בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לילות שלישי בדאנג'ן מבאסים את התחת ולא שווים את עלות המונית

aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 21 ביוני 2007
aka BODYGUARD • 21 ביוני 2007
שמע, תוכון...

יודע שלא כוונה רעה היתה בראשך בפתיחת הפוסט הזה
ומאמין שבאמת זה כואב לך..

אבל.

אני זוכר ימי שלישי בדאנג'ן שאי אפשר היה לדחוף שוט פנימה

מקום דחוס עד אפס מקום.

אין קשר לבעלי המקום,מפעיליו,המברמנים בו,המאבטח בחוץ
ולשאר בעלי תפקידים אפשריים . התפוסה במקום נקבעת על ידי הקהילה,
לפחות הסו קולד קהילה. מי שמצביע ברגליים ומדיר רגליו מהמקום
שאין ספק שמעולם היה הבית של הבדס"מ בישראל, שלא יתלונן שיגלה
שיום אחד יש בו מעט בליינים.

כל הטיעונים על קושי באמצע השבוע נכונים אולי ,קטונתי מלהכנס
לחייהם האישיים של אנשי הלימודים והעבודה, ושוב, הכל יחסי,
וניתן להשקיע בשלישי אחד בחודש ולהגיע.

החישובים הכלכליים שהוצגו מדהימים ! זה אפילו יוצא זול יותר
ממנוי זהב בכלוב !!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

לסיכום-
כל אחד/ת וההעדפות הפרטיות לגבי צורת ומקום הבילוי ,
כמובן גם בעניין לוח הזמנים.
מבחינתי, וזה קרה לפני חודש וקצת, לאחר זמן מועט גיליתי
שהלאונג' נותר שלי ושל הלולינקה..פלוס ברמנית צמודה..

באותו מחיר קיבלתי מקום פרטי,ברמנית צמודה, מוסיקה
ונהנתי בטירוף. (חושב שגם הנסיכולה.. icon_wink.gif ..)

ומשפט אחרון ברצינות:
למקום יש עלויות, כל פתיחת דלת עולה אוטומטית אקסטרא
מעבר לשכירות וארנונה. מקום שלא יכסה עלויות ייסגר-ככה זה
בעולם העסקים למי שלא בדיוק מבין את המשמעויות....
עם כל הכבוד והסימפטיה זה עולם קשוח ואכזרי.

צאו לבלות אנשים.החיים קצרים מדי להתלונן.
המלט
לפני 17 שנים • 22 ביוני 2007
המלט • 22 ביוני 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
הטיעון שאנשים לא באים בימי שלישי כי זה אמצע השבוע וצריך לקום לעבודה בבוקר של יום רביעי נשמע הגיוני, והייתי נוטה לקבל אותו אלמלא ראיתי במו עיניי, בעבר הלא רחוק, איך במשך חודשים ארוכים המועדון היה מלא כמעט בכל יום שלישי, כש-90% מהאנשים הם חברי הקהילה. אגב, באותם ימים, למרות שבאופן רשמי ימי שלישי לא היו סגורים רק לקהילה, מאחר והם היו הרוב הם אלה שנתנו את הטון והכתיבו את האופי של הערבים. ללא גבולות ומתמסרת הסבירו יפה למה כרטיס המועדון משתלם מאוד, אפילו אם אתם מבקרים במועדון רק לעיתים רחוקות, ולכן גם נושא התשלום בכניסה לא רלוונטי לימי שלישי.

אז זה לא בגלל אמצע השבוע ולא בגלל התשלום בכניסה. אז מה כן?

