צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עודו בודד

Josephin​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 23 ביוני 2007
Josephin​(לא בעסק) • 23 ביוני 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
יש, גוני. אבל לא אצלי (הזיכרון כבר לא מה שהיה, אמרנו). אולי אם עוד מישהו שמר איזה סיפור שלי וישלח לי, או אם אכתוב דבר מה שמתקשר עם בדס" מ, אפרסם פה כמובן. לא במגזין, לא רק אישה, מסיבה אחת פשוטה - אני בעצמי לא קורא בו. (-:

אגב, לי תמיד היה הרושם שבמגזין נכתבים דברים רציניים יותר ולכן הוא עובר את בדיקתם ואת אישורם של בעלי הפורום. טעיתי?

יש לי יש יש לי רעיון , אני מקושרת icon_smile.gif ,אנסה את מזלי לאתר עוד דברים שכתבת , יש תשלום בעד האגרה ננסון? icon_smile.gif
Josephin​(לא בעסק)
נסיתי ולא הלך, כשלון מוחץ, כפי שאמרנו חכמנו "נו, שויין" תצטרך לכתוב מחדש ננסון icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 ביוני 2007
חתולה פראית כתב/ה:
נסיתי ולא הלך, כשלון מוחץ, כפי שאמרנו חכמנו "נו, שויין" תצטרך לכתוב מחדש ננסון icon_smile.gif

מאוד לא יפה להגיד למישהו "אמרתי לך", אבל אמרתי לך. זה היה שקוף. לא נורא, קורה. )-:
עכשיו כבר הכל תלוי בדויד.

(חכמיכם קצרים כי חכמינו אמרו: מגולגל זאל ער ווערן אין א לאמפ - בייטאג זאל ער הענגען און ביינאכט זאל ער ברענען.)
מרג'נה
מרג'נה • 23 ביוני 2007
מצחיק ומגניב!!

העם דורש עוד והעם דורש תרגום. icon_razz.gif
מה זה היידיש הזאת? icon_wink.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
Josephin​(לא בעסק)
Brave Dwarf כתב/ה:
חתולה פראית כתב/ה:

מאוד לא יפה להגיד למישהו "אמרתי לך", אבל אמרתי לך. זה היה שקוף. לא נורא, קורה. )-:
עכשיו כבר הכל תלוי בדויד.

(חכמיכם קצרים כי חכמינו אמרו: מגולגל זאל ער ווערן אין א לאמפ - בייטאג זאל ער הענגען און ביינאכט זאל ער ברענען.)

אפשר תרגום? למה מעבר ל- נו שויין וגורנישט אני לא יודעת כלום , לפחות נסיתי זה גם משהו ,לא?
ואני סומכת על דויד
icon_wink.gif