בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחת מין

Josephin​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2007

לא כל כך מסכימה איתך

Josephin​(לא בעסק) • 20 ביוני 2007
פרנקי{Queen M} כתבת
אם זה לא יהיה משפיל זה לא יהיה בדס"מ
לדוגמא
לאישה שאינה שפחה תגיד : "תעמדי על ארבע בבקשה ותפשקי את הרגליים" תוך שאתה נותן לה נשיקה
לשפחה את אותו המסר תעביר באופן כלהלן: "לעמדה כלבה! " מלווה בספנק/סטירה/הצלפה.

מספיק שהוא יגיד על 4 לא תמיד יש צורך בספנקינג וכו ואני על 4 כמו חתולה טובה מקשקשת בזנב icon_smile.gif

כל אדם אובייקטיבי יגיד שהאקט השני הוא משפיל.

כל אדם שאינו נמצא בתחום, וונילי, שאינו יודע מה זה בדסמ ומה המשמעות שלה יגיד שזה משפיל , האם אדם שלא נימצא בתחום יכול להיות אוביקטיבי?
מה תעדיף אישה שבעניין בדס"מ ? כמובן את השניה.
האם היא תרגיש מושפלת ? כן.

היכן ההשפלה בזה שאת שלו בזה שאת עושה את זה למענו כי ככה הוא רוצה כי ככה הוא אוהב ובפרט עם זה נעשה באהבה ומאהבה ,אני לא רואה בזה השפלה
האם היא תהנה מזה ? כן.

ברור ,אחרת מה יש לה לעשות כאן, לא משחקים כאן בקקה ,אולי שאולי יש כאלה שכן, שיהיה להם לבריאות icon_smile.gif

האם זה יגרע מהערך העצמי שלה כבן אדם ? לא . וזאת בהנחה שהסיטואציה היא בדסמית , ובדובר באישה שפויה שמבינה את מהות ההסכמה כמו גם האפשרות לחזור ממנה בכל רגע (מילת בטחון כאילו ...)

מסכימה לכל מילה , חקוק בסלע
Brave Dwarf
לפני 17 שנים • 20 ביוני 2007
Brave Dwarf • 20 ביוני 2007
(בשוליים העליונים בעיפרון שקוף: טוב, נו אם כבר התחלנו עם הקטעים התפלים, אז אני חוזר בי לגבי סטנד-אפ. זה כאן. זה לא בכנסת. זה כאן ובהרבה יותר מצחיק. )

-----------------------------------------------------------------------------------

פרנקי, חזרה אליך,

ציטוט: לאישה שאינה שפחה תגיד: "תעמדי על ארבע בבקשה ותפשקי את הרגליים" תוך שאתה נותן לה נשיקה
כל אדם אובייקטיבי יגיד שהאקט השני הוא משפיל. מה תעדיף אישה שבעניין בדס"מ ? כמובן את השניה

את בטוחה שזה מה שהיא תעדיף תמיד? ומה אם לאדון שלה נשבר להישמע 24 שעות ביממה כמו ערס שרק לפני רגע השתחרר מהרצועה ולצרוח בקולי קולות: "תעמדי על ארבע זונה! כוסומו! ולהצהיב פנים וללכסן עיניים תוך כדי? [סוּמוֹ (ביפנית: 相撲) הוא ענף ספורטיבי, בו מתקיים קרב מגע בין שני מתאבקים גדולי גוף עם ציצים (נקראים: ריקישי. הלוחמים לא הציצים.) הנאבקים בתוך זירה עגולה ולובשים טיטול.] ומה אם גם לו בא קצת שקט בחיים. מה אם הוא יגיד לה: "אנא, התייצבי על ארבעותיך, אהובתי." מתוך ידיעה שהם כבר נלחמו בזירה וזכו בכל מדליות הסומו והתארים האפשריים, ושהיא תישמע לו לא פחות אם ילחש ולא יצרח, אם יגיד בבקשה ולא יקלל, כי היא שפחתו, וזהו רצונה?

האם במקרה שכזה כל השפחות בעולם, לדעתך, ירקו בפניו של אדונן, סרבן הסומו, וילכו לחפש בדס"מ אמיתי בבת ים במלעיל?

