ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור החולשות הגדול

DanaDomme​(שולטת)
לפני 17 שנים • 24 ביולי 2007

המממממ......

DanaDomme​(שולטת) • 24 ביולי 2007
אני לא יכולה לסבול קנאקים, אם מישהו עושה לידי קנאקים של אצבעות הידיים זה מזעזע אותי שלא לדבר על איברים אחרים, אולי בגלל זה אני גם פוחדת מעיסויים.
תהום​(מתחלפת)
תהום​(מתחלפת) • 24 ביולי 2007
עשיתם לי חשק להוסיף משלי

אז אני שונאת שונאת ברלים/ שבלולים/ חשופיות
איך שלא תקראו להם.
מגעיל אותי רצח.

לוקחות לי כמה דקות לדעת ימין ושמאל.

אני נגעלת מפדיקור, מספרה וקוסמטקאית שלא ממש אבל ממש נקי שם.

יש לי חולשה שאני קונה שמפו/ דיאודורנט/ קרם לשיער וכל אלו
אני לעולם לא אקח את המוצר הראשון בשורה, אני תמיד אקח את האחרון.

והדבר שהכי הכי מגעיל אותי זה ריח של זיעה.
זיקית

רשימת הנוירוזות הגדולה של זיקית - חלק א

זיקית • 24 ביולי 2007
אני מתעצבנת בקלות מ : נהגים איטיים בנתיב השמאלי, ללכת על מדרכה צרה אחרי מישהו איטי, אנשים שעומדים במדרגות נעות בצד השמאלי, אנשים שנדחפים בתור, אנשים שמצפצפים על הכללים - כמו למשל לעשן בקניון, במיוחד אם הם עושים את זה בדיוק מתחת לשלט. אנשים שמתמרמרים בארסיות כשאומרים להם שהם לא בסדר כי הם (למשל..) מעשנים מתחת לשלט שאסור לעשן. בד"כ זה ערסים.
מלצריות אפאטיות ולא יעילות ששוכחות פרטי הזמנה ספציפיים, מקומות שמתהדרים ביוקרה ונותנים שירות סוג ז, אנשים שחונים על מקום וחצי. מקומות שמפקיעים מחירים בלי שום הצדקה. אנשים גסים שעושים רעש במסעדות ברמה לא פרופורציונאלית לאופי המקום או גודלו. את זה שכמעט ואין בישראל חנויות לבגדים עם מידות נורמליות ובאלה שכן - במקום להזמין יותר מידות שהולכות מהר, הסטוק נגמר תוך יומיים מתחילת העונה. אני מתעבת בינוניות אך לוקה בה לעיתים מחמת עצלנות או חשבון בנק עם יתרה פאטתית. שונאת מלצריות שמתקנות אותי בעניני קולינריה או הגייה של שמות של מאכלים. אני שונאת פלפל שחור, וסלרי. אני מפחדת מליצנים, צונאמי ולידה טיבעית.
אני שונאת אנשים טיפשים, אבל יש לי סבלנות רבה אליהם אם החלטתי שהם חברים שלי. אין הרבה כאלה. אני שונאת אנשים שמבטלים את הדיעה שלי בגלל שאני משהו שנתפס בעיניהם כבר זילזול. למשל, כי אני אישה, או אשכנזית, או צעירה מדי.
מתעצבנת מאנשים שעושים קולות מציצה כשהם אוכלים, ושונאת קולות של נשיקות לחות. בסרטים למשל, אני עושה מיוט כשיש סצינת נשיקה.

אני לא חושבת שהדברים האלה הם חולשות, למעט אהמממ..זה שאני מתעצבנת בקלות icon_smile.gif
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 24 ביולי 2007
אני כל כך מפוזרת.
אין לי חוט מחשבה אחיד ולרוב אני לא מסיימת מה שהתחלתי רק כי שכחתי או שסטיתי מהנושא המקורי. קילומטרים של סטיה.
על אותו משקל אין לי אוריינטציה בשיט. תהרגו אותי ולא אדע לנווט בתל אביב מעבר לקטע של הבית שגרתי בו והאמפמ וזה לחצות כביש.
בקורס קצינים המפקצית שלי נתנה לי 5 נ"צ על קו ישר רק מההיסטריה שנכנסתי ופחד על כותרת בעיתון על צוערת שקפצה אל מותה בשטח אש של בהד אחד.

אני פשוט נגעלת מכל דבר שהופך להיות גואי כזה אחרי בישול (כמו בצל לדוגמא). אם מספרים לי שהיה בצל מבושל במה שאכלתי אחרי שסיימתי לאכול אני מסוגלת להקיא.

אני לא יכולה לסבול מוטציות בירקות ופירות. איכס!! פלפל שיש בתוכו פלפל קטן מועף מהידיים שלי ולא חשוב במה הוא יפגע ובזה שיש לי סכין ביד. כנ"ל לגבי ביצה עם חלמון כפול.
איכ איכ איכ.
אני רק חושבת על זה ומתחילה לזוז באי נוחות בכסא.

