בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אן הרבה מלכות שמחפות?

Dee12​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 19 בדצמ׳ 2013

ממממ

Dee12​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2013
יש המון מלכות שמחפשות, פשוט יש אנשים לא מתאימים : ) icon_twisted.gif
Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 19 בדצמ׳ 2013

Re: למה

Patient dom​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2013
טוב תקשיב..אני מודה לך שהעלת את הנקודה הזו ואגב היא גם של נישלטות ולא פחות,זה לא פלצנות ,היו מתות שזה יהיה מפלצנות ,זה תרגיל שווקי של המכוערות ביותר כאן ,תישמע לי ,ניראות ומתנהגות ג'יפה איכסה של התנהגות נקודה.אל תספור אותן אל תראה להן יחס[הם הרי לא רוצות] אז למה להתנדב?תייבש אותן זה מה שמגיע להן על ניסיון ההתנשאות או הפלצנות כמו שאמרת...זו תופעה אגב "לא מעוניינת בפניות" שלא קיימת אצל אף אחת באתרים חברתיים,קהילתיים או אתרי הכרויות,זו המצאה של כמה מטומטמות כאן שסחפה נוספות כמו איזה טרנד אינפנטילי
a מק
לפני 10 שנים • 20 בדצמ׳ 2013

Re: ממממ

a מק • 20 בדצמ׳ 2013
Dee12 כתב/ה:
יש המון מלכות שמחפשות, פשוט יש אנשים לא מתאימים : ) icon_twisted.gif

הבלחה של מודעות עצמית.
a מק
a מק • 20 בדצמ׳ 2013
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
האמת, שאני בעצמי לא מבין למה אני נגרר להגיב בדיון הזה, אבל אולי זה כי אני באמת לא כלכך מבין אותו. מה בדיוק הציפייה כאן? יש כאן איזה סוג של פראדוקס : מצד אחד כל נשלט רוצה שולטת, מצד שני הוא בעצם מתרעם על השולטות שהן לא עומדות בציפיות הפנטזמטיות שלו.

זו סתירה פנימית. "האדון" מעצם היותו אדון אינו מתחשב בגחמותיו של "העבד". וזה מה שמגדיר אותו "כאדון" ואם זה היה אחרת הוא לא היה "אדון".

אני יכול להגיד שאני לא מת על התופעה הזאת של "מלכות בתשלום", אבל בתכל'ס הן עונות על איזשהו צורך מסוים של מי שאינו מצליח למצוא קשר שיש בו גם יסוד של שליטה - ב.ד.ס.מ או מה שלא יהיה...
ואם ידידנו מעוניין בהגשמת פנטזיה כזאת או אחרת עם אישתו אז מה הבעיה בעצם "לשלם" כדי "לרכוש נסיון".? הרי אתה לא מצפה כאן ליחסי אהבה א(או שאולי אני טועה).

בקיצור, יש כאן חיפצון הדדי - היא רוצה כסף, והוא רוצה להגשים פנטזיה. והרי החיפצון הזה הוא חלק מהפנטזיה לא? icon_smile.gif וכנראה שיחסי האינטרסים האלה הם חלק מהעניין בהרבה תחומים "שבינו לבינה" גם אם אנו לא מעיזים להודות בכך.

עד כאן הרהורי לשעת לילה מאוחרת.

א. לא חושב שזאת בכלל הייתה טענת פותח השרשור. הוא כנראה חדש באתר ולא יודע לחפש שולטות ומה שקפץ לעיניו בדרך המקרה אלו רק מלכות בתשלום.

ב. כל הענין הדיכוטומי של ה"אדון" שלא מתחשב בגחמותיו של "העבד", הוא צר תפישה לטעמי.

(המשך הטיעון יוצג בלשון פמדומית מטעמי נוחות, כבוד לפורום המאחסן וחנפנות)

לא כולן פה מתאימות לדמות השולטת הטהורה והנשלט הטהור.
להרגשתי, הרוב נמצא פה איכנשהו על טווח הספקטרום.
כמו בכל אינטראקציה אנושית אנשים מגיעים לסיטואציה של קח תן. אומנם צעד אחד מטבע הדברים יותר לוקח, אך אין זה אומר שהצד השני מגיע ללא צרכים, רצונות ודרישות (מגוחכים עד כמה שיהיו) ואני ממש לא מסכים עם הביטוי 'גחמות'.

ודבר האחרון - למרות האמור בפרופיל שלי - מותר לצפות גם פה ליחסי אהבה.
a מק

Re: למה

a מק • 20 בדצמ׳ 2013
אדון סבלני כתב/ה:
טוב תקשיב..אני מודה לך שהעלת את הנקודה הזו ואגב היא גם של נישלטות ולא פחות,זה לא פלצנות ,היו מתות שזה יהיה מפלצנות ,זה תרגיל שווקי של המכוערות ביותר כאן ,תישמע לי ,ניראות ומתנהגות ג'יפה איכסה של התנהגות נקודה.אל תספור אותן אל תראה להן יחס[הם הרי לא רוצות] אז למה להתנדב?תייבש אותן זה מה שמגיע להן על ניסיון ההתנשאות או הפלצנות כמו שאמרת...זו תופעה אגב "לא מעוניינת בפניות" שלא קיימת אצל אף אחת באתרים חברתיים,קהילתיים או אתרי הכרויות,זו המצאה של כמה מטומטמות כאן שסחפה נוספות כמו איזה טרנד אינפנטילי

אדון סבלני כבר אמרנו?! icon_smile.gif

לגבי זה אני חצי מסכים חצי לא.
מצד אחד, זכותה של כל אחת לכתוב מה שבא לה וחובת האחרים לכבד זאת.

מצד שני, זה באמת קצת מסריח מהצורך האבולוציוני של נקבות להרגיש נחשקות ובלתי מושגות *ושכולם ידעו את זה*. משיקולים של סינון של האבא של החצי השני של הנוקלאוטידים וגם סתם מתוך יהירות ואגוטריפ.
ויש כאלה שבאמת בסיטואציה מונוגמית או כרגע או מיד אחריה וזקוקות למעט חופש מטסטוסטרון.
אנחנו הזכרים צריכים להזכיר לעצמנו חזור והזכר שהגישה הנקבית אחת משלנו והן אינן במוד תמידי של זנק על הבשר.

כדי להבדיל בין שתי האפשרויות אני מבצע הערכה אינטלקטואלית זריזה הנסמכת על הכתיבה בפרופיל ובבלוג. זה בד"כ מפריד בין שני הזנים.
Masterpiece1​(נשלט)

למה להן לחפש?

Masterpiece1​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2013
למה להן לחפש? מחפשים אותן. לנו יש עבודה יותר קשה icon_smile.gif