צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה שפחות מנוסה- הרי זה משובח

בל{SK}
לפני 18 שנים • 6 ביולי 2006

Re: אתגר שלא כל אחד יכול לו

בל{SK} • 6 ביולי 2006
רחום וחנון כתב/ה:

שהמאסטרים הטריים לא מבינים שהם שם למען הסטייה של הנשלטת ,כדי שתהנה באופן יותר מחודד מיחסי מין.

גם כאן השולטות הפעם חוטעות ושוחכות שהן שם על מנת לספק צרכים מיניים של נשלט ולא להפך.

למה לא להיפך?

בהנחה ששמנו בחדר אחד אדון ושפחה או עם עבד ומלכה, אז 2 הצדדיים נהנים ומספקים את היצרים אחד של השני. למה שאני ארצה להיות עם מאסטר שעושה לי טובה ולא עם מישהו שאני מענגת בזמן שהוא מענג אותי? למה שאני ארצה להיות עם עבד עם לא בגלל יצר השליטה שלי?

אלא אם כן, לא הבנתי נכון, ובעצם התכוננת לכתוב, שלמרות שמאסטר נמצא שם מתוך רצון לספק את עצמו ולהנות מנשלטת, מכיוון שהוא שולט במה שקורה הוא אחראי לא פחות על סיפוק הנשלטת.
רחום וחנון

Re: אתגר שלא כל אחד יכול לו

רחום וחנון • 6 ביולי 2006
בל כתב/ה:
רחום וחנון כתב/ה:

שהמאסטרים הטריים לא מבינים שהם שם למען הסטייה של הנשלטת ,כדי שתהנה באופן יותר מחודד מיחסי מין.

גם כאן השולטות הפעם חוטעות ושוחכות שהן שם על מנת לספק צרכים מיניים של נשלט ולא להפך.

למה לא להיפך?

בהנחה ששמנו בחדר אחד אדון ושפחה או עם עבד ומלכה, אז 2 הצדדיים נהנים ומספקים את היצרים אחד של השני. למה שאני ארצה להיות עם מאסטר שעושה לי טובה ולא עם מישהו שאני מענגת בזמן שהוא מענג אותי? למה שאני ארצה להיות עם עבד עם לא בגלל יצר השליטה שלי?

אלא אם כן, לא הבנתי נכון, ובעצם התכוננת לכתוב, שלמרות שמאסטר נמצא שם מתוך רצון לספק את עצמו ולהנות מנשלטת, מכיוון שהוא שולט במה שקורה הוא אחראי לא פחות על סיפוק הנשלטת.

בדיוק ככה בל המלכות והאדונים מבחינתי אחריים על סיפוק הסאבימביים שלהם.

אבל יותר חשוב היות והועלה הנושא של מאסטר הלוקח לעצמו לא מנוסה.
מלכות חוטאות ולוקחות רק עבד מנוסה ,כי הוא כבר יודע את מקומו.
בניגוד לעבד לא מנוסה שעוד לא יודע.
גם מלכות מחפשות נוחות במקום אתגר ,וחשוב לי שגם זה יהייה כתוב ,לצד חטאי המאסטרים.
Grey / Green

קטינות

Grey / Green • 6 ביולי 2006
תגידו, שאלה קטנה. ככה, מהצד, (כלומר, מהשיחים, איפה שאני עושה ביצוע מחודש ל"בת הים הקטנה".) למה כל הדיבורים האלו על בדסמ כאילו זה תחרות השחלת סאביות לרבע הגמר גביע אירופה? על איזה אתגר מדברים פה? למה להיות עם מישהי שמוצאת חן בעיניך ולעשות לה דברים ששניכם אוהבים זה "אתגר"? אנשים זה אתגר, להסתדר ביחד זה אתגר. ממתי (ויאגרה בצד) סקס זה אתגר? ממתי "אילוף" הוא באמת אילוף, ו"הכנעה" זה באמת הכנעה?
אם התשובה המתגבשת בדיון המכובד הזה היא שמאסטרים מעדיפים לא מנוסות כי זה יותר "קל", אנא הסבירו, פרטו ונמקו מתי זה לא "קל". אם התגובה המתגבשת היא שגברים אוהבים צעירות, הרשו לי רק להיות מאוד מופתע:
icon_eek.gif
זהו. עכשיו שאני אבין: מי שהקינק שלו הוא סאביות ירוקות עושה משהו לא בסדר, או שהוא פחות טוב ממישהו שהקינק שלו עובד עם סאביות משופשפות? או שכולנו יכולים להסכים שיש האוהבים ככה, וזה לא בגלל שאימא שלהם הפילה אותם על האגו כשהם היו קטנים?
זאלופון​(שולט)

