לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב בוקרים בנו לימיט- מרשמיו של אורח

אורלי​(שולטת)
לפני 18 שנים • 26 באוג׳ 2006
אורלי​(שולטת) • 26 באוג׳ 2006
די ג'יי טוב הוא די ג'יי שזורם עם רוב האנשים ולא מקפיד על מוזיקה שמתוכננת מראש...
בכל אופן כבר נאמר לפני "על טעם וריח........"
בלתי אפשרי לקלוע לטעם של כולם הרי.
Puppeteer​(שולט)
לפני 18 שנים • 26 באוג׳ 2006

לכל אחד זכות לביקורת

Puppeteer​(שולט) • 26 באוג׳ 2006
גם אם נענש היה מתחנן בכל מאודו לכך שהמוסיקה במסיבות תהיה שלמה ארצי (הוא בכל זאת סאב..) - זו דעה, היא אישית, ולכן יש לה לגיטימציה.
בין הבעת הדעה לבין יישום בפועל של העדפות מוזיקליות אלה או אחרות - עדיין יש מרחק. בסופו של עניין, אלה המסיבות שF ואמילי מארגנים, הם בוחרים מה יהיה כלול בהן, וכל אחד מאיתנו יכול לבחור האם הן מתאימות לו או לא, או מתאימות לו חלקית בהיבטים מסוימים אך לא באחרים.
בואו נזכור שלשם שינוי, במקרה הזה, ובניגוד לאתגר קרת - דווקא כן באנו ליהנות.
daLord
לפני 18 שנים • 27 באוג׳ 2006

בעניין המוזיקה

daLord • 27 באוג׳ 2006
בוא נגיד שאת COTTON EYE JOE לא תשמע בדרך כלל, נושא המסיבה היה מערב פרוע, מה שדורש שירים שונים מבד"כ.
היתי שם מספר פעמים, לרוב הדיג'יי הוא שלומי קאופמן, מנגן אחלה שירים כאלו שמוסיפים לדעתי לאווירת הבדס"מ. אתמול היתה דיג'יית אחרת (או שלא ראיתי טוב) והמוזיקה היתה שונה.
אגב טעמי במוזיקה הוא גם שונה ממה שמתנגן בד"כ, אבל אני לא חושב שהיפ-הופ הולך טוב עם סשנים.. למרות שרוב הריקודים בהיפהופ כוללים הפלקות בישבנה. icon_smile.gif
ובכלל תמיד טוב להיות עם ראש פתוח למוזיקה אחרת, במיוחד כשהמקום הוא לא קונבנציונלי, רק שלא יעשו לי עוד פעם מזרחית כמו שקרה פעם. icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 באוג׳ 2006
היפ הופ הולך טוב עם סשנים, כאוהבת מוזיקה שחורה אני יכולה לומר שזו ממש מוזיקה חושנית ואירוטית וזה נחמד להצליף לטון הביטים...
icon_biggrin.gif

חלקכם יוכל אולי לומר שאין לי זכות דיבור כי מעולם לא הייתי במסיבות הללו של אמיליאף, אבל בכל זאת חשתי צורך כן להביע דיעה, בגלל שיכול להיות שבעתיד הקרוב אני אגיע ובלי קשר- אני מרבה לבקר במסיבות בדסמיות.

אז ככה, אכן רבות דובר לגבי סגנון המוזיקה במסיבות בדסמ ואני חושבת שלא צריך להיות סגנון ספציפי לבדסמ שזה רק רוק ורק אייטיז. יחסית לקהילה שאמורה להיות עם ראש פתוח, יש פה אנשים די מקובעים...
icon_rolleyes.gif

ובגלל שיש כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה דיעות, לדעתי אפשר להשאיר את הסגנון של האלקרטרו- רוק-מטאל- אייטיז (כן, מה יש?) לא חייבים להתקבע) ומידי פעם, כמו בחתונות שכל הצדדים יהיו מרוצים, להכניס סגנון קצת שונה וכמובן לראות איך הקהל מגיב- ככה כולם יהיו מרוצים.

הרי גם במועדונים רגילים יש הרבה פעמים סגנונות שונים לגמרי של מוזיקה כל כמה זמן במידה ואין חדרים עם מוזיקה שונה בכל אחד מהם וזה הולך דווקא מצוין.
xdos
xdos • 27 באוג׳ 2006
נראה לי שמישהו מבלבל כאן את האנשים...
דווקא היה טראנס והאוס באותו ערב ומרגע שזה התחיל אנשים התחילו ללכת..

רק זה חסר ,
"מוזיקה" של טראנס והאוס.
המוזיקה שהייתה בפעמים קודמות הייתה טובה עם שירים טובים וטוב שלא כללה "טרענס", "העאוס" בלע"ז, ועוד כל מיני מרעין בישין ל"ע
שלומציון

גם אני יש לי מה לומר

שלומציון • 27 באוג׳ 2006
זו לא היתה אמורה להיות מוזיקה אמריקאית שורשית , קאנטרי
קייג'ן , בלו גראס . כל הצלילים השמחים ?
זה לא שסבלתי מהמוזיקה , היא דווקא היתה מתקופתי ( אמרתי דודה )
אבל זו לא פעם ראשונה שאני מגיעה לערב בנושא מסויים שהקשר בין המוזיקה לנושא לא ממש ברור.
אמילי מקווה שדווקא את קוראת כאן , כי אני חושבת שבמסיבות המוזיקה היא שנותנת זיקה לרעיון .
ואיפה היתה תחרות הלסו ? איפה היתה תחרות הטלת הסכינים ?
למה אין רעיונות מקוריים מעבר לעוד סשן על הבמה ?
אני יודעת , יש לי פה גדול . אבל מוכנה לעזור ולתת רעיונות לפעמים הבאות בכל נושא .
אני מנסה להיות פרודוקטיבית למרות הביקורת , כי אני חושבת שלמסיבות האלה יש פוטנציאל אדיר ולא מנוצל. זה כמו פורים כל השנה . אחלה דבר .
ואם היתה מוזיקה התואמת את הרעיון אפילו נענש לא היה מתלונן כי היה מרגיש קאובוי אמיתי.
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 27 באוג׳ 2006
אחלה מוזיקה דאנס שנות ה80 וטרנס מוזיקה לריקודים
אחלה אנשים
אחלה סשנים
אחלה מקום
ואחלה מארחים
ואחלה חיים
החיים דבש אז תהנו מהרגע כי על טעם וריח אין על מה ..............
selfbeat.gif
-אש-

אני תמיד נהנית

-אש- • 27 באוג׳ 2006

במסיבות של אמילי וF. ובאמת הבעיה היחידה שהייתה לי הפעם--- חוץ מזה שנהניתי מאשתי, האנשים, המארחים, והאווירה--- הייתה המוזיקה
אמילי אמרתי לך שהמוזיקה במסיבות הקודמות הייתה פשוט מעולה... אני לא יודעת מה קרה הפעם... אבל זה לא היה זה והיה נורא קשה לרקוד ולהשתחרר.
מקווה שתחזור המוזיקה של המסיבות הקודמות

אש