ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי בעצם הוא "העבד" ....הדום או הסאבית ???

venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 8 בפבר׳ 2007

Re: מי בעצם הוא "העבד" ....הדום או הסאבית ???

venus in our blood​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2007
dahanc כתב/ה:
לפעמים שואל אני , מי בעצם הוא העבד ...השולט|ת או הנישלט |ת !
אנו אקטיבים בזמן הסשן...והם בהמתנה או בצפייה לבאות מאיתנו...
אנו קושרים ,מתירים , מצליפים..וכ"ו...והם פאסיבים..!
אנו גם הפסיכולוגים לעת מצוא...מרגיעים ,פוקדים...וכ"ו...!
ולפעמים גם לדבר אינם מסוגלים..אז..!
מי בעצם הוא העבד ?!!!

כפי שנאמר כאן, ברצינות ובצחוק, יש בשאלה הזו לא מעט אמת, היא נשאלה בעבר ומן הסתם עוד תישאל בעתיד.
אני חושבת שמה שאתה מתאר זו הנתינה של הצד השולט ( זה, והרבה יותר. ). הנתינה ( והקבלה ) הינן הדדיות , מזינות ומפרות זו את זו.
יש בכך תיסכול אולי, לצד השולט, המוצא עצמו נותן ונותן ( אם כי, אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שהנתינה מגיעה מתוך רצון ), ויש תיסכול גם כאשר הצד השולט נדרש לשליטה עצמית, להשגחה על הצד הנשלט ועוד כהנה וכהנה.
יחד עם זאת, כאשר הקשר מוזן ומופרה ע''י 2 הצדדים, ומתקבלים היזונים חוזרים חיוביים, והצד הנשלט אינו רק פאסיבי ומקבל, אלא גם קשוב, מכיל , מעניק , אני חושבת שקיים איזון מסויים.
אין ספק שהנתינה והקבלה, של 2 הצדדים, שונה במהותה.

לעיתים,יש צורך לעשות ''בדק-בית '' , מעת לעת, ולבדוק האם הקשר אכן משרת את הרצונות, הצרכים ( העשויים להשתנות ) של 2 בני הזוג.
DRAKULLA​(שולט){בתו של דרק}
לפני 17 שנים • 8 בפבר׳ 2007

יש תשובה אחת ויחידה לשאלתך

כשאתה מגרד את אוזנך מי נהנה יותר האצבעות או האוזן?

והתשובה היא אתה, זו מהותה של הסינרגיה. אם רואים באדון ובשפחה כאחד הרי שהאחד הזה נהנה ממה שקורה ביניהם.

וכמי שהגיע למסקה כי השליטה ניתנת על ידי השפחה ולא נכפית עליה על ידי אדונה יכול אולי להגיע למסקנה שאומנם אנחנו כאדונים מוצאים הנאה במה שאנחנו עושים לשפחות שלנו, באיך שאנחנו משתמשים בהן לסיפוק היצרים והתשוקות שלנו. אבל בל נשכך שהשליטה ניתנה לנו גם כדי "לספק את הסחורה" וכידוע לנו האדונים ישנן שפחות שעם הזמן לא מספיקה להן האקסטרימיות, הן זקוקות ליותר כדי להגיע לספייס שלהן.

וכמו שידוע מחיי היום יום, כשהספק מפסיק לעמוד בציפיות הלקוח מתחילים לחפש ספק אחר.

עניתי לשאלתך? icon_rolleyes.gif
adili​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007

Re: על מכניקת השליטה ונימוסים אינטימיים

adili​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2007
ראובן כתב/ה:
אחת השאלות המעניינות במכניקת השליטה היא אופן זרימת הכוח. בסופו של דבר מדובר בתהליך סינרגטי, וככזה, שאלת המעמדות מתבטלת מאליה. מצד שני:

ללא ספק אדון טוב הוא משרת טוב: מרים, מוריד, קושר, מתיר, מענג, משפיל, אוסר ומאפשר, מה גם שלעתים הוא צריך לנחם. לטעמי, אין כל בעיה בכך. השאלה המהותית היא, האם הנשלטת זוכרת שמעניקים לה, ובהתאמה - מתנהגת כיאות והינה קשובה ומפנקת.
בכך, אגב, ניכרים נימוסיה של אישה.

ראובן

אני מסכימה עם כל מילה. ניתוח מדויק. icon_redface.gif
godisafemale​(שולטת)

מי באמת העבד? ומי המלך? אני אגיד לכם

godisafemale​(שולטת) • 9 בפבר׳ 2007

שניה צוחקת... רגע זהו, נרגעתי, עכשיו כותבת:

אז מי שהוא מלך או מלכה בעצם זה אותו אחד שמשחקים לו ב"לאו לאו" וזה עושה לו מזזזה נעים, מאוד נעעעים.

ומי שמשחק שעות למישהו אחר ב"לאו לאו" סימן שהוא העבד!

קומפרנדה? למה לסבך ולהסתבך
.

icon_moon.gif here is m laoo laoo.. icon_razz.gif
tch​(נשלט)

כולן/ם מדברים על...

tch​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2007
סשן,ועל כמה שהשולט "עובד "קשה על מנת לרצות את הנשלט ולמעשה הוא העבד בעצמו.
אז זהו שלא כולם רואים בבדס"מ תיבול לחיי המין,הגשמת פנטזיות,או סשן של שעה + ותו לא.
יש הרואים בבדס"מ דרך חיים והשקפת עולמם היא ...לתת.
מדובר על הבדלי מעמדות ואי שיוויוניות מאוד ברורה,השולט או במקרה שלי ,השולטת היא המובילה,היא הדומית ,היא הגבירה שמעניקה לי את הזכות לשרת אותה,ואני כנשלט ועבד שלה ,שייך לה על מנת למלא הוראות שלה.על פיה ישק דבר.
היא לא צריכה לרצות אותי,להתאמץ,ל"עבוד" ולהעניק לי סיפוק מיני בסשן זה או אחר,תפקידי כעבדה הווא להקל את חייה,לשרת אותה,ולגרום לה לחייך ומכאן מגיע סיפוקי הרוחני והתמורה לשירותיי.
godisafemale​(שולטת)

TCH דוגמא ומופת לעבד סאב

godisafemale​(שולטת) • 9 בפבר׳ 2007
TCH דוגמא ומופת לעבד סאב,

אמיתי, בוגר, בשל, בלי משחקים ועם המון תובנות על החיים שרק עלי ניסיון זוכים להם, במידה ויש ברשותם אישיות, שאר רוח ובעיקר הרבה ידיעה "מה אלו החיים בעצם"

icon_smile.gif
מביט לרגע

Re: TCH דוגמא ומופת לעבד סאב

מביט לרגע • 9 בפבר׳ 2007
godisafemale כתב/ה:
TCH דוגמא ומופת לעבד סאב,

אמיתי, בוגר, בשל, בלי משחקים ועם המון תובנות על החיים שרק עלי ניסיון זוכים להם, במידה ויש ברשותם אישיות, שאר רוח ובעיקר הרבה ידיעה "מה אלו החיים בעצם"

icon_smile.gif

גודי ,
אמנם נושא השרשור הוא לא סוג היחסים עליהם צ'ה מדבר , אבל מכיוון שהזכרת זאת , אומר רק שאני מתנגד מאד ליחסים מהסוג הנ"ל כפי שתוארו בדבריו , המבטאים (בין היתר) טוטאליות שבעיניי היא מאד לא בריאה , קל וחומר שיחסים מהסוג הנ"ל לא יכולים להוות מבחינתי "דוגמא ומופת" לשום דבר.