בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת שבועות בלימיט..וזה רק הולך ונעשה יותר חם......

Lady S​(שולטת)
לפני 17 שנים • 20 במאי 2007
Lady S​(שולטת) • 20 במאי 2007
היתה מסיבה מדהימה....
נהניתי מאוד ובמיוחד כי אהובתי ליידי פירס ויקירי האמפרי הגיעו....אוהבת אותכם.
חוץ מזה...
היו המוני אנשים לבושים בלבן, ים גבינות, פירות, מילקיים בכל מיני טעמים,
קצפת לוקקה מכל מיני מקומות מעניינים............ icon_wink.gif
בקיצור, היה סופני

מחכה בקוצר רוח למסיבה הבאה icon_lol.gif icon_lol.gif
T Bone
T Bone • 20 במאי 2007
טוב . . . אני אישית לא באתי בלבן מלא . . . אבל הטיטול שלבשתי לבן icon_lol.gif

הייתה מסיבה חבל"ז ... הסשנים היו מושקעים וריתקו את הקהל . . . וגם את המסושנים icon_lol.gif . . .

איך שנכנסתי אורלי הצחורה והמסנוורת מבהיקות לבנה השקתה אותנו במבחנות שאחרי זה התאהבנו בהם אז התעלקנו על המלצר החביב וחיסלנו לו את כל המבחנות . . . ( איך נקרא לו איך נקרא לו??? מממ אולי עמנואל ? icon_wink.gif )

המלאכיות של צארלי לבסוף הפתיעו בגדול למרות איחור אסטרונומי הגיעו לבסוף ואיישו את רחבת הריקודים . . . שמחתי לראות אותכן ולרקוד איתכן icon_wink.gif ואהבתי את הקרב שלכן נגד אותו בחור על הספות חח ( מי שלא יודע המלאכיות זה נטלי71 *המלכה* ולימלימ שעדיין אין לה ניק בכלוב אולי תאמץ את הניק הזה . . . ותנחשו מי זה צארלי . . .) תמשיכו להיות מהממות כמו שאתן . . .

בעודי עושה את צעדיי לעבר הרחבה הבחנתי בזוג היונים הלבנים D&D ... דארלינג הייתה מהממת ועוצרת נשימה עם שמלה לבנה שחורה שלא יכולתי להוריד את מבטיי ממנה ... למזלי נסחפתי עם ההמון לעבר רחבת הריקודים אחרת בטוח הייתי מתהפנט . . . ואז מצאתי את עצמי מוקף בקבוצת בנות אני לבד באמצע . . .ואופס ה DJ שם את המוסיקה האהובה עלי . . . אחח אחח איזה ריקודים צמודים שהיו שם . . . icon_twisted.gif

פאלקו . . . היה טוב לראות אותך . . . וייאמר לזכותך שיש לך גנים משובחים . . . ד"ש לקיבוץ icon_twisted.gif אני חושב אני אצמד אליך יותר icon_wink.gif .

ליידי פירס . . . נערת MTV BASE . . . הרסת לי את השקדים מצחוק . . . icon_lol.gif ...

ו MISSY המהממת היפה בנשים . . . את פשוט ממממ מממממ icon_twisted.gif את מדהימה . . .
איזה ערב נפלא היה לנו בא לך עוד סיבוב מבחנות ? icon_wink.gif

נ.ב : המילקי היה להיט . . . היה ממש טעים וכיף להשתעשע עם הקצפת icon_wink.gif icon_twisted.gif
נקיטה​(לא בעסק)

פארקר שמחה שעשינו לך כיףףףףףףף

נקיטה​(לא בעסק) • 20 במאי 2007
תמיד כיף להשתעשע איתך
וחכה חכה,בפעם הבאה נשתעשע בך,נראה אם תאהב את זה
המלאכיות תמיד בפעולה,אתה יודע נכון?

חוץ מיזה ללימי יש כינוי אז תרגיע
זה שאתה לא יודע,לא אומר שהיא לא קיימת בכלוב...
מי אמר שאתה צריך לדעת הכל הא?

גם מותר לשמור סודות ממך.... icon_razz.gif
אורלי​(שולטת)
אורלי​(שולטת) • 20 במאי 2007
ציטוט: מסיבת שבועות בלימיט..וזה רק הולך ונעשה יותר חם......

אין משפט מתאים יותר כדי לתאר את מה שהיה ביום שישי במסיבה.

אפילו התכנונים הפרועים ביותר שתכננו לערב הזה התגמדו לעומת המסיבה עצמה.
לראות בכל פינה אנשים רוקדים, מסשנים, מבלים ונהנים הראה לי למה כייף לי לעשות מסיבות.
שהבחנתי פתאום שבחוץ כבר אור ושהשעה כבר 6:00 בבוקר וברחבת הריקודים אין שום תוכניות להפסיק לרקוד רק גדל לי החיוך על הפנים. ואם אתם עדיין לא מבינים את זה - מתה עליכם!!!
לכולכם אורחים ומבלים שהייתם במסיבה בזכותכם היה ערב קסום ומהנה (נראה לי שגם המילקי תרם? scratchead.gif )
לכל אלה שהכריחו אותי להקפיץ מבחנה יחד איתם אז...נראה לי שפתחתי מעבדה בבטן מרוב מבחנות
(לראש שלי שלומות, ההאנג אובר בטיפול, תודה selfbeat.gif )

למושון ולקריסטין תודה על סשן מדהים
לריפר וטורי לדוגי וליידי S, לאלון ב
כלומר!
הקושר והאסיסטנטית, הDM וה ע. DM כלומר, הנקשר והנקשר ליד וליידי S מנצחת על הבלאגן.
במילים אחרות:
ריפר!!! שחרר לי את הDM ואת הע. DM, נמאס לי למנות כל שבוע ע.ע.ע.ע.ע.DM שגם לא קשור ולא שתוי וגם בורח מהר ממך, אנא התחשבותך icon_rolleyes.gif
לשי הסלקטור בלבן החיוך והסלקציה - סחטיין icon_biggrin.gif
המלכה יסמין המקסימה מאושרת לראות איך המתחם שלך הופך לממלכה.
לבאטלר המקצוען ולפיני המגוייס - שחקתם אותה.
לים, מגע הקסם, פשוט אין מילים בפי, מתפעלת ממך בכל פעם מחדש.
לטלה, האישה והחיוך, אוהבת המון.
ואחרונים חביבים:
ארז!!! מחכה לך ממני נשיקולדה (כן, זה בדיוק מה שאתה חושב icon_smile.gif )
סטו מדהימה שלי, חיבוק קטן ממך ואני מאושרת.
אוהבת את שניכם ביחד וכל אחד בנפרד, תודות תודות ותודות icon_chickkiss.gif

ושוב, אם לא הבנתם אורחים יקרים - מתה עליכם! עשיתם לי אחלה ערב icon_biggrin.gif
בברכת חג שבועות שמח ולהתראות בשישי הבא.
(אם לא נתראה בשני icon_wink.gif )