה לא מצרך מבוקש כאן...
אבל... מצד שני, אם אין הרבה ביקוש, ואין הרבה היצע
זה משאיר אותנו עם אותו איזון..."
מעניין אם היית אומר את זה גם באתר של גייז (הומואים בשבילך).

ולסיום (שלא חלילה אאריך בכתובים כקיחוט ויחשדו בי שאני מתיימר להיות הניק-המשולש-של-קיחוט רק כי בילדותי הייתי שתקן), ציטוט אחרון מאותו פרופיל: "ניסיתי לשחק אותה "אדון" (מתון) ...מה שאני יכול להיות, לשם המשחק
אבל הבנתי מהר מאוד שהכי כדאי לשחק את עצמי
תאהבי תאהבי אותי - ולא שחקן icon_smile.gif "
אז מעבר לפילולוגיה, לדמגוגיה ולהיפרדיכוטומיה נדמה לי שיש כאן ליקוי קשה של ארכנופוביה.
Yosefus​(שולט)

Re: העבדות הכי גדולה היא העבדות של האדונים - הנושא המקורי

Pluto כתב/ה:
...

ואללה נכון פלוטו, איך לא עלו על זה קודם ? דיכוי קשה בילדות (מיני אפילו) הוא ההסבר לרצונה של אישה לשלוט, ועבודה כאיש עסקים (שקול לחלוטין לפקיד) זה סימן הכר בדוק לתשוקתו של אדם להיות תחת רגליה של ילדה מלכה.

מה שמזכיר לי שבפרופיל המעודכן שלך כתבת: "אני יודע שוניליות זה לא מצרך מבוקש כאן...
אבל... מצד שני, אם אין הרבה ביקוש, ואין הרבה היצע
זה משאיר אותנו עם אותו איזון..."
מעניין אם היית אומר את זה גם באתר של גייז (הומואים בשבילך).

ולסיום (שלא חלילה אאריך בכתובים כקיחוט ויחשדו בי שאני מתיימר להיות הניק-המשולש-של-קיחוט רק כי בילדותי הייתי שתקן), ציטוט אחרון מאותו פרופיל: "ניסיתי לשחק אותה "אדון" (מתון) ...מה שאני יכול להיות, לשם המשחק
אבל הבנתי מהר מאוד שהכי כדאי לשחק את עצמי
תאהבי תאהבי אותי - ולא שחקן icon_smile.gif "
אז מעבר לפילולוגיה, לדמגוגיה ולהיפרדיכוטומיה נדמה לי שיש כאן ליקוי קשה של ארכנופוביה.

מי צריך כבוד ?
(אני צריך חתימה)
יוספוס
(עיקרי המסר המרכזי: איפה דינאמו חיריה ?)
Pluto
Pluto • 24 ביוני 2006
יוספוס:
"ואללה נכון פלוטו, איך לא עלו על זה קודם ? דיכוי הוא ההסבר לרצונה של אישה לשלוט"

לא יודע אם עלית על משהו או לא יוספוס... רק מי שעברה שם יכולה לעלות על זה... דיכוי הוא לאו דווקא משהו שאפשר ללכת איתו למשטרה. דיכוי יכול להיות דיכוי חברתי-סביבתי... באיזה אוכלוסיות אתה רואה תיכוניסטיות כותבות- "לירון השולטת!" בגרפיטי על כסאות אוטובוס? icon_biggrin.gif ...על מה היא בדיוק שולטת?

בקושי שולטת על צרכים שלה ועוד יותר בקושי שולטת ב"יציאות" שלה: המוצקות, הנוזליות, והורבליות... היא אישה? היא ליידי? היא גיברת? ....היא ילדה מפונדרקת חסרת נסיון חיים וחסרת הבנה בטיבם של קשרים כמעט מכל סוג שהוא (למעט קשרים בשיער) ! ........העניין הוא ב"אדונים" - אני יודע שזה שרשור פרובוקטיבי משהו... אבל - אני מצפה להתייחסות עניינית לנושא, שכצפוי קשה לקבל......

....למעט "ציטוטים" מהפרופיל שלי (מה קשור הפרופיל שלי?, מה קשור מה אני מחפש כאן? למה אני לא מתבטא באתר גייז? WTF מה הקשר?) אם אין למישהו מכם התייחסות עניינית לטיעון... זה לא המקום לתפירת עלה תאנה אישי או לכיסוי תחת לא ענייני...

השרשור לא בא להתגרות ב"נשלטות"... (כמה נחמדות מכאן העירו שזה עלול להתפרש כך)

האם "אדון" באמת חופשי? ...בקשר לעניין ה"שפחה" שלו? ...האם היא איתו כי הוא "אוסר" עליה להסתכל הצידה? הוא כי טוב לה איתו? ...אם הוא לא היה "אוסר" עליה היא הייתה מוצאת ריגושים הרבה יותר עמוקים אצל אחר? ...והאם החשש הזה תופס את ה"אדון" שלה באמ-אמא של הביצים שלו והופך אותו לסמרטוט של הפחדים שלו?
Tmm
Tmm

בולשיט

Tmm • 24 ביוני 2006
זה בכלל לא תלוי באדון או לא אדון.
זה הכל תלוי בבן אדם עצמו, אם הוא קנאי או לא.
ובקשר בין האדון לשפחה - אם יש אמון או לא.