לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליטיקה בכלוב - הצעה למנהל האתר

Tobias​(אחר)
לפני 18 שנים • 11 באוג׳ 2006
Tobias​(אחר) • 11 באוג׳ 2006
רוצה לומר תודה לכלובי ששם את האפשרות להציג או להסתיר את המבזקים בראש האתר

כיף שיש מנהל אתר קשוב ומתחשב כמוך כלובי icon_smile.gif
melody
melody • 11 באוג׳ 2006
חתולת הלילה כתב/ה:
מה שעצוב, נמש, זה שיש כאן מישהי שכותבת הודעה בה היא מבהירה שדיון בדעות ובטילים שנופלים לך על הראש כבר חודש מזהם לה את הבועה האסקפיסטית בה היא חיה. זה עד כדי כך מפריע לה שהיא מטילה את מילותיה באמצע השרשור, למען ידעו כולם עד כמה לא נושאות חן בעיניה הצעות לאירוח ולסיוע, כמו גם המצוקה של רבים מתושבי הכלוב. תשבי בממ"ד ותשתקי. אז מה אם זה מעסיק אותך לא פחות ממסיבת הפטיש הבאה? כאן בועה ותפסיקי לעשות בה חורים, בבקשה.
זה מעבר ל'דיעה לא פופולארית'. הרבה מעבר. זה חוסר אנושיות ברמה הכי גרועה שלו, הכי אטומה שלו, הכי אכזרית שלו, שלא לומר משהו אחר. אמנם לא בפעם הראשונה אצל אותה דמות, אבל אני מצטערת, אני לא מתרגלת לחוסר האנושיות הזה. הוא חורה לי.
האתר הזה עוסק, עוד לפני מוצרי עור ונטיות- בבני אדם. הוא מבוסס עליהם. הרי מישהו מקליד כאן את המילים. ויש אנשים שלפני שהם בידיאסאמים הם תושבי צפון שחיים לפי האזעקות. לא משנה כמה תעצמו את העיניים, אחוז יפה של תושבי הכלוב הם קודם כל צפוניים (בפועל או בגלות מאונס), והמינימום הוא לא לעשות דה-לגיטימציה למה שעובר עליהם.
באף אתר אחר בו אני משתתפת לא ראיתי כזו דעה. כנראה שאם יש מישהו שחושב כך, הוא יודע מתי לשתוק, כי המילים שנכתבות כאן ישרדו את המלחמה.
ולמי שינסה ללכת לכיוון של השמצה כלפי דמות ספציפית, שיקרא שוב. אם החברה הכי טובה שלי הייתה כותבת דבר אומלל שכזה, היא הייתה מקבלת את אותה תגובה.

אי אפשר היה לכתוב זאת טוב יותר .

ולאלה שכה מודאגים שרמת תרבות הדיון תרד -
כאילו שהכלוב לא מלא בשיקוצים מתועבים, איומים ומכוערים, שמספר מילים "לא מתורבתות" בדיון פוליטי, עלולות בכלל להוסיף או לגרוע.

סליחה אם הטרדתי מישהי מאיזה סשן או עיון בקטלוג של מגפיים ....
פייה{O}
פייה{O} • 11 באוג׳ 2006
נראה לי שיש כאן בלבול קל בין דיונים ושיחות על אקטואליה לויכוחים פוליטיים.

אף אחד (כמעט) לא אמר שאין כאן מקום לאקטואליה, שלושת רבעי מהפורום 'לא קשור' עוסק בזה.
זה מובן, זה אנושי, זה החיים במדינה הקשה שלנו עכשיו.
לכולם כאן יש חברים / משפחה בצפון או במילואים.
אני לא חושבת שהאתר הזה צריך להיות מנותק מהחיים,
וזה טוב ונכון ומחוייב המציאות המרה שיש כאן לוח-אירוח וסולידריות עם אנשי הצפון בסשן המתמשך שלהם.

