אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדות אופי

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 17 שנים • 20 בפבר׳ 2007
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:

לוטוס, לדעתי את לוקחת את העיניין רחוק מאוד ולא ממש בפרופורציה.

יש כאן ניקים שונים ומשונים כמו :עו"ד חסון", או "מנכ"ל חברה" את באמת חושבת שמישו
יטעה לחשוב שאחד עו"ד ויפנה אליו לשכירת שירותיו, או יפנו למנכ"ל בחיפוש
עבודה?? ואלו רק שני ניקים אקראיים שבחרתי.
את יודעת לכמה "דומים" כתוב בפרופיל שהם ה-פסיכולוגים שלך? שרק הם ידעו
מה טוב לך ואיך לטפל בך?
למה אליהם אפ'חד לא בא בטענות על הולכת שולל?
לי לא זכור שאי פעם הפסיכלוג המדובר התיימר להיות פסיכולוג, וכפי שכבר צויין,
רק גילו לבד יכול להעיד עליו שהוא בקושי סיים תואר ראשון, אם בכלל.

כפי שציינתי בתגובתי הראשונית, איני מכירה את הפסיכו' כלל וכלל אך אני מספיק
רציונאלית לראות שהתגובות כאן לוקחות את הניק שלו למקומות מאוד רחוקים
וכלל לא פורפרציונאלים.
יתרה מיזו-שיקום מישהו או מישהי ויגידו שהפסיכולוג נתן להם טיפול ,תוך התחזות
לפסיכולוג-בבקשה, אני רוצה לראות אם אכן זה כך.

וד"א מה שלדעתך הומור דלוח, לדעת אחר יכול להיות מצחיק.
שיפוטיות כבר אמרנו?

בקהילה שבה לפני שבועיים התפוצץ סיפור על "מטפל" באמצעות בדס"מ ובערך פעם בשבועיים נפתח שרשור "מה זה אומר עליי פסיכולוגית?", נראה לי התממות לחשוב שאין כאן כמיהה לאישור פסיכולוגי ולתהליך של תרפייה בקרב לפחות חלק ממשתתפיה.
דוגמא שלא קשורה לאתר אבל הופיעה בכלבוטק לפני זמן מה חשפה התחזות של אדם לפסיכולוגית קוגניטיבית שהשתמשה במושגים פסאודו פסיכולוגיים כדי להשפיע על נשים לענג במסווה של טיפול אדם כביכול נכה. בין המטפלות הללו היו גם סטודנטיות לפסיכולוגיה שנפלו בפח, ואם להן זה קרה אז על אחת כמה וכמה שקל להטעות כאלו שאין להם נגיעה לתחום באמצעות שרבוב מושגים.

למנכ"ל מתחזים חצי מהקהילה (בעיקר כאשר הם מרואיינים) ולכן מנכ"ל הוא לא דוגמא מקבילה לפסיכולוג. אם מישהו מכנה עצמו עו"ד וכותב כעו"ד ונותן עצות כעו"ד, גם זו התחזות.

אם דום מתיימר להתחזות לפסיכולוג למרות שהוא לא, מדובר גם כן בעבירה פלילית וזה שאף אחד לא בא אליהם בטענות לא אומר שאי אפשר.קיומם של מתחזים אחרים לא נותן לגיטימציה להתחזותו של אחד.

אם לא זכור לך שהוא הציג עצמו כפסיכולוג, את מוזמנת לחפש את ההודעות שלו בפורומים שמתיימרות להציג חוות דעת מקצועית. גם אני לא מכירה את פסיכולוג אבל העמימות בה הוא נוהג ביחס לניק שלו שיוצרת מראית עין של פסיכולוג (בניגוד לניקים כמו ד"ר איוול שבחתימתו כתב באופן שאינו משתמע לשני פנים שאינו רופא) אינה מוסיפה לו כבוד. מכיוון שאלא אם הוא נשאל בפירוש הוא אינו סותר את ההנחה כי הוא פסיכולוג, הנקודה אינה שהוא מטפל באופן אקטיבי תוך התחזות לפסיכולוג (איש לא טען זאת) אלא הטענה נוגעת להתיימרות והטעיה, שבהחלט קיימות, ומכאן שהתגובות כלל וכלל אינן חסרות פרופורציות.

אין שום דבר רע בשיפוטיות מכיוון ששיפוטיות היא חלק אינטגרלי בהבעת דיעה, לעומת זאת בהומור קלוקל שלא מבהיר את הפואנטה שלו יש לפעמים טעם לפגם.
_טרוריסט חמוש באננס

וואי וואי וואי עכשיו יאשימו אותי

_טרוריסט חמוש באננס • 20 בפבר׳ 2007
שאני באמת לא טרוריסט צמרת.

אלף - תשאלו את אוסמה (אם תצליחו לתפוס אותו הוא בזמן האחרון לא עונה לטלפונים גם לא למיילים משום מה).

בית -תשאלו את השב"כ, מסתבר שהם בדקו אותי (משהו שקשור למערכת מחשבים שקולטת כל התייחסות לטרור באינטרנט, הם דווקא חושבים שאני בסדר.אפילו חתמתי להם על עותק של המדריך לסקס אנאלי עם הקדשה).ועל זה ייאמר -אימנו אותי היטב,הצלחתי להטעות אותם על הכיפאק...

