בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיי חאלס כל האתר הזה הוא של משוייכות.אין סצנת היכרות בכלל

זאלופון​(שולט)
לפני 17 שנים • 9 באפר׳ 2007

Re: סיכום דיון

זאלופון​(שולט) • 9 באפר׳ 2007
רון24 כתב/ה:
הבחנתי ב3 סוגים של תגובות לטענותי. הראשונה של נשים שפשוט נהנות מהמעמד הזה שנוצר להם שיש אחריהם כזה ביקוש עקב .ריבוי הגברים או צורת ההיכרות הזו שפה ..והם מענטזות בהירפוס על המיקלדת. לרדת על מה שאמרתי למרות שבתוך תוכן הן צודקות .כי שמה(בתוך תוכן) הן יודעות שהמציאות הזו לא תוביל אותן לשום מקום העולם הדמיוני הזה והשונה מדרך הטבע סטייל סקס והעיר הגדולה שמציג את הנשים כבנות בחירה בלתי מוגבלת וכחייות ופסחות על כל העולמות ובעלות ויכולות לשלוט בכל רגע ורגע בסובב אותן הוא רק דימיוני ובסופו של דבר ישאיר אותכן לבד במיטה עד הגיל שלא תהיו אטרקטיביות יותר (המבינה מבינה) אגב אני טוען את הדברים לא רק למה שמתנהל כאן ספציפית (המבין יבין)
תגובה שניה זו התגוב של אלה שמסכימים איתי ומציעים לי לזרום עם הזרם .להם אני אומר אוחי שהזרם לא ישנה לכם את הסלול המקןרי שחתרתם אלוו(שלא תיגמרו כמו דגי הסולומון ע"ע ווקאלפדיה)
השלישי הוא אלה שהראו לי שאני טועה ונתנו בי משלים להם אני אומר ...בטוח שהיתפשרתם אבל יפה שאתם נקטתם עמדה.למרות שזו עמדה שעתידה רופס ..
ולכל הבנות כדוגמת שפירית כינודמאני ..חפשו כושי(גם פה לא תימצאו אותו כי אתם אפס מחוץ לעולם הווירואלי)
עכווש תודו שאני בעל כישרון כתיבה

יש יש בכם טיפת כבוד עצמי על תגיב בצורה שהגבתם ..למרות שאין לי ספק בכך.

שמתי לב שאתה משתמש הרבה בשורש ר.פ.ס.
משהו שאתה רוצה לחלוק?
כינודמאני שעכווש הזמן לעשות זאת.

אגב, "ווקאלפדיה" זה ויקיפדיה בערבית?
מידאס'

Re: סבבה הבנתי....

מידאס' • 9 באפר׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:
ג'וליאני כתב/ה:
התובנה הכי טובה היא שאין קהילה בארץ הכל פוזה.עדיף לחזור לחיים הוואנילים .אם על כל נקבה יש 50 גברים מיואשים אין טעם לבזבז את הזמן ......
לדעתי הבעיה היא בראשי הקהילה שלא מספיק יצירתיים בכדי לקדם את סצנת ההיכריות..במחשבה שנייה זה האינטרס שלהם כי ברגע שתיהיה סצנת היכריות אנשים לא היתענינו באתר שלהם כי הם כבר מצאו את מה שהם מחפשים.......כי הם רוצים שתתחנו את המח והזמן באתר
תחשבו על זה

via con dios

It's Vaya, not via

באופן כללי מדוע שלא נאמץ ברכה לבבית זו כחלק מתקנון האתר לעדרי המתוסכלים שרועים כאן?
dragon fly

