בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לדיון: היתה תקיפה - מה עושים עכשיו?

אלון ב​(נשלט)
לפני 17 שנים • 4 במרץ 2007
אלון ב​(נשלט) • 4 במרץ 2007
חברים חברים אתם לא מפסיקים לתקוף אחד את השני הפוסט הזה ממש מגעיל .
אולי תסכמו את הפוסט הזה בשניי מילים גועל נפש
חוץ מלתקוף לא עשיתם כלום
אני הייתי במועדון שהמקרה קרה יותר נכון רק שהמשטרה הגיע כול הגורמים טיפלו ושיתפו פעולה יוצא מן הכלל כול הכבוד להם.
דבר שני אונס זה הפשע החמור ביותר לדעתי זה כמו רצח אין הבדל בין שניי המקרים שבחורה נאנסת זה רצח .
אני מאוד מקווה שהבחורה תתאושש מהר מאוד והחשוד במקרה מדגיש החשוד כבר יקבל את המגיע לו
אונס אין רק בקהילה תצאו מהסרט חשבתם שבקהילה אין מקרים של הטרדות מיניות אתם תמימים.
אנחנו חלק מהחברה (מה זה קהילה} ובחברה שלנו יש הרבה מאוד מקרי אונס והטרדות מיניות צריך להלחם בכול הכוח במקרים האלה ואני מאמין שיש אנשים שפוים שילחמו במקרים המזעזעים האלה.
אזתפסיקו לתקוף אחד את השני ולהשמיץ
שיהיה לכם שבוע נפלא וחג פורים שמייח.
נ.ב
לא ניתן לאנשים רעים להרוס לנו שמחות תיראו מה קרה לאחשורוש
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 4 במרץ 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
אפשר להחזיק שוקר חשמלי / גז מדמיע / סכין בתיק או בכיס הבגד.

תיקון חשוב - אסור להחזיק סכין. זה בניגוד לחוק, וחוץ מזה רוב הסיכויים שבחורה ממוצעת לא תדע להשתמש בסכין. להיפך, היא תספק לתוקף כלי נשק במידה ולא היה לו. לגבי שוקר - אני לא יודע, תלוי בחוקי המקום, גם המכשיר הזה אינו מומלץ מפני שהוא לא אמין (עזבו את ההסברים הטכניים עכשיו), ושוקר מאיכות ממש לא טובה עלול לפגוע גם במחזיק אותו.

גז מדמיע - אני בספק שמוכרים בכל מקום בארץ גז מדמיע לשימוש אישי. מה שמוכרים בארץ זה תרסיס פילפל. מחירו סביבות 40 ש"ח לבקבוקון, ניתן לקנות בחנויות טיולים (ריקושט, תופעת טבע, טונדרה וכו'), השימוש בו פשוט ובטוח למשתמש, והוא מחזיק מעמד בערך 3 שנים (כן, יש לתרסיס פלפל תאריך תפוגה, לשים לב כשקונים!). הוא לא גדול פיזית כמו שוקר או סכין, נוח להחזיק אותו בכיס.... בקיצור, כלי מאוד מומלץ להגנה עצמית

מותר להחזיק סכין בתיק או בכיס שגודלו לא עולה על 4 אצבעות כף היד .סטייל אולר למשל.
שוקר אני לא בטוחה אבל נדמה לי שצריך רשיון להחזיק אותו וגז מדמיע יש בכל חנויות למטייל סטייל ריקושט (פירסומתicon_smile.gif ) מעולים ויעילים . עשיתי איתו ניסויים בעבר icon_twisted.gif
monk
monk • 4 במרץ 2007
lady @in black כתב/ה:
עבודת מאסטר כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
אפשר להחזיק שוקר חשמלי / גז מדמיע / סכין בתיק או בכיס הבגד.

