לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לוחמת מג"ב היכתה פלסטינאי במחסום

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 22 באוג׳ 2007
Blondie the good​(מתחלף) • 22 באוג׳ 2007
דוקטור מרטינס כתב/ה:
אושה כתב/ה:
תיסלחו לי אבל זה מזעזע

חבל שלוקחים את הפוסט לכיוון הפוליטי של האירוע, לא זו הייתה כוונתי.

בכל אופן "מזעזע" לא נסחפנו קצת בשיפוט ?

בכלל לא זה הרעיון של הפוסט
העוקץ של הפוסט הוא שחרור האישה ועל כך אני גאה !
אם עד לפני תקופת שנים קצרה מי בכלל חשב על נשים לוחמות ? מי בכלל חשב על בחורות שישרתו במג"ב ויעשו תפקידים שווי ערך ללוחמים?
כל מה שהכרנו זה: "תהיי עקרת בית נחמדה לבעלך "הגברי" הלוחם שחזק מהקרב..." או "תהיי יפה ותשתקי..." וכהנה וכהנה..
מסתבר שאפשר להיות גם יפה, גם נשית, וגם לוחמת ושוטרת אפקטיבית! גם להגשים את עצמך בביטחון עצמי ובעצמאות מוחלטת מבלי לגרוע מיופייך ומנשיותך (מי שמסתכל טוב בסרט רואה שהלוחמת היא דווקא בחורה נשית ויפה !)

ליידי'ס אנד ג'נטלמנ'ס, יש לי הודעה: המאה הזו תלך ותגבר ותהייה המאה הנשית, נשים לשלטון הידד - עוצמה וכבוד !

אתה יודע שכבר ב48' היו בצה"ל נשים לוחמות ואף טייסות?
זה לא אומר כלום - אבל בהחלט נותר לקוות לשוויון בין בני אדם
ומי שלא מסכים - לגולאג! icon_smile.gif
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 22 באוג׳ 2007
ד"ר נכבד,
היה אפשר לכתוב את זה על הרבה דברים שנשים עושות היום בצה"ל (וחלק, כאמור כאן למעלה, נעשו כבר בימי קום המדינה, "נרדמו" וחזרו שוב)
אבל אתה התלהבת דווקא ממשהו אלים, לא חוקי ושלילי. זה מה שבחרת להביא.
יאללה, בצע תיקון והבא משהו על טייסותינו המעולות! icon_smile.gif
דוקטור מרטינס​(נשלט)
חתולת הלילה כתב/ה:
ד"ר נכבד,
היה אפשר לכתוב את זה על הרבה דברים שנשים עושות היום בצה"ל (וחלק, כאמור כאן למעלה, נעשו כבר בימי קום המדינה, "נרדמו" וחזרו שוב)
אבל אתה התלהבת דווקא ממשהו אלים, לא חוקי ושלילי. זה מה שבחרת להביא.
יאללה, בצע תיקון והבא משהו על טייסותינו המעולות! icon_smile.gif

טוב, אני באופן "מפתיע" מתלהב מנשים חינניות ואלימות ! icon_wink.gif שילוב שעושה לי טוב icon_razz.gif

וקצת יותר ברצינות ברשותך.

טייסות לוחמות היה סקופ אדיר וקוריוז תקשורתי לפני 5-6 שנים, היום בהדרגה ומקורס טיס לקורס טיס הדבר הולך ונעשה יותר ויותר טריוויאלי.
לעומת זאת, אישה לוחמת מג"ב שמכה במחסום עדיין לא היה לנו ומכאן הקוריוז העיתונאי.

מה שתפס את עיני בקוריוז הנוכחי זה משהו אחר לגמרי, תפס את עיני מגמת שחרור האישה ועל כך אני שמח ומאושר.

