צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מאסטרים ששווים ל....

צ'יטה​(שולט)
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007
צ'יטה​(שולט) • 5 באוק׳ 2007
לינור קוקס, מקסים הפאשן שלך, חוש הצדק, הרצון הכנה לגרום לצדק לצאת לאור. הרצון הכנה להגן על אלה שנעשה להם עוול. באמת שמקסים.
אומר לך, בנוסף, שיש הרבה מקרים שהזעם שלך לגמרי מוצדק. הריני להבטיח לך, שגם אצלי יש זעם דומה.

אבל תשמעי לי, ולא רק, לפחות את אחד המקרים, כנראה זה שהשסקית המקסימה מדברת עליו, אני מכיר.

מישהי כאן עושה בך שימוש בזוי, וזו לא פעם ראשונה שהיא עושה את זה, והיא גם לא היחידה בקהילה הזו, שעושה כאלה דברים.
יש הרבה סיפורים בקהילה הזו, שכאשר ניגשים לחקר האמת, ממקום שפתוח באמת למצוא את האמת הצרופה, מתגלה סיפור שונה לחלוטין, מאשר הגירסה המכפישה שנשמעה לראשונה. כל כך שונה, שמעורר חמת זעם, על ההונאה הבזוייה הזו.

האמיני לי, {או שעדיין שלא}, אבל עוד שנה או משהו כזה, את תתפקחי, ועדיין תשתאי כל כך, על צחנת המדמנה האנושית שמצליחה להסתנן לקהילה הזו ומעשיהם הבזויים של אלה.
עומר עבד חתיך ו....​(נשלט)
לפני 16 שנים • 21 באוק׳ 2007

ל....... לינור

אגב אני מאד מאד אוהב קוקסינליות חח אבל נעבור לתגובה שלי
אני לא חושב שאת צודקת כאילו אם היא או הוא במקרה אני נשלט ולא שולט רוצים בזה מה זה אמור לעניין משהו אחר כאילו כמו שאמרת יש מילה הגנה ברגע שהיא תרצה היא תגיד ותפסיק ואני לא חושב שמתחתחילה יש פה משהו כפוי
אבל באמת אם יש נשים כאלה שרוצות להפסיק ולא "יכולות" (לא מבין מזה לא יכולות ) זה באמת לא בסדר אני דיי הרבה זמן בעסק שמעתי הרבה סיפורים משני הצדדים ועוד לא שמעתי על משהו כפוי