Re: סיכום דיון

dragon fly • 9 באפר׳ 2007
זאלופון כתב/ה:
רון24 כתב/ה:
הבחנתי ב3 סוגים של תגובות לטענותי. הראשונה של נשים שפשוט נהנות מהמעמד הזה שנוצר להם שיש אחריהם כזה ביקוש עקב .ריבוי הגברים או צורת ההיכרות הזו שפה ..והם מענטזות בהירפוס על המיקלדת. לרדת על מה שאמרתי למרות שבתוך תוכן הן צודקות .כי שמה(בתוך תוכן) הן יודעות שהמציאות הזו לא תוביל אותן לשום מקום העולם הדמיוני הזה והשונה מדרך הטבע סטייל סקס והעיר הגדולה שמציג את הנשים כבנות בחירה בלתי מוגבלת וכחייות ופסחות על כל העולמות ובעלות ויכולות לשלוט בכל רגע ורגע בסובב אותן הוא רק דימיוני ובסופו של דבר ישאיר אותכן לבד במיטה עד הגיל שלא תהיו אטרקטיביות יותר (המבינה מבינה) אגב אני טוען את הדברים לא רק למה שמתנהל כאן ספציפית (המבין יבין)
תגובה שניה זו התגוב של אלה שמסכימים איתי ומציעים לי לזרום עם הזרם .להם אני אומר אוחי שהזרם לא ישנה לכם את הסלול המקןרי שחתרתם אלוו(שלא תיגמרו כמו דגי הסולומון ע"ע ווקאלפדיה)
השלישי הוא אלה שהראו לי שאני טועה ונתנו בי משלים להם אני אומר ...בטוח שהיתפשרתם אבל יפה שאתם נקטתם עמדה.למרות שזו עמדה שעתידה רופס ..
ולכל הבנות כדוגמת שפירית כינודמאני ..חפשו כושי(גם פה לא תימצאו אותו כי אתם אפס מחוץ לעולם הווירואלי)
עכווש תודו שאני בעל כישרון כתיבה

יש יש בכם טיפת כבוד עצמי על תגיב בצורה שהגבתם ..למרות שאין לי ספק בכך.

שמתי לב שאתה משתמש הרבה בשורש ר.פ.ס.
משהו שאתה רוצה לחלוק?
כינודמאני שעכווש הזמן לעשות זאת.

אגב, "ווקאלפדיה" זה ויקיפדיה בערבית?

rffl.gif icon_lol.gif rffl.gif הוא גם הפך אותי לבחורה במחי הקשה במקלדת.
ככה שפירית אינטרנשיונל
ויטו אנדוליני
ויטו אנדוליני • 9 באפר׳ 2007
לפעמים נראה שאם "כלובי" היה מאגד את כל פוסטי התלונות(המלכות מנצלות, אין מספיק נשים בקהילה והסמבוסק של אבולעפיה הוא כבר לא מה שהיה בהתחלה), לשרשור אחד ארוך ומייגע,
כנראה שהפרסומים היחידים היו רק תגובות של לפני ואחרי על מסיבות.
נכון שלא תמיד קל כאן להכיר ולפגוש את מה שאנחנו בדיוק רוצים, אבל אף פעם לא ראיתי ממש הבדל בין כאן לבין הוונילים.
הרי אם נודה על האמת, אף אחד מאיתנו כאן הוא לא ליאו וזה לא שאנחנו ממש מדלגים לנו מבר לבר...
עם טיפה סבלנות תמיד ניתן יהיה למצוא הכל, כמו בכל דבר אחר בעצם icon_rolleyes.gif .

נמאססססס ליייייייייי מהמצותתתתתת!!!!!!!! icon_eek.gif
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 9 באפר׳ 2007
Queencie כתב/ה:
ולך ג'וליאני, אל תתפלא אם התגובות כלפיך נשמעות עוינות או תוקפניות. לא מצאתי בתגובתך שלך טיפת עידון או רמז לכבוד לנוכחים או לנוכחות.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
טוהר0​(נשלטת)
טוהר0​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2007
מאותגר כתב/ה:
לפעמים נראה שאם "כלובי" היה מאגד את כל פוסטי התלונות(המלכות מנצלות, אין מספיק נשים בקהילה והסמבוסק של אבולעפיה הוא כבר לא מה שהיה בהתחלה), לשרשור אחד ארוך ומייגע,
נכון שלא תמיד קל כאן להכיר ולפגוש את מה שאנחנו בדיוק רוצים, אבל אף פעם לא ראיתי ממש הבדל בין כאן לבין הוונילים.
הרי אם נודה על האמת, אף אחד מאיתנו כאן הוא לא ליאו וזה לא שאנחנו ממש מדלגים לנו מבר לבר...
עם טיפה סבלנות תמיד ניתן יהיה למצוא הכל, כמו בכל דבר אחר בעצם icon_rolleyes.gif .

