לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדומים ולסאביות בקשר 24/7. איך לנהל קשר כזה?

סאנדיי​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 20 בדצמ׳ 2006
סאנדיי​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2006
דולצינאה כתב/ה:
סאנדיי כתב/ה:
דולצינאה כתב/ה:

icon_sad.gif הוא נראה בסדר גמור, נאה וחכם אבל הוא רוצה החלטה שאגור איתו כי אחרת הוא לא מוכן. הוא לוחץ שאעבור אליו. אני חושבת שזה במסגרת הציות שהוא רוצה שאציית גם לזה כהחלטה ראשונה. לדבריו הוא רוצה רק קשר רציני.

מה את רוצה?

אני רוצה קשר רציני איתו. הוא "מר מושלם" ושנינו נדלקנו אחד על השני אבל אני לא רוצה ציות יומ יומי והא לא יכול אחרת. בלי הציות הוא לא יכול להיות בקשר. זה הצורך שלו.
הוא טוען שהוא "יחנך" אותי לציות ואני חושבת שאצליח להסתדר וש"הציות" הזה לא יהיה ברוב הזמן. הוא צחק שאנסה אותו ואראה כשאמרתי שאפשר להסתדר בלי הציות הזה.

icon_sad.gif

אז בעצם את לא מוכנה למה שהוא רוצה, הוא לא מוכן למה שאת רוצה, ושניכם חושבים שאתם יכולים לשנות את השני.
נשמע לי מאוד רחוק ממושלם.
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
סאנדיי כתב/ה:
דולצינאה כתב/ה:
סאנדיי כתב/ה:
דולצינאה כתב/ה:

icon_sad.gif הוא נראה בסדר גמור, נאה וחכם אבל הוא רוצה החלטה שאגור איתו כי אחרת הוא לא מוכן. הוא לוחץ שאעבור אליו. אני חושבת שזה במסגרת הציות שהוא רוצה שאציית גם לזה כהחלטה ראשונה. לדבריו הוא רוצה רק קשר רציני.

מה את רוצה?

אני רוצה קשר רציני איתו. הוא "מר מושלם" ושנינו נדלקנו אחד על השני אבל אני לא רוצה ציות יומ יומי והא לא יכול אחרת. בלי הציות הוא לא יכול להיות בקשר. זה הצורך שלו.
הוא טוען שהוא "יחנך" אותי לציות ואני חושבת שאצליח להסתדר וש"הציות" הזה לא יהיה ברוב הזמן. הוא צחק שאנסה אותו ואראה כשאמרתי שאפשר להסתדר בלי הציות הזה.

icon_sad.gif

אז בעצם את לא מוכנה למה שהוא רוצה, הוא לא מוכן למה שאת רוצה, ושניכם חושבים שאתם יכולים לשנות את השני.
נשמע לי מאוד רחוק ממושלם.

בכל קשר משנים קצת את בן הזוג. אני מוכנה להתפשר קצת על "ציות" ולבדוק כמה ציות הוא צריך.
אני בדסמית ומבינה מה הוא רוצה כשהוא מדבר על ציות ו"עונשים" ומה מדליק אותו.
אם ה"ציות" הוא תרוץ לכמה "עונשים" אני יכולה להבין אותו. הוא לא מתכנן שנפסיק לעבוד בגלל הבדסמ והציות יהיה רק בבית. בגלל המעמד שלו הוא לא יוכל להרשות לעצמו שהציות יהיה בחוץ.
אם הכל יהיה סביר אוכל להסתדר. בכל שאר התכונות הוא מושלם.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2006
איכשהוא כל העניין מדליק לי כמה נורות אזהרה

זאלופון ולוטוס פירטו מספר נקודות מספיק טוב
נותר לי רק להסכים איתם

את אומרת שהוא "מר מושלם"
נשמע שהוא די רחוק מלהיות מושלם עבורך
הוא אולי מושלם באופן "טכני" בהגדרות שעל פני השטח
אבל נשמע שהוא דורש משהו שהוא קצת יותר מדי בשבילך כרגע

בכל קשר (כן, גם בדס"מי) יש תהליך היכרות.
נשמע שפה את נדרשת לקפוץ גבוה מדי ורחוק מדי.

