אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אורגזמה ספרותית

השרלילית​(פמית מתחלפת)
לפני 16 שנים • 12 בספט׳ 2007

Re: אולי

anat-slave כתב/ה:
לפי מה שאת אומרת , אולי שצריך לקיים יחסי מין דווקא עם .... ספרים

icon_smile.gif

היתה מישהי מצויינת בפורום כתיבה אחד שהייתי בו שכתבה בדיוק על זה.
http://www.blabla4u.com/sites/blabla4u/ShowMessage-eng.asp?ID=2005357&Page=1
icon_smile.gif

לחיי האספקלריות.
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 16 שנים • 13 בספט׳ 2007

QUEENY

מלכה מלקה​(אחרת) • 13 בספט׳ 2007
"אני מחפשת את דימויי האורגזמה שעשו אותי, שעשו את אוצר-הדימויים שלי. מצאתי אותם בספרות, ואז התחוור לי שכולם נכתבו על ידי גברים. אז חשבתי לחפש ספרות שנכתבה בידי נשים. "

מתוך עניין אני שואלת -
את באמת חושבת שהאורגזמות שלך הן העתק של ספרות ומראות ( נאמר סרט )שראית ושמעת ... ?

נראה לי שהתנהגות מינית היא השפעה ישירה של דברים ששמענו / ראינו / קראנו והשפעה של הפרטנר שלנו ושל מה שחווינו בחיים בלי כל קשר .
אבל אורגזמה -
נראה לי שזה דווקא המקום בו אין כלום , יש רק זרמים , חום , פרץ משהו שהוא פיזי לגמרי בלי שליטה של המוח הפעיל שאנחנו מנתבות בו כל הזמן .

ואולי זו רק אני שגם ככה מעופפת בסקס לעולמות אחרים icon_wink.gif
מUחדת
לפני 16 שנים • 13 בספט׳ 2007
מUחדת • 13 בספט׳ 2007
"12 פגישות" של מיכל זמיר (שיצא בהוצאת 'כתום' בסדרת סיפרונים אירוטיים. עוד בסדרה ניתן למצוא את "ג'ני המעופפת" של עפרה ריזנפלד ואת "שמועות על אהבה" של יעל נאמן) הוא ספרון אירוטי (שלא לומר פורנטקסוטאלי..) עמוס בתיאורי סקס מהבילים.
הנה, קטע קטן מסוף הספר, מהפעם האחרונה בה שוכבת הגיבורה עם הבעל שזה עתה נטשה:

"..הוא טפח על גבי, מסמן לי להזדרז, מונולוגים בתוליים אחר כך. נעמדתי על ארבע על קצה המיטה והוא אחז באגני. 'איזה תחת יש לך, אשתי. כשאת הולכת תשאירי לי ת'תחת שלך, טוב?" רק מהדיבור שלו יכולתי לגמור.
מה'אשתי' הבוטה הזה.
הקצה של הזין שלו חג בעיגולים מאיימים סביב החור שלי, 'תרימי עוד ת'תחת, מותק, תרימי, תרימי, שיהיה לי נוח".

ימינו הרפתה מן האגן ומבין ירכי עשתה דרכה אל הדגדגן, סוחטת את הכוס שלי בתנועות חזקות. 'איזה תחת יש לה', הוא חזר ומלמל לעצמו. סובבתי אליו פרצוף מיוזע. הוא ניתק את ידו מהכוס, וככה, ספוגת מיץ וזיעה ושמן תינוקות הוא העביר לי אותה פשוקה וגסה על הפנים במעיכות גסות. 'כמה טוב איתך, אשתי. כמה את יפה ככה'. הזין שלו התחיל לחדור אלי, לאט-לאט, בעדינות.

ידו שבה אל הדגדגן, השרירים שלי התרפו, פלג גופי העליון היה שכוב על המזרן ומעל לגבי המקושת הזדקר לו התחת שלי, כמו פסגת הר. ושם, במערה החשוכה, פילס את דרכו באיפוק בטוח הזין שלו, מתרגל למחשכים. 'זה טוב לי', אמרתי לו, והוא ענה שבטח שזה טוב לי, כי מי שעשה אותי אישה ידע את העבודה שלו. כזאת אישה וכזאת מזדיינת..
הזין שלו העמיק את חדירתו, גדול וזקור וקשה מבתק אותי, היד מחצה את הדגדגן, הרגשתי שאני תיכף גומרת, שהאגן שלי התנתק משאר הגוף , שיש לו חיים משלו. הוא נחת עלי, וככה צמוד-צמוד הוא נכנס אלי הכי עמוק שאפשר, משחיל יד אחת מתחת לשדי המעוך על המזרון, והיד השניה מועכת לי את הדגדגן וסוחטת ת'כוס.

