בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החיפוש הבילתי נלאה אחרי האחת

זרה מוכרת
לפני 17 שנים • 25 בספט׳ 2007
זרה מוכרת • 25 בספט׳ 2007
ציטוט: קודם כל תודה
לך ולכולם על איחולי ההצלחה.
אחת התהיות שבעקבותם עלה פוסט זה הוא זה שרוב אלו שהכרתי בשנותי פה, אמרו בלב שלם שהן מחפשות את ה"דום האנושי" זה שיש פנים ורגשות מאחורי הפקודה, ההצלפה והספנק שאחורי כל זה יבוא חיוך, חיבוק עוטף ואהבה.
אך כשזה מתקיים כרצונן הן אבדו עניין (כל עוד שמרתי על פאסון של קר מזג, מנייק, שכל רצונו הוא להשפילה הן נהנו להתלונן על זה אבל חזרו לעוד)
כאנטרופולוג בנפשי זה ממצא מעניין כשלעצמו.
ולכן צרפתי מאוחר יותר את שאלתי גם לנשים שבעולם השליטה הגברית....

וכאחת הבודדות (והבודדים) שענתה לעניין אשאל אותך זאת
האם הקשיחות תקדם לרוך ולנתינה או להפך ?
האם כדברי מישהו באיזה שהוא סרט להעביר את הזקנה את הכביש ואז אחרי שהיא מגיע בבטחה לצד השני לזרוק אותה לתנועה (הוא צרף שזה נעשה רק לצורך המבט המופתע והכואב )
או פשוט ישר לדחוף לתנועה ולצפות שיצא מזה משהוא מעניין ?
שי...

היות ואני לא רואה את עצמי סאבית של 24/7 , אין לי צורך בדום שיהיה כזה.
אי לכך (ויוסיפו הגדולים - ובהתאם לזאת icon_smile.gif), אני אשמח לאיזון בין הקשיחות לרכות.

אבל יודע מה ? אולי קשיחות היא לא המילה שאני מחפשת כאן.
דומיננטיות, אסרטיביות, דברים שכאלה.
(או במילים אחרות - אחד כזה שמגיע כשלם למערכת היחסים ולא כל טלטלה שלי תזעזע את עולמו).

קשיחות בעיניי (באופן אישי) מעידה על איזשהי נכות רגשית.
כך שאני חושבת שהשילוב המנצח בעיניי הוא בדיוק אותו אדם שיהיה אסרטיבי מספיק בכדי להצליח לשלוח בי במבט גם כשהוא מחייך , ולא יאבד מהערכתי לרגע גם כשיהיה רך ומתחשב.

בנוגע לזקיינל'ה שעליה דיברת ?....

ובכן,
אני דוגלת בגישת ה - להעביר את הזקנה את הכביש ואז אחרי שהיא מגיעה בבטחה לצד השני לזרוק אותה לתנועה ( רק לצורך המבט המופתע והכואב )

אבל זה רק בגלל הצדדים הסאדיסטיים שבי icon_lol.gif

כ.
shaydav​(שולט){TomahDav}

נוווו... אתם יודעים

shaydav​(שולט){TomahDav} • 25 בספט׳ 2007
מקופלת כתב/ה:
דעתי.

בין אם אתה רך או קשה, קר או חם,
תהיה מי שאתה.
זו קלישאה אבל אסביר.

