סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור קטן - גאה בך שפחתי....

פעם פרח​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 3 ביולי 2007
פעם פרח​(נשלטת) • 3 ביולי 2007
מאחלת לה מזל טוב ובהצלחה בדרכה החדשה. birthday.gif

ולך אני מאחלת שתיקח בקלות את התגובות בשרשור הזה
icon_rolleyes.gif
דובדבן

מיוחדת רק תיקונים קטנים

דובדבן • 3 ביולי 2007
מיוחדת. כתב/ה:
את התואר בפסיכולוגיה שלה?
אחרי כל ההשקעה ועוגמת הנפש {בטח הושיבו אותך עם בני הדודים מפקיסטן} שספגת בג'נטלמניות כבירה- מגיע לך טיפול פסיכולוגי טוב על חשבון הכלה ובעלה שיחיה. לכן, לא הייתי ממהרת לאשר לה שחרור ממערכת היחסים שלכם, שכן את התואר בפסיכיאטריה טרם השלימה ואילו "בגידה" תהייה מושלמת רק כשזו תלד את ילדם השני ותזמין אותך להיות המוהל, הסנדק, והאיש שעל שמו יקרא העולל.

המשפט "אני חיב לומר לכם שלא ניתקלתי במישהי עם ציתנות מלאה ללא כל הסתייגויות. כל מה שחפצתי לעשות בה, עמדה ללא כל דופי ומנגד דאגתי תמיד לצפר'ה בהתאם" כל כך שיעשע אותי, עד שיכולתי לראות בעיני רוחי הטרוטות פלוגת סאביות בטקס הענקת כנפיים.

מקווה שחוץ מצ'ק שמנמן כתבת לה גם ברכה המסתיימת ב"קשה יש רק בלחם" ו"סיום מסלול סאביות 07".

שורה שלוש מילה ראשונה: גנטלמ'ניות
שורה אחרונה לפני הסוף: סיום מסלול סאביות 07: מסלול האפסורד.
מUחדת

Re: מיוחדת רק תיקונים קטנים

מUחדת • 3 ביולי 2007
דובדבן כתב/ה:
מיוחדת. כתב/ה:
את התואר בפסיכולוגיה שלה?
אחרי כל ההשקעה ועוגמת הנפש {בטח הושיבו אותך עם בני הדודים מפקיסטן} שספגת בג'נטלמניות כבירה- מגיע לך טיפול פסיכולוגי טוב על חשבון הכלה ובעלה שיחיה. לכן, לא הייתי ממהרת לאשר לה שחרור ממערכת היחסים שלכם, שכן את התואר בפסיכיאטריה טרם השלימה ואילו "בגידה" תהייה מושלמת רק כשזו תלד את ילדם השני ותזמין אותך להיות המוהל, הסנדק, והאיש שעל שמו יקרא העולל.

המשפט "אני חיב לומר לכם שלא ניתקלתי במישהי עם ציתנות מלאה ללא כל הסתייגויות. כל מה שחפצתי לעשות בה, עמדה ללא כל דופי ומנגד דאגתי תמיד לצפר'ה בהתאם" כל כך שיעשע אותי, עד שיכולתי לראות בעיני רוחי הטרוטות פלוגת סאביות בטקס הענקת כנפיים.

מקווה שחוץ מצ'ק שמנמן כתבת לה גם ברכה המסתיימת ב"קשה יש רק בלחם" ו"סיום מסלול סאביות 07".

שורה שלוש מילה ראשונה: גנטלמ'ניות
שורה אחרונה לפני הסוף: סיום מסלול סאביות 07: מסלול האפסורד.

icon_lol.gif
kaly
kaly • 3 ביולי 2007
אי אפשר לשפוט אדם ואת ערכיו.

במיוחד אתה,חואן.

בפעם האחרונה שבדקתי לא קיבלת את התואר "שופט האנושות" ואין לך שום זכות לשפוט אותם. חפש לעצמך חיים.