לא יכולתי יותר. ה'אשתי, איזה תחת יש לך' והנימה הטכנית שבה הורה לי להרים את התחת והחדירה העמוקה שלו, והיד שמועכת את הדגדגן שלי, הכל התפוצץ באלפי רסיסים, כמו גשם של קונפטי..."
Queeny​(מתחלפת){being}
לפני 16 שנים • 16 בספט׳ 2007

Re: אולי

Queeny​(מתחלפת){being} • 16 בספט׳ 2007
anat-slave כתב/ה:
לפי מה שאת אומרת , אולי שצריך לקיים יחסי מין דווקא עם .... ספרים

icon_smile.gif

כמה מהזיונים הכי טובים שלי היו עם ספרים icon_biggrin.gif
שלא לדבר על זיוני שכל... icon_cool.gif
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: אני אביא ישראליות הפעם :)

creativity כתב/ה:

ויש גם מיליון צעירות כאלה.
שטרם פרסמו. נניח. הממ. רגע... איך קראו לה, זותי.
http://stage.co.il/Stories/431518

icon_smile.gif

תודה על שלל ההצעות! ועל הלינקים המגניבים (גם זה עם זו שגומרת על ספרים*.
אני ממש לא זוכרת כבר את שבט דב המערות, למרות שבילדותי קראתי את כל הסדרה כמה פעמים. טוב, זמן לשחזור.
Queeny​(מתחלפת){being}

אחלה ציטוט

מיוחדת. כתב/ה:
"

[/b]

כמעט לא צריך להוסיף שום דבר.
כן, כאלה אני רוצה, והרבה. גם לקרוא וגם לקבל...
icon_wink.gif
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: QUEENY

מלכה מלקה כתב/ה:
"אני מחפשת את דימויי האורגזמה שעשו אותי, שעשו את אוצר-הדימויים שלי. מצאתי אותם בספרות, ואז התחוור לי שכולם נכתבו על ידי גברים. אז חשבתי לחפש ספרות שנכתבה בידי נשים. "

מתוך עניין אני שואלת -
את באמת חושבת שהאורגזמות שלך הן העתק של ספרות ומראות ( נאמר סרט )שראית ושמעת ... ?

נראה לי שהתנהגות מינית היא השפעה ישירה של דברים ששמענו / ראינו / קראנו והשפעה של הפרטנר שלנו ושל מה שחווינו בחיים בלי כל קשר .
אבל אורגזמה -
נראה לי שזה דווקא המקום בו אין כלום , יש רק זרמים , חום , פרץ משהו שהוא פיזי לגמרי בלי שליטה של המוח הפעיל שאנחנו מנתבות בו כל הזמן .

ואולי זו רק אני שגם ככה מעופפת בסקס לעולמות אחרים icon_wink.gif

מלקה, קודם כל אהבתי את האופן שבו את מתארת אורגמה! icon_smile.gif
ולשאלתך, אני מסכימה עם מה שאת אומרת שההתנהגות המינית שלנו מושפעת מן הדברים שחווינו בחיים, ושאורגזמה זה משהו אחר.