אל תעשי דברים שלא נוח לך איתם רק בגלל שאת חושבת שהוא "מר מושלם" ובגלל שנדלקת עליו.
אם הוא "מר מושלם" הוא יבין את הבעייתיות ויידע להתאים את עצמו.
וכן, זה משהו שגם שולטים צריכים לעשות.
זה לא פוגם בשליטה שלהם.
דולצינאה
דולצינאה • 20 בדצמ׳ 2006
פרח גדולה כתב/ה:
איכשהוא כל העניין מדליק לי כמה נורות אזהרה

זאלופון ולוטוס פירטו מספר נקודות מספיק טוב
נותר לי רק להסכים איתם

את אומרת שהוא "מר מושלם"
נשמע שהוא די רחוק מלהיות מושלם עבורך
הוא אולי מושלם באופן "טכני" בהגדרות שעל פני השטח
אבל נשמע שהוא דורש משהו שהוא קצת יותר מדי בשבילך כרגע

בכל קשר (כן, גם בדס"מי) יש תהליך היכרות.
נשמע שפה את נדרשת לקפוץ גבוה מדי ורחוק מדי.

אל תעשי דברים שלא נוח לך איתם רק בגלל שאת חושבת שהוא "מר מושלם" ובגלל שנדלקת עליו.
אם הוא "מר מושלם" הוא יבין את הבעייתיות ויידע להתאים את עצמו.
וכן, זה משהו שגם שולטים צריכים לעשות.
זה לא פוגם בשליטה שלהם.

icon_sad.gif תודה. אתם כולכם צודקים.
ניסיתי לשכנע את עצמי שהמעבר לגור איתו לכמה ימים הוא כמו סוף שבוע בבית מלון לבדוק איך אנחנו מסתדרים אבל אני פוחדת שהוא יתקדם בדרישות הבדסמיות שלו.
הוא "מר מושלם" בכל דבר חוץ מהבדסמ כי אני לא אוהבת שליטה מנטלית.
הוא יודע את זה.
הוא התחיל להדגים בדברים הקטנים והמקובלים שרק כשחיים ביחד הם מעצבנים.
אני לא פוחדת שמשהו יפגום בשליטה שלו. אני לא רוצה יותר מידי שליטה וחושבת איך למתן אותו.
icon_sad.gif מחר אודיע לו שאני לא יכולה לקבל את ההצעה כעת ורוצה לחכות.
ימית 2000
לפני 17 שנים • 21 בדצמ׳ 2006
ימית 2000 • 21 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
שאלה שאת צריכה לשאול לפני זה היא: יש פה דומים וסאביות שנמצאים בקשר 24/7?

וכשאני אומר 24/7, אני לא מתכוון לכאלה שהקשר ביניהם נשאר ברמה הבדסמית בלבד, כלומר אין גובה עיניים, אבל מתראים פעם בשבוע לאיזה סשן כשהוא מתפנה מהעבודה והיא מתפנה מהבעל (או להיפך), אלא לאנשים שנמצאים בקשר ארוך טווח, אינטנסיבי, שכולו היררכי, כל הזמן.

אישית אני לא מכיר, ובפורומים זכורה לי רק אחת שכתבה על קשר שדומה לזה, וגם היא גרה בארה"ב. יש לי רושם שזו יותר פנטזיה ממציאות, ואם מציאות - אז מאד מאד נדירה.

