שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטעים במסיבה של כלובי

melody
לפני 18 שנים • 25 בספט׳ 2006
melody • 25 בספט׳ 2006
lol

YKINMK = Your kink is not my kink

מנטרה​(שולט)
לפני 18 שנים • 25 בספט׳ 2006
מנטרה​(שולט) • 25 בספט׳ 2006
טופנוט,

אני חייב להודות שהכותרת לא היתה לי ברורה, ולפעמים כשנכנסתי לאתר ועיינתי בעמוד הראשי ראיתי את הנושא הזה מככב אבל חשבתי, הנה עוד מסיבה ועוד פעם פירגונים/קיטורים אז לא ממש התעמקתי בזה.

עד שראיתי שהפוסט קבוע ב-10 המובילים אז הסקרנות התגברה על החתול ונכנסתי. icon_rolleyes.gif

בהתחלה לא הבנתי את אשר מאחורי המילים. הבנתי שיש כאן ציניות וסרקזם אבל כמו ונוס גם אני חשבתי שפספסתי משהו שכולם כבר יודעים ואולי חלקם מתבאס לשאול אז משחקים אותה זורמים.

אבל הפוסט הזה הוא פשוט אדיר.
הוא בועט, כי זה כל כך נכון שזה כואב.
כואב שלפני שנתיים כשרק הצטרפתי לאתר, והייתי חדש בתחום, היה כאן כל כך נעים ומפרה.
נכנסתי על קצות האצבעות והשתדלתי להבין קודם כל מהי הדינמיקה כאן ומי הם האנשים, ועד שכתבתי משהו בפורום או בבלוג לקח לי זמן רב.

אבל הדברים השתנו כאן עם הזמן. וכמו שהשכלת להציג את הדברים בצורה חדה ביותר, חלק מהאנשים שרק הצטרפו מתנהגים ממש כמו דיוקן של האורח במסיבה - אחד לאחד. ואם לומר את האמת לדעתי השינוי הגדול החל כאשר הגיע לכלוב תור הזהב. אני לא מלין על העניין אלא רק אומר שזה קצת טרף את הקלפים מעט (ודי הבהרת את זה בצורה חדה). היה לי חבל לראות את הדברים מתגלגלים לאן שהתגלגלו...

אם תראה כמה הייתי פעיל פעם תבין מה הדברים גרמו לי ולעוד אנשים אחרים שהיו כותבים, משתפים, חוקרים וחווים דברים ביחד. הפסקנו לכתוב. הפסקנו לשתף, לספר ולחשוף את עצמנו גם בעיני כאלו שנראו לכאורה כחברים טובים.

אז נכון שעדיין כותבים וחולקים אבל אם הפוסט הזה יצא ועוד אחרים אז כנראה שזה לא זה, כנראה שלהרבה אנשים שמצאו כאן בית חם והיום מרגישים בו כזרים זה קצת מפריע. כאלו שבתחילה עוד עזרו בבניית קומה אחר קומה, חלון ומשקוף ועוד שכבת טיח וחלקם אף הוסיף ארגטל או תמונת נוף איכותית. היום אותם אנשים מרגישים כזרים בביתם וחלקם עוזב (ברעש או בשקט זה כבר לא משנה לדעתי).

אגב אני עזבתי לחצי שנה לאתר אחר אבל לצערי הבנתי שזה נחלת הכלל ותמיד יהיו כאלו שילחשו על אוזנו של בעל אתר כזה או אחר ותמיד יהיו קליקות ופוליטיקות בשקל אז אני חיי עם זה.

כבר לא מתרגש מזה, רק יותר זהיר לגבי חיי האישיים והפרטיות שלי. לא חולק חוויות ולא פעיל כמו בעבר.

עצוב אבל זה נכון ותודה שכתבת את אשר הרגשתי עמוק בליבי...