שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השמועות על היעלמותי היו מוקדמות מידי...

אף_1​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 9 ביוני 2007

לכל החברים המתעסקים במדיקל

אף_1​(לא בעסק) • 9 ביוני 2007
אני זקוק בדחיפות לסקלפן

לשחרר את עוז_רד מכל הנפיחות העצמית שלו

וכן אתה גזען קטן ומושתן

גזענות הי גם נגד הומואים, שחורים, קומונסטים, מפגרים וכו...

ולפי התורה הנצית הם היו מיועדים להשמדה

ומי שמקטלג בני אדם לפי סממנים כל שהם אינו אלה גזען קטן ומושתן
קשקש​(מתחלף)

למה לבזות את הגזענות?

קשקש​(מתחלף) • 9 ביוני 2007
לא הייתי מכניס את כל מי שעושה לי רע לתוך קטגוריה אחת (גזען, נאצי, שובניסט, טרול) ונכנס בהם במלחמת חורמה על סמך שהם "רעים"
כי הרי זה סתם הכללות מיותרות

אם אנשים מתעצבנים על ויזרד כי הוא חופר להם בשכל בפוסטים ארוכים על ההעדפות המיניות שלו ועוד נושאים אינטלקטואלים כאלו אז אני יכול להבין את זה...
אבל אפילו הוא לא קורה לעצמו גזען. זה סתם העדפות אישיות שלו (ובמקרים של פוסטים ארוכים כאלו בפורומים זה הרבה פעמים באמת עניין של צומי)
אני אישית אוהב נשים שמנות וחושב שהן מדהימות icon_redface.gif אבל מילותיו של שונא השמנות לא גרמו לי להרגשה רעה בכלל
וגם אם מישהו אומר שהוא שונא ערבים/יהודים זה לא צריך ישר להרתיח ולגרור מטר של צעקות כי התנהגויות אלו רק מונעות דיון מעמיק והופכות כל ויכוח לויכוח מטופש.

אם ברצוננו לדבר על גיזענות, שמישהו יפתח שרשור רציני ואמיתי על הנושא

אם טרולים אינטרנטיים יהפכו אוטומטית לגזענים ושוביניסטים יהפכו אוטומטית לדיקטטורים עולם מושגינו רק יתבלבל יותר ויותר.
הקיסר והקיסרית

אז עם זה נשארתם אחרי שעוזרד נתן לכם בראש.

הקיסר והקיסרית • 9 ביוני 2007
צחקנו והשתוללנו מצחוק. עם זה נשארתם כרגיל, עם החרפות, הגידופים, קריאות הקקי פיפי, האיומים לחרם צרכנים, לסילוק - וכל זה אחרי שעוזרד נתן לכם בראש בלי רחם. - כמה שאתם עלובים...ואיך יכולתם לשכוח את תיאורית הניקים הכפולים , שכמובן כולה שקר . מעולם לא הצלחתם להתמודד עם האיש הזה שמטיל צל על כולכם גם יחד...
קשקש​(מתחלף)

חחח

קשקש​(מתחלף) • 9 ביוני 2007
תוכנית שיווק שלמה לדמות וירטואלית בפורום אנונימי.... עד כמה נמוך הגענו...
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 9 ביוני 2007
את השיווק עשיתם לו ב-30 עמודים, יותר או פחות.

קם לו אדם בבוקר ומסשן את כולם, כל מילה שלו מביאה עוד הסתערות,

עוד מילים ,עוד תשומת לב מיותרת.

היו לנו כאן דעתנים למינהם וכולם נעלמו אל תוך הדממה ו/או הניק הכפול..

אז מה חדש לנו ?

עוד מטורלל שיתן לכם -הקהל, ולכן הנשלטות ציטוטים ודיעות מדהימות

של הוגי דיעות שפויים ושאינם שפויים, וכולם יתרשמו ויתנו מילתם הכתובה חזרה.

עסקינן בזן חדש של טרולפליימר, טרול מלהיט.

תניחו לו, הוא פשוט ייעלם.

crazzzy.gif
טמונה במסגרת

Die Missachtungsfreilassung

טמונה במסגרת • 9 ביוני 2007
und die veranderten auch

כאמור, התרגום שמור עימי ומיועד לחבריי.
venus in our blood​(שולטת)

האמת. והאמת של עוזרד.

