בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סחף התחלפותי

צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 11 באוג׳ 2007
צ'יטה​(שולט) • 11 באוג׳ 2007
תשמעי תראי
ארבעה חדשים זה זמן די קצר
אני לא יכול להבטיח כאלה דברים
ובכלל, אם אנחנו כבר מזכירים ארבעה חדשים וזכרי אלפא מדהימים
תשמעי תראי
זה נדיר, ולא פשוט למצוא
אבל את יודעת מה נעשה, אם אני אראה אחד כזה, מתחלף ראוי, שהוא לא חנון, אלא גבר שבגברים, אני אשלח אותו אלייך.

אבל בחיי, שלא יכול להבטיח פה לוח זמנים כזה צפוף.

בכל מקרה, אם זה עוזר במשהו, אני אוהב אותך חברה שלי. אפילו בינתיים, אפילו עד שיגיע המניאק הזה, שמתבושש לו ככה.
godisafemale​(שולטת)

לקח לי קצת זמן

godisafemale​(שולטת) • 11 באוג׳ 2007
לקח ל קצת זמן לעכל על מה את מדברת.. אם בכלל הבנתי..

אולי תהיי בהירה יותר? icon_smile.gif
ללא גבולות'

צ'יטה

ללא גבולות' • 11 באוג׳ 2007
אני לא מתיימרת להגיד מה אתה .
אני צריכה להכיר מקרוב בשביל לדעת .
אני כן מתיימרת לעומת זאת מהכירותי עם מתחלפים רבים באופן אישי לשקף עמדה בנושא
ועמדתי היא כפי שציינתי אותה , למי ששכח אחזור עליה בשנית ....

אין דבר כזה מתחלפים. מתחלפים הם נשלטים עם בעיית אגו.

ואגב, אם מישהו מנסה לגרום לאנשים לשנות את מצבם ועמדתם זה בדרך כלל אלה שטוענים שהם מתחלפים ומנסים לשכנע אותי שאני גם אוהבת להיות נשלטת ....או כמו שאמר לי פעם מישהו ...
"אני רואה בעיניים שלך שאת נשלטת "...חבל שהוא לא יכול גם לחזות מספרי לוטו ותוצאות הבורסה , היה נורא קל להרוויח NOT כסף מהיכולות שלו.

הקטע הוא שאצל רוב האנשים כאן שליטה היא עדיין בעלת קישור חזק לאגו. הסטיגמות עובדות שעות נוספות ...נשלט הוא עלוב , חסר עמוד שידרה , סמרטוט בלה בלה ומכאן נוצר עולם המתחלפים ...רוצה לומר "אני גם וגם , אני יכול להיות גם חזק גם מחליט" ואני אומרת בולשיט. מתחלפים זה דבר נדיר.
אגב, באותה נשימה אני יכולה להצהיר שאני מתחלפת בנוגע לכאב ומבחינה ביולוגית לאנשים שנמשכים לכאב לצורך כאב, זה כמעט מתחייב ביולוגית. לעומת שאר סוגיית השליטה שהן ברובן מנטליות , שם קונספט ההתחלפות לא מוכר לי וכפי שציינתי אני סבורה בשל דעתי האישית וגם בשל הנסיון שלי שאין דבר כזה מתחלף . אנשים זקוקים לטייטל המתחלף על מנת לנקות את ליבם כשהם נשלטים , בידיעה שרק לו היו רוצים היו שולטים ...לפעמים הם אפילו עושים זאת על מנת לצייר תמונה מלאה, אבל ברוב הפעמים אין קשר בין ארוטיקה יצרים וסקס כשהם עושים זאת . סוג של סיפור כיסוי .
והנה אני שוב אגיד, כן יש חריגים, כן אני לא מכירה אותך אישית צ'יטה וכן זאת דעתי ודעתי בלבד.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 11 באוג׳ 2007
ללא גבולות יקירתי, אני ממש לא מסכימה איתך בנוגע לקביעתך.

הכי קל בעולם הבדסמ להתקבע על תפקיד מסויים והכי מסובך בעולמנו לבוא ולהצהיר "אני מתחלף".

התגובה שלך מזכירה לי אותי ואת חברותיי הלסביות בשנות השמונים. כשהגיעה דו מינית לחברתנו, מיד היינו מבטלות את דבריה על דו מיניותה וטוענות בפניה שהיא לסבית בהדחקה.

זה בדיוק מה שאת אומרת כאן.

זה שקשה לך לקבל משהו, לא אומר שהוא לא קיים או שהוא מופרך. חלק ממי שמעידים על עצמם כעל מתחלפים הם אכן נשלטים שמפחדים להודות בזה - אבל ממש לא כולם.

אצל חלק לא מבוטל מהמתחלפים דווקא הצד הדומי הוא הדומיננטי יותר באופיים. אבל כן, לפעמים הם נהנים לקבל סשן שיענה על החלק הנשלט שבאופיים או שבמיניותם.

אני יכולה להעיד על עצמי שאני דומית בכל רמ"ח אבריי, ועדיין אני יכולה ליהנות מסשן שבו אהיה הנשלטת, ומיד עם תום הסשן אחזור לחלוטין למקום הדומיננטי שלי.

אין לי שום בעיית אגו. בעיית האגו הייתה כל זמן שלא הודאתי בזה בגלל האגו.