תיקון חשוב - אסור להחזיק סכין. זה בניגוד לחוק, וחוץ מזה רוב הסיכויים שבחורה ממוצעת לא תדע להשתמש בסכין. להיפך, היא תספק לתוקף כלי נשק במידה ולא היה לו. לגבי שוקר - אני לא יודע, תלוי בחוקי המקום, גם המכשיר הזה אינו מומלץ מפני שהוא לא אמין (עזבו את ההסברים הטכניים עכשיו), ושוקר מאיכות ממש לא טובה עלול לפגוע גם במחזיק אותו.

גז מדמיע - אני בספק שמוכרים בכל מקום בארץ גז מדמיע לשימוש אישי. מה שמוכרים בארץ זה תרסיס פילפל. מחירו סביבות 40 ש"ח לבקבוקון, ניתן לקנות בחנויות טיולים (ריקושט, תופעת טבע, טונדרה וכו'), השימוש בו פשוט ובטוח למשתמש, והוא מחזיק מעמד בערך 3 שנים (כן, יש לתרסיס פלפל תאריך תפוגה, לשים לב כשקונים!). הוא לא גדול פיזית כמו שוקר או סכין, נוח להחזיק אותו בכיס.... בקיצור, כלי מאוד מומלץ להגנה עצמית

מותר להחזיק סכין בתיק או בכיס שגודלו לא עולה על 4 אצבעות כף היד .סטייל אולר למשל.
שוקר אני לא בטוחה אבל נדמה לי שצריך רשיון להחזיק אותו וגז מדמיע יש בכל חנויות למטייל סטייל ריקושט (פירסומתicon_smile.gif ) מעולים ויעילים . עשיתי איתו ניסויים בעבר icon_twisted.gif

כןן, אבל אם זה סכין שגודלו לא עולה על 4 אצבעות (ארבע אצבעות של מי, אגב?), אז הלך כל הכייף....
עכשיו ברצינות, רוב הסיכויים שהסכין/שוקר/גז מדמיע/ תרסיס פלפל/אקדח/ רימון רסס/ פגז 120 מ"מ, ישמש דווקא את התוקף נגד מי שמחזיקה בו ולא ממש יודעת איך להשתמש בו. גם קורסים של הגנה עצמית, הם יכולים לעזור, אבל כשמישהי/מישהו מותקפים, ההלם שבהתקפה משתק גם את הבריונים הגדולים ביותר ואת אשפי הקרטה...פשוט תהיו זהירים ושימו עין על מה שמתרחש לידכם במועדון, במיוחד אם מישהי/הו שאתם מכירים שתה יותר מידיי, או שנדבק אליו מישהו שלא אמור להדבק שליו.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 4 במרץ 2007
ציטוט: ההלם שבהתקפה משתק גם את הבריונים הגדולים ביותר ואת אשפי הקרטה

שטויות. פשוט צריך ניסיון.

הכי טוב לרוץ למקום מבטחים, לשאוג "שריפה" (לא לצרוח בקול צייצני, זה עלול להדליק אותו), ושאר דברים המוזכרים בעלוני המידע.. וכן, אקדח\שוקר\תרסיס לא מזיקים. אני רוצה לראות תוקף שמצליח להשתלט על מישהו אחרי שחטף כמה כדורי 9 מ"מ,שמצליח לעשות עוד משהו חוץ מלצרוח אחרי שרוסס בעיניו, או משהו חוץ מלפרכס על הרצפה אחרי שחושמל. דרך-אגב, גם מכה אכזרית לאף או לאשכים גומרת את רוב הגברים. הכל זה עניין של אגרסיביות, נחישות וקצת תרגול.
monk
monk • 4 במרץ 2007
מקבי כתב/ה:
ציטוט: ההלם שבהתקפה משתק גם את הבריונים הגדולים ביותר ואת אשפי הקרטה

שטויות. פשוט צריך ניסיון.