לסע"ע, אז מה אתה אומר, שבעבר הלא רחוק ראית במו עיניך בכל שבוע
אנשים מהקהילה שנשארו עד שלוש ארבע בבוקר ואח"כ קמו לעבודה בשבע-שמונה בבוקר,
ובגלל זה אתה לא מקבל את הטיעון הזה? אני מודה כי גם בלי הצורך להוציא ילדים לבית ספר
החל משבע בבוקר בימי רביעי, בילוי במועדון בימי שלישי מ 12:30 עד שלוש - ארבע די דופק
לי את יום רביעי. במקום אחר הערת כי פעם היו מתכנסים ב 22:00. אני משוכנע שאם זה היה
המצב כיום, הרבה יותר אנשים היו מגיעים. לא בדקתי מספרית, אבל נראה לי שיש די הרבה
אבות ואמהות בקהל המבקרים הפוטנציאלי של המועדון. הדוגמאות של פאבים אחרים
שפתוחים בתל-אביב באמצע השבוע עד לשעות הבוקר לא כל כך רלבנטיות - משום שבמקרה
שלנו הקהילה היא מאד קטנה, והגרעין הקשה שלה עוד יותר קטן, ויש בו שונות גדולה
ביחס לסדרי עדיפויות. אם להיות יותר ספציפיים -- אנשים שיש להם בחיים עוד כמה דברים חוץ
מאשר סשן של ליידי רד, (גם אם הוא שובר מוסכמות!!!!!!) יש להם בעיה: וכאשר האפשרות היחידה
היא להגיע ב 12:30 בלילה, אחרי יום עבודה מלא, ואחרי ערב עם ילדים, כולל תמיכה מוסרית
בהכנת שיעורי בית, ארוחת ערב, מקלחת, ואולי איזה רבע שעה של שקט נפשי עם כוס קפה
בשירותים, כי רק שם לא מפריעים לך, ומי בכלל יכול לישון שעתיים לפני המועדון -- וכל
זאת במחשבה שהבילוי עשוי להתארך עד ארבע ואז מתחיל בשבע יום ארוך נוסף -- במצב ענינים
זה לא מפליא אותי שמיגזר שלם מתוך הגרעין הקשה שבלאו הכי קטן באופן שערורייתי, פשוט יוצא
מהמשחק. מה לעשות לסע"ע, לא כולם חייים באותו סגנון.

לסיכום:

1. קהילה קטנה מדי, שונות גדולה מאד ביחס לסגנון חיים וסדרי עדיפויות.
2. הקדמת פתיחת השערים תגדיל באופן משמעותי את מספר הבאים בימי שלישי.
קליבר​(שולט)

מילא נכנסת לי בעתון של הבוקר

קליבר​(שולט) • 22 ביוני 2007
Olive כתב/ה:
ונוס,

מאז שאני מכיר את המועדון תמיד היו תקופות יותר מוצלחות וגם תקופות של שפל באנרגיות במועדון שלאו דווקא קשורים למה עושה ההנהלה.
המועדון שרבים מאיתנו רואים בו את הבית, הוא תוצר של מה שעושים ממנו, לא רק בעלי המועדון אלא גם אנחנו הבליינים.

מישהו פעם אמר שאם הוא משתעמם, הוא יוצר את הסנסציה בעצמו ומי כמוני יודע שיש לילות שם כמו בכל מקום שבהם יש פחות זרימה.
מצד שני מי כמוך יודע שלפעמים דווקא בלילות האלו יש אפשרות לצאת גדולים ולהחיות את המקום באיזה סשן ספונטאני ומלהיב.

אישית גם אני חטאתי בזה שלא הגעתי לאחרונה כי הייתי עסוק (אני יודע שזה לא תירוץ).

נתראה שם בסופ"ש ?

אבל לגנוב לי לי את כל המילים מהפה ?
[B][B] אני מסכים עם כל מילה שמר אוליב כתב ואמר כמאמר המשפט " Make it happen " ...[/B]
spectro
spectro • 22 ביוני 2007
המלט כתב/ה:

ערב עם ילדים.
icon_redface.gif
מביט לרגע

מסכים עם כל מילה

מביט לרגע • 22 ביוני 2007
המלט כתב/ה:
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
הטיעון שאנשים לא באים בימי שלישי כי זה אמצע השבוע וצריך לקום לעבודה בבוקר של יום רביעי נשמע הגיוני, והייתי נוטה לקבל אותו אלמלא ראיתי במו עיניי, בעבר הלא רחוק, איך במשך חודשים ארוכים המועדון היה מלא כמעט בכל יום שלישי, כש-90% מהאנשים הם חברי הקהילה. אגב, באותם ימים, למרות שבאופן רשמי ימי שלישי לא היו סגורים רק לקהילה, מאחר והם היו הרוב הם אלה שנתנו את הטון והכתיבו את האופי של הערבים. ללא גבולות ומתמסרת הסבירו יפה למה כרטיס המועדון משתלם מאוד, אפילו אם אתם מבקרים במועדון רק לעיתים רחוקות, ולכן גם נושא התשלום בכניסה לא רלוונטי לימי שלישי.

