שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

[B]איך הופכים ווניל לשולט?[/B]

דובדבן
לפני 16 שנים • 2 באוק׳ 2007

דרוש בחור עם פוטנציאל

דובדבן • 2 באוק׳ 2007
ייסאן כתב/ה:
דעתי היא שאם יש בו משהו כזה, הרצון לשלוט, יתעורר בו אחרי שיפתח לנושא, וזאת ניתן לעשות בהדרגה כפי שציין ראובן.
אם הוא נועד לשלוט, הוא יגיע לכך בסוףicon_smile.gif חשוב שתתמכי בו, ותחזקי ידיו, בסופו של דבר יכול לצאת מזה אחלה שידוך כואב ואוהב.

*מדברת מתוך היכרות ואהבה ע נ ק י ת, עם בחור שהיה שולט במסווה עד לרגע שהכיר אותי, וכיום שולט כגאווה ובענווה, ל ת פ א ר ת.*

בהצלחה, ובסבלנות..

ייס.

ראשית, לתפקיד מיוחל נהוג לבחור אדם עם הנתונים המתאימים.
אז מאמנים אותו ומכשירים אותו בקורס זריז, או לא, עם מדריך מיומן.

ואני שואלת: במה שונה הכשרת שולט מתהליך הכשרת שפחה חדשה, אשר כולם כן מאמינים בו???
פעם פרח​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 3 באוק׳ 2007

Re: דרוש בחור עם פוטנציאל

פעם פרח​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
ראשית, לתפקיד מיוחל נהוג לבחור אדם עם הנתונים המתאימים.
אז מאמנים אותו ומכשירים אותו בקורס זריז, או לא, עם מדריך מיומן.

ואני שואלת: במה שונה הכשרת שולט מתהליך הכשרת שפחה חדשה, אשר כולם כן מאמינים בו???

נראה לי שההבדל טמון בידיעה מראש ורצון.
אותו שולט מיועד להכשרה אינו יודע דבר על רצונה של אותה נשלטת להפוך אותו לשולט.
שפחה חדשה נכנסת מרצון ובידיעה לקשר חדש.
NelieL
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007

Re: דרוש בחור עם פוטנציאל

NelieL • 5 באוק׳ 2007
נראה לי שההבדל טמון בידיעה מראש ורצון.
אותו שולט מיועד להכשרה אינו יודע דבר על רצונה של אותה נשלטת להפוך אותו לשולט.
שפחה חדשה נכנסת מרצון ובידיעה לקשר חדש.
[/quote]

לא תמיד.
אבל אכן.
רחלי
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007

מתוך ניסיון (די מוצלח)

רחלי • 5 באוק׳ 2007
טיזינג הוא בדיקת היתכנות הנכונה והפשוטה ביותר. אם זה עובד - יש על מה לדבר.
וחוץ מזה, תקשיבי לראובן.
פרינססה​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 6 באוק׳ 2007

Re: מתוך ניסיון (די מוצלח)

פרינססה​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2007
רחלי כתב/ה:
טיזינג הוא בדיקת היתכנות הנכונה והפשוטה ביותר. אם זה עובד - יש על מה לדבר.
וחוץ מזה, תקשיבי לראובן.

התחלתי ליישם את גישתו של ראובן.. (טוב האמת שפשוט הכנתי קרפציו.. ממ .. ללקק את האצבעות) אבל אכן ישנה התקדמות מסויימת. זה לא שאני לוחצת יותר מדי.. אבל מדי פעם מוסיפה הערות שיכולות להשתמע לשתי פנים. בהחלט לקחתי את עצת הסבלנות וה"לאט לאט"ים שהוזכרו כאן. ועל כל זה - תודה.

ולשאלתי אלייך רחלי, אם מתוך נסיון, בבקשה ספרי, ביתר פירוט על התהליך שאת עשית.. אשמח לסיפור אישי כדי להרגיש שאני בדרך הנכונה.

ועוד שאלה לאוויר.. מתי נכון לעבור לסרט עם קריצה - למשל "המזכירה"? שזה גם אבל לא רק?

פרינססה.
פייה{O}
לפני 16 שנים • 6 באוק׳ 2007

Re: לשאתו על כפיים

פייה{O} • 6 באוק׳ 2007
ראובן כתב/ה:
העונג המכונן של גבר מקולות הכאב של אישה הינו עידון של הנאתו משמיעתן בעת שהיא יולדת עבורו.

icon_eek.gif

לשאלתך פרינססה -
אני דווקא לא חושבת (גם לאור נסיון כלשהו) שבכל אדם נחבאת ישות בדסמית.
מסתבר שיש גם ונילים אמיתיים בעולם, כאלו שבדסמ פשוט לא עושה להם את זה. שזה מעולם לא שיחק בפנטזיות שלהם, שקשה להם להכאיב / לכאוב, ושלמרות חשיפה לתחום ופתיחות מינית מעולם לא בער בהם החשק לנסות בדסמ.
עם זאת אני חושבת שלרוב האנשים, לפחות הפתוחים מינית ורחבי אופקים ביניהם, יהיה נחמד וכיף לשחק מידי פעם בבדסמ גם אם זו לא נטייה מינית עבורם.
אם בנזוגך סתם לא חשף עדיין נטיות שליטה בדסמית שקיימות בו - אז אולי תוכלי לעזור להוציא ממנו את הטבע שלו באמצעות הרעיונות שנכתבו כאן לפני,
אבל אם פשוט אין בו את זה - אני לא חושבת שתוכלי (או תרצי) 'להמיר' אותו.
לדעתי - תצטרכי להחליט אם את מוכנה ויכולה להסתפק במשחקים קינקיים בדסמים פה ושם עם בנזוג וניל, ולהשלים עם העובדה שעם בן זוג זה לא תוכלי לעשות הרבה יותר מזה.

וסתם דרך אגב - גם זוגות וניליים מכינים אוכל משובח אחד לשני מידי פעם בכדי לגרום אחד לשני עונג. לא כל הסבת עונג נובעת מסאבמיסיביות ומכוונת לעורר בצד השני יצר שליטה...

fishy.gif