הכי טוב לרוץ למקום מבטחים, לשאוג "שריפה" (לא לצרוח בקול צייצני, זה עלול להדליק אותו), ושאר דברים המוזכרים בעלוני המידע.. וכן, אקדח\שוקר\תרסיס לא מזיקים. אני רוצה לראות תוקף שמצליח להשתלט על מישהו אחרי שחטף כמה כדורי 9 מ"מ,שמצליח לעשות עוד משהו חוץ מלצרוח אחרי שרוסס בעיניו, או משהו חוץ מלפרכס על הרצפה אחרי שחושמל. דרך-אגב, גם מכה אכזרית לאף או לאשכים גומרת את רוב הגברים. הכל זה עניין של אגרסיביות, נחישות וקצת תרגול.

צר לי, אבל היהירות שלך יכולה להביא אסון על מישהי או מישהו (אולי אפילו על עצמך).
אקדח/שוקר וכו' במיוחד בידיים לא מימנות, יכולים להוות סכנה דווקא למי שמחזיקה בהם. אני רוצה לראות מישהי שמתנגדת לתוקף שלקח ממנה את אקדח ה-9 מ"מ, שבו היא לא הצליחה לירות, כיוון שמהלחץ היא שכחה לפתוח את הניצרה (זה יכול לקרות לגבר באותה מידה), אותו דבר בשינויים המחוייבים לנושא השוקר וכלי המשחית האחרים. אני רוצה לראות מישהי שבכלל תגיע לאף של אותו בחור שתוקף אותה ומה מידת האפקטיביות שתהיה למכה כזאת עליו.
אני לא אומר את הדברים האלה סתם, נתקלתי בלא מעט מקרים, גם של גברים חסונים ומיומנים שפשוט ההפתעה שבעצם התקיפה הותירו אותם משותקים. אם אתה חושב שזה שטויות, אז אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר. אגב, זה רק מגביר את הסיכויים שיום אחד גם אתה תהיה (חס ושלום) אחד מהם, כי היהירות ועודף הביטחון העצמי מגבירים את אלמנט ההפתעה והשוק המשתק.
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 4 במרץ 2007
לדעתי לקהילה – אם יש או אין בכלל דבר כזה – אין ולא צריכה להיות שום אחריות. הבעיה תמיד התחילה כשהפנו את הסמכות אל ההמון ונתנו לו כאילו כוח שאין לו ממילא. נניח שיש באמת קהילה, ויש באמת מתנדבים לשמירה, ויש עוד כל מני תיקונים וניסיונות להוריד את אחוז התקיפו, כמו שרחפנית אומרת בתחילת הפוסט, שמירה הרמטית אין ולא תהיה והפועל היוצא מזה הוא שמקרי תקיפה תמיד יהיו. לשיטתי האחריות הבלעדית היא, כמה בנאלי, על התוקף. כמובן שבעלי המקום צריכים לעשות ככל שניתן על מנת להקשות על אנסוני חמודוני ולהקל על תפיסתו מבעוד מועד. יש כלים מקצועיים לעשות את זה והיעילות שלהם במבחן התוצאה הוא בדרך כלל פונקציה של השקעה כספית (ככל שמשקיעים יותר כסף בטכנולוגיה ובגורם האנושי המפטרל כן מתקשה יותר אנסוני לפעול בהצלחה).

אין ולא כדאי שתהיה "אחריות קהילתית" שא. מורידה מאחריות בעלי הבית; ב. לא תורמת במאום לחסימת הנגע; ג. מעוררת את הקומוניזם המת שלא לצורך.

לפתוח שרשורי אוי-שמוי זה בסדר ועלול אפילו להניב כמה מסרים חיוביים על קהילתיות ואחוות נאנסים פה ושם. יש צורך גם לפרסם את העניין ולהביא אותו לרמת מודעות גבוהה ככל שניתן על מנת להזכיר לנו להזקיר להן שגברים הם חיות במצב טרום-סירוס וככאלה יש להתייחס אליהם בהתאם.