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביוני 2007
עוזרד כתב/ה:
איך שכחתי את "הסוגיה הנכבדה " הזאת שכרגיל מי שהחל בשירשורו של הכזב הזה איננה אלא אותה "טמונה במסגרת " שכותבת בזו הלשון : " הוא מטיף לכך שיש להתרחק מקורבנות אונס ולא רק אלא אף להרחיקן מהקהילה ( כי רק שרינק שלהן יסכים לדבר איתן וגם זה רק עבור כסף ) - ומיד מחרה אחריה עוד חוכמולוגית בצורת "רק אישה " הכותבת : " אשה שעברה אונס או כל סוג של תוקפנות נפשית ומשתמשת בבן -זוגה כ"שרינק" בלי כסף ולכן הוא מציע לגברים להתרחק מהן " - ( הוי העברית העלובה הזאת..) לא פחות ולא יותר. הבעיה היא כרגיל שאין לאמירות האלו ידיים ורגליים. מעולם לא כתבתי את זה . מה שכתבתי הוא ש"שדום שמעריך את עצמו ירחיק נפשו מהסאביות הלוקות בנפשן ושסשן עם דום איננו תחליף לספת השרינק ( הפסיכיאטר )."
זוהי טכניקה פשוטה של "טמונה במסגרת" שנתפסה כבר במעשה זיוף על ידי כאן וכידוע אם לא "תהרוג" זייפנים של ענין שולי כמו ציטוט מובאה שלא קיימת בספר כלשהו, סופך לעמוד מול הכזבים "הגדולים" כמו ענין "השרינק וכו" . מכיוון שעדת הכסילים והכסילות כאן לא מתעקשים ממש לקרוא את דברי, אלא משרשרים כאמת מסיני את הקביעות של "טמונה במסגרת" שלה כידוע יש כבר חשבון איתי נוכח גילוי הזייפנות הקודמים שלה , נוצר מה שנוצר.
על כן ראוי שוב להבהיר לטובת העצלנים כאן את עמדתי ביחס לסוגיה זו. ובכן , אם יש תופעה של סאביות שמתחרה בהיקפה ובגודלה בתופעת הרוב של הסאביות השמנות , הכעורות והדחויות הרי זו התופעה של "הסאביות הפסיכוטיות" ( כל אלו הנוטלות תרופות פסיכאטריות ואשר קיים סימן שאלה גדול על עצם שפיותן ) חמורה שבעתיים היא התופעה של סאביות שהן גם שמנות, כעורות ודחויות וגם פסיכוטיות - כאן יש לשאת רגליים ולהימלט ללא שהיות . המלצתי כאן, ואני שב וממליץ לכל דום, כמו לכל גבר, להתרחק מחברתן של אלו ( ולא משנה אם הן עברו אונס אם לאו - כרגיל אצל "טמונה במסגרת" הזדון של הזייפנות מתחרה רק בטיפשות של חוסר הבנת הנקרא ולכן היא ערבבה מין שאינו במינו ..) אדם שפוי לא ימיר ניתוח לב פתוח בטיפול מדיקל-בידי.ס.מי ובאותה מידה סשן עם דום איננו תחליף לספת השרינק ( הפסיכיאטר והפסיכולוג ) . לתומי חשבתי שענין זה ברור כשמש. אבל הברור מאליו מתעוות לו שהוא מנח בידיים הלשות בזדון של "טמונה במסגרת" ודומותיה.
ההתרחקות מנשים פסיכוטיות מומלצת לדומים משום שאין ערך ל"מילת הביטחון" הנמסרת לסאבית פסיכוטית, ודום שתולה את יהבו ו"טענת החפות", שלו ב"מילת הביטחון" שנמסרה לסאבית פסיכוטית עלול לגלות בבוא העת שהוא הניח את חייו, אושרו וחירותו על קרן הצבי...

בקיצור תתרחקו ממטורפות ...וגם מזייפניות כמו "טמונה במסגרת" ודומותיה - מאלו גם מאלו לא תצמח לכם הישועה. תפארתו של דום איננה על שפחותיו השמנות, הכעורות והדחויות, כמו גם על אלו המטורפות. אלו ניתן להשיג 10 בגרוש וחצי. !!!