זו המערכת יחסים שלהם,אנחנו לא יודעים אם האדון בעצמו נשוי(סביר להניח שכן)
וכל אחד יעשה מה טוב לו.

שניהם בוגרים ומודעים למעשים שלהם-ככה טוב להם,מי אנחנו שנשפוט אותם.

או לאחל מזל טוב לרגל החתונה או לסתום את הפה. את הביקורת ה"חמה" תשמרו לשרשור שיעסוק בנשואים/ות בקשר בדס"מי מחוץ לנישואים...(כאילו יהיה שירשור כזה,חצי מהכלוב לפחות נשוי ועושה את זה מאחורי הגב)
מUחדת

נפלאות התבונה הבדס"מית.

מUחדת • 3 ביולי 2007
kaly כתב/ה:

אולי, אבל אפשר לשפוט אדם לפי ערכיו.

אם נתנו את דוגמת הדום הנשוי, בואי נישאר רגע בזה. עניין המוסר הכפול. ברור שעכשיו יכתבו חמש מאות הודעות גינוי בנוסח "כולכם מתחסדים! אתם לא מבינים! בדס"מ זו מערכת אחרת {אהה} שאינה עומדת בסטנדרטים של מערכות יחסים "רגילות" {ברור}".
אז יגידו.

בכל אופן, ניתן לשפוט אדם לפי מעשיו, דבריו, אמות המוסר שלו ועוד, וכל אחד מאיתנו בהחלט שופט אחרים לפי הפרמטרים האלו. לזעוק "אסור לשפוט אנשים" זה אומנם פוליטיקלי קורקט אבל לא מאוד אפשרי כאשר אתה אדם בעל דעה. תודה לאל, רובנו כאלה. חוץ מסאביות אקסטרימיות- שלהן, הרי, אין דעות, צרכים ורצונות.

למה שלא אשפוט מישהו שבראש סדר היום הסאדומזוכיסטי שלו עומדת מסירות ונאמנות מוחלטת- כאשר הוא בעצמו מצמיח קרניים על אחרת? למה אמות המוסר כאן שונות מאמות המוסר המקובלות? לבגוד באישתך זה לגיטימי כי את/ה בדס"מי/ת? לבגוד בבעלך לעתיד לגיטימי כל עוד את עושה את זה עם שולט?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 ביולי 2007
kaly כתב/ה:

למה לא?

אולי אי אפשר לומר "הערכים שלי טובים באופן מוחלט מהערכים שלך", אבל אפשר לומר "הערכים שלך מנוגדים לשלי ולכן יש לי ביקורת עליהם". למעשה, נדמה לי שכולנו עושים את זה כל הזמן, וטוב שכך. נגיד, אם גבר כלשהו מחליט שבא לו להכות את אשתו, אני לא אגיד "שיעשה מה שטוב לו" או "ככה טוב לו, מי שאני שאשפוט אותו", ואני מאמין שגם את לא (הערה: נכון שבדוגמה שלי אין הסכמה, אך גם בעל נבגד לא נתן את הסכמתו).

כשלעצמי, אני חושב שאחד המנהגים היפים ביותר ביהדות הוא סקילה פומבית. בעוד שביום רגיל הולך כל אחד לעבוד בשדה או בסדנה הפרטיים שלו, הנה ניתנת הזדמנות לשכנים ומכרים להתאסף להם יחדיו בחברותא, באוויר הצח, מאוחדים וגאים, ולעשות קצת ספורט אתגרי בצוותא. בריא, נעים ומגבש. לא פלא שפעם, כשעוד היתה סקילה הגונה פה ושם, הקהילה היתה יותר חמה ומלוכדת ולא אינדיבידואליסטית כמו היום, והרבה פחות אנשים סבלו מקשיי נשימה. חבל שהנוער מתפקר. קילשונים להמונים!
עבודת מאסטר{lori}

Re: חואן,

עבודת מאסטר{lori} • 3 ביולי 2007
slu כתב/ה:
תגובתך מעידה על שני דברים,
עליך.
ועל זה שפגעת בנקודה רגישה.

