שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה אפשרי?

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 1 באפר׳ 2007
אני אגיד לך משהו מורגאוס ,מאיפה נובעת החוסר אכפתיות וכל מה שקשור חוץ מהיותי נער.

שאני החלטי להוריד את רף היופי וללכת על בינוניות אך שהן מסכילות סטודנטיות עם נתונים טובים שאפשר לפתח שיחה בוגרת.
היתאכזבי כי החוצפה של הנשים בארץ עוברת כל גבול ומספיק היה לי מטענים מהעבר והבנתי שזה לא בישבילי אני לא בנוי לזה .אין לי סבלנות למישחקים אני שונא תיכמונים ואני רק ניהיה עצבני מזה .

יום יום צפיתי בערוץ האופנה ההבנה שלי ביופי לא סתם אלא לדברים הקטנים,אני מבין ביופי וכפי שאמרתי שבר רפאלי לא יפה בגלל שתי הגומות חן הענקיות שיש לה ובגלל כל הנמשים אף אחד לא הסכים איתי.אז מה אני אומר אתם לא ראיתם ערוץ האופנה בכמויות כמו שאני ראיתי.לכן כל אחת שהיא גבוהה בארץ ובלונדינית כולם מיתלהבים ולא מבינים .יופי זה תווי פנים זה שעיינים והאף שואף לשלמות ורואים את זה כמו ניקול קידמן זו אישה יפה באמת .
אך אנג'לינה גו'לי לא יפה ,לא יותר מאשר נאה.בריטני ספירס לא יפה באמת אלא מכוסה ביימים הטובים שלה בפול גיבויים.עלי אי אפשר לעבוד יש לי ראייה ואני קולט יופי חד ואמיתי.
devotion​(מתחלפת)
לפני 17 שנים • 2 באפר׳ 2007
devotion​(מתחלפת) • 2 באפר׳ 2007
אמוץ כתב/ה:
morgaus כתב/ה:
להסתבך עם הסרסור תמיד יכול להיות מבדח... אבל עכשיו באמת. אתה קורא לאישה "מוצר"?!

לא, למין כן.

מין זה מוצר ?? icon_eek.gif

מקסימום סוג של שרות..
המלכה ננה NNA
לפני 17 שנים • 3 באפר׳ 2007

עצה ידידותית

המלכה ננה NNA • 3 באפר׳ 2007
אתה צודק באמת מגיעות לך רק
"מסכילות סטודנטיות"
פחות מזה לא מגיע לגבר שכמוך
כי אתה בעצמך כל כך מסכיל וסטודנט שאי אפשר להתעלם מזה
ואם אתה באמת רוצה עצה רצינית מה שאתה צריך זה טיפול
מהסוג הישן הטוב והאינטנסיבי שיברר איתך את עומק הכאב שגורם לך להמשך לניקול קידמן ולנערות ליווי אבל בשום אופן לא לבר רפאלי ולאנג'לינה ג'ולי .

זאת העצה הרצינית שלי אליך
ועוד עצה אחת יש לי אליך סייג לחוכמה -שתיקה
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: עצה ידידותית

המלכה ננה NNA כתב/ה:
אתה צודק באמת מגיעות לך רק
"מסכילות סטודנטיות"
פחות מזה לא מגיע לגבר שכמוך
כי אתה בעצמך כל כך מסכיל וסטודנט שאי אפשר להתעלם מזה
ואם אתה באמת רוצה עצה רצינית מה שאתה צריך זה טיפול
מהסוג הישן הטוב והאינטנסיבי שיברר איתך את עומק הכאב שגורם לך להמשך לניקול קידמן ולנערות ליווי אבל בשום אופן לא לבר רפאלי ולאנג'לינה ג'ולי .

זאת העצה הרצינית שלי אליך
ועוד עצה אחת יש לי אליך סייג לחוכמה -שתיקה

נכון יש לי שגיעות כתיב וליקויי למידה.אך היום אני שנה שנייה בתואר להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ,עברתי את כל הקורסים במתמטיקה של שנה א'.אין זה אומר שבטוח אני אצליח לסיים אותו אך אני יכול להישתמש בקורסים שעברתי ולהיכנס לתארים אחרים.

דעי לך מחקרים מוכיחים שאנשים בעלי לקויות למידה זה לקשור לאינטיליגנציה ואפילו יש להם אינטיליגנציה מעל הממוצע.אני קיבלתי בתוצאות של האיבחון שיש לי אינטיליגנציה קצת מעל הממוצע.כך שקודם תירגעי.

שאמרתי שבר ואנג'לינה לא יפות לא הכוונה אם הן יפות בישבילי או לא כי מבחינה מינית אני נימשך לשתיהן ובכיף הייתי נכנס איתן למיטה.אין זה עושה אותן ליפות כאשר אני נמשך אליהן.שאני משווה אותן לנשים בעולם אז הן לא יפות.גם בארץ יש נשים הרבה יותר יפות מבר רפאלי.

