צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצעד היורדות בגדול

גרניקה​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 30 ביולי 2007

Re: הבהרה:

גרניקה​(נשלטת) • 30 ביולי 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
גרניקה כתב/ה:
[..] טבסקו[...]

אני יכול תכנית לפי בקשתך? להחליף את הטבסקו בזחוג הפעם.
מסכים עמך. ללא שום קשר לקשר תורכי, גם אני לא מבין מדוע באתרנו מופיעות נשים כשכוורתן פרושה לעיניה של אשתו של ארכימד(ו)ס.

מי אמר ש BdsM משמעו הראה את כיסך כוסך ושמוקסך ברבים?

אבל, מצד שני. אולי בעולמנו אנו BDsM מקבל צורה של הישג. וכפי שזה צריך להיות ובהחלט מובן, אנשים רבים נוהגים להתגאות בהישגיהם. אני אישית הייתי מעדיף שילבשו תחתונים כשהם עושים זאת, אבל זאת דעתי בלבד.

שוב תוכנית כבקשתך? LOL
אגב, זכותן לחשוף מה שהן רוצות, מצידי שתחשופנה גם את קשירת החצוצרות שביצעו בהצלחה - מכאן ועד "מכובד" הדרך ארוכה.

תחתונים? שקלת רעלה וצ'ודור לאחרונה?

לילה טוב (מחר יום חופש. במקום תולעת ספרים זה יהיה מנה בעמידה בעובד, אחרת לא ארגע)
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 ביולי 2007
LOL
לופ. מדע דמיוני. הגעתי לאותו טוסיק באותו חוטיני. גם אחרי התיקון. והדוסים אומרים שאחרי תיקון מגיעים לגלגול אחר.

Lilu-FemdoM מבלי לפגוע בזכויותיו של החופש הגדול או בך, באמת. תמיד נאה יותר לא להפנות אצבע אל אנשים ספציפיים. זה פשוט לא מנומס.

אנא. הנחי להם ולי (במקרה ותרצי להפנות את שלך אל שלי) להתנהל כאן משל היינו בבית. ולא כאילו אנחנו פריקים עם קרניים. סבתא שלי תמיד הייתה אומרת: "החרא של עצמך לעולם אינו מסריח". אז די. גם אם איני מסכים עם הטוסיקים שבלינק. תני לנשום.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 30 ביולי 2007
מה שמכובד בעיני האחד לא בהכרח מכובד בעיני האחר , לגיטימי לחלוטין אפשר להסכים גם אל חוסר הסכמה .
אבל לערב את "הצנזור" היות ולחלק מהצופות בתמונות קיבתן התהפכה , וזה עושה להם בלללעעע כאן צריך לשים את הגבול , כי עם נתחיל בצנזור תמונות היות ולחלק ממבקרי הפורום הם אינן נעימות לעין , עד לאן הכדור יתגלגל והיכן הוא יעצר .
כל עוד המצטלמות נתנו את הסכמתן הרי זה מכובד , יש אנשים שאוהבים להראות את עצמם , זכותם , כל אחד יעשה כטוב בעיניו .
אגב, תמיד אפשר להניח את האצבע על העכבר ולזפזף
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 30 ביולי 2007
שום לופ- זה רק אצלך.

ואם לא נאה לך ולא נעים לך בפוסט שלי אזי אתה יודע איפה הדלת.
Brave Dwarf
Lilu-FemdoM כתב/ה:
שום לופ- זה רק אצלך.

ואם לא נאה לך ולא נעים לך בפוסט שלי אזי אתה יודע איפה הדלת.

הפוסט שלך, אם לא שמת לב, לולו, לה הגבתי תוך ציון שאני מנסה להיות נחמד, נמצא בפורום פומבי. שלך? אז אנא, שימי לב שבפוסט שלך הפנית אצבע אל מקומות אינטימייים של חבריך שכלל לא ביקשו להיות חלק מפוסט שלך אלא פרסמו אותם בפרופיל שלהם.
huan
huan • 30 ביולי 2007
חוץ מזה שהתמונות רחוקות מלהיות טובות או יפות (לפי טעמי ודעתי) אי אפשר להגיד דבר בגנותם.