ראשית, לפי אמונתי, אין סיבה שנהיה ליד אנשים שחושבים שמכירים אותנו
בעוד אנחנו מציגים את עצמנו אחרת. מטעמים שונים.
זה זלזול באיש שמולך ולא פחות, בעצמך.
אין ספק גם שקשר כזה לא יחזיק זמן כי בסופו של דבר נמאס להעמיד פנים.
דבר שני, וזה קלישאתי עוד יותר
כנראה שעוד לא פגשת את המכסה.
תבוא האישה שתעריך, תרצה ותאהב את מה שיש בך.
דבר שלישי, לדעתי נשים שמעוניינות בגברים קרים או מניאקים
הן נשים בתוך תהליך. צריכות הוכחה, אגו.
ותהליך זה יופי, השאלה היכן כל אחד מכם לאורך צירו.
דבר רביעי, בעת שאתה מציג דמות אחרת, איך תאפשר לזוגתך ללמוד עלייך?
זה שקר וזה זלזול במי שמולך. אני גם בטוחה שבעת שאתה יודע שאתה "עובד" על מישהי
אתה תרגיש שהיא "פחות" ממך. ולא במודע.
היא יכולה להיות חכמה, אינטלגנטית, כריזמטית ומטריפה
אך היא לא מצליחה לקרוא אותך כלל. איך תרגיש כלפיה?
דבר חמישי, שקרים רק מעכבים. והחיים קצרים מדי.
דבר שישי, שיתוף. מצאתי את בחיר ליבי. לראשונה לא ניסיתי להרשים. לא ניסיתי להוכיח.
לא ניסיתי לעשות לפי הספר ולראשונה לראשונה לא שיתפתי את החברות הטובות שלי בפרטים אינטימיים, לאו דווקא מיניים.
מעולם לא הסתרתי ממנו, אמרתי כל מה שאני מרגישה, עברנו לגור יחד 14 יום לאחר שהכרנו,
אני זו שהתקשרתי אליו ראשונה, אני זו שהמשכתי להתקשר, לא חישבנתי מי "אמור" להתקשר למי.
גם לא חששתי להראות לו את החולשות שלי, להיפך, שיכיר.

לסיכום,
מה שישמש לטובתך זה רק מי שאתה.
גם אם זה לא יתסדר עם פלונית, גם אז זה לטובתך.

בהצלחה.

ראשית
מסכים איתך לגמרי
אין זאת מטרתי להציג מצגי שווא כלפי אנשים (באופן עקרוני לא רק בזוגיות).

דבר שני
אני בטוח בזאת שאפגוש את האחת השאלה היא רק מתיייייייייייייייי כבר... icon_eek.gif

דבר שלישי
מסכים איתך לגמרי, תהליך הסינון הוא זה שמתיש אותי לפעמים....
ולפעמים עולות ספקות לגבי ה"רף" כמו ש Buttercupe רשמה בחינניותה.
ולפעמים לגבי דרך התנהלותי.
ובזאת נעבור ישר לדבר הרביעי
אין זאת מצג שווא כאשר אני בוחר להתנהג בדרך זאת או אחרת כלפי אדם זה או אחר
כולנו מתאימים את התנהגותינו לסיטואציה בה אנו נמצאים (לפעמים כיוון עדין בלבד ולפעמים גס עד מאד).
אין זאת מצג שווא לדעתי
כל עוד האדם שהוא האני מכוון את העניינים ולא יצרנו אישיות חלופית לגמריי לצורך העניין.
אני כשלעצמי יכול להיות רך ואכזרי באותה מידה. השאלה היא רצונו של הצד השני ומה מתאים בסיטואציה.
כמו שאין אנו מתחילים להצליף בכל אחד\אחת באותה עוצמה אלה לפי כח הסיבולת של אותו אדם
כך עליינו לכוון מידות רוך ואכזריות לפי האדם העומד מולינו.

(חושב שזה עונה כמעט עד הסוף)

ולגבי את ובחיר ליבך...
לו רק כל האנשים בעולם היו עושים כמוך (ולא משחקים משחקים מטופשים).
היה הרבה יותר קל.
והרבה יותר אנשים היו מוצאים את מי שבאמת הם אמורים להיות איתו (לפחות זאת דעתי)

ולבסוף תודה.

זהו עייפתי כבר את עצמי .
הפוכית​(נשלטת){MasterMaor}
הגיע זמן שתתעייף מעצמך , מלחפש פיתרונות ולהקל בחיפושך
מה שחשוב זה עקרונות ורצונות שלך
האחת הזאת תבוא בזמן הנכון עבורך .