אולי נדירה, אבל זו לחלוטין מציאות. אנשים מקיימים קשרי 24/7 אינטנסיביים במסגרת מערכת יחסים חמה ואוהבת. זה קשה, זה קצת פסיכי לעניות דעתי, אבל זה קיים.
הבעיה היא שהאופי המיוחד של הבדסמ יוצר קירבה מיידית (מלאכותית לטעמי) בין הדום לשפחה (או כל הרכב אנושי אחר) ואשליה שבמסגרתה שורה של סשנים נדמית כמערכת יחסים. זה מבלבל ומסוכן, כי זה יוצר תלות רגשית שעלולה לגרור אכזבה גדולה. צלילה מיידית ליחסי 24/7 נראית לי, לפיכך, מעשה פזיז וחסר זהירות. הייתי בודקת קודם כל אם באמת יש כאן קשר - קשר אנושי, אמיתי, קרוב, המבוסס על קירבה, ביטחון, אמון - ורק אחר כך מתמסרת, ובהדרגה, ליחסים תובעניים וטוטאליים כאלה.
דולצינאה
דולצינאה • 21 בדצמ׳ 2006
ימית 2000 כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
שאלה שאת צריכה לשאול לפני זה היא: יש פה דומים וסאביות שנמצאים בקשר 24/7?

וכשאני אומר 24/7, אני לא מתכוון לכאלה שהקשר ביניהם נשאר ברמה הבדסמית בלבד, כלומר אין גובה עיניים, אבל מתראים פעם בשבוע לאיזה סשן כשהוא מתפנה מהעבודה והיא מתפנה מהבעל (או להיפך), אלא לאנשים שנמצאים בקשר ארוך טווח, אינטנסיבי, שכולו היררכי, כל הזמן.

אישית אני לא מכיר, ובפורומים זכורה לי רק אחת שכתבה על קשר שדומה לזה, וגם היא גרה בארה"ב. יש לי רושם שזו יותר פנטזיה ממציאות, ואם מציאות - אז מאד מאד נדירה.

אולי נדירה, אבל זו לחלוטין מציאות. אנשים מקיימים קשרי 24/7 אינטנסיביים במסגרת מערכת יחסים חמה ואוהבת. זה קשה, זה קצת פסיכי לעניות דעתי, אבל זה קיים.
הבעיה היא שהאופי המיוחד של הבדסמ יוצר קירבה מיידית (מלאכותית לטעמי) בין הדום לשפחה (או כל הרכב אנושי אחר) ואשליה שבמסגרתה שורה של סשנים נדמית כמערכת יחסים. זה מבלבל ומסוכן, כי זה יוצר תלות רגשית שעלולה לגרור אכזבה גדולה. צלילה מיידית ליחסי 24/7 נראית לי, לפיכך, מעשה פזיז וחסר זהירות. הייתי בודקת קודם כל אם באמת יש כאן קשר - קשר אנושי, אמיתי, קרוב, המבוסס על קירבה, ביטחון, אמון - ורק אחר כך מתמסרת, ובהדרגה, ליחסים תובעניים וטוטאליים כאלה.

תודה, ימית.
ההגדרה 24/7 היתה שלי כשהוא אמר שהוא מבקש שאעבור לגור אצלו ואציית לו בכל דבר שהוא אומר.
הוא שנא את ההגדרה 24/7 והתעצבן על הגלישה שלי בכלוב. הוא אמר שכל התאוריות של הבדסמ לא מעניינות אותו והוא מבקש שאפסיק לדבר עליהן.
הוא טען שאני שוכחת שהוא בן אדם לפני הכל וזה קשר זוגי של בני אדם.
קשר של 24/7 נראה לי מסוכן ואני חושבת איך לשנות אותו. אני חושבת שהסיכון עלי והקפיצה ל24/7 מפחידה אותי.
אני אנסה להכיר אותו יותר לעומק.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
דולצינאה כתב/ה:

תודה, ימית.
ההגדרה 24/7 היתה שלי כשהוא אמר שהוא מבקש שאעבור לגור אצלו ואציית לו בכל דבר שהוא אומר.
הוא שנא את ההגדרה 24/7 והתעצבן על הגלישה שלי בכלוב. הוא אמר שכל התאוריות של הבדסמ לא מעניינות אותו והוא מבקש שאפסיק לדבר עליהן.
קשר של 24/7 נראה לי מסוכן ואני חושבת איך לשנות אותו. אני חושבת שהסיכון עלי והקפיצה ל24/7 מפחידה אותי.

