שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות סכנה

מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 23 בדצמ׳ 2006
מקבי​(מתחלף) • 23 בדצמ׳ 2006
סליחה, אבל ממה שאת סיפרת, איזה אחד עבד עלייך קצת ושיחק איתך... בהחלט לא נחמד ואפילו די מגעיל. אבל סכנה? איפה הסכנה פה, בדיוק? את לא נערה בת 16 על תרופות אנטי-דיכאוניות, נכון? אין באמת סיכוי שזעזוע כל-כך מינורי בכל קנה-מידה שהוא יפגע בך בצורה שבאמת תסכן את בריאותך וחייך, נכון?

תגובה מוגזמת. זה בסדר שתהיי מעוצבנת (קרה לי כמה וכמה פעמים, וזה לא נעים בכלל), אבל בואי לא נקפוץ ל'פגיעה בנפש' ו'משחק במוח', כי זו זילות, וזה לא דבר שמוביל לדברים טובים. אף-פעם.

נפגעת, התעצבנת, שיתפת את כוווולם... וזה נראה לי אישית די והותר. לפני שמארגנים פה צוותי לינץ' לאותו שקרנון.
גלתיאה
גלתיאה • 23 בדצמ׳ 2006
סליחה- קאלי.

על כל פנים קאלי, אני מקווה שתביני שלא נותנים אמון במישהו שלוחץ עליך
לתת את עצמך כי אין לו זמן כרגע.

אם הוא מסוכן, הוא מסוכן לסאביות שנחשפות מהר מדי, ונותנות את
עצמן מהר מדי.
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 23 בדצמ׳ 2006
כמו שכבר אמרתי לך באופן פרטי, קאלי, מצטערת על החוויה הלא נעימה שעברת.
יש כאן (כמו בכל מקום אחר, אגב) כמה וכמה כמוהו שכנות ויושר (או סתם יחסי אנוש בסיסיים) הם לא התכונות הבולטות שלהם, וחבל...

גם אלי, אגב, פנה אותו בחור, מסתבר, באותו יום שפנה אלייך, רק שאמרתי לו שאני לא מעוניינת ובזה זה הסתיים...

שולחת חיבוק
kaly
kaly • 23 בדצמ׳ 2006
להגיד לי דברים כמו "אני מבטיח לשמור עליך"

ועוד מילים שכנראה אין להם משמעות בעיניו,אבל בשבילי זה היה מה שצריך כדי שאני אאמין לו, ואתן לו את מבוקשו.

אף אחד לא יודע איזה שק אני סוחבת על הגב שלי, ואם הוא גורם לי להחשף, להוציא דברים....

נכון,טעיתי שנכנעתי לרעיון שאם לא עכשיו אז פשוט לא.

אבל זה לא פחתית לרגע את מה שהוא עשה.

שום לינץ- פשוט הזהרה.

כבר פנו אלי עוד נשלטות שהוא פנה אליהן בזמן שהיה איתי.
huan
huan • 23 בדצמ׳ 2006
אכן זילות של המושג סכנה

לפי מה שכתבת את מכירה אותו 6 ימים....לכל הרוחות בונילה הרבה אנשים לא רואים כל מחויבות כלפי בן אדם אלה אחרי איזה שבועיים שלוש לפחות ו3-4 דייטים ויוצאים חופשי במקביל.
סכנה? הוא התעלל בך?הוא סיכן את בריאותך הנפשית או הפיזית? הפר איזה שהם גבולות. לא הקשיב למילת ביטחון? הוא יצא עם כמה בנות במקביל ולא הרבה יותר מיזה.

לדעתי מדובר בחזירות לשמה וגם אני הייתי כועס מאוד אל אותו אדם וחושב שהוא חתיכת חרא אבל מפה ועד ללצעוק סכנה ולהקים מהומה ולטעון לפגיעה אנושה וסכנה לנפש הדרך היא ארוכה.

בסופו של דבר כל הקטע הזה של אנשים שמשתמשים במילים האלה בכזאת קלות משרתת את אותם נוולים שאומרים שכולם הם דומים מסוכנים וכולם הם סכנת נפשות וצוחקים על זה וכך מסרסים את כל העניין.

אני אל אומר שלא צריך להילחם בתופעת השקרנים/המתחזים/המתבדחים וכו אבל להמעיט בערכו של דבר אחד הרבה יותר חשוב ומהותי בכדי לחזקת את האגנדה הזאת זה פשוט לא יפה,לא מכובד,מאוד טיפשי.....ובמקרה הספציפי הזה גם מאד מסוכן לטווח הארוך והקצר.
kaly
kaly • 23 בדצמ׳ 2006
חואן-מהתגובה שלך נראה שלא ירדת לסוף דעתי.

בזמן שהכרנו הוא ערך לי שני סשנים,וכל סשן לקח אותי למקום אחר.

