צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש משהו שעדיין לא ממש הבנתי ולא יודע אם אבין...

tch​(נשלט)
לפני 18 שנים • 19 ביולי 2006

Re: חוצפה

tch​(נשלט) • 19 ביולי 2006
ללא גבולות כתב/ה:

יקירי, הרבה יותר אנשים לא יבינו איך גבר אוהב כשבועטים לו באשכים מאשר לא יבינו איך גבר אוהב לשטוף כלים לאישה שהוא מעריץ .....
אלא כי למישהו מסויים יש בעיה שאדם אחר נהנה מלשטוף כלים לאישה מסויימת
לדעתי זה לא שפוי בכלל...
[

תודה על המילים.

ללא גבולות כתב/ה:

ומדהים שאת כל זה אני אומרת כשאין לי ולא היה מעולם עבד נקיון

אכן,מדהים.
Tmm
Tmm

מה?!

Tmm • 19 ביולי 2006
מי לא אוהב בעיטה טובה בביצים?! icon_lol.gif
ללא גבולות'

Re: רגע אחד...

ללא גבולות' • 19 ביולי 2006
JohnnyBGood כתב/ה:
לפני שאתם מתחילים לשפוט אותי ולהפוך פוסט של חצי שורה ל "הבדלת בעלי פטיש מסוים מהמין האנושי", אני מציע לכם לדבר איתי קצת. הלוואי והייתם משאירים תגובות כאלה לבלוג שלי למשל.
אף אחד מכם לא שאל אותי עדיין, למרות שעם חלק מכם חלקתי, וזה מוזר כי הרבה חברים "וניליים" (סלנג תמים או כינוי גזעני?) שלי שאלו אותי למה לעזאזל אני נהנה מבעיטה מכוונת היטב לאיזור החלציים מרגלה של עלמת חן טובת מראה.
לא הלאה אתכם צרי המוחין במניפסט להגנת חובב ה - ballbusting (זה רק אני או שאפילו אין לזה כינוי עברי נאות?) אבל מי שזה מעניין לו מוזמן לשוחח עימי.
לכן רעל היה המרפא.
תתבגרו כבר יא משעממים.

יש לך תגובות שנועדו לעורר פרובקוציות ...אל תתפלא ...
הרעיון שאתה מנסה ממרום 23 שנותיך להטיף לאחרים שיתבגרו ...נו באמת ...
וזה לא היה פוסט
זה היה שירשור והוא נועד על מנת שיצפו בו ...או שגם על זה צריך לדון ...
"מוזמן לשוחח עימי " ....שוב.... זה שירשור שנועד לתגובות ..בוקר טוב לך !!!
ולמה זה מעניין אותי למה אתה נהנה מבעיטה כשהשירשור הוא על למה עבד ניקיון נהנה מלנקות
ודרך אגב אם באמת עניין אותך , הייתי פותח שירשור רציני על השאלה ולא כמו ילד קטן ...
ואם עדיין לא הבנת המשפט הקטן שלך היה מקניט ומעצבן והלם את 23 שנותייך.
כמו הילד שעשה דבר רע ואז עושה פרצוף תמים ......"אבל מה עשיתי ???:
ראוי שאת עצותיך תשמור לעצמך , בעיקר .
אנדרפוט
לפני 18 שנים • 20 ביולי 2006
אנדרפוט • 20 ביולי 2006
הילד אולי נודניק רציני אבל מה באמת יש בעבד נקיון? כלום, לכל עבד שמנקה את השירותים והמטבח יש שאיפה לקבל נגיעה, נשיקה, בעיטה, או משהו אחר. כמו הרבה דברים אחרים בפאמדום, גם עבד נקיון הוא פנטזיה של גברים רבים אבל רק פנטזיה. כשזה מגיע למציאות זה קצת אחרת, הרבה פחות מרגש.
קצת כמו הפנטזיה להיות שטיח או שרפרף לרגליים, אחלה פנטזיה אבל נראה אתכם שוכבים שעות באותה התנוחה כשאין אף אחד בבית. וכך גם העבד המנקה והמסדר, הוא לא באמת רוצה לנקות ולסדר אבל הוא ישמח להזדמנות להתקרב קצת לאישה ואולי אפילו לרחרח את תחתוניה תוך כדי כביסה והוא יתפלל שהיא תכה אותו כי הוא השאיר כתמים של רוטב בסיר.
JohnnyBGood
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2006

סוף סוף מישהו שגם קורא את מה שאני כותב

JohnnyBGood • 21 ביולי 2006
אנדרפוט כתב/ה:
הילד אולי נודניק רציני אבל מה באמת יש בעבד נקיון? כלום, לכל עבד שמנקה את השירותים והמטבח יש שאיפה לקבל נגיעה, נשיקה, בעיטה, או משהו אחר. כמו הרבה דברים אחרים בפאמדום, גם עבד נקיון הוא פנטזיה של גברים רבים אבל רק פנטזיה. כשזה מגיע למציאות זה קצת אחרת, הרבה פחות מרגש.
קצת כמו הפנטזיה להיות שטיח או שרפרף לרגליים, אחלה פנטזיה אבל נראה אתכם שוכבים שעות באותה התנוחה כשאין אף אחד בבית. וכך גם העבד המנקה והמסדר, הוא לא באמת רוצה לנקות ולסדר אבל הוא ישמח להזדמנות להתקרב קצת לאישה ואולי אפילו לרחרח את תחתוניה תוך כדי כביסה והוא יתפלל שהיא תכה אותו כי הוא השאיר כתמים של רוטב בסיר.
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2006

ללא גבולות

מלכה מלקה​(אחרת) • 21 ביולי 2006
יש לך את אחד הפרופילים שיותר נהניתי לקרוא פה ( וידוע שיש לי סטייה לקרוא פרופילים icon_wink.gif )
בכל אופן רק רציתי אולי להאיר ולהעיר -
הוא לא אמר שהוא בז למישהו
כולה הילד אמר שהוא לא מבין את זה .
אם הייתם נתפסים למהות ההודעה ולא לדרך כתיבתה אולי אנשים יכלו להסביר מה עושה להם את זה בנקיון ולמה הם מתחברים לזה
ואולי אפילו לאנשים כמוני משועממים בתקופת מבחנים שלא הולכים ללמוד ובסוף ישבו כל הלילה כי הם היו חסרי אחריות וקראו פוסטים כאלו - יהיה משהו מעניין לקרוא icon_wink.gif icon_wink.gif
tch​(נשלט)
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2006
tch​(נשלט) • 22 ביולי 2006
אנדרפוט כתב/ה:

הילד אולי נודניק רציני אבל מה באמת יש בעבד נקיון? כלום,
כשאין אף אחד בבית. וכך גם העבד המנקה והמסדר,
הוא לא באמת רוצה לנקות ולסדר

מלכה מלקה כתב/ה:

אולי אנשים יכלו להסביר מה עושה להם את זה בנקיון ולמה הם מתחברים לזה

ההסבר שלי ומה "עושה" לי את זה מופיע בלינק המצורף...
הזכות לשרת,הרצון להקל את חיי גבירתי,הסיפוק הרוחני מהנתינה.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=11176&postdays=0&postorder=asc&start=0