ילדה שנולדת היום בדורנו, היא נולדת למציאות חדשה שבהחלט לא הייתה ברורה עד לפני כמה שנים.
היא יכולה גם לשחק עם בובות בגן וגם לשחק כדורגל עם הבנים בגן והיא תישאר אותה ילדה קטנה וחמודה.
היא תתגייס לצה"ל ותוכל למשל להיות טייסת או מ"כית בנים. את יודעת שעד לפני 15 שנה כמעט ולא היה כזה מושג מ"כית שתעביר טירונות ותפקד לבדה על כיתת טירונים שלמה !
היום כל נער שמתגייס ברור לו יותר ויותר שאת החינוך הראשון שלו בצה"ל ואת ההקשבים הראשונים והמסדרים והפקודות הוא יעבור ע"י בחורה. את יודעת שכמעט כל מערך הכשרת טירונים רגילים נשלט ע"י מ"כית בנות. דברים משתנים לטובת הנשים ולטובת כולנו....
כעת גם מתברר שהיא יכולה להיות לוחמת מג"ב מצויינת ושוות ערך מלאה בתפקודיה ללוחמים ועם זאת היא נשארת בחורה נשית ויפה שמחכה שהחבר שלה יזכור את היומולדת וישלח לה סמס חמוד למחסום. זה מה שאני לוקח מהקוריוז הנוכחי הזה ועל המגמה הזו אני מברך.
ושוב אני מברך את כולנו בברכת: הנשים לשלטון הידד. שהמהפיכה תימשך ותתרחב - אמן !

שלכן icon_smile.gif
דוק
כרית​(אחר)
כרית​(אחר) • 22 באוג׳ 2007
shushu כתב/ה:
[quote

היי דוק,

כאישה, כאדם וכמוח, אודה לך אם לא תהפוך את הגבריות המאצ'ואיסטית, הברברית, האלימה, המיוזעת, האינפנטילית, המפוחדת, התוקפת-כמגננה, הכובשת - למשאת נפש של שחרור נשי.

אונן כאוות נפשך על הוידיאו של החיילת המכה, אבל בתור פורנו (= משחק מודע לעצמו ושובר תבניות חשיבה), לא בתור מסר של התנועה לשחרור האישה.

לקרוא למעשה כזה מעשה "גברי" זה לא פחות שוביניסטי (כן, כדי ללמוד את המשמעות האמיתית של המילה) וסקסיסטי.

אני גבר ואני יכול להבטיח לך שלא תראי אותי שותה בירה ומפצח גרעינים בזמן שאני צופה בכדורגל, ואם האישה עוברת ומסתירה לי את המשחק אני לא מפוצץ אותה במכות כי רק ככה היא תלמד, נשמע מוזר, הרי אני גבר, נכון?

די לסקסיסטיות. פשוט הייתי חייב להגיד את זה.
דוקטור מרטינס​(נשלט)
כרית כתב/ה:
shushu כתב/ה:
[quote

היי דוק,

כאישה, כאדם וכמוח, אודה לך אם לא תהפוך את הגבריות המאצ'ואיסטית, הברברית, האלימה, המיוזעת, האינפנטילית, המפוחדת, התוקפת-כמגננה, הכובשת - למשאת נפש של שחרור נשי.

אונן כאוות נפשך על הוידיאו של החיילת המכה, אבל בתור פורנו (= משחק מודע לעצמו ושובר תבניות חשיבה), לא בתור מסר של התנועה לשחרור האישה.

לקרוא למעשה כזה מעשה "גברי" זה לא פחות שוביניסטי (כן, כדי ללמוד את המשמעות האמיתית של המילה) וסקסיסטי.

אני גבר ואני יכול להבטיח לך שלא תראי אותי שותה בירה ומפצח גרעינים בזמן שאני צופה בכדורגל, ואם האישה עוברת ומסתירה לי את המשחק אני לא מפוצץ אותה במכות כי רק ככה היא תלמד, נשמע מוזר, הרי אני גבר, נכון?

