שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה.

השולט אור​(שולט)
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
השולט אור​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
אני חוששת שב"כלוב לנוער" תמצא את כל הפדופילים שמתחזים לבני נוער גם באתרים הרגילים לבני הנוער.

זה כל כך מסובך.

יש היום אוטוסטראדה של מידע באינטרנט. דברים שבעבר בני נוער לא שמעו עליהם ולכן הרגישו הכי שונים והכי לבד - הם הנורמה היום.

אם עד לפני כמה שנים הסטטיסטיקה הראתה שכשליש מההתאבדויות אצל בני נוער נובעת מהומוסקסואליות, היום, כשיש מידע, כשהנערים הללו יודעים שהם לא לבד - המספרים קטנו.

אומר לך את מה שכתבתי לך בפרטי- כאמא הייתי רוצה שבתי תחווה קודם כל מגע של נשיקה ולא מגע של שוט. ואוסיף את מה שלא כתבתי במכתב אליך - כאמא הייתי גם מבינה, שעם כל הרצון להגן על בני/בתי, מגיע השלב בו הם יעשו את הבחירות שלהם גם בניגוד לעצתי. ואוכל רק להביט מהצד. לשמוח בשמחתם או לנגב להם את הדמעות.

כל אדם שפוי רוצה להגן על קטינים מפני מיניות. המיניות הזו מוקדמת מדי, לא שייכת אליהם. אבל דבר שלצערי אני חייבת להודות בו היום הוא שהם נחשפים לחומרים איתם מעולם לא התמודדנו כנערים. המיניות שלהם מתפתחת הרבה יותר מוקדם.

זה לא אומר שצריך להיענות לה - ממש לא. בטח לא מצד אדם מבוגר. שיעשו את הניסיונות המיניים שלהם בינם לבין עצמם. אבל ידע מונע הריונות, מחלות מין, אונס והתעללות.

אז אני בעד זה שירשו להם לגלוש להגנתם.
דוקטרינה​(שולט)
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006

מצאתי שם

דוקטרינה​(שולט) • 12 באוק׳ 2006
מצאתי שם "כלובון". הכלוב לנוער.

אגב, הסתתרות מאחורי כינוי "בלונדינית משגעת 23" בכל פורום או צאט יכול להתגלות בתור קופיף מכוער בן 50 ששוקל 120 קילוגרם עם פין באורך 4 ס"מ בשיא זיקפתו.

דוק.