ההתעצבנות שלו על הגלישה שלך בכלוב עשויה להיות עוד נורת אזהרה. כשהדום מפחד שתקבלי נקודת מבט אחרת על דבריו זה בהחלט מעורר חשש מפניו. בהקבלה זה די מזכיר את הבידוד החברתי שגברים מכים כופים על נשותיהם.
לגבי הטענה שלו שזהו קשר זוגי בן בני אדם - את שוכחת את זה או הוא? כי נראה כאילו הוא שוכח איך הולכים השלבים של קשר זוגי.
אני מתארת לעצמי שאנחנו נראים לך קצת פרנואידים, אבל אני מאמינה בגישה של better safe than sorry.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2006
ואני בכלל אין לי שיער, וגם לא שיבה.
אבל משום מה, לא נשמע לי, בכלל, שמדובר פה על 24/7. שהרי אם בכלל, אלו יחסים מורכבים, שלוקח כמעט עד שיער שיבה, לבנות אותם.
זה שאתם גרים ביחד, או שלא, לא מצביע {בעיני לפחות}, על העשרים וארבע שבעיות.
יחסי שליטה, {אפילו לא יומרניים בכלל}, בונים לאורך זמן. שהרי אחרת, בעצם הורסים בכלל. את היחסים, או לא עלינו את הסאבית הנידונה.

אז מה בעצם יש לנו כאן, כמדומני, מעבר למגורים משותפים, עם יחסים בדסמים, שייבנו בהדרגה.

עכשיו, בואי לרגע, נעזוב את הבדסם הזה, וסיסמאות מפוצצות ומגניפיקנטיביות, לעילה ולעילה, ונחזור למציאות, ליחסי זוגיות.

האם את בשלה לעבור לגור איתו ? בתצפיותי הרדודות בשירשור הזה, ברור שלא.
את מפחדת להפסיד אותו ? לטעמי, אם אכן תפסידי בגין שלא תעברי, הוא לא היה שלך ממילא.

זה הרי בכלל, הנימוק הזה, של "אם אפסיד אותו בגלל...." שלא אציית, או בכלל. נשמע לי, ממרומי גילי המופלג, ומנסיוני המצומצם, אבי אבות הטומאה, והסיבה הנלוזה ביותר, מבין הסיבות האפשריות לציות.

בכל מקרה, המון הצלחה עם חמורים לבנים, ומושיעים לא ישועים, אחרים. ביחסים פוריים, שלא מולידים בהם, מרוחות קודש, המנשבות במדבריות צחיחים, ומעלות גרגרים, או אפילו פטמורגנות, לא עלינו. של מראות קדושה, ותחזיות נשגבות, שאחרי חורבן בית שני בכלל, נודעו כלא יוצלחות כלל.

ואיך אומר זאולופון, שני סנט..... שני הסנט שלי, הם פשוטים נורא. לאט לאט, תעשי מה שמתאים לך. שהרי בכלל, זו את שיודעת טוב מכולם, מה זה בדיוק.
דולצינאה
דולצינאה • 21 בדצמ׳ 2006
Black Lotus כתב/ה:
דולצינאה כתב/ה:

תודה, ימית.

ההתעצבנות שלו על הגלישה שלך בכלוב עשויה להיות עוד נורת אזהרה. כשהדום מפחד שתקבלי נקודת מבט אחרת על דבריו זה בהחלט מעורר חשש מפניו. בהקבלה זה די מזכיר את הבידוד החברתי שגברים מכים כופים על נשותיהם.
לגבי הטענה שלו שזהו קשר זוגי בן בני אדם - את שוכחת את זה או הוא? כי נראה כאילו הוא שוכח איך הולכים השלבים של קשר זוגי.
אני מתארת לעצמי שאנחנו נראים לך קצת פרנואידים, אבל אני מאמינה בגישה של better safe than sorry.