למען הסר ספק ושיערות של החתול: חלק כן.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2007
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 21 ביוני 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
(בשוליים העליונים בעיפרון שקוף: טוב, נו אם כבר התחלנו עם הקטעים התפלים, אז אני חוזר בי לגבי סטנד-אפ. זה כאן. זה לא בכנסת. זה כאן ובהרבה יותר מצחיק. )

-----------------------------------------------------------------------------------

פרנקי, חזרה אליך,

ציטוט: לאישה שאינה שפחה תגיד: "תעמדי על ארבע בבקשה ותפשקי את הרגליים" תוך שאתה נותן לה נשיקה
כל אדם אובייקטיבי יגיד שהאקט השני הוא משפיל. מה תעדיף אישה שבעניין בדס"מ ? כמובן את השניה

את בטוחה שזה מה שהיא תעדיף תמיד? ומה אם לאדון שלה נשבר להישמע 24 שעות ביממה כמו ערס שרק לפני רגע השתחרר מהרצועה ולצרוח בקולי קולות: "תעמדי על ארבע זונה! כוסומו! ולהצהיב פנים וללכסן עיניים תוך כדי? [סוּמוֹ (ביפנית: 相撲) הוא ענף ספורטיבי, בו מתקיים קרב מגע בין שני מתאבקים גדולי גוף עם ציצים (נקראים: ריקישי. הלוחמים לא הציצים.) הנאבקים בתוך זירה עגולה ולובשים טיטול.] ומה אם גם לו בא קצת שקט בחיים. מה אם הוא יגיד לה: "אנא, התייצבי על ארבעותיך, אהובתי." מתוך ידיעה שהם כבר נלחמו בזירה וזכו בכל מדליות הסומו והתארים האפשריים, ושהיא תישמע לו לא פחות אם ילחש ולא יצרח, אם יגיד בבקשה ולא יקלל, כי היא שפחתו, וזהו רצונה?

האם במקרה שכזה כל השפחות בעולם, לדעתך, ירקו בפניו של אדונן, סרבן הסומו, וילכו לחפש בדס"מ אמיתי בבת ים במלעיל?

rffl.gif
Josephin​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2007
Josephin​(לא בעסק) • 21 ביוני 2007
Nymphaea כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

פרנקי, חזרה אליך,

rffl.gif
רק עכשיו ראיתי icon_rolleyes.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 22 ביוני 2007
פרנקי כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
אולי כי שאלת לא על מערכת יחסים בדס"מית אלא על שפחת מין. כי שפחת מין אכן משמשת לדבר אחד וספציפי. BDsM IMAO לעומת זאת, טומן בחובו הרבה יותר.

בעיני להיות שפחת מין מהווה יחסים בדס"מיים.
אם שפחת מין זה לא בדסמ אז מה כן ?

newoldone:
ציטוט: ואני תוהה למה את קוראת לזה "קשר משפיל" (אך הדוק).
הקשר יכול לכלול בתוכו אלמנטים של השפלה, אם זה מה שמתאים לבני הזוג, והוא יכול שלא.
לדעתך להיות שפחה זה כשלעצמו משפיל?

להיות שפחה - זה משפיל , ביחס ליחסים נורמטיביים. כמובן , שהשפלות , על כל סוגייהן , אם הן בהסכמה ומסבות הנאה לשני הצדדים, אין בהן פסול.
מה שאני רוצה להגיד בעצם, הוא שאם אישה משמשת כשפחה מבלי הבנה קוגנקטיבית שמדובר באקט משפיל לשם סיפוק או הגשמה עצמית כלשהי, אז לא מדובר כאן על בדס"מ , אלא בהפרעת אישיות וערך עצמי נמוך.

אבל אנחנו סוטים מהנושא...

אני מעדיף במקום להגיד שיפחה נשלטת.שפחות היה בתנ''ך.

לי גם מפריע לקרוא לאשה שפחה.

אין שום דבר משפיל ,תלוי איך מסתכלים על זה ואין שום חוקים.
אם לי תהיה חברה נשלטת כן כן אני אלקק לה את הרגלים וילקק לה את הכוס כי אני
נהנה מזה ,אז בגלל שאני מאסטר אני לא אמור לעשות את זה כי היא חייבת להיות מושפלת?

זה נראה לי הסחפות איפה כבוד האישה בעסק הזה אם ניקרא לנשלטות מושפלות?

אני חושב שמי שיש לו נשלטת חייב כמו שהוא מצליף גם לפנק וללטף כי הרי אנחנו בני אדם.
לפחות כך אני מרגיש.