שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני מרים כאן את הכפפה ופותח טופיק בנושא השליטה הגברית

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 17 שנים • 1 בספט׳ 2007
*מנגינה*{התווים שלו} • 1 בספט׳ 2007
Lilu-FemdoM כתב/ה:
אין לי בעיה עם זה שהשליטה הגברית תעלם icon_cool.gif

חס וכרפס
איך נשרוד בלעדיהם
" אדוני הממון בעלי השליטה..." icon_surprised.gif
ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 17 שנים • 2 בספט׳ 2007

הזוי הזוי הזוי

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 2 בספט׳ 2007
אבל מה זה מיילדום? icon_eek.gif icon_eek.gif

אמר האיש בשחור שהשליטה הגברית תפסה בגרות והוא צודק. חובת ההוכחה של המין החזק בבדסמ כבר לא נדרשת ,הכל ברור שם. נשים עדיין צריכות להוכיח לעולם שהן שולטות וחזקות אז התהליך הזה עדיין נמשך שם. אי אפשר להתעלם שחלק הן בכלל מלכות בתשלום והפומביות מביאה להן לקוחות חדשים מכאן ניתן ללמוד שכרטיס הביקור שמופגן בסשן פומבי הוא טלקומוניקציה מצויינת לכל נשלט אפילו בתחילת דרכו שבא ורואה את כישוריי השולטת המופיעה. לגביי הויכוח מי מלכה ומי לא תמשיכו לבד להתנגח מאחר ואני באופן אישי לא מוצא תשובה אחת לזה. לא כל אחת שעומדת עם מבט אפל ומדי פעם מוסיפה קובית קרח או סיבוב על גלגל כאב היא שולטת ובכלל לא משנה מה ההיסטוריה שלה.
המיילדום במתכונת הנוכחית ספג מכות לא קלות בדמות פמדום בכוח במועדון אחד וערב כושל של מיילדום במועדון אחר.באין נציגים בולטים יותר אותו מיילדום שקע לדממת אלחוט והשאלה העיקרית היא לא אם הוא נעלם אלא אם מישהו ירים את הכפפה לערב מיילדום חדש למשל ואמיתי.
תנסה עימנואל לעשות סקר ולבדוק כמה היו מעוניינים באמת בערב אמיתי כזה. זה באמת יותר מעניין מתגובה מכוערת שאומרת שמבחינתה המיילדום מיותר.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
ויוה לה מיילדום! אין כמו שליטה גברית. השילוב בין הכוח הגברי לשבריריות הנשית כל כך יפה ונכון...

לדעתי הגיע הזמן שבאמת נראה יותר מיילדום במועדונים, למען היופי האסתטי icon_smile.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 2 בספט׳ 2007
Aimee כתב/ה:
ויוה לה מיילדום! אין כמו שליטה גברית. השילוב בין הכוח הגברי לשבריריות הנשית כל כך יפה ונכון...

לדעתי הגיע הזמן שבאמת נראה יותר מיילדום במועדונים, למען היופי האסתטי icon_smile.gif

שבריריות נשית ? icon_eek.gif
כוח גברי? icon_eek.gif

סתם קלישאות , המציאות הוכיחה אחרת icon_smile.gif

"החור שלך" - שלטתם מספיק זמן לאורך ההסטוריה , תעשו קצת מקום , בעצם...
תפנו את השטח , הגיע הזמן לתת לאחרות את הבמה icon_smile.gif