אבל זה שונה לגמרי מויכוחים פוליטיים.
ויכוח פוליטי הוא לא דיון ידידותי, הצגת עמדות שונות ושיקוף פלורליזם,
וזה גם לא פריקת רגשות בריאה בקשר למצב.
זה סתם הטחת קללות שרק מוסיפה אנרגיות רעות כאן.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 11 באוג׳ 2006
חשוב לי רק להדגיש את המטרה העומדת מאחורי ההצעה לפתוח פורום אקטואליה ופוליטיקה -
זה נושא חם שכולם אוהבים לדבר עליו, גם אנשים שבלילה במקום לומר פוצי שמוצי וממי אומרים כלבונת או עבד שלי. פתיחת פורום כזה תאפשר לנו להרוויח פעמיים -
1) הכלוב יוסיף נדבך חם וביתי לרבדים המרכיבים אותו - הוא לא יהיה אתר להסברת BDSM לציבור, אלא אתר שבו יש שירותים רבים עבור אנשים שאוהבים BDSM.
2) אי אפשר לסתום פיות של אנשים, ובעיקר של אנשים כמונו... זה אומר שפוליטיקה תצא אל הפורומים האחרים בסופו של דבר. אם יהיה פורום שמוקדש לפוליטיקה, הפורומים האחרים ירוויחו מהעניין רווח גדול - אנשים כמו פייה, המכשפה ורבים שחושבים כמוהן, ירוויחו בחזרה את הפורומים שלהם, שמדברים רק על BDSM ונקיים מויכוחים פוליטיים שהמצב המדיני יוצר.
כל הרפש הפוליטי, וכך גם כל העדכונים החדשותיים (טיל נפל בחדרה, אישה נהרגה באום אל פאחם וכו') ישארו בפורום אקטואליה ופוליטיקה אותו אתן יכולות להחרים מראש, והנה - גם אתן הרווחתן מהסיפור.
לא ככה?

תוספת קטנה לגבי העדכונים החדשותיים... לדעתי אין צורך לפרסם עדכונים כאלו במערכת הפורומים כלל. אני לא חושב שנפתח דיונים ושרשורים אודות נפילת קטיושה בזרזיר או שלושה חיילי צה"ל שנהרגו במרג' עיון. אבל - אם מישהו או מישהי יושבים בצפון, חוטפים טיל על הראש, שומעים אזעקות, ולכתוב על זה כאן תורם להם לפרוק מעט את הלחץ, ראוי שתהיה להם במה נאותה ומכובדת לעשות זאת - פורום שמיועד לדברים האלו בדיוק.
huan
huan • 11 באוג׳ 2006
אנשים יכנסו אחד בשני,יריבו וישנאו עם או בלי פורום אקטואליה....אנחנו מתעסקים פה בנושאים שלחלק מהאנשים כואבים וופוגעים יותר מאשר הדעות של מישהו על ההתנתקות,ההתכנסות או וואט אבר.
אני אישית חושב שיש מקום לפורום שכזה ואני ממש לא מבקש אותו לעצמי כיוון שההתענינות שלי בפוליטיקה שואפת לאפס...אני חושב שפורום שזכה יכול בהחלט להיות שירות נוסף של הכלוב שיתרום לכלוב מהבחינה של הפיכתו לבאמת בית של הקהילה הבדסמית בכל המובנים במקום אתר נישה העוסק בנושא מצומצם.
פייה{O}
פייה{O} • 11 באוג׳ 2006
עבודת מאסטר - אודה לך אם לא תכלול אותי באותו "אנשים כמו" עם המכשפה,
כיוון שאני לגמרי לא מסכימה (בלשון המעטה) עם מה שהיא כתבה.

שוב - אני חושבת שבהחלט צריך לדבר על אקטואליה, ועושים את זה כאן כל הזמן.
אבל אני לא חושבת שזה הזמן והמקום ויתרום משהו להתחיל לדבר על כיבוש והתנחלויות וגדרות ואם צה"ל כן או לא מוסרי.
ללא גבולות'

....

ללא גבולות' • 11 באוג׳ 2006
מבלי להיכנס לשאלה הכללית ..קראתי שוב ושוב את דבריה של המכשפה ונראה לי שאתם עושים לה עוול ובצורה קצת יותר דרמטית שופכים את דמה .

נראה לי שכוונתה היתה כי אין היא מעוניינת לראות שום דבר שקשור למלחמה והיא בכוונה הקצינה את הדברים ע"מ להמחיש שהיא באמת לא מעוניינת לראות קמצוץ מהמלחמה כי היא רוצה כמו שמנסים רבים מאיתנו לפעמים קצת לברוח מהעיתון, החדשות והמציאות הקשה הזאת .

גם אני לא פותחת טלווזיה (היא לא תקינה אבל אני לא ממהרת לתקן ) הסתפקתי בקריאת העיתון היום ואני חושבת שיש גבול למה שאוכל לשאת לשעה הקרובה אחרי קריאת סיפורם של 15 ההרוגים .

כל אחד חי את המלחמה הזאת מנקודת מבטו הצרה ...
חברה שלי לא קיבלה סמס מהחבר שלה כבר 3 ימים כי הוא עמוק בפנים וההורים שלו לא מפסיקים לבכות , ממש כך וללא הפסקה ...
אני מקבלת פעם ביום רצף קצר של סמסים ומנסה לשמוח בחלקי .
ולקוות שהמלחמה לא תגיע אליי לדלת.

