שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור ממוצע בכלוב

הניק_הכפול_של_הניק_הכפול{של קיחוטה}
לפני 17 שנים • 6 באוג׳ 2006

Re:

הניק_הכפול_של_קיחוטה כתב/ה:

בוא'נה, עכשיו הגזמת.

אתם לא מכירים אותי, אני ותיק בסצינה, אבל לא מתערבב עם הקהילה.

עד היום לא הגבתי בפורומים.

כ"כ הרבה זמן אני רואה את דום קוויקסוטה הזה מנסה להרשים אותנו במצועצעות המילולית המעייפת שלו.

אני, באופן אישי, סלדתי מהסגנון המתלהם בשיר שלך ("מיצובישי"), ולעומת זאת, נשביתי בקסמיה של המשוררת הצעירה והמבטיחה הזו, אשר בליריקה המלודית שלה ("מציצת זין, זיון בתחת") הצליחה לפרוט ברגשנות על מיתרי לבי.

תתבייש לך, קוויקסוטה.

סליחה, אבל האם לא 1. הגבת כבר בשרשור הזה? 2. אמרת שאהבת את שירו של קיחוט?
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 6 באוג׳ 2006
eat.gif
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)

Re:

הניק_הכפול_של_הניק_הכפול כתב/ה:

סליחה, אבל האם לא 1. הגבת כבר בשרשור הזה? 2. אמרת שאהבת את שירו של קיחוט?

כל כך אופייני לחברי הכלוב, לקחת מכל הדברים שלי רק מה שנראה לך, להתעלם מכל השאר, ולסלף רק כדי להציג אותי כדום מסוכן. בוא אני אגיד לך משהו, הניק הכפול של הניק הכפול, יש לך מזל שאתה לא סאבית שלי. אם היית סאבית שלי, הייתי מתעלם ממילת הביטחון שלך כ"כ מהר, שבחיים לא היית יודע מה נכנס אליך קודם - המקדחה במצח או המסור החשמלי בכוס.

תתבייש לך, רק רכילות ולכלוכים יש לך בראש. חרא, זבל, שמעתי שהיתה אתמול בבראסרי עם אביב גפן, לא מפתיע.
Dom_Quixote

עצוב

Dom_Quixote • 6 באוג׳ 2006
עצוב, מה שנהיה מהאתר הזה.

כולם פה כ"כ אנוכיים, קטנוניים, חושבים כל הזמן על עולמם הצר ולא מוכנים לגלות טיפה של הבנה אחד לרגשותיו של השני.

הנה, רק היום באה אלי בייבי ואמרה שהבית שלה נשרף ושאני חייב מהר לקרוא למכבי אש. כי ככה זה - כשהיא רוצה משהו - אז אני ישר חייב לקפוץ לדום, אבל כשאני שאלתי אותה לפני שלושה שבועות אם היא סיימה להשתמש בטוש הצהוב שלי, קיבלתי תשובה? לא, זה לא. כי רק היא חשובה, רק מה שהיא מרגישה משנה. אנשים קטנים, לוקחים, נצלנים במסווה של חברים.

כולם פה יושבים כל היום, ומלכלכים אחד על השני שקרים, סתם בשביל לשעשע את עצמם.

כמו היום, ששמעתי אביס נעצר באשמת שידול קטינים לזנות. או מיוחדת, שגיליתי שהיא חברת כנסת מטעם בל"ד-תע"ל. או כלובי, שנודע לי שהוא למעשה רובוט שמפעיל את האתר הזה לפי אלגוריתם קבוע מראש. או בייבי, שגיליתי שהיא אחד מהניקים הכפולים שלי, ושהיא שוכבת עם אחד מהניקים הכפולים האחרים שלי. בלי קונדום וללא הסכמה.

האמת? זה שיעשע אותי.

ולמה הם מספרים את כל השקרים האלה? כי אין להם משהו יותר טוב לעשות. פשוט ככה, זה מצחיק אותם. כי ב-4:28 לפנות בוקר אין להם ספציפית חמש דקות משהו טוב יותר לעשות, אז הם נכנסים הנה, וממלאים שרשורים בשקרים. פשוט מחליא.

אלה אנשים צבועים.

צבועים, שאומרים דבר אחד, ומתכוונים לאחר. אומרים לבייבי שהיא חברה טובה, אבל בעצם חושבים שהיא מקפחת אותם ולא מסוגלת לנצח בפלייסטיישן את נבחרת איראן עם תשעה שחקנים מורחקים כולל השוער. אומרים לאמילי שהיא יפה, אבל בעצם חושבים שמאיזה חיה היא הכינה את השמלה הזאת - שקנאי? אומרים לאביס שהוא אידיוט, אבל בעצם חושבים שהוא אידיוט פי כמה. כי זה מה שהם, צבועים.

אלה אנשים שכל מה שהם יודעים לעשות, זה לקלל, ולקרוא לאחרים בשמות. זה מה שהם, חראות מוכי צרעת זבלות תולעים מיץ של הפרשות חיידקים שאכלו את הגופה של החתול שזלל את הבייקון המקולקל שבתוך פח הזבל. זה מה שהם יודעים לעשות.

אני לא יודע מה איתכם, אבל לי נמאס. הקהילה הזאת הגיעה לי עד לכאן.