הפג דיבר
Queeny​(מתחלפת){being}

בהחלט יש מקום לדיון

Queeny​(מתחלפת){being} • 4 במרץ 2007
עבודת מאסטר כתב/ה:

איפה הן יקבלו תמיכה דומה לתמיכה שמציעים המועדונים של הקהילה שלנו?
האם הבעלים של מועדוני הלילה הוניליים הפופולאריים ילוו בחורה שהותקפה בבית העסק שלהם למשטרה? שלא לדבר על ליווי לכל אורך ההליכים.

במועדונים של הקהילה - הליווי, התמיכה, העזרה, הם הנסיון לשקם את מצבה של המותקפת ככל הניתן לאחר שאירוע כזה קורה.

אפשר גם לקום ולהתגאות בבעלי ומפעילי המועדונים שלנו, על כך שההקפדה שלהם על המשמר מצמצמת באופן כמעט בלתי יאומן את כמות המקרים האלו לעומת שאר מועדוני הלילה בישראל.

אני חושבת שהדברים שכתב עבודת מאסטר הם נכונים וחשובים.
כשהייתי בדאנג'ן בפעם הראשונה - לפני יותר משנתיים, הגעתי עם חברה ונילית והתחושה העיקרית של שתינו היתה תחושה של ביטחון.
ראינו את האנשים שמפטרלים מסביב, אף אחד לא התחכך בי בצורה מגעילה ובלי הסכמתי, ואפילו היה מישהו שניגש אל שתינו ואמר לפנות אליו או לסמן לו אם מישהו מטריד אותנו (מעניין מי זה היה...).

ההצעה שהעלה מאונן מקלדת - ליווי לרכבים בסוף מסיבה - לדעתי היא הצעה מעולה.
גם הדאנג'ן וגם הנו-לימיט ממוקמים באיזורים שאחרי החשכה הם לא ממש סימפטיים. אני זוכרת פוסט של ונוס שהותקף ביפו - ולא מינית, ברוך השם. זה בטח קשה טכנית מבחינת צוות מאבטחים, אבל אולי ללוות באופן קבוצתי... לא יודעת, אפשר בטח לחשוב על משהו.

ההצעה של צילום מתמיד לא נראית לי, מטעמים מובנים. אישית לא אגיע למסיבה כזו, גם אם הצילום הוא אך ורק כאמצעי אבטחה.

ולגבי האלכוהול - לא לעשות סשן שיכורים זה ל א אחריות של בעלי המועדונים, אלא של האנשים עצמם. כל אחד מאיתנו אחראי לשמור על עצמו או לדאוג לעצמו לשומר אישי במקרה שהוא/היא מתכוונים לשתות או לעשן בהפרזה.

ולגבי העניין של שיתוף מידע בתוך הקהילה - בהחלט אברך על ערבים שלא נועדו אך ורק למטרת מסיבות אלא גם להשכלה ו"שיעורים" משותפים - כמו קשירה, מחטים וכל מיני דברים אחרים שמעניינים.

מי שאחראי לאונס הוא האנס, ולא בעלי המועדון.
אני חושבת שטוב עשו שפרסמו זאת ויידעו את כולם במה שקרה.
גם בכך הם שונים מבעלי מועדונים אחרים, שרק יעשו הכל כדי להסתיר זאת.

אני מאחלת לבחורה הרבה תמיכה ואהבה מסביבה, ושתרגיש טוב בקרוב.
נוריתE
לפני 17 שנים • 5 במרץ 2007
נוריתE • 5 במרץ 2007
פגוש
במיקרה אתה כתבת את זה
אז אני אענה לך
לקהילה יש אחריות
קהילה זה לא רק פריווליגיות
אם אנחנו מסירים את ידינו ,אז קהילה
אנחנו לא.