Re: קטינות

זאלופון​(שולט) • 6 ביולי 2006
Grey / Green כתב/ה:
תגידו, שאלה קטנה. ככה, מהצד, (כלומר, מהשיחים, איפה שאני עושה ביצוע מחודש ל"בת הים הקטנה".) למה כל הדיבורים האלו על בדסמ כאילו זה תחרות השחלת סאביות לרבע הגמר גביע אירופה? על איזה אתגר מדברים פה? למה להיות עם מישהי שמוצאת חן בעיניך ולעשות לה דברים ששניכם אוהבים זה "אתגר"? אנשים זה אתגר, להסתדר ביחד זה אתגר. ממתי (ויאגרה בצד) סקס זה אתגר? ממתי "אילוף" הוא באמת אילוף, ו"הכנעה" זה באמת הכנעה?
אם התשובה המתגבשת בדיון המכובד הזה היא שמאסטרים מעדיפים לא מנוסות כי זה יותר "קל", אנא הסבירו, פרטו ונמקו מתי זה לא "קל". אם התגובה המתגבשת היא שגברים אוהבים צעירות, הרשו לי רק להיות מאוד מופתע:
icon_eek.gif
זהו. עכשיו שאני אבין: מי שהקינק שלו הוא סאביות ירוקות עושה משהו לא בסדר, או שהוא פחות טוב ממישהו שהקינק שלו עובד עם סאביות משופשפות? או שכולנו יכולים להסכים שיש האוהבים ככה, וזה לא בגלל שאימא שלהם הפילה אותם על האגו כשהם היו קטנים?

אני חושב שכולם צודקים, והשאלה היא בעצם מה מטרת ההיכרות בין הדום לסאבית, מנקודת מבטו של הדום.
כשם שהפתיע אותך שגברים אוהבים צעירות (קבל icon_smile.gif ), אני מניח שבכלל תיפול מהכסא אם אספר לך שלעתים דומים (וגברים בכלל) פונים לנשים לחלוטין כדי "לקחת", לרוב לקחת משהו מיני. זה כמובן לא אומר בהכרח שהאשה לא "תיקח" או תקבל כלום מהקשר, אבל המטרה של הדום כאן היא בראש ובראשונה "להשכיב" או "לסשן" ו"לשלוט". אם זו המטרה, הרי שה"אתגר" מבחינת הדום הוא להגיע למטרה זו, וככל שיהיה לו קל יותר לעשות בה כרצונו ולקבל את מבוקשו, כך טוב יותר בעיניו (אלא אם הוא חובב אתגרים). מבחינה זו, סאביות חדשות הן "קלות" יותר כיוון שלהיטותן להתמסר ולהתנסות, הפנטזיות עמן הן באות, התרגשותן הראשונית ואי היכרותן עם התחום הופכות אותן לטרף קל, או לפחות טרף שקל יחסית להשיג ממנו את המטרה הנ"ל.

מה שכן, לא כל מי שהקינק שלו הוא סאביות ירוקות הוא בהכרח כזה. אני בהחלט חושב שיש הרבה יופי בחוסר נסיון, יופי שלא קשור ל"קלות" שבה ניתן להשיג דבר מה אלא כזה שתיארת אותו היטב בדוגמת הדיסנילנד. עבור דומים שאינם כאלה, התגובות שלך צודקות ביותר ובאמת נראה שרוב השרשור עוסק בדומים מהסוג הראשון, שעבורם בדסמ הוא באמת "תחרות השחלת סאביות לרבע הגמר גביע אירופה".
עינבר

שווה ציטוט

עינבר • 6 ביולי 2006
זאלופון כתב/ה:
אני מניח שבכלל תיפול מהכסא אם אספר לך שלעתים דומים (וגברים בכלל) פונים לנשים לחלוטין כדי "לקחת", לרוב לקחת משהו מיני. זה כמובן לא אומר בהכרח שהאשה לא "תיקח" או תקבל כלום מהקשר, אבל המטרה של הדום כאן היא בראש ובראשונה "להשכיב" או "לסשן" ו"לשלוט". אם זו המטרה, הרי שה"אתגר" מבחינת הדום הוא להגיע למטרה זו, וככל שיהיה לו קל יותר לעשות בה כרצונו ולקבל את מבוקשו, כך טוב יותר בעיניו (אלא אם הוא חובב אתגרים). מבחינה זו, סאביות חדשות הן "קלות" יותר כיוון שלהיטותן להתמסר ולהתנסות, הפנטזיות עמן הן באות, התרגשותן הראשונית ואי היכרותן עם התחום הופכות אותן לטרף קל, או לפחות טרף שקל יחסית להשיג ממנו את המטרה הנ"ל.

מה שכן, לא כל מי שהקינק שלו הוא סאביות ירוקות הוא בהכרח כזה. אני בהחלט חושב שיש הרבה יופי בחוסר נסיון, יופי שלא קשור ל"קלות" שבה ניתן להשיג דבר מה . עבור דומים שאינם כאלה, התגובות שלך צודקות ביותר ובאמת נראה שרוב השרשור עוסק בדומים מהסוג הראשון, שעבורם בדסמ הוא באמת "תחרות השחלת סאביות לרבע הגמר גביע אירופה".