שלום ולא להתראות לכם. אתם יכולים להמשיך לחפש זיונים ללא תוכלת אם אתם רוצים. אני כשלעצמי, לעולם לא אחזור הנה יותר.
Dom_Quixote

דרושה סאבית

שלום, מי שגולש פה כרגע אולי לא מכיר אותי. פעם הייתי פה די ידוע, לאחרונה אני כבר לא כ"כ נכנס.

רציתי רק לומר שאני מחפש סאבית לרגל המצב. לא צריכה להיות מבריקה במיוחד, העיקר נקבה (שיכולה להוכיח זאת) מזן אדם (שיכולה להוכיח זאת) ובלי יותר מדי שאיפות לקריירה משלה.

מי שמעוניינת יכולה לפנות אלי לאימייל: master_kichote_the_big565618@hotmail.co.il

תודה.

תקציר השרשור עד כה (C):

אמרו-לי-
לאחרונה-אתה-רציני-מדי
לוחמני-מדי
כל-הזמן-צדק-צדק-צדק-פחחח
איפה-הקומדיה-איפה
ואני
מה-אני
אם-לא-משרתם-הנרצע-של-אלפי-אדונים
וכמה-גבירות
להבה חשופה

אהבתי !@!

להבה חשופה • 6 באוג׳ 2006
תמיד אני נהנת לקרוא שרשוריך

הפעם פשוט .. התפרצתי בצחוק אדיר {הפרטית התעוררה .. אווי}

תודה שאתה מחייך אותי . מחכה לעוד !@!
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 6 באוג׳ 2006
קיחוטה היקר
מקווה שלא תתן לצבועים לקחת אותך מכאן , מאיתנו.

עצוב שאנשים צריכים לעזוב מקום שאמור להיות הבית השני שלנו בגלל.... אמממ.... מחפשת את המילה המתאימה.....
אנשים מזוהמים ? צבועים ? מתועבים ? חלאת אדם ?
Dom_Quixote

רק שתי הערות אגב

Lilu_in_Black כתב/ה:
קיחוטה היקר
מקווה שלא תתן לצבועים לקחת אותך מכאן , מאיתנו.

עצוב שאנשים צריכים לעזוב מקום שאמור להיות הבית השני שלנו בגלל.... אמממ.... מחפשת את המילה המתאימה.....
אנשים מזוהמים ? צבועים ? מתועבים ? חלאת אדם ?

שמא הסאטירה קמה על יוצרה?

הממ.

אני ממליץ לקרוא את הפסקאות בין המשפטים המודגשים, שם באופן עקרוני הסאטירה. ההדגשות נראות חזקות יותר רק כי הן בבולד.

זיקית כתב/ה:
icon_profilekiss.gif

וואו! התרגשתי.

מחבקת. angry3.gif

הכאב קשה, אני יודעת. אבל אי אפשר לזלזל בצו השעה, בצב היבשה, בסייל במשביר. missu.gif

לך, קנה לך כוס חדשה. cow.gif

הממ2.

למעשה, זה היה:

"כוּס. הכוּס שלי.
אין לי כוּס".

חשבתי שזה ברור...

אבל אתם יודעים מה, זה רק מוכיח את טענתי. למעשה, ווט דה הל, זה מוכיח את כל טענותיי. כולן.

תודה.
זיקית

Re: רק שתי הערות אגב

זיקית • 6 באוג׳ 2006
מה תודה?

תתפשט.

אז תעיתי בזחר ונכבה ? עז מה ?!

זה סיבא לצכוק אלי ?
אנדרומדה

גאונות לשמה!

אנדרומדה • 6 באוג׳ 2006
אני חושבת שזהו שיר עמוק.
לדמות את הקשר המיוחד הזה למיציבושי (לא אמרת איזו שנה?), זהו רעיון גאוני, הרי בתוך המילה "מיציבושי" ניתן לראות את הייחוד בקשר, שילוב של שני כינויים חמים ומזינים לסאבית הנחשקת: "מיצי" ו"בושי". גם במילה הזאת נראה בדס"מ נקי ויפה, הרי גם כאן באותה מילה יש הנמכת הסאבית לקטנה "מיצי" ובאותה נשימה גם השפלה "בושי". אני נפעמת מהיכולת המדהימה שלך לשזור מילים. גאונות לשמה!.
אני רוצה להתייחס בתגובתי לכל התגובות המחבקות והנהדרות שיש כאן לאנשים להציע, החיבוקים בהחלט תורמים לקשר החם והמתוק שהמציג מציג כאן (או שמא הדום שבא להראות לשפחתו את שייכותה אליו - "מפתחות של מיציבושי" - כבר לא זוכרת אם כך היה המשפט, אחרי כל התגובות הרי בעצם שכחתי על מה היה השיר באמת?).
ובאותה הזדמנות אני רוצה להודות לכל יקיריי, אבי, אימי שהביאוני עד הלום (אופס, זה בכלל לא הפוסט שלי, אבל מה איכפת לי, יש קהל כאן- אז סבבה!)

)(
אנדרומדה / לילך 29
(אפרופו - לא אמרתם לי מה דעתך עם הניק החדש שלי? תגובות מפרגנות יתקבלו בברכה, תגובות פוגעות אסנן מיד!).