אני שמחה ומקווה שאכן המיקרה טופל נקודתית

אבל כתב פה מישהו באחד העמודים הקודמים וצדק
לרוב כשמישהי אומרת לא
התגובה היא "תשתקי כלבה בשביל זה את קיימת"
זאת הגישה
ועד שלא תשונה הגישה הזאת
עד שאנשים לא יפנימו שזה סוג של מישחק
ורציני ככל שיהיה,זה עדין משחק שדורש שנים בשבילו עם הסכמה והכל
ימשיכו לקרות כאן מיקרים שכאלו וחמורים מזה ,כמו שידוע לכל.
The Shield​(שולט)

לסרס את הגברים.

The Shield​(שולט) • 5 במרץ 2007
לדעתי צריך לסרס את כל הגברים. אצל הכלבים בגינה שלי זה עובד נהדר אין ריבים אין מלחמות כל הכלבים הפכו לחנונים חסרי אישיות ורגועים.
סירוס הגברים יביא שקט שלום ושלווה לעולם.
ועכשיו ברצינות. לא צריך לעשות כלום. מה שהיה צריך להעשות נעשה. ללא טיוח. אני מכיר הרבה קהילות אחרות ששם היו מטייחים את העניין, אני גאה בבעלי הנו לימיט בטיפול המהיר והאמיץ. וליבי עם הבחורה. שיהיה לה ולכולנו רק טוב.
DEVIL EYES

מונק ..

DEVIL EYES • 5 במרץ 2007
"ההלם שבהתקפה משתק גם את הבריונים הגדולים ביותר ואת אשפי הקרטה"

מוזר..
בכמה סיטואציות של מצב אמת היית ?
כי אני הייתי בלא מעט
ווואלה...
אנשים לא קופאים
אנשים מגיבים.
אנשים מקצועיים כמוני למשל שעשו קורסים של אבטחה ברמות שונות
אבטחת אישים וכולי'.
אנשים כמוני, תמיד דרוכים כמו אקדח עם כדור בקנה ופטיש משוך לאחור
שרק מישהו יעשה צעד לא נכון- ו בום!
אין שניה לחשוב
אין זמן לשכלל את הנתונים יותר מדי
פועלים - וחושבים אחרי זה.

"הכי טוב לרוץ למקום מבטחים, לשאוג "שריפה" (לא לצרוח בקול צייצני, זה עלול להדליק אותו), ושאר דברים המוזכרים בעלוני המידע.. וכן, אקדח\שוקר\תרסיס לא מזיקים. אני רוצה לראות תוקף שמצליח להשתלט על מישהו אחרי שחטף כמה כדורי 9 מ"מ,שמצליח לעשות עוד משהו חוץ מלצרוח אחרי שרוסס בעיניו, או משהו חוץ מלפרכס על הרצפה אחרי שחושמל. דרך-אגב, גם מכה אכזרית לאף או לאשכים גומרת את רוב הגברים. הכל זה עניין של אגרסיביות, נחישות וקצת תרגול."

לצעוק שריפה ? מה אתה בסרט שחור לבן?
ממתי אנשים צועקים שריפה?
וגם אם תשמע עכשיו מישהו צועק שריפה..
מה תעשה? תרוץ לתפוס את המטף הקרוב... אה?

אתה רוצה לראות תוקף שמצליח להשתלט על מישהו לאחר שנורה באקדח בקוטר 9מ"מ... ?!

דבר ראשון בתהליך התקיפה / אונס משתחררים לגוף התוקף (והנתקף) אנדורפינים ואדרנלין אשר מאלחשים את הכאב עד לרמות שהוא אינו מורגש כלל.
ויתרה מזאת , מגבירים את רמת ה"עצבים" של הבן אדם.
ז"א - תקפת אותי - עכשיו אני אזיין לך ת'צורה באמת!

יתרה מכך, רק שתדע שהתוקף יכול להפוך את הקערה על פיה עם עורך דין סוג ד'
בתואנה שהוא הותקף.
כבר היו תקדימים על גנבים שפרצו לדירות, ובתוך הדירה הבעלים תקף אותם-
והם תבעו אותו על תקיפה בנסיבות מחמירות - וזכו בתיק.
או הגיעו להסדר שהוא יסיר את התלונה על התפרצות..