הייתי יותר משמחה לסכם את הדברים באיכס ( ובשקית הקאה ) אלא שמצאתי כמה דברים בבלוג שלך,על סאביות שהיו קורבנות של התעללות מינית. אותן סאביות שדעתן ''עלולה להיטרף עליהן '', אותן סאביות שאינן, לדבריך, מסוגלות לחוות אהבה אמיתית.

או, במילים אחרות,
כל סאבית שעברה התעללות מינית , לדבריך, הופכת לפרה/ כעורה / פסיכוטית / תלושה ושאינה יכולה לחוות אהבה.

אלו הם דבריך שלך. (הדגשתי בעבורך את הדברים הנ''ל, למען יקל עליך לקרוא ולהבין, וכדי שלא תאשים אף אחד /ת , כולל טמונה במסגרת, בכזבים.

או שמא, דעתך נשתבשה עליך ( הגיל ? העייפות המנטאלית ? גיבובי הסרק המתנשאים ונטולי התוכן ? ) ושכחת את דבריך שלך ?

''מי נוכח ברגע "מעשה האהבה " הבי.ד.ס.מי. ? - לכאורה שאלה פשוטה. הדום והסאבית שלו. אבל זה רק לכאורה. בחלל החדר שבו מתרחשת הסצינה הבי.די. ס. מית נוכחים גם דמויות אחרות, סמויות מן העין, בבחינת "הנוכחים-נפקדים " של "מעשה האהבה" הזה, ואלו הם כל "גיבורי ההיסטוריה " הלא-מכובדת של הסאבית החל מהאב-האונס שהשאיר צלקות בחייה של בתו, או לחילופין, החבר-האנס שהחליף את חווית האונס עם האב שלה, ואשר שניהם יחד "תרמו" כל אחד את חלקו לכך שעכשיו , בנסיון נואש של הסאבית שלך, למנוע מעשי אונס נוספים היא התנפחה למימדי מפלצת בבולמוס של זלילה בולימית בלתי נתנת לשליטה שגרמה לה לכך שהיא דומה יותר לפילונת או היפופוטם מאשר לאישה, מתוך תיקווה נואשת להרחיק מעליה עוד אנסים פוטנציאלים , עוד מתעללים סידרתיים, ואולי נוכח בחדר גם הבעל הנוכחי או הגרוש שלה, שלא הפסיק להטיל ספק בנשיותה "הפגומה " שזלזל ביכלותיה ובכישוריה המיניים והטיל דופי בחזותה, בתהליך של התעללות שיטתית וסידרתית - ועכשיו היא "משוכנעת" שהשפלתה עד עפר ומירוק סוליות הנעליים של הדום בלשונה - הוא אכן מה שבאמת ראוי ומגיע לה.

ואולי נוכחים בחלל החדר המלא בזעקותיה , גם הדמויות הבלתי נראות, של ילדיה שמאשימים אותה בחורבן המשפחה "האוהבת" בהרס נישואיה ובגירושין - ואשר גם הם "תרמו את חלקם " לתוך מסע הענשה העצמית הזאת שהביא לכך שעכשיו אתה יכול לפרגל אותה, לאנוס אותה בישבנה, לדחוף ויברטור ענק לעכוזה. להשתין בפיה.
והסאבית שלך, עיניה קשורות, והיא מתעקשת להרחיק ממוחה הקודח את הדמויות הללו של צללי העבר שלה שכל אחד מהם "תרם את תרומתו " להפיכתה לזבל אנושי בעיניך ובעיני עצמה.

