אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המשיכה לתחום מעידה על בעיות פסיכולוגיות?

מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 25 בפבר׳ 2007

Re: האם המשיכה לתחום מעידה על בעיות פסיכולוגיות?

מלך הארץ​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2007
okaoka כתב/ה:
שלום רב, אני חדש בתחום אבל תמיד נמשכתי לכוח נשי, המשיכה לי היא מינית בלבד ובחיי היום יום אני אוהב את החופש שלי, לכן אני לא מחפש להיות עבד או משהו בסגנון.
רציתי לדעת האם לפי דעתכם המשיכה לתחום נובעת מבעיות פסיכולוגיות, והאם לדעתכם ניתן לשנות את ההעדפה הזאת. מבחינתי המשיכה לתחום היא לא כל כך טובה כי מאוד קשה למצוא בנות זוג שיהיו בעניין, בטח שלא בהתחלה של הקשר, בנוסף סקס רגיל כבר לא מושך אותי כמו בעבר...יש לציין שאין לי שום ניסיון בתחום השליטה...אבל בעינוג עצמי אין ספק שזה מה שעושה לי את זה לעומת מחשבות על סקס רגיל שכמעט ולא מועוררות אצלי גירוי.
בכל מקרה אשמח לשמוע תגובות...

למה שזה יהיה קשור "לבעיה נפשית"?

האם האופן שבו אתה רואה יחסי זוגיות ומין יגרמו נזק למישהו?

אם היית חס וחלילה פדופיל או בעל נטייה לאנוס, הייתי ממליץ לך על טיפול פסיכולוגי דחוף או טיפול רפואי לריסון והדחקת היצרים המעוותים.

בזה שאתה נמשך לנשים כוחניות/שולטות אין שום פסול, אולי זו אפילו נורמה עדיפה.
הרצון לתת ולשרת הנו תכונה חיובית לכל חיי שיתוף, מרמת המשפחה ועד רמת הציביליזציה.
אם כולם היו רוצים רק לקבל העולם שלנו היה נראה כמו סומליה.

אם מטרידה אותך העובדה שרוב הנשים מעוניינות בסקס רגיל (ונילי) ולא בנשלטים, אז יש בזה משהו, אתה באמת מצמצם לך את האפשרויות - אבל זו לדעתי לא סיבה לנסות ולהדחיק את היצרים הטבעיים שלך או לשנות אותם באמצעות טיפול (אם זה בכלל ניתן).
זה כמו שגבר שנמשך רק לנשים יפות ירצה לקבל טיפול שיגרום לו להימשך לכל אחת בלי קשר למראה, גיל וכיו"ב - אני לא חושב שזה לעניין.

ברוך השם ישתבח שמו, לא נולדת בימי הביניים החשוכים ואתה יכול למצות את עצמך ולהנות מהחיים עם בת זוג שתוכל להכיר באין סוף אתרים ואירועים.

בהצלחה.
The Shield​(שולט)
לפני 17 שנים • 26 בפבר׳ 2007

שריטה

The Shield​(שולט) • 26 בפבר׳ 2007
זה אומר שיש לנו שריטה. ויש כאלה שעבורם השריטה מהווה בעיה. וישנם אחרים שגאים בשריטה שלהם.