תודה, לוטוס.
לא נראה לי פראנואידי החשש מהיחסים כשאני נמצאת בבית שלו וגרה אצלו והוא הבהיר שהוא אוהב שבת הזוג שלו מצייתת כשהוא דורש והוא ידאג שזה מה שיקרה.
לולא ידעתי על הבדסמ הייתי מקבלת את מה שאמר קשה אבל בגלל שידעתי הכל היה יותר פתוח בשיחה הראשונה והוא בטוח שאני בדסמית בנטיה אבל לא רוצה יחסי 24/7.
נורת האזהרה נדלקה אצלי כשאני הזכרתי מילת ביטחון והוא לא הזכיר אותה אבל אני חושבת שאם היינו מגיעים למצב שצריך מילת ביטחון הוא היה מזכיר.
האפשרויות שהוא הזכיר היו עזיבה אם הקשר לא נראה לי או לקבל את מה שהוא מחליט אבל כשהזכרתי מילת ביטחון הוא קיבל אותה כמובנת מאליה.
השתמשתי בעצות שלכם היום.
אכתוב בבלוג. תודה.
דולצינאה
דולצינאה • 21 בדצמ׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
ואני בכלל אין לי שיער, וגם לא שיבה.
אבל משום מה, לא נשמע לי, בכלל, שמדובר פה על 24/7. שהרי אם בכלל, אלו יחסים מורכבים, שלוקח כמעט עד שיער שיבה, לבנות אותם.
זה שאתם גרים ביחד, או שלא, לא מצביע {בעיני לפחות}, על העשרים וארבע שבעיות.
יחסי שליטה, {אפילו לא יומרניים בכלל}, בונים לאורך זמן. שהרי אחרת, בעצם הורסים בכלל. את היחסים, או לא עלינו את הסאבית הנידונה.

אז מה בעצם יש לנו כאן, כמדומני, מעבר למגורים משותפים, עם יחסים בדסמים, שייבנו בהדרגה.

עכשיו, בואי לרגע, נעזוב את הבדסם הזה, וסיסמאות מפוצצות ומגניפיקנטיביות, לעילה ולעילה, ונחזור למציאות, ליחסי זוגיות.

האם את בשלה לעבור לגור איתו ? בתצפיותי הרדודות בשירשור הזה, ברור שלא.
את מפחדת להפסיד אותו ? לטעמי, אם אכן תפסידי בגין שלא תעברי, הוא לא היה שלך ממילא.

זה הרי בכלל, הנימוק הזה, של "אם אפסיד אותו בגלל...." שלא אציית, או בכלל. נשמע לי, ממרומי גילי המופלג, ומנסיוני המצומצם, אבי אבות הטומאה, והסיבה הנלוזה ביותר, מבין הסיבות האפשריות לציות.

בכל מקרה, המון הצלחה עם חמורים לבנים, ומושיעים לא ישועים, אחרים. ביחסים פוריים, שלא מולידים בהם, מרוחות קודש, המנשבות במדבריות צחיחים, ומעלות גרגרים, או אפילו פטמורגנות, לא עלינו. של מראות קדושה, ותחזיות נשגבות, שאחרי חורבן בית שני בכלל, נודעו כלא יוצלחות כלל.

ואיך אומר זאולופון, שני סנט..... שני הסנט שלי, הם פשוטים נורא. לאט לאט, תעשי מה שמתאים לך. שהרי בכלל, זו את שיודעת טוב מכולם, מה זה בדיוק.

תודה על שני הסנט שהם יותר משני סנט, צ'יטה.
היחסים יהיו 24/7 למרות שהוא לא יתערב לי בעבודה.
אני בטוחה שהוא לא ינסה לשלוט רוב היום אבל בפעמים שהוא יחליט לשלוט אני בבעיה כי האפשרות היחידה היא מילת ביטחון או סירוב והוא אמר שהוא לא יקבל סירוב כשהוא מחליט.
אני מקווה לשנות את היחסים לבדסמ רגיל. icon_redface.gif

חלק גדול מהציות שלי, אם אציית, יהיה בגלל החשש להפסיק את הקשר והוא מציג את הקשר בצורה הזאת.
הוא מציג את זה כאילו אם הסאבית לא רוצה לציית לו אין התאמה בדסמית והוא מחפש רק בת זוג רצינית, סאבית בדסמית, לחיים משותפים.
icon_wink.gif לא ראיתי את החמור הלבן אבל היום התחלתי לפתח הומור בקשר לכל.
אעדכן בבלוג.