והדום.?.. כרגיל. טיפש לא-קטן בזכות עצמו, עיוור וסומא , הוא אינו רואה את "הנפקדים-הנוכחים" מעברה של הסאבית שלו הממלאים את החדר. הוא משוכנע שכל זה בא לו "בזכותו שלו " ( אבל למעשה, מעשרות השיחות שהיו לי עם סאביות ברור שהדום הוא למעשה אדם עלוב, חסר עידון, אפס לא-קטן בזכות עצמו שלא יכול להרשות לעצמו להזמין את הסאבית לארוחה במסעדה ראויה, ולעיתים ..הוי לאותה בושה אין לו אפילו כלי רכב ראוי לשמו...ועל הנדיבות שהיא חלק בלתי נפרד מיכולתו של הדום להיות - נדיב ואכזר - הס מלהזכיר ), והרי כל קיומו של הדום הזה , איננו אלא בזכות "גיבורי העבר " הללו של הסאבית. כל אלו שהרסו בשיטתיות את חייה של הסאבית והביאו אותה למצב הזה שעכשיו , כפרה שמנה ומכוערת, היא מוטלת על רצפת החדר בתוך שלולית השתן של הדום שלה. טול מן הסאבית הזאת את עברה וכבר הדום מתפוגג לו באוויר , שהרי אין לדום קיום בזכות עצמו וכולו נובע וצומח ישירות מתוך העבר המזוויע של הסאבית.

והסאבית ? איך היא תתגונן מפני נוכחותם המצמררת והמבעיתה של "גיבורי עברה " ? - אך ורק באמצעות "האהבה" !!
.
למעשה האופן הנואש שבו נתלית הסאבית ב"אהבה" הזאת - הוא לא יותר מאשר נסיון נואש שלה להסב את מבטה מצללי העבר ומגיבוריו המבעיתים לעבר ההווה. היא " אוהבת" את מי שהיא נמצאת איתו עכשיו בחדר, המשתתף איתה עכשיו "במעשה האהבה" הזה. היא "אוהבת" את הנוכח בהווה, את הקיים. טלו ממנה את "האהבה" המדומיינת וההזויה הזאת, ואז היא נשארת עם צללי העבר , עם האב-האונס, עם החבר המתעלל, עם המורה המנצל-מינית - ועם העבר היא לא יכולה להתמודד. להישאר מול העבר משמעותו שדעתה תיטרף עליה.

ולכן, יהיה מה שיהיה, הסאבית נאחזת ב"אהבה" הזאת כטובע בקש. קראו שוב ושוב את הבלוגים של הנשלטות באתר הזה ותראו עד כמה הן דבוקות ל"אהבה" . "לא יכולות בלי אהבה", אין להן קיום ללא - "אהבה".

ולכן בעצם הסאבית לא ממש ממוקדת בדמותו של הדום שלה. היא לא "אוהבת " את הדום שלה. משום שספק רב אם היא בכלל מסוגלת לקלוט ולהעריך את דמותו. כל מה שהסאבית עסוקה בו הרי זה הנסתם של רוחות העבר המאיימים לשבש את דעתה כליל עליה, אחרי שכבר שיבשו את מיתאר גופה ואת צורתה החיצונית והפכו אותה למה שבקושי רב מזכיר דמות אישה.

וטרם דיברנו על דומים מנופחים... icon_rolleyes.gif
venus in our blood​(שולטת)

Re: Die Missachtungsfreilassung

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביוני 2007
טמונה במסגרת כתב/ה:
und die veranderten auch

כאמור, התרגום שמור עימי ומיועד לחבריי.

וגם:

Die Waherhit lasset frei
ד-מ-י-א-ן{נ}

מחזיר אהבות נשכחות

ד-מ-י-א-ן{נ} • 9 ביוני 2007
עוזרד כתב/ה:
איך שכחתי את "הסוגיה הנכבדה " הזאת שכרגיל מי שהחל בשירשורו של הכזב הזה איננה אלא אותה "טמונה במסגרת " שכותבת בזו הלשון : " הוא מטיף לכך שיש להתרחק מקורבנות אונס ולא רק אלא אף להרחיקן מהקהילה ( כי רק שרינק שלהן יסכים לדבר איתן וגם זה רק עבור כסף ) - ומיד מחרה אחריה עוד חוכמולוגית בצורת "רק אישה " הכותבת : " אשה שעברה אונס או כל סוג של תוקפנות נפשית ומשתמשת בבן -זוגה כ"שרינק" בלי כסף ולכן הוא מציע לגברים להתרחק מהן " - ( הוי העברית העלובה הזאת..) לא פחות ולא יותר. הבעיה היא כרגיל שאין לאמירות האלו ידיים ורגליים. מעולם לא כתבתי את זה . מה שכתבתי הוא ש"שדום שמעריך את עצמו ירחיק נפשו מהסאביות הלוקות בנפשן ושסשן עם דום איננו תחליף לספת השרינק ( הפסיכיאטר )."
זוהי טכניקה פשוטה של "טמונה במסגרת" שנתפסה כבר במעשה זיוף על ידי כאן וכידוע אם לא "תהרוג" זייפנים של ענין שולי כמו ציטוט מובאה שלא קיימת בספר כלשהו, סופך לעמוד מול הכזבים "הגדולים" כמו ענין "השרינק וכו" . מכיוון שעדת הכסילים והכסילות כאן לא מתעקשים ממש לקרוא את דברי, אלא משרשרים כאמת מסיני את הקביעות של "טמונה במסגרת" שלה כידוע יש כבר חשבון איתי נוכח גילוי הזייפנות הקודמים שלה , נוצר מה שנוצר.
על כן ראוי שוב להבהיר לטובת העצלנים כאן את עמדתי ביחס לסוגיה זו. ובכן , אם יש תופעה של סאביות שמתחרה בהיקפה ובגודלה בתופעת הרוב של הסאביות השמנות , הכעורות והדחויות הרי זו התופעה של "הסאביות הפסיכוטיות" ( כל אלו הנוטלות תרופות פסיכאטריות ואשר קיים סימן שאלה גדול על עצם שפיותן ) חמורה שבעתיים היא התופעה של סאביות שהן גם שמנות, כעורות ודחויות וגם פסיכוטיות - כאן יש לשאת רגליים ולהימלט ללא שהיות . המלצתי כאן, ואני שב וממליץ לכל דום, כמו לכל גבר, להתרחק מחברתן של אלו ( ולא משנה אם הן עברו אונס אם לאו - כרגיל אצל "טמונה במסגרת" הזדון של הזייפנות מתחרה רק בטיפשות של חוסר הבנת הנקרא ולכן היא ערבבה מין שאינו במינו ..) אדם שפוי לא ימיר ניתוח לב פתוח בטיפול מדיקל-בידי.ס.מי ובאותה מידה סשן עם דום איננו תחליף לספת השרינק ( הפסיכיאטר והפסיכולוג ) . לתומי חשבתי שענין זה ברור כשמש. אבל הברור מאליו מתעוות לו שהוא מנח בידיים הלשות בזדון של "טמונה במסגרת" ודומותיה.
ההתרחקות מנשים פסיכוטיות מומלצת לדומים משום שאין ערך ל"מילת הביטחון" הנמסרת לסאבית פסיכוטית, ודום שתולה את יהבו ו"טענת החפות", שלו ב"מילת הביטחון" שנמסרה לסאבית פסיכוטית עלול לגלות בבוא העת שהוא הניח את חייו, אושרו וחירותו על קרן הצבי...

בקיצור תתרחקו ממטורפות ...וגם מזייפניות כמו "טמונה במסגרת" ודומותיה - מאלו גם מאלו לא תצמח לכם הישועה. תפארתו של דום איננה על שפחותיו השמנות, הכעורות והדחויות, כמו גם על אלו המטורפות. אלו ניתן להשיג 10 בגרוש וחצי. !!!

