סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמש דקות ראשונות ...

מטמורפוזה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 13 במאי 2007

חמש דקות בגן עדן.

בהחלט כתוב טוב, רהוט ו..קולח (הייתי חייבת : )).

קראתי פעמיים וניסיתי להבין מה אני חשה מול הקטע, מה מעניין בו, מה מגרה בו ומה מפריע לי בו.
אני חושבת שמה שהפריע לי בו היה שהעליבות שלה שם באמת עשתה לו את זה, שההתפזרות שלה, חוסר האונים שלה בתוך ההשפלה אכן עורר אותו, ושהתחושה שעברה שם היא ניכור מול פגיעות רבה.

אני בטוחה שהוא גם יודע לאסוף אותה חזרה, אחרת היא היתה נשארת פצועה, אלא שכלום מזה לא בא לידי ביטוי בקטע, מסיבותיו של הכותב.

מסקרן וכואב בבטן.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
אוח ברוטל ברוטל... זה פשוט טוב.
כמה אמיתי הרגשתי את הפחד שלה לא להצליח לשתות הכל, אני חייבת אסלה או אמבטיה או משהו לידי שאם לא אצליח אוכל לירוק את מה שאני לא מסוגלת לבלוע...
המפליא שאפשר להרגיש שם את שניכם בצורה מלאה, למרות שזה סופר מנקודת מבטך.

אני חושבת שחלק מהקוראים צריכים אפטייר קייר icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 במאי 2007
מעולה.

(אפילו ההוא מהכיכר האדומה לא הצליח להרוס לי את זה עם הבינה שהוא מנסה לחצוב מהדור הבא)

אז תכתוב "ואח"כ עשיתי לה אפטרקייר" מה זה משנה ש"אפטרקייייייר" בשבילכם זה זיון בנחיר.

אתה יודע מה, ברוטל, הכי עשה לי את זה? אפילו בכתיבה, שהיא בעצם ראייה בדיעבד, לא התרככת, לא התמלאת אהבה או תודה. ממש הקפאת את הרגע. מטריף!!!!

נו נו נו זה לא מנומס ולא יפה להיות דום בקהילת BDsM פוי עליך פוי. ועוד מצאת לך מקום להתבטא. בכלוב. תתבייש. icon_lol.gif

שירבו וימהלו.
newoldone
לפני 17 שנים • 14 במאי 2007
newoldone • 14 במאי 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
אתה יודע מה, ברוטל, הכי עשה לי את זה? אפילו בכתיבה, שהיא בעצם ראייה בדיעבד, לא התרככת, לא התמלאת אהבה או תודה. ממש הקפאת את הרגע. מטריף!!!!

גמד אמיץ, היית מוכן להגיד עוד על המודגש? (הדגשה שלי כמובן.)

לדעתך אהבה, או רגש אהבה, יכולים להיות נוכחים רק ב"אחרי"?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 במאי 2007
icon_lol.gif

נו טוב. מה כאילו אני אישית או פילוסופיה עולמית על הדור הבא? כי בפילוסופיה אני לא טוב וחוץ מזה התפקיד הזה תפוס..

כשאני יושב אתה על כוס קפה או מטייל אתה בפארק והיא מתרחקת או ניגשת לשירותים או מתכופפת לעברי או סתם מלקקת את שפתיה בגלל הרוח, אני נמלא רוך כלפיה. בא לי לקטוף לה פרח, בא לי להגיד לה תודה על כך שהיא אתי, בא לי ללקק את שפתיה במקומה.

אבל כשאני מזיין אותה בא לי להשפיל אותה, להכאיב לה לתפוס לה, לצבוט לה, להצליף לה. נו לזיין אותה כבר אמרתי? (מודה באשמה, לפעמים גם בפארק בא לי לעשות לה את כל אלו או בבית קפה).

אבל בדיעבד IMHO כשאני נזכר באיך זיינתי, צבטתי, הצלפתי, החדרתי, קרעתי וכו' לרוב אני שוב נמלא ברגש האהבה העדין הזה ועשוי לתפוס בזיכרון שלי מבט אוהב שלה/שלי לו לא נתתי דגש במהלך האקט עצמו כי לא היה מה שחשוב. מה שהיה חשוב זה הוריד שהתנפח כשהיא שכבה על הרצפה ודויד שזינק מהמכנסיים ופיצץ את כל מה שנקרה בדרכו - מכפתורי המכנסיים ועד המנורה שבתקרה.

אז זהו, נחזור לסיפור של ברוטל דום. הוא היה חף מכל הרגשות העדינים האלו ולכן כה הלהיט אותי. סיפור על חמש דקות של שליטה טהורה. כשהוא מחליט והיא מקבלת. (האם הם עשו זאת מתוך אהבה או לאו, אין לי מושג וזה גם לא רלוונטי אלא לרכילות בלבד. ואם מתמקדים בסיפור, לא לומדים על כך דבר.)
icon_lol.gif יש?
newoldone
newoldone • 14 במאי 2007
יש ואין....

תודה בכל אופן.
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 14 במאי 2007
TooT כתב/ה:
אני חושבת שחלק מהקוראים צריכים אפטייר קייר icon_smile.gif

צודקת. אני חושבת שאני צריכה.
עונג אפל

בדסמ - בתמציתו הצורבת

עונג אפל • 14 במאי 2007
הישירות
החריפות
המיקוד

בדס"מי ותמציתי
כמו סחוג איכותי

אשריה של זו המסוגלת להכיל את העוצמה הזו
אשריו של מי שיודע לאלף סוסות

עונג אפל.
פתוחה ל...

לא לא לא

פתוחה ל... • 14 במאי 2007
לא טוב
לא מגרה
לא חושני
לא מטריף
לא עושה את זה
לא סשן ברמה
פשוט מגעיל!!!!
( תתבגר דום ותתחיל לחשוב על קצת כבוד לסאבית שלך)
queen_40​(שולטת)
לפני 17 שנים • 15 במאי 2007

Re: לא לא לא

queen_40​(שולטת) • 15 במאי 2007
פתוחה ל... כתב/ה:
לא טוב
לא מגרה
לא חושני
לא מטריף
לא עושה את זה
לא סשן ברמה
פשוט מגעיל!!!!
( תתבגר דום ותתחיל לחשוב על קצת כבוד לסאבית שלך)

אוףףףףףףףףףף
אין מה לומר, 5 דקות הכי יפות שקראתי עלים
זה טוב
זה מגניב
זה מגרה
זה כבר לא סשן זה כבר דרך האמיתית להגיע לתענוג להרגיש את השליטה טיטאלית
חושני בטירוףףףףףףף
עושה את זה ,
בקרוב אנסה גם עם עבדי
זה יהיה נהדר
המליצו לי לקרוא ולא מצטערת
כל הכבוד