גימל - אני מסכים עם כל מי שאמר שמי שמחפש פסיכולוג בכלוב ו/או מספיק אהבל כדי לקבל ייעוץ מפורומים עדיף לו למצוא פסיכיאטר במציאות ,או לשכור קצת אינטלגנציה מכל סוכנות הגיון פשוט הקרובה למקום מגוריו.

עכשיו אני חוזר לתא המרופד שלי ,נא לא להפריע לי עד אחרי המדיטציה !

טה טה
kaly
kaly • 20 בפבר׳ 2007
לא חשבתי שהפוסט הזה יזכה לאריכות חיים....

כאילו מה?.. זה רק עוד ניק,כמו שהרחפנית אמרה.

אני מכירה את פסיכו' באופן אישי-איך אפשר בכלל לחשוב שהוא פסיכולוג? הוא ילד מותק.

מי שלא טורח אפילו לראות את החתימה שלו-אם אין ספה-תמיד יש שירותים {או משהו כזה...}

לוטוס-אני לא חושבת שאת באמת פרח,ואני לא באמת אלת המוות,ואף אחד לא באמת מעלה לי קורבן אדם-אני רק מתחזה לקאלי icon_lol.gif

אני מתחזה לקאלי-אני לא קאלי.
מי שלא הבין את זה מהפרופיל..... icon_eek.gif

למה צריך להסביר את הניק ? זה כל העניין עם הניק. אחרת היינו כאן עם השמות הפרטיים שלנו.

תרדו מהפסיכולוג ואל תחפשו משמעויות מאחורי הניקים ולא רק שלו. ואם יש ספק ונדמה לכם שהוא פסיכולוג למרות הפרופיל והגיל שלו-תשאלו,כמו איימי-תקבלו תשובה שלילית ותעברו הלאה.
המפקדת​(לא בעסק)

תביעה יצוגית !

המפקדת​(לא בעסק) • 20 בפבר׳ 2007
מה זאת אומרת אתה לא באמת פסיכולוג ???????

המממ, אולי הייתי צריכה להבין את זה מכמה סיבות....

1. זה אתר של סוטים
2. הניקים פה לא מחייבים
3. נראה לי באמת יעוץ פסיכולוגי מקצועי חינם פה ???????

בקיצור, הפסיכולוג הזה שמסתובב פה עם ספת עור צמודה... הוא ילד תמים ומתוק !
נכון, הוא היה מאוד מאוד מאוד רוצה להיות פסיכולוג, אבל לא !!! עדיין לא... icon_biggrin.gif
למה לקחת אותו ברצינות ?

אם אני המפקדת זה אומר שאני באמת לובשת מדים ? icon_rolleyes.gif
אם נתתי לך שבת וירטואלית זה מחייב ? icon_rolleyes.gif

I DON'T THINK SO

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

LIGHTEN UP PEOPLE icon_cool.gif
Jake​(שולט)

שכחתם מי פתח את השרשור הזה

Jake​(שולט) • 20 בפבר׳ 2007
עוד שרשור שנועד למשוך תשומת לב - ותו לא.

ה"פסיכולוג" עצמו פתח את השרשור.

כשקראתי את הפרופיל שלו - לא הבנתי את ה"הומור" עליו הוא מרבה לדבר. הוא משתמש במונחים עמומים כדי להקנות למעיין תחושה שייתכן ומדובר בפסיכולוג.

מה שיותר מעניין אותי - מדוע לא "פסיכולוג על ספת עור"?

פסיכולוג בספת עור זה מחזה די מזעזע.

בקצרה - מי שגר בבית מזכוכית - שלא יפתח שרשורים על עצמו.
שוטרת*
שוטרת* • 20 בפבר׳ 2007
מעניין אותי לאלו רמות שיעמום צריך להגיע כדי לכתוב כזו הודעה.
מעניין אותי לאילו שיאי טימטום חדשים אפשר להגיע כדי להאשים ניק בהתחזות.
ועוד מעניין אותי, כמה מקבלים היום על התחזות לשוטרת. כל עו"ד רשאי לענות. מתחזים ואמיתיים כאחד.
crazzzy.gif
זאלופון​(שולט)

ואותי מעניין כמה אפשר לעצום עיניים

זאלופון​(שולט) • 20 בפבר׳ 2007
יש כאן שתי שאלות מאד פשוטות על הפרק:

1. האם אפשר לטעות ולחשוב ש"פסיכולוג בספת עור" הוא באמת פסיכולוג?
התשובה היא: בוודאי שכן. לא שאי אפשר להבין שהוא לא. עובדה, פייה הבינה. וגם אני וגם רוב מי שהגיב כאן. אבל בהחלט אפשר להתבלבל ולקבל את הרושם שהוא כן. זה לא רק הניק, אלא גם הפרופיל העמום ("מי אני? חוקר התנהגות אנושית"), השימוש הבלתי פוסק במונחים פסיכולוגיים, הדיבור על עבודות ומחקרים וטיפולים ומה לא.