מר עוזרד היקר

תראה,
אני חייב להגיב לדברים שכתבת כאן,ולא כי באמת אני רוצה
אלא רק בגלל שאני יכול,ובדיוק כמוך יש לי המון דעות חלקן טובות וחלקטן פחות,על סאביות סאבים נשים ואנשים מהקהילה ובכלל,
אני לא חכם גדול ,לא גאון , לא דיקטטור,ולא מתיימר להיות ,אבל זה אני .לי קל להודות בזה.אין לי מדינה לנהל או משפחה של עשרה ילדים לכלכל אם אתה מבין למה אני חותר..
ישנם אנשים שהם לצורך העניין ,לא נגיד חכמים גדולים ,אבל לא טיפשים.
ודעתם קלה עליהם ,ומסובכים ומתוסבכים חלקם כבדים יותר כבדים פחות.
ולהם קשה יותר להודות,במי שהם או נראה להם ש..הם רוצים לחיות את החיים,להתענג על הרגע,נשים כמו גברים.
ומגיע לו אדון ,לצורך העניין אדם,
ומנסה להחדיר בהם את דעתו המרירה ,הבנאלית ,המשעממת,הראציונלית כביכול,בו בזמן שמנסה לשכנע את עצמו שהוא צודק.
לכן ,אולי נראה לך שאתה חכם גדול ומבין הכל ויודע יותר ,אבל בעצם זה לא.
כי אתה לא מבין כלום!!!
אם היית מבין -היית רואה כמה נוחה לך הגישה לבקר כל הזמן ולקטר כל הזמן,
ופשוט להיות נפוח כמו שאתה עכשיו.
אם היית חכם יותר היית מנסה להעביר את המסר למי שאכן מעוניין לשמוע ,וצריך לשמוע מפיו של דעתן,רם מעלה שכמותך.
אם היית מבין שיש איזושהי בעייה במסר שאתה מעביר,היית לפחות מחכה עד תום תקופת ההסתגלות לכדורים,או חושב (!)(לפחות) לנסות אחרים.
אני לא יודע בן כמה אתה,לי אתה נשמע כמו ילד ,
אחד שמגלה עולם מגרה ומטריף ,קסום ושנוי במחלוקת,ובו בעת מוצא קושי להתהלך בו,כי בכל צעד ממשיך לגלות בעצמו,על עצמו את השוני.
והכי קשה ,הכי קשה זה שכבר לא כואב כמו פעם,ולכן כך גם משתמע הדבר.
אז אתה מנסה לפנטז,מה היה קורה אם ?
ואתה מנסה להבין מה הם מעשיך ושל אחרים בעולם ,וכיצד הם בוחרים להתעלם מהגלוי ולטעום מהחבוי.
ומנסה לשכוח ולהניא אותם מנסיונם המר ,טוען כי לטובתם הדבר,והנסיון מדבר מפיך.שמח כל כך בחלקך ,ובאטימותך לא תופס בכלל שכל אחד הוא יצרי,הוא אנושי,בדיוק כמוך.
והיא לא משנה כלל שנינותך ,חוכמתך,תפיסתך,הצורה בה אתה מעלה את הסוגיות שלך.
ולא רק בגלל שכולם דפוקים מסביב ולא מסוגלים להבין,אלא אולי מכיוון שיודעים ומבינים ,אבל יש בהם את ההגינות ואת המוסר לחיות את חייהם באין מפריע.ולא לכפות דעתם על אנשים אחרים.ולשכוח כשצריך.
מבחינתי אתה לא שונה מאדם שעבר התעללות.
ונסתר הוא כעין הסערה.
נושא על צווארך טראומות בדיוק כמו כל קורבן לתפיסתך האישית.
ואתה בדיוק כמו גזרה טראומטית לכל אשר תפנה.
אתה מבין ,אתה תגיד נגזרת,אני אגיד גזרה.
צר לי,אם דבריי נשמעים ...
צר לי שאני בכלל כותב את הדברים האילו,לאדם שכל רצונו הוא בקצת תשומת לב.
ודע לך
שאתה מאוד חשוב לנו ויקר,אוהבים אותך מאוד,חושבים עליך הרבה.
ואומרים עליך רק דברים טובים!

נ.ב
הבנתי אותך.
בעניין השרינק...
ואז הבנתי שאתה מדבר על משהו אחר לגמריי.
אז ראית- הבנתי אותך עוד קצת.פעמיים.
אתה לא גאה בעצמך?? (:: icon_eek.gif

icon_twisted.gif

לדעתי אתה רגיש מדי.
אולי..טיפה יותר מדי..
Agni​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 10 ביוני 2007

Re: גם אני בקבוצת המתאפקים

Agni​(מתחלף) • 10 ביוני 2007
מאלפת בשוט ומבט כתב/ה:
האם איפוק קבוצתי יכול להחשב לסוג של עינוי בדסמי פומבי?
Q

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
icon_lol.gif

public WTF?!!
השאלה לאילו קבוצות מהגרים את מתייחסת כמובן.
האם מחיקת שרשור ללא הודעה מוקדת היא מעשה דמוקרטי, או דיקטטורי?
תשובות:
בקרוב....יקרה לך.....משו...טופ.
זבל.