שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ללא מילת ביטחון

huan
לפני 17 שנים • 9 בדצמ׳ 2006
huan • 9 בדצמ׳ 2006
לא נותר לי אלה לתטט את דבריה של ערגה
ציטוט: גם אני הייתי רוצה להצליח להיות בסשן עם אדם שיוכל לקרוא ולדעת הכל ותמיד להיות ער לכל המתרחש ואוכל לוותר לגמרי על הכל...
מבינה ללבך, שונאת את מילת הביטחון ורק בפעמים בודדות מאוד אמרתי אותה.
וכשאני מסתכלת אחורנית על אותן פעמים?
מזלי שהייתה לי את המילה .
שולט חכם יודע את גבולותיו ויתעקש על מילה, ולו כדי לסייע לו ולא כדרך להעביר שליטה לנשלטת, זה מה שמאפשר לו את קיום הסשן ולקחת השליטה.

שולט חכם ידע את גבוליו ויתעקש על מילה!!!
כולם היו רוצים שולט סופרמן...אבל בדיוק כמו סופרמן גם שולט כזה קיים רק בסיפורים ופנטזיות.
שולט חכם וטוב באמת ידע את מגבלותיו כשלוט וכאדם וישתמשמ במילה ביטחון....נישלטת טובה תבין שהשולט שלה בן אדם ולא תצפה ממנו להיות סופרמן.

בובה על חוטים...מה שאת מתארת זו פנטזיה המשותפת לכל כך הרבה אנשים פה...נשים,גברים,שולטים ונשלטים אבל זו רק פנטזיה...פנטזיה שיכולה להיגמר מאוד רע במיוחד ולפעמים רק בישבילך.

ולמי שחושב שמילת ביטחון יכולה לפגוע בערכם וכבודם של נשלט או שולט כלשהו....ערך וכבוד שנפגעים ונהרסים בעקבות דבר פעוט כזה לא היו אף פעם משהו מיוחד.כפי שסופר טוב ממני כתב "איזה מין כבוד יש למלך עם מטורף לבוש סחבות הצועק דברי הבל בקרן רחוב יכול לפגוע בו?"
ערגה
לפני 17 שנים • 10 בדצמ׳ 2006

Re: מילת בטחון היא כלי

ערגה • 10 בדצמ׳ 2006
vertigoo כתב/ה:
הרי כולנו יודעים שגם עם וגם בלי מילת בטחון יש דו שיח בין שולט לנשלטת
מילת הבטחון זה אמצעי נוסף אפשר איתה ואפשר בלעדיה
מספיק שנשלטת תאומר לי זה יותר מידי ללכת צעד אחד
דו שיח לעולם לא מפסיק בין השניים ובמקום שהוא מפסיק לפעמים נגמרת השליטה
גם שקט הוא סוג של דו שיח לצורך העניין

אמרת נכון, גם עם וגם ללא מילת ביטחון צריך להיות דו שיח בין השולט לנשלטת ובין שולטת לנשלט שלה. דו שיח מילולי וגם לא.
איני מסכימה שאי אפשר בלעדיה (הלוואי היה) , ובטוח שבתחילת הדרך כשעוד לא מכירים אי אפשר. ואחר כך? הרי היא ממילא נקבעה בהתחלת הדרך וקיימת ... התקשורת, אינה תמיד מובנת. לעתים יש נשלטים "טיזרים" שאוהבים "למרוד" ולהגיד "די, תפסיק, זה יותר מדי וכו" ולפעמים מבלי לשים לב אומרים די ולא באמת רוצים להפסיק....
מילת הביטחון, שצריכה להיות מחוץ להקשר שעלול להיאמר בסשן עצמו, יכולה להיות זו שעל פיה מפסיקים מיידית את הסשן ומבחינה בין טיזריות ובין לא.

מעבר לכך, יש שולטים שדווקא מבקשים את השקט במהלך הסשן, לריכוז שלהם, לאווירה, כל אחד וסיבותיו הוא. גם כזה התקשורת אינה זורמת וכדאי להגדיר מה יאפשר את הביטחון.
נקודה נוספת חשובה לא פחות היא שחשוב לתת "מילת/סימן ביטחון" למצבים בהם התקשורת אינה כה זמינה, כמו במצבים בהם הפה חסום עם גאג , כשהנשלטים תלויים להם הרחק מעל ולא רואים היטב את פניהם וכד'....

והעיקר בכל המסגרות הללו - להיות, לאהוב, לעשות להתענג ולענג.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 10 בדצמ׳ 2006
זוג שמוותר על מילת הבטחון משום שלמצב בו לנשלטת אין את הכלי הזה יש ערך מוסף רב עבורו, ששווה לו את הסיכון שדברים ייצאו משליטה (אשר קיימת מודעות כי הוא גדל בתנאים שכאלה) - לא כוס התה שלי, אבל לגיטימי בעיניי. זכותו של כל אחד לבחור אילו סיכונים הוא מוכן לקחת בהתאם לעונג הסובייקטיבי שהם גורמים לו.

לעומת זאת, זוג שמוותר על מילת הבטחון מתוך אמונה שהדום יכול "לקרוא" את הסאבית ולכן הסיכון למעשה אינו גדל כלל - **הכנס בדיחת "תחזירו את הסרט שאתם חיים בו" כאן**.
electro-z
electro-z • 10 בדצמ׳ 2006
אני בדרך כלל מעניק שתי מילות בטחון, רכה וקשה

לעיתים רחוקות נעשה בהן שימוש בעבר, אבל הוא נעשה ואין לי שום בעיה עם זה.
אולי אני לא דוגמה כי אני פריק של שליטה מלמטה.

זה אולי מספר על המקום שאתה בא ממנו אל הבסד"מ
אני רוצה להעניק, במידה הנחוצה, אני לא בא לגרום סבל לשמו, זה לא מגרה או מעניין אותי.

היתה לי נשלטת אחת שהתעקשה שלא להשתמש במילת ביטחון כלשהי בטענה שהיא לעולם לא תשתמש בה בכל מקרה. ודיברנו על זה לא מעט, על רקע החשש שלי לעבור גבול מבלי לדעת מזה ולפגוע בה שלא מדעת.
לשמחתי התקשורת ביננו טובה בסשן ומחוצה לא ויצא שרק הטבתי איתה.

עדיין, קשה לי בלי המילה הזו.