אז זה לא בגלל אמצע השבוע ולא בגלל התשלום בכניסה. אז מה כן?

לסע"ע, אז מה אתה אומר, שבעבר הלא רחוק ראית במו עיניך בכל שבוע
אנשים מהקהילה שנשארו עד שלוש ארבע בבוקר ואח"כ קמו לעבודה בשבע-שמונה בבוקר,
ובגלל זה אתה לא מקבל את הטיעון הזה? אני מודה כי גם בלי הצורך להוציא ילדים לבית ספר
החל משבע בבוקר בימי רביעי, בילוי במועדון בימי שלישי מ 12:30 עד שלוש - ארבע די דופק
לי את יום רביעי. במקום אחר הערת כי פעם היו מתכנסים ב 22:00. אני משוכנע שאם זה היה
המצב כיום, הרבה יותר אנשים היו מגיעים. לא בדקתי מספרית, אבל נראה לי שיש די הרבה
אבות ואמהות בקהל המבקרים הפוטנציאלי של המועדון. הדוגמאות של פאבים אחרים
שפתוחים בתל-אביב באמצע השבוע עד לשעות הבוקר לא כל כך רלבנטיות - משום שבמקרה
שלנו הקהילה היא מאד קטנה, והגרעין הקשה שלה עוד יותר קטן, ויש בו שונות גדולה
ביחס לסדרי עדיפויות. אם להיות יותר ספציפיים -- אנשים שיש להם בחיים עוד כמה דברים חוץ
מאשר סשן של ליידי רד, (גם אם הוא שובר מוסכמות!!!!!!) יש להם בעיה: וכאשר האפשרות היחידה
היא להגיע ב 12:30 בלילה, אחרי יום עבודה מלא, ואחרי ערב עם ילדים, כולל תמיכה מוסרית
בהכנת שיעורי בית, ארוחת ערב, מקלחת, ואולי איזה רבע שעה של שקט נפשי עם כוס קפה
בשירותים, כי רק שם לא מפריעים לך, ומי בכלל יכול לישון שעתיים לפני המועדון -- וכל
זאת במחשבה שהבילוי עשוי להתארך עד ארבע ואז מתחיל בשבע יום ארוך נוסף -- במצב ענינים
זה לא מפליא אותי שמיגזר שלם מתוך הגרעין הקשה שבלאו הכי קטן באופן שערורייתי, פשוט יוצא
מהמשחק. מה לעשות לסע"ע, לא כולם חייים באותו סגנון.

לסיכום:

1. קהילה קטנה מדי, שונות גדולה מאד ביחס לסגנון חיים וסדרי עדיפויות.
2. הקדמת פתיחת השערים תגדיל באופן משמעותי את מספר הבאים בימי שלישי.

תודה המלט , חסכת לי הקלדה .
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 ביוני 2007
לא סתם עוד עבד.....

ראיתי אותך מתבטא המון פעמים למען ההגינות והשוויון.........

מפתיע אותי שאתה תתמוך בהצעה שאומרת בו נכניס נשים חינם........

מעבר לעובדה שזה מעצבן אותי בתור גבר, ושזו אפליה.......זה בעצם אומר דבר די ערסי....תביאו תכוסיות שיעשו פה לגברים שמח.....

אני בעד שוויון.......

רוצים להביא אנשים "יפים" למועדון.....סבבה.......תביאו כמה דוגמנים דוגמניות ביחד שיעשו לכם יפה בעיניים.....