וכן, זה גם הניק, שאינו דומה כלל לניקים של דברים שאינם קיימים (פייה), שלא יכולים לכתוב (לוטוס) או שיש להם הקשר בדסמי (המפקדת, שוטרת). אם אני אראה ניק "כבאי חתיך", למשל, אני אניח שמדובר באדם שמקצועו כבאי. אם אראה ניק "מאלף לביאות", לא אניח שמדובר באיש שמקצועו באמת מאלף לביאות אלא יהיה לי ברור שמדובר בניק בדסמי. ההבדל מובן?

עובדה שאנשים שואלים אותו אם הוא באמת פסיכולוג. ולא רק אותו: אני יכול להעיד אישית שמישהי הופתעה פעם כשסיפרתי לה שהוא לא באמת פסיכולוג. לא שאי אפשר להבין את זה לבד, אבל בהחלט אפשר גם לטעות.

2. האם האיש מתקן את מי שחושב שהוא פסיכולוג או עושה משהו כדי למנוע את הרושם הזה?
התשובה היא: ממש לא. להיפך. אין מדובר בהתחזות ישירה ואני מניח שמי ששואל ישירות מקבל תשובה שלילית. אך באופן כללי ההתנהלות היא מאד כזו שמחזקת את הרושם שמדובר בפסיכולוג. למה? אפשר לטעון הומור, אפשר לטעון, כמו בהודעה הפרטית שצוטטה כאן, שזה משום ש"זה נוח ונעים שכך יחשבו עליך". אבל אי אפשר להתעלם מהעובדות.

כך שהטענה הבסיסית נכונה, והאמת? יש בזה משהו מעצבן. אני חושב שהיה הרבה יותר פשוט ונכון לציין בפרופיל או בחתימה "המציג אינו פסיכולוג" או לשנות ניק למשהו שתחתיו שימוש במונחים פסיכולוגיים לא יישמע יומרני ומטעה.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2007

אני לא מבינה איך אפשר להשוות ניקים כמו פרחים ופיות לפסיכולוג... הרי פסיכולוג זה מקצוע טיפולי, אנשים נעזרים, מבקשים לקבל עיצות ועזרה וכד' שיש לזה הרבה יותר משמעות עבור מישהי או מישהו שמחפשים עזרה או שיחה עם בעל מקצוע.

יש מצב שאותי זה היה מטעה בייחוד אם לא היית מציין הייתי חושבת אולי...

בלי שום קשר לגיל זה בטח לא תירוץ... לא היו דברים מעולם? אולי לא הלכת לצבא ומיד למדת עד גיל 25 היית מספיק לא מעט icon_smile.gif

ההודעה שקיבלת היא בעיני חריפה משו ואולי זה ככה הצית אותך...

אם הייתי אתה... במקום לנסות להגן על עצמי בדרכים וצורות הייתי אומרת לעצמי "וואלה, אולי יש פה איזו בעיה? " לומדת את הלקח וכותבת משפט סימלי בפרופיל. זה הכל.הרי מבחן האופי שלך די כשל נמרצות לא?

אולי בעצם בגיל 23-25 לא הופכים להיות בוגרים מספיק ופה הצרה האמיתית ... לא יודעת, לא מכירה אותך.

בהצלחה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2007
בין אם הוא פסיכולוג או לא, זה כלל לא משנה. כל עוד הוא אינו מתיימר לטפל באנשים בצורה מקצועית (והרי כולנו 'מטפלים' במי שיקר לנו, מנהלים שיחות נפש וכו'), לא גובה כסף ולא שום דבר בסגנון - זה כשר לחלוטין.

כמו-כן, יש לציין שאנחנו במרחב הווירטואלי, וזה דבר שיש להפנים. אדם יכול להירשם תחת הכינוי "שלמה בראבא", והוא ממש לא חייב להיות באמת אותו קומיקאי דגול, והוא גם יכול להירשם תחת הכינוי "דוקטור לפילוסופיה" ולא להבדיל בין ניטשה, קאנט ואפלטון. זה הכל שטויות, ויש להתייחס לזה בהתאם, הומור או לא.
dragon fly
dragon fly • 20 בפבר׳ 2007
מקבי כתב/ה:

כמו-כן, יש לציין שאנחנו במרחב הווירטואלי, וזה דבר שיש להפנים. אדם יכול להירשם תחת הכינוי "שלמה בראבא", והוא ממש לא חייב להיות באמת אותו קומיקאי דגול, והוא גם יכול להירשם תחת הכינוי "דוקטור לפילוסופיה" ולא להבדיל בין ניטשה, קאנט ואפלטון. זה הכל שטויות, ויש להתייחס לזה בהתאם, הומור או לא.

מה שנכון נכון
לכל הלוקים בהבנת הנקרא אני לא דרקון לא שפירית ובקושי זבוב צולע. icon_wink.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
ודייייייייייייי כבר בצאט אני לא דולי icon_sad.gif
תפסיקו לפנות אליי בפרטי שלום הגבירה דולי קראנו את הפרופיל וכו
אני פומיקי!
קטן קטן גינגי אבל פומיקי