יש כאלו שהם לא מציאה, ויש כאלו שהם ממש, אבל ממש- פחחח. ובמילים אחרות: פ א ת ט!
אנהבל B​(לא בעסק)
אנהבל B​(לא בעסק) • 9 באפר׳ 2007
מאותגר כתב/ה:

מבר לבר ומג'יזל לבר.. ומה הקטע של בר?
בר רפאלי, סנדי בר, יעל בר זוהר
הבר פשוט קופץ מקום בשם ומשנה צבע שיער. icon_rolleyes.gif

אין לחם תאכלו עוגות (:
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

מה פתאום?

למה בעל האתר צריך לספק הכרות או לדאוג שיהיה הכרויות?
זה פורום לא קופידון.בין היתר אפשר ליפנות בפרטי ואם הולך אז שישו ושימחו.

אני מבין את המירמור אף אדם לא נהנה להידחות מיפני מישהי.
תשמע אני לא חושב שהכרויות היה מועיל כי יש לפחות 4 אתרים עם מקום של הכרויות וכמעט אין אנשים שם.
חוץ מיזה אתה מדבר שטויות שהאתר לא רוצה שיהיה הכרות שאנשים ימשיכו ליגלוש?
תיראה רוב האנשים פה מקולרים והם גולשים ויש להם מנויים.אנשים באים לפה כי אין להם מקום אחר להיתבטות בנושא חופשי זו הסיבה.

צר לי לאכזב אותך אך האתרי הכרויות וונילים זה יותר גרוע.
פה נשים קוראות ולא עונות במקרה הגרוע.
יש אתרים שמרוב שיש להן הןדעות הן לא קוראות אלא מוחקות .זה אומר שהן אפילו לא יודעות מי השולח.

יותר גרוע היה לי שאלה טכנית ולא ניסתי להתחיל איתה והיא לא ענתה לי ,והיא הייתה סתם מגעילה במראה ,אבל הייתי חדש אז שאלתי שאלה שקשורה לתיפעול והיה כתוב לי שהיא קראה ומיד גם מחקה.

צר לי לאכזב אותך קשה היום יותר מאי פעם אני מרגיש שמשנה לשנה זה הופך להשיג מישהי יותר ויותר קשה.
המלכה ננה NNA

האמת

המלכה ננה NNA • 9 באפר׳ 2007
האמת היא שכלובי דווקא רצה שיהיו הכרויות באתר בעיקר בשביל מישהו מאוד חשוב עבורו
הוא עצמו
והדבר הראשון שהיה באתר היה לוחות מודעות .
מעבר לזה בטח שלאנשים עילגים וטיפשים שחרוט להם L על המצח וכתוב לידו צבוע יהיה מאוד מאוד קשה למצוא בת זוג במקום שהקשר הראשוני בו נוצר על ידי כתיבה .
לאנשים כאלה עדיף לצאת החוצה , בתקוה שהם לא נראים כמו שהם כותבים.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: האמת

לאנשים כאלה עדיף לצאת החוצה , בתקוה שהם לא נראים כמו שהם כותבים.[/quote]

חחחחחחח.אני בן 28 ואני ניראה בן 20 אומנם לא מלך היופי אך צעיר ולהוכחה.

i88.photobucket.com/albums/k200/amots/amots001-1.jpg

i88.photobucket.com/albums/k200/amots/amots001-1.jpg