אה, כן. גם אנשים ששואלים אותי אם אני עושה להם את זה ב*מהלך* זיון הופכים אותי לסאוור ואוטומטית יזכו בהפסקה של העניין לאלתר ונהיגה מביכה הבייתה.

אני בטח אזכר בעוד כמה מאוחר יותר
פייה{O}
פייה{O} • 24 ביולי 2007
חתיכת חולשה:
אני מתמכרת בקלות מחרידה לטלוויזיה. גם לתוכניות לגמרי מטופשות כמו הפיג'מות או השמיניה.

ואני נחרדת לגמרי מליצנים וקוסמים. יצורים איומים...
חוצמזה יש לי אובססיית תאריכים על מוצרים בסופר - אני תמיד בודקת כל קוטג' וחלב וכל דבר ונוברת במדף לראות אם במקרה יש משהו יותר טרי.
וגם אני בחיים לא אקח שמפו וכדומה מהשורה הראשונה במדף.

נו, עוד OCD. נראה לי שאנחנו בהמונינו כאן...

fishy.gif
knAAn

אמממ

knAAn • 24 ביולי 2007
אני לא יכול לסבול רגל קרושה,מה שכן אני נורא משועשע מהאופן בו הג'לי זז כשמנענעים את השולחן.

אני גם לא יכול לסבול מוכרים נודניקים ששואלים אם אפשר לעזור...
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 24 ביולי 2007
עכשיו כשאני חושבת על זה...

אני גם בודקת תאריכי תפוגה בצורה אובססיבית ומוצאת את המוצר עם התוקף הכי ארוך גם כשאני יודעת בוודאות שאני אחסל את זה דקה אחרי שאגיע הביתה (מילקי למשל).
אני גם אריח את הריח של השמפו/דאודורנט הראשון בשורה אבל אקנה את זה שהתחבא הכי עמוק בסוף.
ולגבי הרצ'יטורה שסבא שלי מכין (שזה כמו רגל קרושה) - אני מאוד אוהבת להשתעשע עם זה אבל אין מצב שזה יכנס אלי לפה, בלי קשר לצמחונות שלי!

אין לי את הפריווילגיה להלחץ מליצנים וקוסמים, אני יותר מדי עמוק בעולם הזה icon_rolleyes.gif

אנחנו באמת חבורה של OCD ברמות שונות ומשונות...
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 24 ביולי 2007
מוכנים לזה?

אני זונת צומי
אגואיסטית ומרוכזת בעצמי
בכיינית וקוטרית שלא מן העולם הזה
כל הזמן כואבת לי הבטן, או הראש, או הגפיים (מהקור אפילו שחמסין בחוץ) או כל הנ"ל
אני סובלת ממיגרנות ויש לי שחלה פוליציסטית אה ו- בעיות בלב ובעיה מוזרה בעיניים שרואה כפול מידי פעם אבל זה כנראה פזילה ישנה שחוזרת.

אני קיצונית ברגשות שלי - דרמטית מידי, או שהכל שחור או שמתלהבת כמו ילדה בחנות ממתקים

יש לי פחד איימים מצבים
פחד מנהיגה
פחד מאי.טי
לא ישנה בלילה אם קוראת או צופה בסרטי שואה
טכנופובית
חוששת מחידושים

לא נוגעת ב -
חלבון של ביצה
גבינת קוטג'
גבינה צהובה שהיא לא מותכת
גבינות קשות אחרות במיוחד עם עובש
כוסברה
אניס
קימל
רגל קרושה
אוכל חריף אפילו פיקנטי (חוץ מרוטב ברביקיו של הבורגר ראנץ)
לא אוכלת אוכל מחומם פעמיים
לא אוכלת המבורגרים ונקניקיות שלא בלחמניה
קלמנטינות
ביסלי בצל
בננות יאקקקקקקקקקקקק!

אני אובססיבית - הייתי מכורה לטלויזיה, עכשיו למחשב
שלא לדבר על אקס פיילס
טוענים שיש לי טעם נוראי במוסיקה
אני מתה על חתונות

אני שונאת פקאצות
אני גרועה בעבודה שלי
אין לי חוש קצב או חוש אומנותי כלשהו
יש לי כושר של "עצלן"

כל איבר בגוף שלי לוקה בפגם כלשהו
אני שלומיאלית
טיפשה
עקומה
שמנה
ומכוערת

זונת צומי כבר אמרתי?
Queeny​(מתחלפת){being}
Queeny​(מתחלפת){being} • 24 ביולי 2007
אני מפחדת מפרפרי לילה. וגם מפרפרי יום. מי שמכר לכם שזה דבר יפה, מסמל חופש וזה - שיקר. זה עוד חרק, ועם כנפיים גדולות במיוחד.

אני לא יודעת להודות בטעויות שלי.