תסתכלי פעם על בר מקרוב ותיראי איזה עיניים קטנות יש לה והשיניים שלה לא מושלמות.אין לבר עור תינוקי.
dragon fly

אמוץ

dragon fly • 3 באפר׳ 2007
גם ברפת יש פרות יותר חכמות ממךךךךךךךך icon_lol.gif icon_lol.gif

על טעם וריח אין מה להתווכח

כל אחד וטעמו
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

אכזבה שישנתה אותה הכי חזק.

לגבי מה שאמרתי היתחלתי עם המתרגלת שלי והיא בהתחלה נענתה לי בחיוב .היא לא ניראת אפילו טוב.אני בישבילה ,אותו יחס כמו שהרוסיות שאני מת עליהן יהיו איתי.היה הכל נחמד בהתחלה היתכתבנו באימל.היא אהבה את המוסיקה שאני מנגן והיה לנו שפה היא מסיימת תואר שני במתמטיקה.אני החלטי לרדת מינושא היופי לחלוטין .השקעתי המון עליה והמון זמן.בסוף היא התחילה להיתעלם באימלים לחלוטין ללא שום סיבה,תכלס אין סיבה כי לא רבתי איתה.

היא הכניסה לי מכה של החיים .ניפגעתי חזק והחלטי שאני יורד מזה לחלוטין.היא יכלה להשיג הכל,אך האגו נכנס לה חזק .יש לי רכב ותנאים טובים.בכלל הייתי טוב אליה מאוד אולי אפילו יותר מידי.חשבתי שהיא מאוד חכמה והיא תראה את התכונות החיוביות כולל המחמאות והחום שהייתי נותן לה.אף על פי שהצלחתי לוותר על עקרון היופי לחלוטין.לאחר ההפסד מאז חוויתי רק מין ללא מחויבות.

איבדתי לחלוטין את הסבלנות שלי כולל זה שאני זוכר שגם בתור נער תמיד הפסדתי כי הייתי תמים .

הן כנראה אוהבות תכמנים שקרנים שמדברים בפוזה .ובסוף גם בוגדים בהן.גבר מנאיק זה גבר מנאיק.
אין להן משיכה למישהו שמוכן לתת הכל.
היום איבדתי כל איכפתיות לנשים לא איכפת לי שיש נערות ליווי וזה פוגע בנשים עצמן.

אני דואג לעמי היום וההבדל שאני פשוט אומר את זה.
כולם דואגים לעצמם רק שהם לא אומרים.

המתחלפת שיש לי עכשיו אין ביננו מחוייבות ובמקרה הכרנו.
המלכה ננה NNA

הודעת פרישה מהדיון ואיחולי חג

המלכה ננה NNA • 3 באפר׳ 2007
אני נימשך לשתיהן ובכיף הייתי נכנס איתן למיטה
טוב רק תשכנע אותן.
אני פורשת מהדיון
אני בטוחה שאתה אינטלגנטי מעל הממוצע אני רק לא מצליחה לאתר את האינטלגנציה הזאת ואין לי שום ספק שאנחנו לא מדברים על אותם דברים מאחלת לך שיום אחד מישהו ישלם לסרסור כדי שאחותך תצטרך לשכב איתו ואם לו בא לה שיחטיפו לה מכות כדי שהיא תבין ואם זה לא יעזור אז שרק 5 אנשים יאנסו אותה אחרי זה היא בטוח תבין ואם זה לא יסתדר לאחותך אז אולי לבנות שלך . בקיצור שהכל יחזור עליך .
חג שמיייח
המלט

Re: אמוץ

המלט • 3 באפר׳ 2007
dragon fly כתב/ה:
גם ברפת יש פרות יותר חכמות ממךךךךךךךך icon_lol.gif icon_lol.gif

על טעם וריח אין מה להתווכח

כל אחד וטעמו

אני מבקש לא להשמיץ את הרפת. icon_lol.gif
dragon fly
dragon fly • 3 באפר׳ 2007
צודק
נעביר אותו לדיר
דיר אל אסד
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: הודעת פרישה מהדיון ואיחולי חג

המלכה ננה NNA כתב/ה:
אני נימשך לשתיהן ובכיף הייתי נכנס איתן למיטה
טוב רק תשכנע אותן.
אני פורשת מהדיון
אני בטוחה שאתה אינטלגנטי מעל הממוצע אני רק לא מצליחה לאתר את האינטלגנציה הזאת ואין לי שום ספק שאנחנו לא מדברים על אותם דברים מאחלת לך שיום אחד מישהו ישלם לסרסור כדי שאחותך תצטרך לשכב איתו ואם לו בא לה שיחטיפו לה מכות כדי שהיא תבין ואם זה לא יעזור אז שרק 5 אנשים יאנסו אותה אחרי זה היא בטוח תבין ואם זה לא יסתדר לאחותך אז אולי לבנות שלך . בקיצור שהכל יחזור עליך .
חג שמיייח

מי את שתדברי ככה על אחותי בהמה שמנה מי את?

את מאחלת שיאנסו אותה? צריך להכניס אותך לכלא פיסת אשפה שכמותך.

אני מבין למה את כועסת כי נולדת לאחר מין בתשלום ומעניין מי הייתה הזונה ומי הסרסור?