שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום ירושלים

עקשנית​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 במאי 2007
עקשנית​(נשלטת) • 19 במאי 2007
פגוש -> יש לך תקלה רצינית בלעשות סיכומים אם זה כל מה שראית מדבריי אבל אני לא כותבת רק לך , ככה שזה בסדר icon_smile.gif אני לא מבינה למה אתה שולח אותי למקורות כי כידוע לך אם יש סיפורי מלחמה על אדמה -> הרוב שלהם זה שם icon_smile.gif ועל הידע שלי לא איתך יהיה לי ויכוח, לא נראה לי שיש לך מושג עם מי יש לך עסק ולא נראה לי שאני מתכוונת להוכיח זאת... בעצם אני בטוחה icon_smile.gif

צניעות? זה לא אני אגב.

פרלין, דווקא איתך מכולם שרק שופטים מבחוץ איך ירושלים נראית אין לי ויכוח, זו הרגשה שלך ואני יותר ממכבדת את זה כי זה נאמר מהמקום שלך. על אף שצרמה לי ההכללה הכואבת על התושבים... icon_smile.gif

זו תגובתי האחרונה לא משנה מה ייכתב כי נמאס לי פשוט icon_smile.gif אני רק מסכמת שאני יודעת שמחה ובטוחה שיש עוד כמוני, למעשה הרוב שחש אהבה עזה לעיר, רוצה לדאוג לה ומוכן לעשות הרבה למענה והרבה כדי שאנשים ישחררו את האנטי אליה. אני לא אוהבת שפיטה מבחוץ אבל כנראה שזה מה שהרבה בוחרים לראות... משום מה אני לא רואה השפעת חרדים רק רואה אותם ברחוב וזה שרואים אותם יותר מנגיד ת"א לא אומר שהיא רעה. וההשפעה הדתית שלה גם לא רעה כ"כ בעיני. לא כל עיר צריכה להיראות אותו דבר ולהיות חילונים כדי להיות טובה.

אין כמוך י-ם שלי. אף אחד ולא רק בגלל העקשנות שלי יצליח לתת לי להרגיש אחרת.
שבוע טוב לכולם.
daniel222
לפני 17 שנים • 19 במאי 2007
daniel222 • 19 במאי 2007
מזל שאת כזו עקשנית, מסכים איתך לחלוטין.
מעדיף שחורים ברחוב מפגושים.
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 20 במאי 2007
מלך הארץ​(לא בעסק) • 20 במאי 2007
מוקדש לפגוש למען האחדות:

"רבותיכם לימדו: יש אמת אחת לאומות:
דם תחת דם - ולא היא אמת יהודים,
ואנוכי אומר: אמת אחת ולא שתיים.
כשמש אחת וכשם שאין שתי ירושלים"

אורי צבי גרינברג מתוך אמת אחת ולא שתיים.

אם מסתכלים לשמים רואים שמש אחת, שמש אחת ולא שתיים או יותר -
בדיוק כמו שיש רק ירושלים אחת ועליה לא נוותר.
שלומציון

רגע פרסומת

שלומציון • 20 במאי 2007
דור הג'ינס . . . שותה קוויינס .
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
Sigurd כתב/ה:
מוקדש לפגוש למען האחדות:

"רבותיכם לימדו: יש אמת אחת לאומות:
דם תחת דם - ולא היא אמת יהודים,
ואנוכי אומר: אמת אחת ולא שתיים.
כשמש אחת וכשם שאין שתי ירושלים"

אורי צבי גרינברג מתוך אמת אחת ולא שתיים.

אם מסתכלים לשמים רואים שמש אחת, שמש אחת ולא שתיים או יותר -
בדיוק כמו שיש רק ירושלים אחת ועליה לא נוותר.

שמש אחת והשמש היא רק שלך?
זיקית

Re: הלוואי

זיקית • 20 במאי 2007
פרלין כתב/ה:
שירושלים הייתה הופכת דמוית ה"וותיקן". הלוואי שהריבונות בה לא הייתה רק יהודית. הלוואי שלא היו בה משרדי הממשלה והכנסת. הלוואי שהעומד בראשה לא היה חרדי. הלוואי שהיא לא הייתה שסועה, מטונפת ועניה אלא היהלום שבכתר שהיא יכולה להיות, אם רק היו נותנים לה הזדמנות.

אני אוהבת את ירושלים אהבת נפש. אני לא יכולה לראות את עצמי חיה שם עוד שניה אחת יותר ממה שכבר חייתי. עיר קשה ומקשה. עיר להילחם בה, לא לאהוב.

והיא יפה כ"כ שזה צובט את הלב, כי נראה שמי שהורס אותה זה האנשים שגרים בה. הם ודעותיהם החשוכות. חבל.

מה שהיא אמרה, וזה חורה לי וכואב לי להגיד את זה בעצמי כדור שמיני בירושלים, כצאצאית ליהודים הראשונים שיצאו מהחומות. ביום המעבר לתל אביב הייתי עצובה וחשתי הקלה עצומה. אני לא יודעת אם אי פעם ארגיש בכל מקום אחר תחושה של בית אמיתי כמו בעיר שבה גדלתי, אבל אי אפשר יותר, כי היא חונקת.
The Shield​(שולט)

עיר של מתים

The Shield​(שולט) • 20 במאי 2007
אני מת על ירושלים שלושים שנה חייתי בה. ואני מתגעגע. כשאני אמות אני ארצה להקבר בה. עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. icon_lol.gif

חוץ מיזה אין על שוק מחנה יהודה, ואין מסעדה יותר טובה מעזורה שבשוק, (רק ירושלמים מכירים אותו)