זה הלך המחשבה שהביא אותי לשאול:
כשניסיתי לתאר אורגזמה במילים (לספר או לכתוב), מצאתי שאני משתמשת בדימויים שחוזרים על עצמם. למשל, "משהו ששוטף אותי", "תחושה של גלים", "מים שמציפים אותי". הדימוי הזה שקשור במים עניין אותי כי הוא חזר על עצמו. למעשה הוא מופיע גם בתיאור שלך ("זרמים"). ניסיתי לחשוב אם זה דימוי מתוכי או שאולי קראתי אותו פעם. זכרתי שלושה ספרים עם תיאורי אורגזמה מפורשים ובדקתי בהם, וגם שם מצאתי את דימוי המים, הנהר והים. כיון שהם נכתבו על ידי גברים, "חשדתי" שאולי דימויי-המים הללו הם בעצם גבריים ולא נשיים. לא בטוח, אבל האפשרות קיימת. רציתי לבדוק בתיאורי אורגזמות שנכתבו על ידי נשים, ואז גיליתי שאני לא מכירה כאלה... ואז באתי לשאול פה.
בזמן האורגזמה עצמה - לפעמים אני פה ולפעמים אני שם. זה אחרת כל פעם (ולפעמים דומה). אבל כשאני מסקשת לספר עליה - לפחות אצלי אוצר המילים קצת רפטטיבי.
flashback{ג"ו}
לפני 14 שנים • 20 באוג׳ 2009
flashback{ג"ו} • 20 באוג׳ 2009
Polly Jean כתב/ה:
"12 פגישות" של מיכל זמיר (שיצא בהוצאת 'כתום' בסדרת סיפרונים אירוטיים. עוד בסדרה ניתן למצוא את "ג'ני המעופפת" של עפרה ריזנפלד ואת "שמועות על אהבה" של יעל נאמן) הוא ספרון אירוטי (שלא לומר פורנטקסוטאלי..) עמוס בתיאורי סקס מהבילים.

אני לא זוכרת איך הגעתי לכאן, אבל אני לא מאמינה למזלי.
פעם נתקלתי בסדרת ספרונים כזו, בכתום וורוד ותכלת, ולפני שהספקתי לשנן את שמה היא נעלמה והשאירה אותי עם חצי תאוותי ובעיקר עם סקרנות מציקה נורא.
יכול להיות שזה זה, וכעת אני יודעת ושמחה עד מאד.

תודה רבה!

(ואם זה עדיין רלוונטי, גם ב'הנה אני מתחילה' של יהודית קציר יש תיאור מקסים ומזוקק, בתולי כמעט, של אורגזמה נשית כפולה.)
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 2 בספט׳ 2009
ליידי תמרה​(שולטת) • 2 בספט׳ 2009
קצת מתביישת להודות, אבל אני די בטוחה שהאורגזמות הראשונות שקראתי היו ב"עמק הסוסים", בסדרת "שבט דב המערות", שנכתבה ע"י אישה, אחת ג'ין מ. אואל.
אז בין כל "שרביטו הרוטט" ל"כפתור עינוגיה" ל"מערתה החמימה" יש שם די הרבה אורגזמות נשיות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 3 בספט׳ 2009
יוכי ברנדס - "הגר" ונראה לי שבעוד ספר אבל אני לא בטוחה/לא זוכרת (מישהי קראה ויכולה לאשר? אולי זכרוני מטעני, והספרים לא לידי כרגע).
אנצ'י מין - "קתרין".

עכשיו שאני מנסה לחשוב על עוד דוגמאות, מעבירה בראש כל מיני רומנים ספרותיים - עולות בדעתי סופרות שפשוט ויתרו על התיאור הציורי של אורגזמה דווקא. הן תיארו המון פרטים מסביב, אבל לא את האורגזמה עצמה.
אני חושבת עכשיו על הכתיבה שלי, ושמה לב שמעולם (או כמעט מעולם, בכל מקרה לא זכור לי) לא חשתי צורך לתאר אורגזמה. להעיר עליה הערות, לציין פרט או שניים - זה כן, אבל לא למסור תיאור מלא וציורי שלה. ועכשיו עולה לי מחשבה - אולי... יכול להיות שגברים יותר נוטים לתיאור הזה? יותר רוצים ציור מפורט? דווקא בגלל שהחוויה הזו לא שלהם - בשביל לדמיין אותה הם צריכים לתאר אותה כך? תמהני. כמעט תמיד תיאורי אורגזמה נראים לי מלאכותיים מידי.

ואם כבר אנחנו כאן...
אמנם ללא אורגזמות אורתודוכסיות, אבל: "לנשום" של אן סופי בראסם - על מערכת יחסים בין שתי נשים, שמי שמתגרה מהשפלה צורבת ועמוקה תמצא בה כמה וכמה שיאים, כולם בראש ובלב. אותה בראסם, שמתארת כל כך יפה את החדירה, את הטלטלה, את איבוד החושים - של הרגש, ליחסי מין לא הקדישה יותר מציון יבש על קיומם.