אני לא חושבת שהמכשפה התכוונה אפילו לרגע שלא אכפת לה מתושביי הצפון ובדק הבית לדעתי דרוש ממי שחושב אפילו לרגע שהיא התכוונה לכך ...היא בסך הכל אמרה שהיא רוצה כאן באתר לברוח מזה .מהכל כולל הכל .
כן אני אישית חושבת שגם אם מחליטים להוציא פוליטיקה מחוץ לתחום עדיין יש מקום בהחלט לללוח כזה כי זה מעבר לפוליטיקה אבל אותי מעניינת מהות ומעניין אותי סתם כך בלי קשר למריבות כמה ממכם באמת עזרו תרמו או אפילו ניסו לעזור ..כי זה הרי מה שחשוב ....ולא המילים שאנחנו מסננים כאן על המסך .

אז במקום לריב כאן שכל אחד יעשה משהו למען המאמץ המשותף הזה .
אגב זה לא סותר התנגדות אליו , חברה שלי שמתנגדת למלחמה הזאת יצאה לנהריה והתנדבה למען התושבים .

ומעניין איך יהיה אפשר לריב גם על מה שכתבתי עכשו . אני בטוחה שיהיו כאלה שיצליחו .
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 11 באוג׳ 2006
אפשר למנות מנהל לפורום וכן לתת כללים בפוסט "דביק" על התנהגות נאותה , וככה תהיה שליטה ויהיה פורום נעים , כאשר מחצית מאנשי הכלוב הם צפוניים ראוי לתת להם במה ועזרה בימים אלו.
Seth
Seth • 11 באוג׳ 2006
פייה כתב/ה:

את בטח מתכוונת לדברים כגון אלה ואני מרשה לעצמי לצטט את "ללא גבולות" מתוך השרשור שנמחק:

"מי לעזאזל אתה חושב שאתה ????
אה ???
אני מוכנה להתערב שנתתי כאן יותר ממך בשביל המדינה הזאת
ומי אתה בכלל??"

או
"מייפל תגיד מה שבזיין שלה ותשב בצד ותסתום"

או
"בוא מאמי חמוד שלי מקסים
את מוזמן אליי נבדוק למי יש זין גדול יותר.
לפחות הפעם אני אנצח ."

או
"אולי באמת צריך להפוך אותך ולקרב אליך איזה זין גדול , למרות שגאג נראה לי כפתרון טוב יותר...."

ועוד לבוא לכאן כאילו לא היו דברים מעולם ולהצתדק כאן בפני כולם...

מצטער ללכלך את הדיון התרבותי הזה עם מילים שכאלה. יש לי מן הרגל משונה לההתנגד למחיקה וסילוף של עובדות.
ללא גבולות'

השפן של אנרגייזר

ללא גבולות' • 11 באוג׳ 2006
Seth כתב/ה:
פייה כתב/ה:

את בטח מתכוונת לדברים כגון אלה ואני מרשה לעצמי לצטט את "ללא גבולות" מתוך השרשור שנמחק:

"מי לעזאזל אתה חושב שאתה ????
אה ???
אני מוכנה להתערב שנתתי כאן יותר ממך בשביל המדינה הזאת
ומי אתה בכלל??"

או
"מייפל תגיד מה שבזיין שלה ותשב בצד ותסתום"

או
"בוא מאמי חמוד שלי מקסים
את מוזמן אליי נבדוק למי יש זין גדול יותר.
לפחות הפעם אני אנצח ."

או
"אולי באמת צריך להפוך אותך ולקרב אליך איזה זין גדול , למרות שגאג נראה לי כפתרון טוב יותר...."

ועוד לבוא לכאן כאילו לא היו דברים מעולם ולהצתדק כאן בפני כולם...

מצטער ללכלך את הדיון התרבותי הזה עם מילים שכאלה. יש לי מן הרגל משונה לההתנגד למחיקה וסילוף של עובדות.

מדהים ...הוא רוצה להמשיך לריב כאן בכל מחיר....
ממש השפן של אנרגייזר
חבל שאת כל האנרגיות האלה לא מתעלים למשהו טוב.

לגבי הזין הגדול אני חייבת להגיב כי זה ממש מגוחך ..
אם אתה לא מכיר את הביטוי זה עצוב
זה בדיוק שאני אשאל מה שלום אחותך הזונה ואתה תגיד לי שקראתי לאחותך זונה או שאגיד לך להזדיין בסבלנות ותגיד לי שקיללתי אותך
זה ביטוי שגור וידוע ואני באמת לא אבהיר מה משמעותו.
ואגב אם אתייחס למהות המשמעות היא שגם אתה נגד הפורום icon_smile.gif, הרי לשנות אותי אתה לא מצפה , נכון?