מה חוסר הכבוד שלילו והאחרות רואות? ואיפה ובמה הוא בדיוק מתבטא? בכך שהן פורנוגראפיות? באקטים המבוצעים? בתנוחות? בהתמקדות באיברים מסויימים ורק בהם? שנשים מלאות ומבוגרות בכלל מצולמות וחושפות את גופן ברבים?

אשמח עם מישהו יבהיר לי בדיוק למה התמונות הללו הן לא מכובדות והיכן בדיוק כבודן של הנשים נפגע. תשובות כמו "זה איכס, מה לא ברור" ו"איקס פשוט לא נראה לי מכובד" כמובן לא יתקבלו בברכה וידרשו הסבר ללמה איקס הוא לא מכובד ומה בדיוק האיכס.

עם מישהי הולכת להשתמש בהקשר הזה שהצגת האישה כאובייקט פוגעת בכבודן ובכבודם של כל הנשים - בבקשה לא, פראגמנט של מגף - השייך בבירור לאישה באופן בו האישה היא בעצם המגף, רק המגף היא צורה של אובייקטזציה אשר לא שונה בכלום מאישה היא כוס, רק כוס. למה תמונה של רגל במגף מכובדת יותר מתמונה של כוס? שכן בשניהם היא לא יותר מחפץ מעורר תשוקה והכרוך באסוצאציות מסויימות אשר אצל לילו לדוגמא הופכות את המגף למכובד וסמל עוצמה ואילו מציצה, כוס וברנדינג הופכות אצלה ללא מכובד, ואני כבר לא נכנס לאובייקטיזציה של הגבר בתמונה הספציפית הזאת המופיעה בפרופיל שלך.
אנא שימו את הנורמות החברתיות המוגבלות בצד ותיסתכלו קצת מלמעלה.

בסופו של דבר המיבחן האמיתי של כל הדבר האם אותן נשים חשות מושפלות ולא מכובדות ממעשיהן ומהתמונות, האם יש סבירות גבוהה שיחושו כך בעתיד ומה היא הסיבה שהן יחושו זאת והאם מישהו חוץ מהאגו של לילו וכמה אחרים ואחרות ניפגע מכל העניין.
וכמובן מיבחן בוזגלו - האם לילו בכלל היתה מעלה את הנושא עם לא היה זה אדון ברוך אילא פלוני או אחד מחבריה. (אני בספק עם מישהו שקרא משהו שכתבתי יכול להגיד שדעתי אי פעם היתה משוחדת - וזאת בניגוד לאינטרסנטים אחרים)
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 30 ביולי 2007
הפוסט שלי שאני פרסמתי , ומה שבחרתי לעשות בו זה ענייני,
אל תטיף לי מוסר או לעשות לי מניפולציות , "להניח לך"? icon_lol.gif איזה חוצפה,
הפוסט לא היה אישי נגדך , אז אל תקח ללב ותעבור לפוסט הבא, לא תחסר כאן.
Brave Dwarf
Lilu-FemdoM כתב/ה:
הפוסט שלי שאני פרסמתי , ומה שבחרתי לעשות בו זה ענייני,
אל תטיף לי מוסר או לעשות לי מניפולציות , "להניח לך"? icon_lol.gif איזה חוצפה,
הפוסט לא היה אישי נגדך , אז אל תקח ללב ותעבור לפוסט הבא, לא תחסר כאן.

לא מטיף. כי אין לך.
אמרת. אני רק הורדתי את המים בשירותים ציבוריים.
huan
huan • 30 ביולי 2007
ולילו, כשאת פותחת פוסט מטומטם צפי לזה שימצאו כמה אנשים שיגידו לך את זה בפנים בלי להתבייש.

יש פה מגמה לא רק מצידך ליראות בפוסטים "רכוש פרטי" כלשהו שיש בהם מקום רק לתגובות אוהדות והתחסדויות - אני אישית רואה בזה זילזול וחוסר כבוד אמיתי, ואת?