מהפעם הראשונה שנפגשנו אני נכנסתי למעין מלחמה עם עצמי על כל מה שקשור לשחרור שליטה.

כל הזמן הוא ידע כי הייתי מאוד כנה איתו-שיתפתי אותו בפחדים ובתחושות שלי.

אני לא באה לצעוק דום מסוכן-אני באה להזהיר שיש כאן בחור לא רציני שבקשר לטווח ארוך יותר ממה שהיה איתי יכול להוות סכנה.

והכי גרוע זה לדעתי כן-זה סוג של התעללות- אומנם לא תמצא אותי באברבנל, אבל לגרום לי לחשוב ולהאמין במצב אחד ומצד שני לעשות דברים אחרים,בזמן שאני כולי מבולבלת ולא יודעת מה קורה איתי- ובזמן שהוא לוחץ עלי לקבל את מרותו-זה סוג של התעללות-לא הייתם שם-לא תבינו.

להפתח רגשית-ולקבל סטירת לחי מצלצלת בתמורה-לא מאחלת לאף אחד

וזו מטרת הפוסט.

לא רוצה לינצים-רוצה להזהיר וכמו שאמרתי מסתבר שיש עוד נשלטות שפונות אלי בפרטי.

אז הוא לא פיצץ אותי מכות או הקשיב למילת ביטחון---- הוא עשה הרבה יותר גרוע.

אתה מסוגל להבין את זה ?
huan
huan • 23 בדצמ׳ 2006
אני בהחלט מסוגל להבין ולא רק מסוגל אלה מבין...למרות שכוונתך בפוסט הזה לא היתה לי ברורה עד עכשיו ולא רק לי...."סכנה" זו מילה מאוד חזקה ופה בכלוב יש לה משמעות מאוד ספציפית וזו הסיבה למה שאמרתי ואולי גם למה שמקבי אמר (אך אני לא רוצה לדבר בשמו)

בכל מקרה אני מקווה שיצא לך להכיר גם גברים פחות שמוקים...הם לא קיימים במציאות אבל אולי יהיה אפשר להנדס כמה גנטיתicon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: ד"א

איימי_​(נשלטת) • 23 בדצמ׳ 2006
dr jekyll and MASTER hyde כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
פיה של חורף כתב/ה:
אני כן אמרתי לו שאני מחפשת מישהו מונוגמיסט
שאני לא רוצה לחלוק
ושאני מעוניינת בקשר זוגי ולא רק בסשנים או סטוצים.

אני הייתי מאוד ברורה איתו.

אני מניחה שהוא קלט שלא תתלהבו מההתנהלות שלו, ולכן לא טרח לספר, אבל בנות- גברים הם לא יצורים של רמזים. צריך לומר מה אנחנו מחפשות, וגם אחרי שבודקים אם הבין ומקבל, לבדוק מה קורה עכשיו...
לשאול בלי להתבייש- האם אתה כרגע בקשר עם פונטיציאליות אחרות? האם קבעת עם עוד בנות?

זה לעתיד ולכולן, גם לי היו ניסיונות מרים. אבל ברור שאם יש לו שפחה מקולרת כבר, הוא ביודעין שיקר.

יש דברים שהם אלמנטרים איימי...
מה את אומרת בעצם?
אם צריך לשאול דבר בסיסי שכזה, באותה הזדמנות תכיני רשימת מכולת ותשאלי
אם יש לו תיק במשטרה, אם הוא רוצח ועוד כהנה וכהנה.

אני אומרת, בעצם, שמניסיוני עם גברים, הם שומעים מה שהם רוצים לשמוע, ו ד ב ר אינו אלמנטרי אצלם. אני שמחה לשמוע שעבורך זה היה מובן מאליו.
הדוגמאות שהבאת הן קיצוניות, ממש שלא לצורך, ואינן רלוונטיות.
שוטרת*
שוטרת* • 23 בדצמ׳ 2006
אנשים , יש כאן חתיכת אפס שמשחק בכל מיני נשים באתר , וקאלי מנסה להזהיר אותן מפניו. מה נדבקתם למלה "סכנה"?
קאלי בובה , פשוט תכתבי "סכנה- לא להתקרב" , וזה הכל.

ולגביך , הוא קטן עלייך בכמה מידות , איש כזה לא מסוגל להתמודד עם מה שיש לך לתת.
אוהבת.
}{
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 בדצמ׳ 2006
ציטוט: מה נדבקתם למלה "סכנה"?

רק סכנה? מה עם 'התעללות נפשית ורגשית'? easy there, מילים גדולות.. זו זילות.

בהחלט שווה להזהיר מפניו, והוא אכן נשמע כמו אפס... אבל איו הרבה סכנה באפס, רק עוגמת-נפש.