וביכלל יש סיפורים מפה על הודעה חדשה, במקרה זה חבר שאני מכיר מקרוב.
הבחור ישן בלילה במיטה, היה מסוכסך עם אנשים מסויימים
באמצע הלילה מישהו נכנס אליו הביתה עם סכין במטרה לרצוח אותו
אלה שחבר שלי קם עליו ודקר אותו 40 פעם בכל הגוף
הבחור היה מילימיטר ממוות .
כיום הוא משותק ..מפגיעה של סכין בעמוד השדרה.

עכשיו תגיד שה"איש הרע" בסיפור זה התוקף..
זה שנכנס לבית של חבר שלי במטרה לפגוע בו ..

אז בית המשפט ראה זאת אחרת..
וחבר שלי ישב 18 חודש על תקיפה בנסיבות מחמירות.

בקשר לקישקוש בלבוש שכתבת על תרסיס לעיניים - שהתוקף יצרח..
או יפרכס בצורה בלתי רצונית מהשוקר..

שוב.

אם אתה לא בבין במשהו , עדיף להיות בשקט.

כי תרסיס פלפל לא מזיז תתחת לאף אחד חוץ מקוקסינלים בכניינים.
אני רוססתי בגז מדמיע ובזמן שכולם סביבי היו עסוקים בלהיחנק..אני אמרתי ..נו...מתי זה אמור להתחיל לעבוד..?

בקשר לשוקר, אם אתה מתכוון לשוקר בעל 2 או 4 שינים עליונות אשר יוצר ניצוץ של 50.000וואט
ומהמם את התוקף..
מי שמחזיק את השוקר צריך להצמיד את השוקר אל התוקף ולתת לחיצה של 3 שניות

אבל!

אם הוא נוגע בך, גם אתה מתחשמל מן הסתם.

ובד"כ לא נופלים על הארץ כמו בסרטים סוג ז' ומפרכסים

אלה רק אומרים - איה..

ומתעצבנים יותר.

דבר יותר אפקטיבי זה הטייזר.
דמוי אקדח שיורה שני חיצי מתכת אשר נתקעים בבשר
אחריהם הם מושכים שתי חוטי תיל דקים , כך שיש חיבור ישיר ל"אקדח" שהיורה מחזיק בו

וברגע שנסגר מעגל , קרי - שני הקרסים תקועים -מועבר זרם.

היורה יכול ללחוץ ולהפסיק כאוות נפשו.

http://www.shotgun.co.il/shotgun/am_taser.htm

http://www.taser.com/

בקשר למה שאמרת על מכה לגשר האף או שק האשכים

מנסיוני הדל בלימודי אומנויות לחימה , זכור לי משעורי קרב מגע 7 נקודות תורפה בגוף האדם.

http://www.krav-maga.co.il/

אבל שוב..

לא כל אחד מתקפל ברגע שהוא מקבל מכה מסויימת
יש אנשים כמוני שזה לא מזיז להם במקרה הטוב
ומרגיז אותם במקרה הרע . . .

זה מתחיל במנטליות של הבן אדם.
במה שהוא למד
איפה הוא עבד ו/או שירת
וכמה הוא מיומן

"צר לי, אבל היהירות שלך יכולה להביא אסון על מישהי או מישהו (אולי אפילו על עצמך).
אקדח/שוקר וכו' במיוחד בידיים לא מימנות, יכולים להוות סכנה דווקא למי שמחזיקה בהם. אני רוצה לראות מישהי שמתנגדת לתוקף שלקח ממנה את אקדח ה-9 מ"מ, שבו היא לא הצליחה לירות, כיוון שמהלחץ היא שכחה לפתוח את הניצרה (זה יכול לקרות לגבר באותה מידה), אותו דבר בשינויים המחוייבים לנושא השוקר וכלי המשחית האחרים. אני רוצה לראות מישהי שבכלל תגיע לאף של אותו בחור שתוקף אותה ומה מידת האפקטיביות שתהיה למכה כזאת עליו.
אני לא אומר את הדברים האלה סתם, נתקלתי בלא מעט מקרים, גם של גברים חסונים ומיומנים שפשוט ההפתעה שבעצם התקיפה הותירו אותם משותקים. אם אתה חושב שזה שטויות, אז אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר. אגב, זה רק מגביר את הסיכויים שיום אחד גם אתה תהיה (חס ושלום) אחד מהם, כי היהירות ועודף הביטחון העצמי מגבירים את אלמנט ההפתעה והשוק המשתק."