אני אולי נשמע קטנוני.....אבל לי זה באמת מפריע..
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 22 ביוני 2007
טאבי, אני לא חושב שללסע"ע יש כוונות ערסיות .

האיזון בין המינים חשוב מהרבה סיבות, ובמצב הנוכחי יש רוב זכרי בדרך כלל.
מעבר לזה, כלל בלייני ידוע הוא שהבחורים (גם היפים) באים בעקבות הכוסיות. כך שכשמציעים כניסה חינם לנשים זה מעלה גם את ההיענות הגברית.

גם ההצעה להקדים את השעה נשמעת לי שווה נסיון, למרות שבמשך זמן לא מבוטל היתה היענות יפה בלילות שלישי, וזה לא שאז היה מונהג בארץ יום שבתון לבדסמים בימי רביעי (שזה גם רעיון לא רע בכלל, אולי שווה לנסח הצעת חוק icon_wink.gif ) אוסיף גם שאני באופן אישי מתגעגע למלכות הבית שתמיד היוו סוג של "ביטוח אקשן" וגם "ביטוח כוסיות".

פתחתי את השרשור במטרה לעורר דיון בנושא, ולבסס את ההכרה שמה שקורה עכשיו בימי שלישי זה *לא* טוב. אני מאוד שמח לגלות שאני לא יחיד בדעתי, ושלרבים עדיין איכפת.
devilwitch.gif
פרנקי
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2007
פרנקי • 23 ביוני 2007
אני מאד רוצה לבוא לפעמים בימי שלישי אבל לרוב לא מצליחה להשאר בהכרה עד חצות, חצות וחצי שזה הזמן בו צריך לצאת מהבית.
או אם אני מנסה לישון קצת לפני , לא מצליחה לקום אחר כך.
פתיחת דלתות מאוחרת היא לא הסיבה היחידה.
התקופה האחרונה היתה עמוסה במסיבות
זה כבר לא רק פעמיים בשבוע , והיית בוחר אם לבוא ביום ג' או ביום ה'
לאחרונה היית צריך לבחור בערך בין הימים ג'-שבת כמעט כל שבוע.
החגים, ההפנינג התישו, וגם עונת הים נפתחה
(מנהל בר אחד בפלורנטין מסר כי חודש יוני חלש זאת מגמה רב שנתית בכל מקומות הבילוי שלא על חוף הים )
מיתוסית​(שולטת)
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2007
מיתוסית​(שולטת) • 23 ביוני 2007
יש יותר מידי מסיבות
ביותר מידי מועדונים
ביותר מידי ימים..

רוב האנשים לא יכולים להרשות לעצמם לצאת כמה פעמים בשבוע למועדונים ולשלם כניסה בכל פעם כולל אלכוהול ואל תשכחו את הצפונים שצריכים לנסוע לפחות שעה, שעה וחצי לכל כיוון כולל דלק וכו'...

אני כבר מתבעסת לצאת למועדוני בדסמ- גם כי ריק וגם כי אני אף פעם לא יודעת מי בא לאן...
פעם הייתי יודעת שיום שלישי אני באה ורואה את כל החבר'ה. היום אני יודעת שאו שהם באים שלישי או חמישי או שישי ואם אני כבר יוצאת יום שישי אז חצי יוצאים לדאנג'ן וחצי לנו לימיט ויש מחנות שמתפצלים וכך יש פחות אנשים בכל מועדון ופחות אנשים מוכרים וזה אחד הדברים שמבעסים אותי, כי אחד הדברים שהכי אהבתי בדאנג'ן זו אווירת "מועדון החברים" שזה משפחתי ומכירים אנשים שם - בניגוד למועדון רגיל שלא מכירים אף אחד..

אני חושבת שאם לא חינם ביום שלישי, לפחות שישימו סכום סמלי יותר של שלושים שקל כניסה, שיפתחו מוקדם יותר...
אולי שיפסיקו את יום שישי...

הקהילה רק מפסידה מזה. אין מספיק אנשים שמבלים במועדוני בדסמ בשביל כל כך הרבה ימים...

חבל.