את שמכנה את עצמך בניק "ללא גבולות", אל תתקבעי על גבולות נוחים כל כך של סטיגמות. icon_smile.gif
ללא גבולות'

כפי שציינתי

ללא גבולות' • 11 באוג׳ 2007
כמובן שיש חריגים לכאן או לכאן .
אבל לדעתי שנובעת ממכלול רב של נתונים והיא עדיין שוב ואני חוזרת ד ע ת י .....!!!!
מתחלפים אמיתיים הם דבר נדיר ביותר, רובם הם נשלטים.

כבר הזכרתי שזאת דעתי ???

ואגב, "ללא גבולות "...ציינתי שוב ושוב , יש לי המון גבולות, המון.
ה"ללא גבולות " מתייחס למצבו הרצוי של מי שבא איתי באינטרקציה .
מיתוסית​(שולטת)

Re: לקח לי קצת זמן

מיתוסית​(שולטת) • 11 באוג׳ 2007
godisafemale כתב/ה:
לקח ל קצת זמן לעכל על מה את מדברת.. אם בכלל הבנתי..

אולי תהיי בהירה יותר? icon_smile.gif

זה היה רמז:
הנה שרשור שמציע בתי מלון וצימרים לנואפים
ואם אהיה מפורשת יותר- קחו לכם חדר!!!
icon_lol.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 באוג׳ 2007
ללא גבולות
אני חושבת שאת מקובעת מידי ושכל עוד את לא מתחלפת בעצמך ומכאן כמה מתחלפים כבר הכרת, את לא יכולה לדעת באמת.
השליטה נתנה דוגמה מצוינת לדו מיניים.

העניין הוא שאני חושבת שכל אחד צריך לנסות את הצד השני כדי לדעת מה עמדו מזה וכדי ללמוד מזה, אבל אני לא חושבת שכולם צריכים להיות מתחלפים ושזההאידיאלי כי זה מאוזן בלה בלה...

אני לא אשכנע בינתיים בחיים שהוא יכול להיות גם בצד השני, הרי זה מה שעושים לי כל הסתומים שטוענים שםה לכאורה מתחלפים והם בכלל לא.

מה גם שאני חושבת שזה שאדם אוהב להישלט/לשלוט פעם ב... עוד לא אומר שהוא מתחלף.
כולל אנשים שכל החיים שלהם היו X ופתאום הם עושים הסבה טוטאלית ללהיותY.

המתחלפים קיימים, זו עובדה. בהתחלה אפילו פרויד לא הכיר בנו ואנחנו תופעה פסיכולוגית שעוד לא ראיתי את התיאוריה הפסיכולוגית שתסביר איך יש לנו את שני הצרכים והרצונות המנוגדים- אבל זו עובדה קיימת בשטח.

אני למשל התחלתי בתור שולטת ורק אחרי שנה כשהחלטתי לנסות את הסשן הראשון שלי בתור נשלטת כדי לראואת איך זה ואהבתי- הבנתי שיש בי צד נוסף. זמן קצר אח"כ כבר החלטתי שאני מתחלפת ואני לא מסתירה את זה... את לא יכולה להכליל על כל אדם מבלי להכיר אותו ולדבר איתו קודם.

אני מודה שגם לי קשה לומר על עצמי שאני "סאבית", אך זו לא הסיבה שבחרתי לומר שאני מתחלפת, כי אני בדיוק באה מהצד השני.
בשורה תחתונה מי שטועם על עצמו מה שהוא לא (מתחלף), זה לא יחזיק יותר מידי זמן מעמד כי כמה הוא כבר יוכל לעשות סשנים בצד השני מבלי ליהנות מהם?

חשבת על זה? icon_rolleyes.gif
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 11 באוג׳ 2007
ללא גבולות יקרה,

את מציגה פה סטטיסטיקות אישיות, שנרכשו כנראה במסע מפרך, שבו הקדשת את גופך, ונשמתך, לאיסוף מידע לתועלת קהילת הבדסם בישראל, ולא רק כנראה.

אני אמנם רחוק מלהיות מומחה בסטטיסטיקה, למרות שיש לי הבנה מסויימת בנושא.

הייתי יכול לקום במלוא קומתי התמירה מולך, ולשטוח בפנייך את הסטטיסטיקה האישית שאותה "אני" אספתי, במאמצים מרובים. אבל הרי, זה לא מייצר קרקע פורייה לוויכוח הגון בכלל. שהרי שנינו נשאר מקובעים על הסטטיסטיקה שאותה אספנו, ולא נרצה להרפות ממנה בכלל בכלל.

בכל מקרה אציין פה, שאני קיבלתי תחושה מוצקה, מאד שונה משלך. אני פגשתי באופן אישי הרבה מתחלפות {כן כן, אני מעדיף נשים} ששלטו ללא מצרים ובאופן שגרם לי לריגוש רב. אגב, לא כולן התהדרו בתואר הנשגב כל כך מתחלפת. אבל אין בכך כדי לשנות משהו באמת.

תראי, יש הרבה שמגיעים לעולם השליטה עם אגו בגודל של כדור הארץ. יש הרבה כאלה שלא יודעים בכלל לשלוט. יש הרבה עם קשיים להיות עשויים ללא חת.

אבל יש גם כאלה שלא. יש כאלה, שהם אחלה, בעיני לפחות. הם כמובן נדירים יחסית.
לשימחתי צלח לי מזלי, והכרתי הרבה כאלה.
אולי זו פשוט בעייה של מזל, שיצא לך לפגוש אנשים אחרים מאלו שאני פגשתי.