אני לא חושב שזו יהירות, אלה יצר השרדות שהוא מדבר עליו.

הנוצרים אומרים, אם מישהו סוטר לך, הגש את הלחי השניה, ותצא כשידך על העליונה
כי אלוהים רואה שאתה היית הצודק

חרטה
ברטה

היהודים אומרים משהו אחר

עין תחת עין - שן תחת שן

ובאופן אישי

אני אוהב את הדרך היהודים !

אז נכון שלא משנה איזה נשק או "אמצעי להגנה עצמי" תחזיק, הוא יכול לשמש נגדך.

גוף האדם מאוד רגיש

וכל דבר יכול לשמש כאמצעי הגנה

צרור מפתחות למשל, שימו אותו בתוך אגרוף כמוץ שרק המפתחות מבצבצים מבין האצבעות...

לדקור עם עט..

או מטריה

לחבוט בפנים עם תיק ..

כל דבר סביבכם יכול להיות נשק סלקטיבי.

בקשר לחירטוט שכתבת " אני רוצה לראות מישהי שמתנגדת למישהו שחטף לה את אקדח ה9 מ"מ שלה"

אז ככה

בארץ לא ראיתי נשים שנושאות אקדחים, חוץ ממאבטחות עבות בשר, שגם ככה אף אחד לא יחשוב על לנגוע בהם אפילו עם מקל..

חוק מרפי..

ואנס - הוא אנס

ז"א הוא תוקף מינית

לא בא לתקוף תקיפה עם פגיעה פיסית, או חלילה רצח

ממאמר שקראתי, ראינו אנסים בבתי כלא בארה"ב

98% מהם לא ישאו נשק לעולם.

כי תקיפה מינית, היא תקיפה מינית.

שהעונש עליה הוא X

אבל ברגע שיש כלי נשק -כלשהו- זאת תקיפה בנסיבות מחמירות שהעונש עליו גבוה מאוד.

לא הבנתי..

איפה בדיוק נתקלת ב"לא מעט מקרים" של גברים חסונים שהותקפו וקפאו ?

אה ..?

מוזר..

אני עבדתי באבטחה שנים רבות , ומעולם לא ראיתי שמישהו תקף גברים חסונים.

אלה רק מכות בין ערסים קטנים וטיפשים , בד"כ על כבוד מטופש.

או על בחורות - שוב....מטופש..

תמיד - שרואים אותי, כולם נרגעים ומתקפלים חזרה לחורים שלהם.

בפעמים היחידות שמישהו התחצף...הוא התחרט על זה לאחר מכן.

נדיר מאוד מאוד לראות מישהו בודד תוקף מישהו אחר או חבורה.

בד"כ מישהו תוקף כשחבריו לצידו -בתור "גב" או בשביל לעשות עליהם רושם מסויים.

אני חושב שזה שיא הפחדנות, לבוא עם חבורה.

אבל הכל תלוי במיומנות של הבן אדם ..

וגם בניצוץ הטירוף בעיניו.

אותי למשל אף אחד לא יכול לתקוף.

מנסיון, שהייתי בלא מעט סיטואציות

שבן אדם חשב שהוא גבר כי הוא מקושר לX, הביא אותי למרכז החדר , שאני לבד.