די לסקסיסטיות. פשוט הייתי חייב להגיד את זה.

היי כרית, אהבתי ! לא יכולתי לנסח זאת יותר טוב ממך icon_smile.gif
רפאל
רפאל • 22 באוג׳ 2007
דוקטור מרטינס כתב/ה:

חבל שלוקחים את הפוסט לכיוון הפוליטי של האירוע, לא זו הייתה כוונתי.

בכל אופן "מזעזע" לא נסחפנו קצת בשיפוט ?

לפעמים אדם פטישיסט כל כך, שהוא מאבד כל פרופורציה ביחס לעיקר וטפל.

Blondie the good כתב/ה:
ציינתי בפוסט הקודם שאותם פעילי "זכויות אזרח" הם למעשה פרו פלשתינאים מחרחרי ריב.
הם ידועים בכך שהם משדלים את הערבים להטריד לקלל ואף להכות את החיילים או השוטרים - תלוי מי נמצא במחסום.

אני מניח שה"צדיקים" צלמו את השוטרת מגנה על עצמה , וערכו את הקלטת כך שיראה שהיא תוקפת פלשתינאים "תמימים".

קמו לנו חוליגנים משלנו. מכחישי כיבוש, שחוזרים ומסלפים עובדות, ובמיני מניפולציות עושים מהקורבן מתעלל, והמתעלל קורבן. אנשים שהמוסר עצמו זר להם, אבל אינם בוחלים בשום "פרופגנדה" בשביל לשוות לבלתי-מוסרי מראית עיין של מוסרי.

העמדות האלו מסכנות את קיומה של מדינת ישראל כמדינה דמוקרטית, ואת המשך קיומו המוסרי של העם היהודי. זה נגע שאוכל אותנו מבפנים ומאיים להכחיד אותנו יותר מכל מחבל מתאבד או קסאם.

Tom. כתב/ה:
גם ללהיות נחמד יש גבול. במיוחד במחסום שבו יש חשיבות למי נכנס למדינה.
ואותם אנשים, על פי מה הכתוב פה, ניסו לעבור ללא אישור
אני מזכיר שכל אחד ללא אישור שעובר הוא מחבל בפוטנציאל. אין לדעת
אם יש עליו מטען או לא ואם צריך למנוע בכוח אנשים שחושבים להסתנן
אז אני בעד.
זה, או זה או פיגוע.

כל זה נכון במידה שאתה כגבר אינו אלא אנס פוטנציאלי. ולפני שהכניסו אותך לאתר הזה היו צריכים לבדוק אותך. אין לדעת מה הכוונות שלך. אתה יודע: זה, או זה או אונס.

הדיבור על מה אנשים יכולים להיות בפוטנציאל, כדי להתיר אלימות פושעת נגדם הוא מעוות לגמרי. והוא סותר כל נורמה של חוק. בפוטנציאל כל אדם הוא רוצח סדרתי. כל גבר הוא אנס. וכל רופא במילואים הוא ברוך גולדשטיין.
קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 23 באוג׳ 2007

Re: לוחמת מג"ב היכתה פלסטינאי במחסום

קליבר​(שולט) • 23 באוג׳ 2007
דוקטור מרטינס כתב/ה:
מן החדשות.
לוחמת מג"ב היכתה פלסטינאי במחסום.
קבוצת נערים פלסטינאים ניסתה לעבור במחסום ללא אישורים, משנאסר עליהם המעבר הם קיללו והקניטו את השוטרת מג"ב האחראית למחסום, זו איבדה עשתונות והיכתה אחד מהנערים.
האירוע צולם מתחילתו ועד סופו ע"י פעילי זכויות אזרח מחו"ל ואף הובא לשידור בכלל תחנות הטלוויזיה בעולם.
עד כאן הקטע החדשותי גרידא.