אני מקנאה בכל מי שכותב/ת טוב ממני, יותר ממני, מקבל/ת יותר תגובות ממני - בערך בכל שוכני הכלוב.
godisafemale​(שולטת)

פשייי יופי של שרשור :) אכלתם אותה! הרשימה ארוכה!

godisafemale​(שולטת) • 24 ביולי 2007

החולשות שלי להלן הרשימה:

1. מוצרים המכילים גלוטן (זה זה שגורם לפחמימה הריקה לרוץ אחר חברותיה ובעברית גורם לנו לרצות עוד ועוד אוכל מהסוג הנחות - פטנט של יצרנים למוצר זול עלוב וממכר!)

2. חולשה למוצרי קוסמטיקה המתהדרים במסעות פרסום עתירי ממון ועם זאת מוזרקי חומרים משמרים המחזיקים אורך חיי מדף של שנים..בקיצור מוצרי קוסמטיקה שהם למעשה קונסרבים!

3. יש לי חולשה לשמאלנים. לדעתי הם מתפקדים עם אונה אחת חלודה ובגלל התופעה הזו עם שלם משלם בדם יהודי יקר כבר עשרות בשנים.

4. ש לי חולשה בברך שמאל מאז שאני מטיילת את הכלבים לבד והגדול שלי פשוט הפיל אותי על השיחים. (יש לי חולשה לאקסים זבלבלים)

5. יש לי חולשה לבכיינים ובכיינות, כתכונה אצל אנשים זה גורם לי להזיע ולתת סטירות לעצמי.

6. יש לי חולשה לשקרים. שקרנים וכל מה שביניהם. כשאני נתקלת בתופעה אני מקבלת תפרחת אדומה על גבי האמיגדלה שלי והתפוח באחורי המוח. אני חשה כאבי ראש בקורטקס והיא בפני עצמה למשמע שקר משנה צבעה לסגול כייהה!

7. יש לי חולשה אמיתית לצרכנות נחותה. לרכישת מוצרים שאינם משלבים איכות גבוהה ומחיר ראוי. פשוט מרתיח לי את הדם. האדום כולו גולש ומזהם לי את ההומור.

8. יש לי חולשה לשניצלים מוכנים במחיר של טלויזיה טושיבה מסך פלאסמה. גם במחיר של שרוך נעל אינם ראויים למאכל אדם.

9. יש לי חולשה לסינדרום הסאבי "המלכה שלום אני עבד ומוכן לעשות הכל בשביל, אני מוכן להיות על ארבע ושתזייני אותי איך שבא לך" ( לך לזונות מניאק!)

10. יש לי חולשה לאנשים המבלבלים בין: אלהים, דתות, יהדות, בית כנסת, הלכה, דתיות, קבלה(!) לבין אמונה בהכל יכול וכשהוא רוצה גם מטאטא יורה! לבין "האלהים שלי כמו שאני מזהה אותו".

11. יש לי חולשה למוסיקת טראנס וטכנו. אני פשוט הולכת משם.

12. יש לי חולשה למוסיקה קלאסית קלה- נעימה לי ולוקחת אותי לחוף טוב ונקי וצלול שאיש לפניי לא גילה קודם.

13. יש לי חולשה לגברים יפים ונאותים. (כל מילה נוספת מיותרת)

14. יש לי חולשה לטאויות קתיב. (שאינן נובעות מהתירוץ השכיח "אני דיסלקט/ית" אלא פשוט מתוך שימת זין בלימודים וריפיון המשמעת התרבותית והכבוד העצמי. תת רמה מכעיסה!

15. יש לי חולשה לאנשים שיושבים ליידי עם רגל נשענת ב 90 מעלות על הרגל השניה ומראים לי את המסטיק והקקי של סוסים שנדבק להם בנעל.
אחד/ת מהסוג הזה לא צריך לספר לי איפה הוא חונך וגודל.. ואיך.. זה כבר ברור! - גן חיות של חינוך ותרבות.

16. יש לי חולשה לאנשים שמדברים עם אוכל בפה. אני קמה והולכת.

17. יש לי חולשה לאנשים שקונים בכסף שלהם פופולריות. אני מסתכלת עליהם בעיניי הרנטגן שלי ורואה אותם שקוף וחלול. אם אין לך אישיות עדיף שתלך/י עירום/ה. לפחות נהנה מהמתקנים שלך.

18. יש לי חולשה לאנשים נוחי מזג ונדיבים גדושי חוש הומור. אני מעדיפה לפגוש אותם לערב כייפי מאשר לצייר ולאונן לי לבדי. מחמאה, לא?! icon_smile.gif

19. יש לי חולשה ועוד אחת ועוד אחת.. אבל לא היום. (לא הכל היום! - מרחמת על הקוראים)

20. יש לי חולשה לאנשים שיש להם במקרר מרגרינה.. הלווווו!! זה עבר מהעולם!!

זהו. סיימתי ושוב אחלה שרשור!