הוא מוקף בחברים שלו, מחזיק דוקרן מאחורי גבו- ועושה לי , בוא..תקבל את מה שמגיע לך

(על זה שדפקתי לו סטירה בחוץ ליד חברה שלו, כי הוא ירק עליה וסטר לה)

אז באתי אליו ככה קרוב קרוב , ומחצי מטר הסתכלתי לו לתוך העיניים

ואמרתי לו , תקשיב טוב, אתה תתקע בי את זה - אתה מקבל כדור בתוך הראש לפני שתספיק להוציא את זה ממני לדקיפה נוספת.

הוא ראה את המבט שלי

ראה את היד שלי על האקדח

ופתאום נרגע..

או יותר נכון חברים שלו נלחצו שאני אקבל חרופה , אז תפסו אותו ולקחו אותו משם.

זה בקשר לדברים התלושים שאמרת.

בקשר לתקיפה

תקיפות יש תמיד
בכל מקום
בכל זמן
רוב התקיפות המיניות מתרחשות -בתוך המשפחה- במקום שאף אחד לא רואה ולא שומע
ולא מתלונן - למה ? ככה.... !

במקום העבודה ישנן תקיפות
ברחוב ישנן תקיפות

וכן...הפתעה...

במקומם שדמם של אנשים רווי באלכוהול ואוירת סקס באוויר- ישנן תקיפות מניות.

בזמנו התרעתי על זה שאנשים יותר מדי שולחים ידיים.

אז אמרו לי , מה אתה רוצה...

תלמד לשמור על עצמך
אל תבכה שאתה מגיע למועדון סאדו מאזו שמזו חילופי זוגות ו/או נוזלים אחד עם השני..
ומישהו שולח לך ידיים

אז איך אומרים, הכתובת הייתה על הקיר.

ושאני התלוננתי - אמרו , שתוק ותלמד להבא לא להסתובב במקומות כאלו אם לא מתאימה לך אווירת הסקס באוויר.

יפה מה...?

גבר מתלונן , ומקבל תגובות לרוב שהוא לא צריך להתלונן...ולא צריך להתפלא..
ושזה בגדול - באשמתו..
ואם לא מתאים לו - שלא יגיע..

אבל כשבחורה מותקפת (ולא משנה עכשיו פרטי האירוע)

כולם פתאום נרתמים ב1001 הצעות יעול וכמה שהבן אדם הזה ישלם על זה , ויוקיעו אותו

וכמה שהבעלי בית והמארגנים סבבה ועוזרים ..

ואיך אפשר לעשות את העולם למקום טוב יותר בקיצור

ומאונן מקלדת נהיה חסיד אומות עולם עם שלל עצות (מפגרות לדעתי) איך אפשר לשפר את המצב

אוי באמת , ליווי לרכב, לצמצם במכירת האלכוהול ?

קראתי את כל ההצעות יעול שלך, ועל כל הפוסט שלך אני מגיב בשורה אחת ויחידה מאונן-

אתה חי בסרט.

אנשים תמיד יתקפו

אנשים תמיד יותקפו

אנשים תמיד יהיו אינטרסנטים

במקום שמישהו ישאל לשלומה של הנתקפת

כולם עסוקים בבחישה של המרקחת הירקרקה של מי אשם ולמה אנשים רעים..

בחיית ראבק

צאו מההתיפיפות שלכם.

הייתה תקיפה

כמו שיש בכל מועדון תקיפות

אם יש מקום לפליאה בכל הסיפור הזה, זה מה לקח כל כך הרבה זמן עד שהייתה תקיפה
במועדון של חילופי זוגות וסאדו מאזו.
מקום שבוא אנשים מגיעים למטרת -סקס.

מקום שבוא הגבולות בין לא לבין לא -תמשיך...הם מאוד דקיקים
לא לדבר על אלכוהול , מוזיקה, תאורה..

בלאגן סדום ועמורה.

אין מה לעשות

אין.

שכל אחד ישמור על התחת של עצמו

מי שלא מתאים לו - שישב בבית ויראה את הסרט של יום שישי.

Devil