אקדים ואומר
אני נגד אלימות ודיכוי !
אני נגד שימוש בשררה שלא כדין !
אני בעד שלובשי המדים יבצעו את משימתם בשיקול דעת ועל פי החוק !

לעניינו בפורום הבנות על הבנים:
מצא חן בעיני שהפעם (פעם ראשונה) מדובר בבחורה בלוחמת מג"ב!
האירועים האלו מעידים על עוד שלב בפתיחות ובשיוויון. הבנות של דורנו גודלות לתוך אווירה יותר שיוויונית , הן אינן צריכות להתבייש בביטחון העצמי ובאסרטיביות שלהן, הן יכולות להגשים את עצמן בדיוק כמו הגברים! ובכל התחומים, הן בתחומי המדע הכלכלה והפוליטיקה והן כשוטרות לוחמות וסוהרות מן השורה.
ו...שורה תחתונה ביצועי "המין החלש" לא נופל ברמתו ובאיכותו ובתוצאותיו מביצועי המין השולט מערש הציווילזציה.
(שוב לגופו של סיפור אסור שכאלו דברים יקרו לא ע"י לוחמים ולא ע"י לוחמות ולא זה העניין שלשמו פתחתי את הפוסט).
הנשים לשלטון - הידד !

ד"ר נכבד !!!
אני מציע שתצא מהמרפאה החוצה .
מזמן נשים עושות המון דברים שפעם לא נתנו להן לעשות
אך ראשית תגובתה של השוטרת ממש לא לענין , לא במשטר דיכוי ולא במשטר לא דיכוי ( אין דבר כזה אבל הייתי צריך לסיים את המשפט איכשהוא )
בתכלס , יש נהגות אוטובוס , טייסות , שוטרות , עוד לא ראיתי טכנאית מקררים / מדיחים / מכונות כביסה שבאה הביתה , שרות כזה , ( יכול להיות מענין לא ? ) אבל מכונאית אופנועים ראיתי ואופנעניות על כלים ממש כבדים גם , נהגות משאית יש בצבא ( משיקול שהן יותר זהירות וגם שומרות על המשאית ( הנה עוד פעם מנצלים אותן ) יש לוחמות בגדוד "קרקל" ובפלוגות של המשטרה הצבאית בחברון ובשערי הגבול עם השטחים .. בקיצור הזכרים יכולים , כמו האריות לנוח
הגברים ? לא בטוח ( יש הבדל בין זכר לגבר , לדעתי )
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 באוג׳ 2007
רפאל, אתה מתחכם. כהרגלך.

לקחת מילה אחת שאמרתי,"פוטנציאל"
ועשית עליו דיון פילוסופי על "מהו פוטנציאל"
וזה לא קשור לנושא.

אם הייתי מטיל מטבע ושואל אותך על איזה
צד אתה חושב שזה יפול, היית בוחר לי את הצד השלישי...

וכשאמרתי "פוטנציאל",
אתה מספיק חכם כדי לדעת שבכל הנוגע לפעילות טרור,
יש הבדל בין פלשתינאי מהשטחים ללא אזרחות ישראלית,
המבקש להכנס לישראל ללא רשות, לבין אזרח יהודי ישראלי
הגר בישראל.

לו היה פיגוע לאומני, מי מבין השניים היה נראה לך מבצע אותו?

אם אתה מחפש דקויות, אז בשבילך אשנה את המילה "פוטנציאל"
ל"אדם בעל סכנה ממשית לביצוע פיגוע"

אלא אם כן תרצה לפתוח דיון פילוסופי על "מה זה סכנה ממשית..."
icon_biggrin.gif
כלובי
כלובי • 23 באוג׳ 2007
הדיון נשאר פתוח כל עוד לא גלש לויכוח פוליטי - והפעם זה דוקא לקח יחסית הרבה זמן עד שהוא ידרדר. בכל מקרה שזה הופך לשרשור קללות, גזענות וגידופים - השרשור הזה ננעל.