דבר היחיד שרוצה להציע בפוסט הזה
זה להאמין בעצמך ובדרך שלך .

אלמוגית
דובדבן

קסטרו של הנפש

דובדבן • 25 בספט׳ 2007
בפעם האחרונה שראיתי גבר (היתה שם גם אישה האמת) פותח מעיל חורף ובאומץ חושף את עצמו הערום לאויר לעולם, ומול עיניים זרות, זה יצא די מוצלח והם נישאו. אפילו נולד להם איזה ילדון חמוד אם אני לא טועה. כך שלדעתי : האומץ שלך, שי, וגילוי הלב היו במקומם. מי שלא אהבה את זה או פרשה לא נכון הרי אינה בשבילך anyway.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2007

תהיות, תהיות, שאלות

venus in our blood​(שולטת) • 26 בספט׳ 2007
ואין אף דום נוסף בסביבה שיעיר ויאיר ? icon_rolleyes.gif

פוסט מרתק..
היה מרתק לא פחות לקרוא גם תגובות של השולטים שבחבורה..
זאת שהייתה​(לא בעסק)

פוסט אמיץ

זאת שהייתה​(לא בעסק) • 26 בספט׳ 2007
בהצלחה לך!

אני משערת שכולנו מחפשים בסופו של יום את אותו הדבר.

(ונוגה.. את הרי יודעת שגברים לא בוכים באמת! הם לא חלשים באמת! הם לא נזקקים באמת!
אז מה להם ולפוסט שכזה? חוץ מזה הם הרי שולטים!!!! )

בברכת חג שמח לכולם

אנדרומדה.
shaydav​(שולט){TomahDav}

Re: קסטרו של הנפש

shaydav​(שולט){TomahDav} • 26 בספט׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
בפעם האחרונה שראיתי גבר (היתה שם גם אישה האמת) פותח מעיל חורף ובאומץ חושף את עצמו הערום לאויר לעולם, ומול עיניים זרות, זה יצא די מוצלח והם נישאו. אפילו נולד להם איזה ילדון חמוד אם אני לא טועה. כך שלדעתי : האומץ שלך, שי, וגילוי הלב היו במקומם. מי שלא אהבה את זה או פרשה לא נכון הרי אינה בשבילך anyway.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
עשה לי טוב....
Born_D_Bad

מחזק ומתחבר לכל מילה

Born_D_Bad • 26 בספט׳ 2007
א נ ד ר ו מ ד ה כתב/ה:

בהצלחה לך!

(ונוגה.. את הרי יודעת שגברים לא בוכים באמת! הם לא חלשים באמת! הם לא נזקקים באמת!

אנדרומדה.

תודה על הציניות icon_smile.gif

אחת הסיבות שנרשמתי לאתר (וזה אחרי זמן מה בתחום) היא בכל זאת המטרה למצא אהבה "מסוג אחר".
מה שבאמת נתקלתי, שדווקה הנשלטות יותר סגורות על עצמן מהן מחפשות. אבל, וה"אבל" גדול, הן לא מבזבזות זמן ומסתובבות עם דמוי שולטים (ויש פה אחד, שנים כאילה).
אז אולי נעשה רגע הפסקה. נעצור ונסתכל סביב. נשווה בין מה שיש לנו לבין מה שאנחנו רוצים.

היה סופר אחד, OMAR HAYAM, לצערי לא מצאתי את השירים שלו בעברית. אז כהרגלי (לאחרונה) אתרגם כמה שורות מהשיר שלו:
"...בשביל לחיות נכון, דרוש ההפך ממעט.
עדיף לך לצום, מלאכול זבעה.
עדיף להיות לבד, ולא עם סתם אחת..."