תגובותיהם של מקטרגיך... מעידות אותו הדבר.

חכמה לדעת לפגוע בנקודה.

הערכתי.

לא מסכים איתך.
לדעתי - חיפוש אחר נקודה רגישה דווקא מעיד על חולשה.
בעיטה לברך פצועה לא עושה ממך מנצח, אלא אחד שנקלע לפינה וחיפש את המוצא האחרון.
החכמה היא לעמוד מול הביקורת ולומר - "אתם טועים כי..." או "קיבלתי, אשקול את דבריכם, תודה". אפשר אפילו להמנע מתגובה.
אבל לשלוף איזו נקודה כואבת מהעבר... זו ירידה ברמה.
kaly
kaly • 3 ביולי 2007
סבבה,אולי טעיתי בניסוח,אבל אני לא מאמינה שיש לנו זכות לשפוט אנשים אחרים.

אני באופן אישי מאמינה שכל אחד ישפוט את עצמו ואת המעשים ואת הערכים שלו עצמו.

אנחנו יכולים לקבל או לא לקבל דעות,ערכים,התנהגות-אבל אל לנו לשפוט אותם.

למשל השירשור הזה-כל מי לא מקובל עליו מה שתואר כאן... לא זכור לי שחובה להגיב בכל שרשור.

ולא
אני לא סותמת פיות,אני פשוט חושבת שצריכה להיות דרך ארץ גם בפורומים וירטואלים.

ולהשתלח במישהו או משהו רק כי זה לא תואם את העולם כפי שאתם רואים אותו,לא הופך את הדבר לפחות או יותר נכון.

זהו...לזה התכוונתי icon_cool.gif
walking dead
walking dead • 3 ביולי 2007
kaly כתב/ה:
סבבה,אולי טעיתי בניסוח,אבל אני לא מאמינה שיש לנו זכות לשפוט אנשים אחרים.

אני באופן אישי מאמינה שכל אחד ישפוט את עצמו ואת המעשים ואת הערכים שלו עצמו.

אנחנו יכולים לקבל או לא לקבל דעות,ערכים,התנהגות-אבל אל לנו לשפוט אותם.

למשל השירשור הזה-כל מי לא מקובל עליו מה שתואר כאן... לא זכור לי שחובה להגיב בכל שרשור.

ולא
אני לא סותמת פיות,אני פשוט חושבת שצריכה להיות דרך ארץ גם בפורומים וירטואלים.

ולהשתלח במישהו או משהו רק כי זה לא תואם את העולם כפי שאתם רואים אותו,לא הופך את הדבר לפחות או יותר נכון.

זהו...לזה התכוונתי icon_cool.gif

אבל יש הבדל מהותי בין לשפוט מישהו לבין להשתלח בו.

כן מותר לי שלא ימצא חן בעיניי משהו שמישהו אומר או כותב. ואפילו מותר לי לומר את זה. איך אני מנסחת את דבריי... כאן כבר אפשר להסכים שהשתלחות וגסות רוח היא הדרך המאוד לא נכונה (וגם זה לטעמי בלבד, בטוחתני שיש מי שיחלוק עלי כאן...) להביע דעה המנוגדת לדעתו של מישהו אחר. אך לשפוט בצורה עניינית ובונה ולומר: איני מסכימה לדעתך בגלל א', ב', ג'... בודאי שמותר ואפילו מומלץ.

אם כולם היו רק מסכימים עם כולם ומפרגנים לכולם ובעיקר - לא מביעים את מה שהם באמת חושבים היה נורא נורא משעמם כאן.

גם אני בעד קילשונים, וכל המרבה הרי זה משובח
icon_smile.gif