ולגבי 24/7... אולי לא במקום, אבל אתייחס במשפט אחד.
יחסי אהבה, קשר זוגי עם אלמנטים בדס"מיים לא יכולים להיות בלי 24/7.
הרי אם התן מתמסרות מאהבה, אתן מתמסרות 24/7, ואם אנחנו שולטים מאהבה, אז כנ"ל. (אבל זו רק דעתי.)
זרה מוכרת

Re: מחזק ומתחבר לכל מילה

זרה מוכרת • 26 בספט׳ 2007
Born_D_Bad כתב/ה:
א נ ד ר ו מ ד ה כתב/ה:

בהצלחה לך!

אנדרומדה.

תודה על הציניות icon_smile.gif

אחת הסיבות שנרשמתי לאתר (וזה אחרי זמן מה בתחום) היא בכל זאת המטרה למצא אהבה "מסוג אחר".
מה שבאמת נתקלתי, שדווקה הנשלטות יותר סגורות על עצמן מהן מחפשות. אבל, וה"אבל" גדול, הן לא מבזבזות זמן ומסתובבות עם דמוי שולטים (ויש פה אחד, שנים כאילה).
אז אולי נעשה רגע הפסקה. נעצור ונסתכל סביב. נשווה בין מה שיש לנו לבין מה שאנחנו רוצים.

היה סופר אחד, OMAR HAYAM, לצערי לא מצאתי את השירים שלו בעברית. אז כהרגלי (לאחרונה) אתרגם כמה שורות מהשיר שלו:
"...בשביל לחיות נכון, דרוש ההפך ממעט.
עדיף לך לצום, מלאכול זבעה.
עדיף להיות לבד, ולא עם סתם אחת..."

ולגבי 24/7... אולי לא במקום, אבל אתייחס במשפט אחד.
יחסי אהבה, קשר זוגי עם אלמנטים בדס"מיים לא יכולים להיות בלי 24/7.
הרי אם התן מתמסרות מאהבה, אתן מתמסרות 24/7, ואם אנחנו שולטים מאהבה, אז כנ"ל. (אבל זו רק דעתי.)

אתה צודק לגמרי כשמדובר במערכת זוגית עם אלמנטים בדס"מיים.
אבל כשהמערכת עצמה מושתתת בדס"מ בעיקר או בלבד זה בלתי אפשרי.

בלתי אפשרי להיות דום כל הזמן בדיוק כפי שלא אפשרי להיות סאבית כל הזמן.

אבל כן - כשאתה אוהב מישהו - אתה מתמסר כל הזמן.

זרונת
Born_D_Bad

Re: מחזק ומתחבר לכל מילה

Born_D_Bad • 26 בספט׳ 2007
זרה מוכרת כתב/ה:

אתה צודק לגמרי כשמדובר במערכת זוגית עם אלמנטים בדס"מיים.
אבל כשהמערכת עצמה מושתתת בדס"מ בעיקר או בלבד זה בלתי אפשרי.

בלתי אפשרי להיות דום כל הזמן בדיוק כפי שלא אפשרי להיות סאבית כל הזמן.

אבל כן - כשאתה אוהב מישהו - אתה מתמסר כל הזמן.

זרונת

אז אם אנחנו (אני) מחפשים מערכת זוגית, אהבה. זה מראש אומר שזו תהיה מע' של 24/7.

ובקיצור!
חברים וחברות. שולטים ושולטות. נשלטים ונשלטות.
בני אדם וחווה!
אהבה, יחסים, קשר... כל זה הרבה לפני בדס"מ. ורק כך תוכלו לגלות מזה בדס"מ!
תבינו אחד את השני. למדו אחד את השני. תדעו מה כל צד רוצה לקבל ותתנו לו את זה מכל הלב.
לדעתי, ורק לדעתי, זה הבדס"מ שפורץ גבולות! זה הבדס"מ בו אתה לא רואה אף אחד חוץ מבן/בת הזוג שלך. וזו השליטה.
(מה שחסר לי, זה רק איזה טנק ורמקול. נעשה מהפכה icon_biggrin.gif)
ועוד דבר קטן. בדס"מ וסקס זה לא בהכרח אותו דבר...